Filmek

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#421 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Kicsit más téma, de mégis hogy a fenébe tudtok 10-12 sorozatot nézni? Heti egy résszel az közel 12 óra amikor épp futnak. Kinek van ennyi ideje?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#422 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hawaiinak igaza van, szerintem is most lett végre olyan a sorozat amiért anno elkezdtem nézni, de azt is megértem, hogy te ezután a 10 3 rész után elkaszáltad egy időre, én már csak azért se tenném, mert érdekel a vége, pedig nem egyszer húzott fel egy-egy rész vagy karakter. A legújabb részt nem láttam, megvárom rá a feliratot, de ha az is olyan, mint az előző 2 rész, akkor szerintem folytasd, mert visszatértek a normális útra. (és nemsokára jön a suicide squad 2.0)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Filmek

#423 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

GereZsolt írta:
ChesterB írta:És emiatt rá haragszik, és nem Oliverre? :D Ez az egy bukfenc volt az előző részben, amúgy szerintem korrekt, jót tett a szünet a sorozatnak.
Én jelenleg kaszáltam a sorozatot. Ennek okai: Laureltől hányok ha képernyőn van, gyűlölöm a karakter és a színésznőt is. Ez az új Felicity nevetséges, ahogy az is h leugatják Olivert meg ilyen Royok akarnak a főnökök lenni. Oliveren és Malcolmon kívül nem találok már értékelhetőt a sorozatban. Sajnálatos h ennyire kiégettek, pedig elképzelhetetlennek tartottam.
Hát nem tudom, szerintem épp most kezdett beindulni a sorozat. Visszatértek ahhoz, amiért zseniális ez a sorozat. Itt a kiszámíthatatlanságra, és a több szálon futó cselekményekre gondolok. Azt aláírom, hogy van benne pár gyengébb színész, de nem is igazán tudnék olyan sorozatot mondani, ahol minden színész játékával elégedett lennék, pedig nézek úgy 10-12 sorozatot, tehát bőven van viszonyítási alapom. Összességében szvsz nagyon jó kis sorozat, tele váratlan fordulatokkal.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Filmek

#424 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

ChesterB írta:És emiatt rá haragszik, és nem Oliverre? :D Ez az egy bukfenc volt az előző részben, amúgy szerintem korrekt, jót tett a szünet a sorozatnak.
Én jelenleg kaszáltam a sorozatot. Ennek okai: Laureltől hányok ha képernyőn van, gyűlölöm a karakter és a színésznőt is. Ez az új Felicity nevetséges, ahogy az is h leugatják Olivert meg ilyen Royok akarnak a főnökök lenni. Oliveren és Malcolmon kívül nem találok már értékelhetőt a sorozatban. Sajnálatos h ennyire kiégettek, pedig elképzelhetetlennek tartottam.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#425 Hozzászólás Szerző: Chester »

És emiatt rá haragszik, és nem Oliverre? :D Ez az egy bukfenc volt az előző részben, amúgy szerintem korrekt, jót tett a szünet a sorozatnak.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Filmek

#426 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

ChesterB írta:Arrow s03e13, múlt heti rész, SPOILER.

Lemaradtam valamiről, vagy csak nekem nem egyértelmű, hogy hirtelen Thea miért nem bízik Malcolmban?
Mert tudta h Oliver az Arrow és nem mondta el neki.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#427 Hozzászólás Szerző: Chester »

Arrow s03e13, múlt heti rész, SPOILER.

Lemaradtam valamiről, vagy csak nekem nem egyértelmű, hogy hirtelen Thea miért nem bízik Malcolmban?

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Filmek

#428 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Én elolvastam a könyveket és tetszettek. Egyébként kicsit többről szólnak a könyvek mint ránézésre látszik :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Filmek

#429 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A kis picsuliknál divat volt elolvasni, mert hogy szex van benne és erőszak. A filmesek ezt meglovagolván, halálra keresik magukat, viszont mint film és sztori, semmi extra...Ezért olyan népszerű.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Filmek

#430 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

rafanadal írta:Amugy mi ez a hatalmas nagy menet ekorul a film korul, hogy minden mozibol ez folyik es mindenki utalja, de megis minden ajanloban benne van?
Twilight-szindróma.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Filmek

#431 Hozzászólás Szerző: almos »

Николаевич írta:Látta valaki a Szürke ötven árnyalatát? IMDB-n 3,9 :D Tényleg ilyen ócska?
Filmben lehet még sok is az a 3,9. Könyvben ettől függetlenül működhet a dolog.
LAMPARD#8

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#432 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

rafanadal írta:Amugy mi ez a hatalmas nagy menet ekorul a film korul, hogy minden mozibol ez folyik es mindenki utalja, de megis minden ajanloban benne van?
A lányok odáig voltak a könyvért. És most odáig vannak a filmért.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#433 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Amugy mi ez a hatalmas nagy menet ekorul a film korul, hogy minden mozibol ez folyik es mindenki utalja, de megis minden ajanloban benne van?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#434 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Николаевич írta:Látta valaki a Szürke ötven árnyalatát? IMDB-n 3,9 :D Tényleg ilyen ócska?
Ezt a filmet most nagyon trendi lehúzni még akkor is, ha tetszik az embernek. Teszem hozzá nem olvastam és megnézni sem fogom.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Filmek

#435 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Látta valaki a Szürke ötven árnyalatát? IMDB-n 3,9 :D Tényleg ilyen ócska?

