Filmek

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Filmek

#1421 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ugyan nem film, hanem sorozat, de nézte innen valaki a Boondocksot? hatalmas sorozat :D :D

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#1422 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

A mai adag:

Kertvárosi kommandó - Ben Stiller öregszik, Vince Vaughn hozza a tőle megszokottat, van benne 1-2 jó poén, egyébként nagyon vártam, hogy vége legyen.

Rum napló - Johnny Depp a főszereplő 1-2 jó poénnal, lagymatag nagyon, ennek is nagyon vártam a végét:)

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#1423 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Megosztanám veletek, hogy eddigi 32 éves életpályafutásom alatt melyik film volt rám a legnagyobb hatással. A rendezője Sean Penn, gondolom Őt nem kell bemutatni senkinek. A zenéjét Eddie Vedder (Pearl Jam) csinálta, félelmetes. Egy igaz történetet mesél el a film, kötelező darab, ha még nem láttátok.

Út a vadonba - Into the wild

http://www.youtube.com/watch?v=taFaFEuwHLQ" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3197
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Filmek

#1424 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

miller írta:
koni0725 írta:Sokszor megfogadtam már, hogy nem ítélek meg egy filmet trailer alapján, most is megszívtam vele. Megnéztem az Abraham Lincoln a vámpírvadászt és óriási csalódás volt. Az ötletből sokkal többet ki lehetett volna hozni, a sztori lapos és kiszámítható. A harcok legalább jól néztek ki, bár az összesnél ellőtték a "belassítok és úgy szépen repül a vér a levegőben" trükköt. 10/6
A napokban tervezem megnézni :D De már több véleményt is olvastam, ami egyezik a tiéddel, úgyhogy úgy fogok leülni, hogy egy laza, egyestés kikapcsolódás :D
Annak tökéletes, én is csak azért csalódtam benne, mert többet vártam ennél tőle.
211! NEW RECORD!

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Filmek

#1425 Hozzászólás Szerző: miller »

jkopfner írta:
miller írta:Tegnap este hirtelen felindulásból megnéztem a "A szomszéd nője mindig zöldebb" és a "Még zöldebb a szomszéd nője" c. filmeket :D Gondolom nincs itt olyan ember, aki ne látta volna. Ha igen, akkor nézze meg sürgősen, mert olyan film, ami kihagyhatatlan. Matthau és Lemmon-tól a kedvenc filmjeim, és bevallom nekem a magyar szinkron is 10/10-es. Ráadásul a vicces sztori mögött elég komoly mondanivalója van a filmeknek :) (márha észrevesszük...:D)
Akkor ezek szerint nem láttad a Furcsa Pár első és második részét. Az benne a durva, hogy 30 év telt el az első és a második rész leforgatása között.
Még nem, de mostantól tervben van :D
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Filmek

#1426 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Látta valaki az Iron Sky-t?

http://uk.imdb.com/title/tt1034314/" onclick="window.open(this.href);return false;

Hihetetlenül beteg :D

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmek

#1427 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

miller írta:Tegnap este hirtelen felindulásból megnéztem a "A szomszéd nője mindig zöldebb" és a "Még zöldebb a szomszéd nője" c. filmeket :D Gondolom nincs itt olyan ember, aki ne látta volna. Ha igen, akkor nézze meg sürgősen, mert olyan film, ami kihagyhatatlan. Matthau és Lemmon-tól a kedvenc filmjeim, és bevallom nekem a magyar szinkron is 10/10-es. Ráadásul a vicces sztori mögött elég komoly mondanivalója van a filmeknek :) (márha észrevesszük...:D)
Akkor ezek szerint nem láttad a Furcsa Pár első és második részét. Az benne a durva, hogy 30 év telt el az első és a második rész leforgatása között.

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Filmek

#1428 Hozzászólás Szerző: miller »

koni0725 írta:Sokszor megfogadtam már, hogy nem ítélek meg egy filmet trailer alapján, most is megszívtam vele. Megnéztem az Abraham Lincoln a vámpírvadászt és óriási csalódás volt. Az ötletből sokkal többet ki lehetett volna hozni, a sztori lapos és kiszámítható. A harcok legalább jól néztek ki, bár az összesnél ellőtték a "belassítok és úgy szépen repül a vér a levegőben" trükköt. 10/6
A napokban tervezem megnézni :D De már több véleményt is olvastam, ami egyezik a tiéddel, úgyhogy úgy fogok leülni, hogy egy laza, egyestés kikapcsolódás :D
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3197
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Filmek

#1429 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Sokszor megfogadtam már, hogy nem ítélek meg egy filmet trailer alapján, most is megszívtam vele. Megnéztem az Abraham Lincoln a vámpírvadászt és óriási csalódás volt. Az ötletből sokkal többet ki lehetett volna hozni, a sztori lapos és kiszámítható. A harcok legalább jól néztek ki, bár az összesnél ellőtték a "belassítok és úgy szépen repül a vér a levegőben" trükköt. 10/6
211! NEW RECORD!

