Filmek

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Filmek

#621 Hozzászólás Szerző: easy »

Suits-ot/Orange is the new blacket nézi vki? Vélemény?

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#622 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Californication!

SPOILER!!!
Szerintem mégis happy end lesz. Becca most visszajött és nem véletlen, hogy New Yorkban fog megházasodni. Ezzel el is lőtték az évadzáró poénját. Megint összejön Hank és Karen és visszamennek New Yorkba. Ennyi lesz sajnos.
SPOILER VÉGE!!!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#623 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Buluska írta: Sűrgősen nézd meg a 10. részt szerintem. :D Nem lesz több évad, ez az utolsó. Ebből is már csak 2 rész lesz. Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy nem happy end lesz, nem nagyon akarom leírni, hogy miért, mert nem láttad még a 10. részt. Nem akarok bekavarni. Szűk 3 hét és kiderül. :D
Kíváncsivá tettél, de itt Norvégiába nem tudok torrentezni és online weblapokon még csak a kilencediket láttam feltéve. Hát ha nem lesz több évad, akkor közeleg egy csattanó. Most már értem miért volt akkor ilyen érzelgős és megemlékezős ez az egész évad.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Filmek

#624 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

rafanadal írta:
Buluska írta: Poénok megvannak, voltak jobb évadok is, de gyengének nem mondanám az ideit. Karennel nekem semmi bajom sincs, jó kis milf, színészileg mondjuk semmi extra, de nem idegesít. Ez a Becca ídegesített rohadtul az előző évadokban. Amúgy meg nem hiszem, hogy happy end lesz vége. Két(sok) szék közül a földre esik majd Hank.
(10.rész meg nagyon nem jött át nekem)

Dante: kijött már a tizedik
Becca se volt nagy kedvencem, de Karen amellett, hogy elég szar színészi teljesítményt is nyújt, még a karaktere is rohadtul irritálóra van megírva. Hogy tud ekkora seggarc lenni, hogy örökké visszamegy Hankhez, de mindig besértődik rá? Full szürreális, még Hollywoodhoz képest is. Amúgy meg olyan nincs, hogy ne happy-end legyen, úgyis mindig mindenben az lesz a vége. Viszont ha Karennel lenne happy-end azzal elb*sznák szerintem azt ahogyan felépítették Hank karakterét az elcseszett életével az LA-be való költözése után. Kell egy fordulópont ami megváltoztatja, amitől "felnő" és egy ilyen kis kórházas jelenet szerintem túl gyenge lenne ehhez. Sokkal jobban tetszik az a scenario, hogy Karen meghal és az új családjával emiatt "felnő" és felelősségtudatos apaként viselkedik.

Meg úgy alapból ez az egész 9. rész ilyen emlékezős volt a közös pillanatokra. Most felébredt a kórházi ágyon, minden kezd helyrejönni és aztán meghalna. Tökéletes lenne Hank karakterének megváltozása érdekében. Évadzáróra tökéletes lenne.

Amúgy mit tudsz még hány évadot terveznek? Az elején nagyobbat szólt a dolog. Nekem az első 4 évad, meg az előző Atticus Fetch-el jobban tetszett, mint ez a mostani vagy az ötödik.
Ez a záró évad.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Filmek

#625 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Nem tudom ki latta mar A holnap hatara cimu filmet.. Elkepeszto en nem ezt vartam ettol a filmtol, megis teljes egeszeben lekototte a figyelmem, egyszer se unatkoztam kozbe. A vege elegge zavaros lett, de sebaj ez betudhato tipikus hollywoodi befejezesnek :D
We are the famous, the famous Chelsea!