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Filmek

#436 Hozzászólás Szerző: Dante »

marknagy írta:Jupiter felemelkedése

Kicsit túlhype-oltnak tartom, a trailer alapján egész jó filmnek tűnt, de szerintem a története nincs eléggé kidolgozva, kevés akció, kötelező szerelmi szál, és az pedig elég meredek hogy a főszereplő srác a csukájával mindent meg tud oldani.
A filmet már vagy 2 éve forgatták, és ha valami ennyit csúszik, az több mint valószínű hogy rosszat jelent. Itt sincs ez másképp, megpróbálták a reklámokkal felhypeolni, hogy legalább nullára hozzák a költségeket, de kétlem hogy sikerülni fog.

Whiplash pedig 9/10, zseniális, főleg az utolsó 20-25 perc. Érdekes milyen feszült tud lenni egy dobolós film, ha jól van megírva. J. Jonah Jameson és Mr Fantastic nagyon élnek, tökéletes casting, és a film összes hibája ellen az egyik legjobb tavalyi film.
Előtte a Birdman-t és a Nightcrawler-t és a Fury-t néztem, mindhárom hasonlóan minőségi, de a Whiplash-ben megvan az a plusz, ami a másikokban kevésbé.
Legjobb filmes hónapok a január-február, ilyenkor mindig van egy valag jó film amit érdemes bepótolni.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#437 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Jupiter felemelkedése

Kicsit túlhype-oltnak tartom, a trailer alapján egész jó filmnek tűnt, de szerintem a története nincs eléggé kidolgozva, kevés akció, kötelező szerelmi szál, és az pedig elég meredek hogy a főszereplő srác a csukájával mindent meg tud oldani.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#438 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Ajánlom figyelmetekbe ezt a nem kicsit megosztó alkotást. Hatalmas színészi játék, óriási zenék(már aki egy kicsit is szereti a jazz-t).

https://www.youtube.com/watch?v=7d_jQycdQGo" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Filmek

#439 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

ChesterB írta:
GereZsolt írta:Titeket nem idegesít mostanában Felicity?
Nem áll jól ez a szerelmi szál közte és Oliver között. Sokkal jobb lett volna, ha megmarad plátóinak, és inkább a Ray Palmer
szállal foglalkoznak, és nem az Olicity-vel. Az, hogy egyik pillanatban ilyenje van, másikban olyanja, az mondjuk engem nem zavar, a nők általában ilyenek, legalább reális. :D :D

Ez a mostani (3x12) végre olyan rész volt ahol meg tudtam lepődni, és várom hogy mi sül ki ebből az egészből, lassan ideje lenne valami nagyot alakítani mert mindjárt vége az évadnak. (Bár a 3x18-ban jön a Suicide Squad 2.0, ami talán feldobja az állóvizet.)
Ha már Suicide Squad, néztem hogy lesz belőle mozifilm jövőre, ahol Will Smith lesz Deadshot, Jared Leto meg Joker, el is ment tőle a kedvem.

SPOILER!!!!

Oliver túl hamar tért vissza, egyszer a kamionon van, aztán utána meg már ő lövöldöz. Először kezdteem beleélni magam, hogy hátha Thea érkezett a Glades-be, de sajna nem. Ettől függetlenül ez egy jó rész volt, végre valahára azt éreztem amiért megszerettem ezt a sorozatot.

SPOILER VÉGE!
Semmi baj nem lenne vele h összehozzák őket, még támogatnám is, de ez amit előadnak idegölő és irreális valamint hihetetlenül ratyi.
Will Smith-t eszméletlen gagyi színésznek tartom. Minden szerepéről ez a szó jut először eszembe és magáról róla is. Jared Leto viszont egy zseniális színész, nemtom láttad e a Dallas Buyers Clubot, de ha nem akkor nézd meg. Nekem a Rekviem és az után már garancia a jó színészi játék tőle :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#440 Hozzászólás Szerző: Chester »

GereZsolt írta:Titeket nem idegesít mostanában Felicity?
Nem áll jól ez a szerelmi szál közte és Oliver között. Sokkal jobb lett volna, ha megmarad plátóinak, és inkább a Ray Palmer
szállal foglalkoznak, és nem az Olicity-vel. Az, hogy egyik pillanatban ilyenje van, másikban olyanja, az mondjuk engem nem zavar, a nők általában ilyenek, legalább reális. :D :D

Ez a mostani (3x12) végre olyan rész volt ahol meg tudtam lepődni, és várom hogy mi sül ki ebből az egészből, lassan ideje lenne valami nagyot alakítani mert mindjárt vége az évadnak. (Bár a 3x18-ban jön a Suicide Squad 2.0, ami talán feldobja az állóvizet.)
Ha már Suicide Squad, néztem hogy lesz belőle mozifilm jövőre, ahol Will Smith lesz Deadshot, Jared Leto meg Joker, el is ment tőle a kedvem.

SPOILER!!!!

Oliver túl hamar tért vissza, egyszer a kamionon van, aztán utána meg már ő lövöldöz. Először kezdteem beleélni magam, hogy hátha Thea érkezett a Glades-be, de sajna nem. Ettől függetlenül ez egy jó rész volt, végre valahára azt éreztem amiért megszerettem ezt a sorozatot.

SPOILER VÉGE!

Válasz küldése