Filmek

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#141 Hozzászólás Szerző: Chester »

Kijött az új X-Men trailer is. Most akkor ez mikor is játszódik? :D Mert a fiatal karakterek vannak benne, az előző rész óta meg már meg vagyok kavarodva az egésszel. :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6963
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#142 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dante írta:RDJ fizetése a legmagasabb és 50 éves. Ráadásul valószínűleg több számozott IM sem lesz már vele. Szerintem benne van hogy Thanos ellen átveszi valaki a helyét a csapatban, még ha nem is Iron Man-ként.

Amúgy örülnék neki ha nem erre vesztegetné az idejét, mert ő rohadt jó színész, Kiss Kiss Bang Bang örök kedvencem, visszatérhetne azokhoz a filmekhez.
The Judge is rohadt jó film.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Filmek

#143 Hozzászólás Szerző: Dante »

RDJ fizetése a legmagasabb és 50 éves. Ráadásul valószínűleg több számozott IM sem lesz már vele. Szerintem benne van hogy Thanos ellen átveszi valaki a helyét a csapatban, még ha nem is Iron Man-ként.

Amúgy örülnék neki ha nem erre vesztegetné az idejét, mert ő rohadt jó színész, Kiss Kiss Bang Bang örök kedvencem, visszatérhetne azokhoz a filmekhez.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6963
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#144 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dante írta:Kötelező kör lesz ez a megnyirbálás, mert a szerződések ára rohadt magasak lettek mostanra és amúgy is lejárogatnak az alap csapatot alakítóknak. Emellett itt vannak az új arcok, Bucky, Falcon, Ant Man, Spidey, Dr Strange, Vision, Black Panther, jön az Inhumans story line (plusz Guardians of the Galaxy).... Ha nem itt, akkor az Infinity War-ban kiírják a régi arcokat.
Vasembert nehezen tudnám elképzelni, hogy kiírják nem maga a karakter miatt, hanem Robert Downey miatt. Lehet én vagyok vele elfogult mert az egyik kedvenc színészem, de én pl meg se néztem volna a Vasembereket ha nem ő játszott volna bennük. Számomra Ő meg Chris Hemsworth viszi el a hátán az Avengers filmeket is a többiek valahogy nem az igaziak bár még Jeremy Renner sem rossz.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Filmek

#145 Hozzászólás Szerző: Dante »

Kötelező kör lesz ez a megnyirbálás, mert a szerződések ára rohadt magasak lettek mostanra és amúgy is lejárogatnak az alap csapatot alakítóknak. Emellett itt vannak az új arcok, Bucky, Falcon, Ant Man, Spidey, Dr Strange, Vision, Black Panther, jön az Inhumans story line (plusz Guardians of the Galaxy).... Ha nem itt, akkor az Infinity War-ban kiírják a régi arcokat.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Filmek

#146 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

marknagy írta:
Chester írta:Kijött a Captain America: Civil War trailere.
https://www.youtube.com/watch?v=uVdV-lxRPFo" onclick="window.open(this.href);return false;

Hát.... :roll:
Kíváncsi vagyok hogy a forgatókönyv a képregény szerint megy e, mert akkor meghal Rogers, és helyette Bucky lesz AK.

Vasember a kedvenc Marvel karakterem, de mivel Kapitány van a számomra szimpatikusabb oldalon ezért #teamcaptainamerica
Nem vagyok egy Marvel mániás, de a Bosszúállókat, Vasembereket, meg Amerika kapitányokat láttam, rohadtul meglepődnék, ha kinyírnák Evans karakterét, elég jól hozta szerintem, képregény ide-oda Bucky színésze számomra felejtős.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#147 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Chester írta:Kijött a Captain America: Civil War trailere.
https://www.youtube.com/watch?v=uVdV-lxRPFo" onclick="window.open(this.href);return false;

Hát.... :roll:
Kíváncsi vagyok hogy a forgatókönyv a képregény szerint megy e, mert akkor meghal Rogers, és helyette Bucky lesz AK.