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Filmek

#626 Hozzászólás Szerző: Buluska »

rafanadal írta:
Buluska írta: Poénok megvannak, voltak jobb évadok is, de gyengének nem mondanám az ideit. Karennel nekem semmi bajom sincs, jó kis milf, színészileg mondjuk semmi extra, de nem idegesít. Ez a Becca ídegesített rohadtul az előző évadokban. Amúgy meg nem hiszem, hogy happy end lesz vége. Két(sok) szék közül a földre esik majd Hank.
(10.rész meg nagyon nem jött át nekem)

Dante: kijött már a tizedik
Becca se volt nagy kedvencem, de Karen amellett, hogy elég szar színészi teljesítményt is nyújt, még a karaktere is rohadtul irritálóra van megírva. Hogy tud ekkora seggarc lenni, hogy örökké visszamegy Hankhez, de mindig besértődik rá? Full szürreális, még Hollywoodhoz képest is. Amúgy meg olyan nincs, hogy ne happy-end legyen, úgyis mindig mindenben az lesz a vége. Viszont ha Karennel lenne happy-end azzal elb*sznák szerintem azt ahogyan felépítették Hank karakterét az elcseszett életével az LA-be való költözése után. Kell egy fordulópont ami megváltoztatja, amitől "felnő" és egy ilyen kis kórházas jelenet szerintem túl gyenge lenne ehhez. Sokkal jobban tetszik az a scenario, hogy Karen meghal és az új családjával emiatt "felnő" és felelősségtudatos apaként viselkedik.

Meg úgy alapból ez az egész 9. rész ilyen emlékezős volt a közös pillanatokra. Most felébredt a kórházi ágyon, minden kezd helyrejönni és aztán meghalna. Tökéletes lenne Hank karakterének megváltozása érdekében. Évadzáróra tökéletes lenne.

Amúgy mit tudsz még hány évadot terveznek? Az elején nagyobbat szólt a dolog. Nekem az első 4 évad, meg az előző Atticus Fetch-el jobban tetszett, mint ez a mostani vagy az ötödik.
Sűrgősen nézd meg a 10. részt szerintem. :D Nem lesz több évad, ez az utolsó. Ebből is már csak 2 rész lesz. Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy nem happy end lesz, nem nagyon akarom leírni, hogy miért, mert nem láttad még a 10. részt. Nem akarok bekavarni. Szűk 3 hét és kiderül. :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Filmek

#627 Hozzászólás Szerző: Dante »

Buluska írta:Dante: kijött már a tizedik
Igen, belekavarodtam itt a Californication-Game of Thrones kitárgyalásba, így az utóbbira értettem, szóval mintha meg sem szólaltam volna a témával kapcsolatban. :D

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#628 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Buluska írta: Poénok megvannak, voltak jobb évadok is, de gyengének nem mondanám az ideit. Karennel nekem semmi bajom sincs, jó kis milf, színészileg mondjuk semmi extra, de nem idegesít. Ez a Becca ídegesített rohadtul az előző évadokban. Amúgy meg nem hiszem, hogy happy end lesz vége. Két(sok) szék közül a földre esik majd Hank.
(10.rész meg nagyon nem jött át nekem)

Dante: kijött már a tizedik
Becca se volt nagy kedvencem, de Karen amellett, hogy elég szar színészi teljesítményt is nyújt, még a karaktere is rohadtul irritálóra van megírva. Hogy tud ekkora seggarc lenni, hogy örökké visszamegy Hankhez, de mindig besértődik rá? Full szürreális, még Hollywoodhoz képest is. Amúgy meg olyan nincs, hogy ne happy-end legyen, úgyis mindig mindenben az lesz a vége. Viszont ha Karennel lenne happy-end azzal elb*sznák szerintem azt ahogyan felépítették Hank karakterét az elcseszett életével az LA-be való költözése után. Kell egy fordulópont ami megváltoztatja, amitől "felnő" és egy ilyen kis kórházas jelenet szerintem túl gyenge lenne ehhez. Sokkal jobban tetszik az a scenario, hogy Karen meghal és az új családjával emiatt "felnő" és felelősségtudatos apaként viselkedik.

Meg úgy alapból ez az egész 9. rész ilyen emlékezős volt a közös pillanatokra. Most felébredt a kórházi ágyon, minden kezd helyrejönni és aztán meghalna. Tökéletes lenne Hank karakterének megváltozása érdekében. Évadzáróra tökéletes lenne.

Amúgy mit tudsz még hány évadot terveznek? Az elején nagyobbat szólt a dolog. Nekem az első 4 évad, meg az előző Atticus Fetch-el jobban tetszett, mint ez a mostani vagy az ötödik.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Filmek

#629 Hozzászólás Szerző: Buluska »

rafanadal írta:
Buluska írta:
rafanadal írta:Valaki nézi a Kaliforgiát? Mit szóltok ehhez a legfrissebb részhez?

