Filmek

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#601 Hozzászólás Szerző: Chester »

GereZsolt írta:avatar óta nem láttam ilyen jó látványvilágot.
Én igen. 8)
https://www.youtube.com/watch?v=5X1Bvlx2A10" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Filmek

#602 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

emsanya írta:
Pat326 írta:Tegnap voltam moziba, Majmok Bolygója - Forradalom -t néztük meg, szenzációs film, felül múlja az előző filmet, a Làzadàst, pedig nekem az is utcalányul tetszett. Jo, én alapból a régi majmok bolygojait is szerettem, de aki azokat nem, vagy éppen nem látta, is nézze meg :) Ha tehetitek moziba, gyönyörű a látvány. Remekül eltalálták a hangulatot, az erdő, a lepusztult város árasztotta magából az apokaliptikus érzést. A történet is kivàlo, ami még nagyon tettszett, az a karakterek kidolgozottsága, még a mellék karaktereknek is lehetett látni, érezni a motivációikat, vivodàsaikat :)
Zseniális film tényleg, érzelmek, párbeszédek, mind nagyon ütősek.
Most néztem meg én is. Tényleg nagyon jó, avatar óta nem láttam ilyen jó látványvilágot.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Filmek

#603 Hozzászólás Szerző: almos »

Tudtok ajánlani valami jó stoner filmet? Több is jöhet,mert sokat láttam már.
LAMPARD#8

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Filmek

#604 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pat326 írta:Tegnap voltam moziba, Majmok Bolygója - Forradalom -t néztük meg, szenzációs film, felül múlja az előző filmet, a Làzadàst, pedig nekem az is utcalányul tetszett. Jo, én alapból a régi majmok bolygojait is szerettem, de aki azokat nem, vagy éppen nem látta, is nézze meg :) Ha tehetitek moziba, gyönyörű a látvány. Remekül eltalálták a hangulatot, az erdő, a lepusztult város árasztotta magából az apokaliptikus érzést. A történet is kivàlo, ami még nagyon tettszett, az a karakterek kidolgozottsága, még a mellék karaktereknek is lehetett látni, érezni a motivációikat, vivodàsaikat :)
Zseniális film tényleg, érzelmek, párbeszédek, mind nagyon ütősek.

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#605 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Tegnap voltam moziba, Majmok Bolygója - Forradalom -t néztük meg, szenzációs film, felül múlja az előző filmet, a Làzadàst, pedig nekem az is utcalányul tetszett. Jo, én alapból a régi majmok bolygojait is szerettem, de aki azokat nem, vagy éppen nem látta, is nézze meg :) Ha tehetitek moziba, gyönyörű a látvány. Remekül eltalálták a hangulatot, az erdő, a lepusztult város árasztotta magából az apokaliptikus érzést. A történet is kivàlo, ami még nagyon tettszett, az a karakterek kidolgozottsága, még a mellék karaktereknek is lehetett látni, érezni a motivációikat, vivodàsaikat :)

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#606 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Tegnap este láttam egy filmet (AFFLICTED) és azt hiszem, amint meló után hazaértem megint megnézem.

https://www.youtube.com/watch?v=WkvCNae3Ip8" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Filmek

#607 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

jkopfner írta:
ChesterB írta:Én az Arrow-t kezdtem el végre valahára. Maradjunk annyiban, hogy olyan "szar" sorozat, hogy tegnap este 8 körül elkezdtem nézni, és reggel 6-kor döntöttem úgy, hogy most már aludnom is kéne. Baromi jó, most nézem a második évadot. :D

Emellett végre megnéztem a Black Sails 1. évadát, és elkezdtem a Crossbonest is, de még van jó pár sorozat, amit lekezdenék, végre van rá időm. :D
Az Arrow-t én is elkezdtem, de gagyinak találtam.
Nagyon jó sorozat, ahhoz képest, hogy mekkora költségvetéssel dolgozik abszolút nem gagyi. A 2. évad sokkal erősebb, mint az első szóval hajrá! :)

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#608 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

ChesterB írta:Én az Arrow-t kezdtem el végre valahára. Maradjunk annyiban, hogy olyan "szar" sorozat, hogy tegnap este 8 körül elkezdtem nézni, és reggel 6-kor döntöttem úgy, hogy most már aludnom is kéne. Baromi jó, most nézem a második évadot. :D

Emellett végre megnéztem a Black Sails 1. évadát, és elkezdtem a Crossbonest is, de még van jó pár sorozat, amit lekezdenék, végre van rá időm. :D
Az Arrow-t én is elkezdtem, de gagyinak találtam.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#609 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én az Arrow-t kezdtem el végre valahára. Maradjunk annyiban, hogy olyan "szar" sorozat, hogy tegnap este 8 körül elkezdtem nézni, és reggel 6-kor döntöttem úgy, hogy most már aludnom is kéne. Baromi jó, most nézem a második évadot. :D

Emellett végre megnéztem a Black Sails 1. évadát, és elkezdtem a Crossbonest is, de még van jó pár sorozat, amit lekezdenék, végre van rá időm. :D