Vasember a kedvenc Marvel karakterem, de mivel Kapitány van a számomra szimpatikusabb oldalon ezért #teamcaptainamerica
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#148 Hozzászólás Szerző: Chester »

Kijött a Captain America: Civil War trailere.
https://www.youtube.com/watch?v=uVdV-lxRPFo" onclick="window.open(this.href);return false;

Hát.... :roll:

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Filmek

#149 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Tegnap láttam moziban a Black Mass(Fekete mise) című filmet, pozitív csalódás volt.

Imádom a gengszterfilmeket, ezért nem volt kérdés hogy megnézem, de Johnny Depp és Benedict Cumberbatch finoman szólva sem tartoznak a kedvenc színészeim közé, ezért kissé előítéletesen ültem be, de nagyon bejövős film volt, és pont Depp húzta a hátán az egészet. Depp, a maszkmesterek és a rendező nagyon jó munkát végeztek, Whitey Bugler karaktere nagyon félelmetes volt, igazi pszichopata.

Vannak ennél jobb filmjei Depp-nek(Félelem és reszketés Las Vegas-ban, Blow, Donnie Brasco, akár a Gilbert Grape), de talán ez a legjobb alakítása, ezt tényleg odarakta.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6963
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#150 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Egész jó lett ez a Ronaldo film. (Azért jó látni hogy Messivel milyen jól kijönnek) :)

Avatar
kikó
Tippverseny győztese 2013/14
Tippverseny győztese 2013/14
Hozzászólások: 445
Csatlakozott: 2009. november 9., hétfő 16:12
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola
Tartózkodási hely: Békéssámson

Re: Filmek

#151 Hozzászólás Szerző: kikó »

Hawaii írta:https://www.youtube.com/watch?v=2Rxoz13Bthc

Trailer alapján egész jónak ígérkezik a Warcraft film. Nagyon szép látványvilága lesz, gondolom, főleg a 3D miatt mennek majd rá erre. A sztori szvsz nagyon sántít, kicsit összecsapottnak érzem. Nagy kár amúgy, hogy kihagyják a történetből az elfeket meg az élőholtakat.
az 1. warcraft sztorija mikor az orkok még draenorba élnek békességbe a többi fajjal , aztán nerzhul megnyitja azerothba a dark portalt , hogy leigázhassák a másik világot is , nerzhul vezetőket warlockokat toboroz akik közl a legerősebb guldan volt aki egyeduralomra akart törni ami sikerült is neki , minden ork népnek azt ígérte h ha vele tartanak akkor isteni erőt ad nekik , ettől lettek zöldek , így irányíthatóvá váltak és átvezette őket azerothba viszont volt 1 klán az orkoknál akik nem hittek guldannak , nekik volt a vezérük durotan ezek voltak a barna színűek , elvesztették a hazájukat miután a légió lerohanta draenort , a taurenek meg pl azért nicnsenek benne mert azok kalimdorba élnek és az ebbe a filmbe még nincs benne gondolom ez a helyzet a többi fajjal is

Zalán

Re: Filmek

#152 Hozzászólás Szerző: Zalán »

rafanadal írta:
Hawaii írta:https://www.youtube.com/watch?v=2Rxoz13Bthc

Trailer alapján egész jónak ígérkezik a Warcraft film. Nagyon szép látványvilága lesz, gondolom, főleg a 3D miatt mennek majd rá erre. A sztori szvsz nagyon sántít, kicsit összecsapottnak érzem. Nagy kár amúgy, hogy kihagyják a történetből az elfeket meg az élőholtakat.
Csak szerintem nincs mostanában már egy értelmes ötlet új filmekre sem? Majdnem minden valami régebbi klasszikusról újabb lehúzott bőr.
Én mostanában ezért nézek inkább régebbi filmeket (1950-1990), nekem nagyon bejönnek sőt egyre inkább azt kezdem érezni, h a többségük jobb mint az új filmek és nem véletlenül klasszikusok :wink:

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Filmek

#153 Hozzászólás Szerző: langidave »