SPOILER!!!
Szerintem benne van a pakliban, hogy Karen még sem jön helyre és kiírják a sorozatból. Hank pedig az "új családjával" így lesz jó fiú, ebből tanulva. Mondjuk lehet csak a remény mondatja velem, mert rohadtul nem élvezem Karen-t.
SPOILER VÉGE!!!
Lentebb félre beszéltem, nem 9., hanem 10 rész. Egyébként ez a legfrisebb, amire én azt hittem, hogy évadzáró, azért spoilerezel. Te a kilencediket láttad.
Persze, a kilencediket. Nem is tudtam, hogy leadták már a tizediket. De vélemény az eddigiek alapján? 10. részt nem számításba véve.
Poénok megvannak, voltak jobb évadok is, de gyengének nem mondanám az ideit. Karennel nekem semmi bajom sincs, jó kis milf, színészileg mondjuk semmi extra, de nem idegesít. Ez a Becca ídegesített rohadtul az előző évadokban. Amúgy meg nem hiszem, hogy happy end lesz vége. Két(sok) szék közül a földre esik majd Hank.
(10.rész meg nagyon nem jött át nekem)

Dante: kijött már a tizedik

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Filmek

#630 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta:A 8-as rész nagyon odabaszott a világnak, kellett egy átvezető epizód a nagy fináléhoz. Amúgy meg ez is különleges rész volt, végre volt valami csata, harc, háború...
A 9. részek minden évadban valami vérengzést mutattak (Drogo-é, Blackwater, Red Wedding) most sem volt másképp, csak elenyészett a 6. és a 8. rész vége mellett, ami a szezon minőségét jelzi.

Rafa: 10. rész 15-én jön, itthon pedig 16-án.

A nagy sorozatnézés közben négy filmet pótoltam mind jók voltak, bár egyik sem kiemelkedő, szerintem.

Az Inside Llewyn Davis-t Coen-ék miatt akartam megnézni és nem bántam meg, remek dráma a testvérpár sajátos, ironikus humorával. A színészek nagyon rendben voltak, mindenki remekül énekelt, csak Adam Driver-től ver ki a hideg veríték, de ő is jól mormogott abban az 5 percben amíg felé fordították az optikát. Különösen nem vagyok oda a jazz-ért és a '60 évekért sem, de jó hangulata van a filmnek így is.

A következő a Collateral volt, ami a Minority Report akart lenni, aztán az ötödik perc körül már sejtettem, hogy ez se nem sci-fi, se nem nyomozós, szóval jól benéztem. Szerencsére volt Tom "ripacsvagyok" Cruise, aki ennek ellenére majdnem minden szerepében jó, futott is, meg ölt, szóval nem panaszkodhatom. Egynek jó volt, lehúzhattam a listámról.

Annak ellenére, hogy nem vagyok nagy horror-fan a The Conjuring-et látni akartam és nem okozott csalódást. Érdekes történetet sikerült az íróknak előkaparni, ami végig fenntartja a néző figyelmét, nem egy "hűdeijesztő" film, de szerintem itt nem is az volt a cél. Évenkénti egy horrornak tökéletes volt, ezt is olyan 6-7/10-re értékelném, hasonlóan az előző kettőhöz.

Az utolsó pedig a Short Term 12 volt, ami már hónapok óta megvan, de csak most készült hozzá felirat. Remek dráma, hasonlóan jó játékkal, nem akarok spoiler-ezni, hátha valaki épp filmet keres és látja az irományomat, mindenképpen ezt ajánlanám megtekintésre a négy közül, persze csak ha van hozzá kedve az embernek.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#631 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Buluska írta:
rafanadal írta:Valaki nézi a Kaliforgiát? Mit szóltok ehhez a legfrissebb részhez?