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Filmek

#610 Hozzászólás Szerző: Moldván »

jkopfner írta:Én most toltam le a The Blacklist első évadát. nagyon kellemes meglepetés volt csak ajánlani tudom mindenki, James Spader nagyon nagy benne. A House of Cards is nagyon ígéretesnek tűnik, csak az első részt néztem meg, de Kevin Spacey miatt kihagyhatatlan a többi rész:)
A House of Cards zseniális! :)

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#611 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Én most toltam le a The Blacklist első évadát. nagyon kellemes meglepetés volt csak ajánlani tudom mindenki, James Spader nagyon nagy benne. A House of Cards is nagyon ígéretesnek tűnik, csak az első részt néztem meg, de Kevin Spacey miatt kihagyhatatlan a többi rész:)

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Filmek

#612 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

rafanadal írta:Duchovny meg azt mondta az exit interviewban, hogy ő azt szerette volna ha úgy fejezik be, hogy összejön Karennel és a legnagyobb boldogságba érkezik is a tragédia, mivel ő hirtelenséggel meghal. Ezáltal a befejezés által amit megvalósítottak nem mutat példát a sorozat, mert a végén úgyis minden jó lett akármennyire is elb*szta Hank az életét.

Atyamária, ez miféle sorozatzáró rész volt?!?! Kritikán aluli.... :/

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#613 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Duchovny meg azt mondta az exit interviewban, hogy ő azt szerette volna ha úgy fejezik be, hogy összejön Karennel és a legnagyobb boldogságba érkezik is a tragédia, mivel ő hirtelenséggel meghal. Ezáltal a befejezés által amit megvalósítottak nem mutat példát a sorozat, mert a végén úgyis minden jó lett akármennyire is elb*szta Hank az életét.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Filmek

#614 Hozzászólás Szerző: easy »

Buluska írta:
easy írta:Suits-ot/Orange is the new blacket nézi vki? Vélemény?
Suits: Igen! Imadom. Jo kis sorozat.
Első évad közepén járok, eddig nagyon bejön. Meghan Markle pedig csak a hab a tortán. :D

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#615 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Californication!

SPOILER!!!
Meg is néztem az utolsó részt, de sajna az lett amit vártam. Egy rövid pillanatig amikor elhívta az új csajt (nevét nem tudom) vacsorázni azt hittem, hogy végre megtörténik, az új családját választja és azzal rendbe tesz mindent, de nem így lett. Az egyértelmű volt, hogy Marcy nem fogja végül megtenni Stu-val, szóval az sem hozott semmi érdekességet és hát a végén az, hogy ezredjére is összejöttek elég gáz. Pont ez a sorozat kellett volna arról szóljon, hogy valahogy elcseszi és ez az idióta Karen is nem dobja ki 100-szor majd fogadja vissza 100-szor. Mindegy. Tipikus sorozatlezárás. A két utolsó szám legalább nagyon jól volt kiválasztva.
SPOILER VÉGE!!!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Filmek

#616 Hozzászólás Szerző: Buluska »

easy írta:Suits-ot/Orange is the new blacket nézi vki? Vélemény?
Suits: Igen! Imadom. Jo kis sorozat.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#617 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

GereZsolt írta:
rafanadal írta:Holnap éjjel jön a Californication utolsó része. Ti mit vártok? Én leírom spoilerbe, hogy azok akik még nem értek ide ne tudják meg, hogy mostanában mik történtek:

SPOILER!!!
Szerintem a Marcy 1 milliós dugásából nem lesz semmi, rájönnek valami nyálas dumával, hogy a szeretet fontosabb, mint a pénz és valahogy megoldódik a pénzügyi problémájuk is annyira, hogy legalább a lakbért ki tudják fizetni. Becca esküvőjére elmegy Hank és Karen New Yorkba, majd ott Hank megkéri Karen kezét (innen a life changing decision promója a résznek) és ott is maradnak New Yorkban. Nem számítok nagy tűzijátékra sajnos, pedig vagány lenne valami nagy csavarral befejezni ennek a hollywood-i sztár karakternek a megírását, de ha nem happy enddel zárnák le, akkor az nem lenne morálisan megfelelő és túl sok kritikát kapna, mert hogy nem mutatnak példát a világnak. (Amúgy számomra az ideális csavar az lenne, hogy Karen visszamegy New Yorkba Beccával és Hank ott marad Hollywoodban az új családjával.)
SPOILER VÉGE!!!
Stu ajánlata tuti fuccsol, kizárt h belemenjen Runkle. A Hank Karen szál már nagyon fel van vezetve, főleg a visszatekintős rész óta, stb. Egyáltalán nem vagyok biztos benne h végül mégis happyend lesz, mármint nem Karenes. Erre meg abból következtetek h Karen mondta h nem tudna már vele élni. Fene tudja, valami majd kisül, nagyon várom már. Egyébként szerinted milyen az évad? Mindenki mondja h nagyon gyenge, de szerintem Levon az utóbbi évek legjobb vendégszereplője. Nem egy Lue vagy Sue, de egyértelműen nagyon jó karakter. Bár nálam a sorozat ideális lezárása az lett volna ha tavaly Hank elmegy Faith-szel és offolják a Karen szálat. 7 év után már kicsit unalmas ez a része a sorozatnak.
Karen egy idióta, egyet mond és mást csinál már 7 évad óta. Rühellem a karakterét, meg a színésznő is nagyon ócska szerintem. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ebből nem lehet kiindulni, hogy nem fog visszamenni századjára is Hankhez.