Hawaii írta:https://www.youtube.com/watch?v=2Rxoz13Bthc

Trailer alapján egész jónak ígérkezik a Warcraft film. Nagyon szép látványvilága lesz, gondolom, főleg a 3D miatt mennek majd rá erre. A sztori szvsz nagyon sántít, kicsit összecsapottnak érzem. Nagy kár amúgy, hogy kihagyják a történetből az elfeket meg az élőholtakat.
Hát nem tudom, az orkok jól megvannak csinálva, de a többi CGI nagyon gyenge, persze ez még javulni fog a film megjelenéséig, de ez eddig csalódás, gagyinak tűnik az egész. Pedig nagyon kellene már egy jól tejelő game adaptáció, hogy a játékok is végre a marvel hősök útjára lépjenek és elkezdje önteni ránk amerika a jobbnál jobb filmeket

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#154 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Hawaii írta:https://www.youtube.com/watch?v=2Rxoz13Bthc

Trailer alapján egész jónak ígérkezik a Warcraft film. Nagyon szép látványvilága lesz, gondolom, főleg a 3D miatt mennek majd rá erre. A sztori szvsz nagyon sántít, kicsit összecsapottnak érzem. Nagy kár amúgy, hogy kihagyják a történetből az elfeket meg az élőholtakat.
Csak szerintem nincs mostanában már egy értelmes ötlet új filmekre sem? Majdnem minden valami régebbi klasszikusról újabb lehúzott bőr.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Filmek

#155 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

https://www.youtube.com/watch?v=2Rxoz13Bthc

Trailer alapján egész jónak ígérkezik a Warcraft film. Nagyon szép látványvilága lesz, gondolom, főleg a 3D miatt mennek majd rá erre. A sztori szvsz nagyon sántít, kicsit összecsapottnak érzem. Nagy kár amúgy, hogy kihagyják a történetből az elfeket meg az élőholtakat.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6963
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#156 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Gamling írta:Új Bond filmet látta már valaki?
Én ma néztem, még elég friss az élmény, de egyelőre eléggé csalódásnak érzem. Laza és többnyire szórakoztató 2 és fél órán keresztül, ami önmagában nagy szó és egy sima Bond filmnek még jó is lenne. De ahhoz képest amit beharangoztak, mint a Skyfall gyakorlatilag folytatása és a teljes eddigi Craig féle filmek lezárása szerintem csúnyán megbukik. Egyszerűen szörnyen súlytalan a történet egy fináléhoz, a gonoszról nem is beszélve. A többi karakter mondjuk szerintem nagyon jó, főleg M és Q lett jól eltalálva.
Sajnálnám nagyon ha ez lenne Craig utolsó Bond filmje, (pedig hogy utáltam eleinte) mert a történet abszolút nem méltó ehhez.
Én még egyik Daniel Craiges Bondot se láttam :D El kéne kezdenem nézni őket.

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Filmek

#157 Hozzászólás Szerző: Gamling »

Új Bond filmet látta már valaki?
Én ma néztem, még elég friss az élmény, de egyelőre eléggé csalódásnak érzem. Laza és többnyire szórakoztató 2 és fél órán keresztül, ami önmagában nagy szó és egy sima Bond filmnek még jó is lenne. De ahhoz képest amit beharangoztak, mint a Skyfall gyakorlatilag folytatása és a teljes eddigi Craig féle filmek lezárása szerintem csúnyán megbukik. Egyszerűen szörnyen súlytalan a történet egy fináléhoz, a gonoszról nem is beszélve. A többi karakter mondjuk szerintem nagyon jó, főleg M és Q lett jól eltalálva.
Sajnálnám nagyon ha ez lenne Craig utolsó Bond filmje, (pedig hogy utáltam eleinte) mert a történet abszolút nem méltó ehhez.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#158 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

paco83 írta:Tudnátok ajánlani dinoszauroszos rajzfilmeket? Nem feltétlen kell mostani, régebbi is jöhet.
Előre is köszönöm!
http://www.ranker.com/list/the-best-din ... ogle.ro%2F" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Filmek

#159 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Tudnátok ajánlani dinoszauroszos rajzfilmeket? Nem feltétlen kell mostani, régebbi is jöhet.
Előre is köszönöm!

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Filmek

#160 Hozzászólás Szerző: Gamling »

Van 2-3 ingyen jegyem egy holnapi Saul fia vetítésre a Puskin moziba, de nem tudok elmenni, valakit érdekelne esetleg? A film után van lehetőség beszélgetni a díjnyertes operatőrrel is.

Válasz küldése