SPOILER!!!
Szerintem benne van a pakliban, hogy Karen még sem jön helyre és kiírják a sorozatból. Hank pedig az "új családjával" így lesz jó fiú, ebből tanulva. Mondjuk lehet csak a remény mondatja velem, mert rohadtul nem élvezem Karen-t.
SPOILER VÉGE!!!
Lentebb félre beszéltem, nem 9., hanem 10 rész. Egyébként ez a legfrisebb, amire én azt hittem, hogy évadzáró, azért spoilerezel. Te a kilencediket láttad.
Persze, a kilencediket. Nem is tudtam, hogy leadták már a tizediket. De vélemény az eddigiek alapján? 10. részt nem számításba véve.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Filmek

#632 Hozzászólás Szerző: Buluska »

rafanadal írta:Valaki nézi a Kaliforgiát? Mit szóltok ehhez a legfrissebb részhez?

SPOILER!!!
Szerintem benne van a pakliban, hogy Karen még sem jön helyre és kiírják a sorozatból. Hank pedig az "új családjával" így lesz jó fiú, ebből tanulva. Mondjuk lehet csak a remény mondatja velem, mert rohadtul nem élvezem Karen-t.
SPOILER VÉGE!!!
Lentebb félre beszéltem, nem 9., hanem 10 rész. Egyébként ez a legfrisebb, amire én azt hittem, hogy évadzáró, azért spoilerezel. Te a kilencediket láttad.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Filmek

#633 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Buluska írta:
Más: A GOT-nak nem volt valami nagy durranás a 9. része, pedig ezek nagyon ütni szoktak. Félek, hogy az utolsó részre valami nagy vérengzést tartogatnak. :D
A 8-as rész nagyon odabaszott a világnak, kellett egy átvezető epizód a nagy fináléhoz. Amúgy meg ez is különleges rész volt, végre volt valami csata, harc, háború...

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Filmek

#634 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Rafa: Én nézem. Estére majd írok miután sikerült megnézni a 9. részt. Gondolom valami nagy faszság történt, ilyen HIMYM finálé féle. :D

Más: A GOT-nak nem volt valami nagy durranás a 9. része, pedig ezek nagyon ütni szoktak. Félek, hogy az utolsó részre valami nagy vérengzést tartogatnak. :D

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#635 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Valaki nézi a Kaliforgiát? Mit szóltok ehhez a legfrissebb részhez?

SPOILER!!!
Szerintem benne van a pakliban, hogy Karen még sem jön helyre és kiírják a sorozatból. Hank pedig az "új családjával" így lesz jó fiú, ebből tanulva. Mondjuk lehet csak a remény mondatja velem, mert rohadtul nem élvezem Karen-t.
SPOILER VÉGE!!!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Filmek

#636 Hozzászólás Szerző: Gamling »

GereZsolt írta:
chaoskid18 írta:
GereZsolt írta:Tegnapi Trónok harca... jóisten!!!! A vége valami eszméletlen durva.
a 4. évad végére értél? Vagy hol tart most a TVben?
Dehogy, most pörgött a 7. rész, ugye 10 részesek az évadok. Amúgy aki látta elmondaná nekem h ez papíron egy 18 karikás sorozat? Csak mert én 16nak gondoltam, de azért ez a jelenet picit hard oda.
18-as karikával megy, igen. Amúgy tegnap már a 8. rész ment.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Filmek

#637 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

chaoskid18 írta:
GereZsolt írta:Tegnapi Trónok harca... jóisten!!!! A vége valami eszméletlen durva.
a 4. évad végére értél? Vagy hol tart most a TVben?
Dehogy, most pörgött a 7. rész, ugye 10 részesek az évadok. Amúgy aki látta elmondaná nekem h ez papíron egy 18 karikás sorozat? Csak mert én 16nak gondoltam, de azért ez a jelenet picit hard oda.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Filmek

#638 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

GereZsolt írta:Tegnapi Trónok harca... jóisten!!!! A vége valami eszméletlen durva.
a 4. évad végére értél? Vagy hol tart most a TVben?
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Filmek

#639 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Tegnapi Trónok harca... jóisten!!!! A vége valami eszméletlen durva.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#640 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

emsanya írta: Tömeg verekedéseknél, nem éreztél olyat hogy hátba rúgnak, vagy vesén ütnek, esetleg orrnyergen fejelnek? Ne haragudj, csak érdeklődöm, milyen lehetett.
Lehet, hogy ilyen is volt, csak pont átaludtam. Egyszer egyébként érdemes kipróbálni. Többet én tuti nem megyek.

Válasz küldése