Egyetértek azzal a véleménnyel, hogy elég gyenge ez az évad. A Levon és új család szál elég jó, de önmagában a részek laposak. Kicsit átmentek a drámába, ami alapból nem rossz, de mellé a történet kevés. Olyan dolgok történnek amelyek már lerágott csontok. Nekem a kedvencem az Atticus Fetch időszak volt. Az olyan igazi hollywoodi baromság volt. Amúgy meg egyértelműen vagányabb lezárás lett volna ha tényleg elmegy Faith-el, csak akkor megint bejön, hogy nem morális a lezárás. Épp ezért várom azt, hogy Hank-Karen esküvő és happy end lesz, mert mostanában minden sorozatra ráhúzzák ezt a végén.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Filmek

#618 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

rafanadal írta:Holnap éjjel jön a Californication utolsó része. Ti mit vártok? Én leírom spoilerbe, hogy azok akik még nem értek ide ne tudják meg, hogy mostanában mik történtek:

SPOILER!!!
Szerintem a Marcy 1 milliós dugásából nem lesz semmi, rájönnek valami nyálas dumával, hogy a szeretet fontosabb, mint a pénz és valahogy megoldódik a pénzügyi problémájuk is annyira, hogy legalább a lakbért ki tudják fizetni. Becca esküvőjére elmegy Hank és Karen New Yorkba, majd ott Hank megkéri Karen kezét (innen a life changing decision promója a résznek) és ott is maradnak New Yorkban. Nem számítok nagy tűzijátékra sajnos, pedig vagány lenne valami nagy csavarral befejezni ennek a hollywood-i sztár karakternek a megírását, de ha nem happy enddel zárnák le, akkor az nem lenne morálisan megfelelő és túl sok kritikát kapna, mert hogy nem mutatnak példát a világnak. (Amúgy számomra az ideális csavar az lenne, hogy Karen visszamegy New Yorkba Beccával és Hank ott marad Hollywoodban az új családjával.)
SPOILER VÉGE!!!
Stu ajánlata tuti fuccsol, kizárt h belemenjen Runkle. A Hank Karen szál már nagyon fel van vezetve, főleg a visszatekintős rész óta, stb. Egyáltalán nem vagyok biztos benne h végül mégis happyend lesz, mármint nem Karenes. Erre meg abból következtetek h Karen mondta h nem tudna már vele élni. Fene tudja, valami majd kisül, nagyon várom már. Egyébként szerinted milyen az évad? Mindenki mondja h nagyon gyenge, de szerintem Levon az utóbbi évek legjobb vendégszereplője. Nem egy Lue vagy Sue, de egyértelműen nagyon jó karakter. Bár nálam a sorozat ideális lezárása az lett volna ha tavaly Hank elmegy Faith-szel és offolják a Karen szálat. 7 év után már kicsit unalmas ez a része a sorozatnak.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#619 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Holnap éjjel jön a Californication utolsó része. Ti mit vártok? Én leírom spoilerbe, hogy azok akik még nem értek ide ne tudják meg, hogy mostanában mik történtek:

SPOILER!!!
Szerintem a Marcy 1 milliós dugásából nem lesz semmi, rájönnek valami nyálas dumával, hogy a szeretet fontosabb, mint a pénz és valahogy megoldódik a pénzügyi problémájuk is annyira, hogy legalább a lakbért ki tudják fizetni. Becca esküvőjére elmegy Hank és Karen New Yorkba, majd ott Hank megkéri Karen kezét (innen a life changing decision promója a résznek) és ott is maradnak New Yorkban. Nem számítok nagy tűzijátékra sajnos, pedig vagány lenne valami nagy csavarral befejezni ennek a hollywood-i sztár karakternek a megírását, de ha nem happy enddel zárnák le, akkor az nem lenne morálisan megfelelő és túl sok kritikát kapna, mert hogy nem mutatnak példát a világnak. (Amúgy számomra az ideális csavar az lenne, hogy Karen visszamegy New Yorkba Beccával és Hank ott marad Hollywoodban az új családjával.)
SPOILER VÉGE!!!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Filmek

#620 Hozzászólás Szerző: Moldván »

easy írta:Suits-ot/Orange is the new blacket nézi vki? Vélemény?
http://www.sorozatjunkie.hu/2013/12/31/ ... s-egyebek/" onclick="window.open(this.href);return false;
Itt egy írás az Orange is the new black-ről.(első helyezett)

Válasz küldése