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Filmek

#1430 Hozzászólás Szerző: miller »

rafanadal írta:
miller írta:Tegnap este hirtelen felindulásból megnéztem a "A szomszéd nője mindig zöldebb" és a "Még zöldebb a szomszéd nője" c. filmeket :D Gondolom nincs itt olyan ember, aki ne látta volna. Ha igen, akkor nézze meg sürgősen, mert olyan film, ami kihagyhatatlan. Matthau és Lemmon-tól a kedvenc filmjeim, és bevallom nekem a magyar szinkron is 10/10-es. Ráadásul a vicces sztori mögött elég komoly mondanivalója van a filmeknek :) (márha észrevesszük...:D)
De van! Minden esetre felírom őket a listámra és egyszer majd sorra kerülnek ők is.
Remélem tetszeni fog :)
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#1431 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

miller írta:Tegnap este hirtelen felindulásból megnéztem a "A szomszéd nője mindig zöldebb" és a "Még zöldebb a szomszéd nője" c. filmeket :D Gondolom nincs itt olyan ember, aki ne látta volna. Ha igen, akkor nézze meg sürgősen, mert olyan film, ami kihagyhatatlan. Matthau és Lemmon-tól a kedvenc filmjeim, és bevallom nekem a magyar szinkron is 10/10-es. Ráadásul a vicces sztori mögött elég komoly mondanivalója van a filmeknek :) (márha észrevesszük...:D)
De van! Minden esetre felírom őket a listámra és egyszer majd sorra kerülnek ők is.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Filmek

#1432 Hozzászólás Szerző: miller »

Tegnap este hirtelen felindulásból megnéztem a "A szomszéd nője mindig zöldebb" és a "Még zöldebb a szomszéd nője" c. filmeket :D Gondolom nincs itt olyan ember, aki ne látta volna. Ha igen, akkor nézze meg sürgősen, mert olyan film, ami kihagyhatatlan. Matthau és Lemmon-tól a kedvenc filmjeim, és bevallom nekem a magyar szinkron is 10/10-es. Ráadásul a vicces sztori mögött elég komoly mondanivalója van a filmeknek :) (márha észrevesszük...:D)
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Filmek

#1433 Hozzászólás Szerző: Mister »

chiedis írta:Ha valaki kicsit merengene, nézze meg az Életrevalók (Intouchables) c. francia filmet szinkronnal. Remekmű, a végére eléggé elérzékenyülőssé teszi a nézőt. 8,6 az IMDB-n, ebben a sekélyes évben lazán esélyes lehetne egy külföldi filmes Oscar kategóriára. Témája nagyon jó (egy elfeledett embercsoportról) és a néger faszi zseniálisat alakít.

9/10
Ezt valahogy nem vettem eddig észre...

Én nem nagyon kedvelem a drámákat, de ez a film nagyon bejött nekem,már vagy 2x megnéztem.
A néger srác tényleg oltári nagyot alakít benne.
One Life,One Love,One Club

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Filmek

#1434 Hozzászólás Szerző: Japep »

rafanadal írta:Eredet, A tökéletes trükk, A remény rabjai, Schindler listája, A halálsoron, 21: Las Vegas ostroma. Nem feltétlenül ez a sorrendem ezek között, sőt egyáltalán nem, mert A remény rabjai a kedvencem, de ez az a 6 film amire azt mondom, hogy 10/10. Az utolsóba simán bele lehetne kötni, de számomra 10/10-es pár jelenete és gondolata miatt.
Mindenkinek egyéni az ízlése, ezek alapján nem is lehet senkit kritizálni, nem is ez a célom. Csak én nem tudnám ezeket a filmeket egy lapon említeni. :)
Számomra nagyon nem egy kategóriák (nem a műfajra értem természetesen).
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Filmek

#1435 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Pont ma néztem Halálsoron c. filmet, de ebben a kategóriában nagy kedvencem Kevin Spacey K-PAX c. filmje se kutya. Végig agyal a néző h most mi ez, mi lehet.
Nyugodj bekeben Mister !

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#1436 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

emsanya írta:
rafanadal írta:Megnéztem a Schindler listáját. Hát egy igazi remekmű. Nálam nem sok film éri el a 10-es osztályzatot, de ez igen. Egész pontosan ez a hatodik film amelyikre azt mondom, hogy 10/10. Nagyon megható és ugyanakkor elgondolkodtató is.
Mi a hatos lista, a 10 pontosokról?
Eredet, A tökéletes trükk, A remény rabjai, Schindler listája, A halálsoron, 21: Las Vegas ostroma. Nem feltétlenül ez a sorrendem ezek között, sőt egyáltalán nem, mert A remény rabjai a kedvencem, de ez az a 6 film amire azt mondom, hogy 10/10. Az utolsóba simán bele lehetne kötni, de számomra 10/10-es pár jelenete és gondolata miatt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Filmek

#1437 Hozzászólás Szerző: emsanya »

rafanadal írta:Megnéztem a Schindler listáját. Hát egy igazi remekmű. Nálam nem sok film éri el a 10-es osztályzatot, de ez igen. Egész pontosan ez a hatodik film amelyikre azt mondom, hogy 10/10. Nagyon megható és ugyanakkor elgondolkodtató is.
Mi a hatos lista, a 10 pontosokról?

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Filmek

#1438 Hozzászólás Szerző: Mister »

Amúgy is szeretem az ilyen földönkívülis műveket,de ez a Csatahajó elég jó lett szeritem.

Kicsit néztem csak mikor Rihanna feltűnt...
One Life,One Love,One Club

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Filmek

#1439 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Megnéztem a Schindler listáját. Hát egy igazi remekmű. Nálam nem sok film éri el a 10-es osztályzatot, de ez igen. Egész pontosan ez a hatodik film amelyikre azt mondom, hogy 10/10. Nagyon megható és ugyanakkor elgondolkodtató is.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Filmek

#1440 Hozzászólás Szerző: almos »

Tegnap megnéztem A tégla c. remekműt. Hihetetlen jó film, bánom, hogy eddig nem szakítottam rá időt.
LAMPARD#8

Válasz küldése