Zene

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Zene

#301 Hozzászólás Szerző: almos »

http://www.youtube.com/watch?v=oNU4IuXeGMY

Vannak jó zenészek, meg van Hendrix.
LAMPARD#8

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zene

#302 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Kép

https://www.youtube.com/watch?v=Ol1KyuCHC8U" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zene

#303 Hozzászólás Szerző: jkopfner »


Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zene

#304 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Kép

http://www.youtube.com/watch?v=ptzzU7jFQwo" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Zene

#305 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Egy kis fifa 14-es szintipop, kiváló darab:

http://www.youtube.com/watch?v=MvW8cSRUU38" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zene

#306 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Jövőre Machine Head a szigetfesztiválon:D

https://www.youtube.com/watch?v=3bnsGdiQ23U" onclick="window.open(this.href);return false;

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zene

#307 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

http://www.youtube.com/watch?v=brLwlB8j0JQ" onclick="window.open(this.href);return false;

Új The Unguided, tetszik, igazából azt azért remélem, hogy az albumon lesznek kicsit súlyosabb, sötétebb számok is.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zene

#308 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Szívből küldöm a következő számot a kedvenc csapatom játékosainak és az egész stábnak a mai teljesítményükért. Kb. ezt a színvonalat nyújtották.

http://www.youtube.com/watch?v=o_QSbrRf05A" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Zene

#309 Hozzászólás Szerző: almos »

LAMPARD#8

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zene

#310 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

putthelime írta:
jkopfner írta:Ez az elcsábulás semmi másról nem szól, csak a pénzről. CD eladásból már nem tudnak a nagynevű zenekarok megélni, aminek fő oka az ingyenes letöltések. A legnagyobb bevételi forrásuk a koncertek. A menedzsment szerintem úgy állítja össze a programot a nyári fesztiválok idejére, hogy a végére minél jobban tele legyen a kassza. Egy ilyen szezonban minden hétre, hétvégére több fesztivál is jut. A fesztiválszerevezők között meg ádáz harc dúl a zenekarok megszerzésére, így egymást licitálják felül. Ami magával húzza a árak emelkedését is. Nézzük meg példának az ide sziget fesztivál zenei felhozatalát. Szerintem mióta létezik a fesztivál ez volt a leggyengébb felhozatal. Gerendai elmondása szerint rengeteg nagynevű zenekar menedzsmentjével tárgyaltak csak éppen nem jutottak gyezségre. Vagy a z időpont nem volt jó, vagy az összegben nem tudtak megegyezni.

A novarock fesztivál egyébként kicsit olyan, mintha hazánkban lenne, hisz a magyar-osztrák határtól kb. 5 km-re található.
Jaja, ezzel mind tisztában vagyok, nem is pont erre gondoltam.

Nem egyszer olvastam kifogásként Gerendaitól vagy más szervezőktől, hogy nem sajnálják ők a pénzt, egyszerűen a zenekarok nem jönnek ennyire 'keletre'. Magyarán nem kell ilyen messzire elutazniuk, tőlünk nyugatabbra lévő (és a Szigetet kivéve általában nagyobb) fesztiválok programjaival simán be tudják tölteni a nyári turnék üres helyeit.

Ezért örültem meg, hogy ennyire közel jönnek, mert innentől kezdve csak az időponton múlhat, hogy pl. a Volt vagy a Sziget újra színpadra állítsa őket.
A System of a Down pl. kijelentette, hogy sosem fognak Magyarországon fellépni, amiért kiadtuk a baltás gyilkost. De 2 éve elkaptam őket a Novarock-on:)

Az Offspring esetében szerintem esélytelen valamelyik magyar fesztiválon fellépni ugyanis a Novarock június 14-15-16. A nagy magyar fesztiválok rá egy hónapra lesznek, úgyhogy semmi esély, hogy visszajöjjenek.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Zene

#311 Hozzászólás Szerző: putthelime »

jkopfner írta:Ez az elcsábulás semmi másról nem szól, csak a pénzről. CD eladásból már nem tudnak a nagynevű zenekarok megélni, aminek fő oka az ingyenes letöltések. A legnagyobb bevételi forrásuk a koncertek. A menedzsment szerintem úgy állítja össze a programot a nyári fesztiválok idejére, hogy a végére minél jobban tele legyen a kassza. Egy ilyen szezonban minden hétre, hétvégére több fesztivál is jut. A fesztiválszerevezők között meg ádáz harc dúl a zenekarok megszerzésére, így egymást licitálják felül. Ami magával húzza a árak emelkedését is. Nézzük meg példának az ide sziget fesztivál zenei felhozatalát. Szerintem mióta létezik a fesztivál ez volt a leggyengébb felhozatal. Gerendai elmondása szerint rengeteg nagynevű zenekar menedzsmentjével tárgyaltak csak éppen nem jutottak gyezségre. Vagy a z időpont nem volt jó, vagy az összegben nem tudtak megegyezni.

A novarock fesztivál egyébként kicsit olyan, mintha hazánkban lenne, hisz a magyar-osztrák határtól kb. 5 km-re található.
Jaja, ezzel mind tisztában vagyok, nem is pont erre gondoltam.

Nem egyszer olvastam kifogásként Gerendaitól vagy más szervezőktől, hogy nem sajnálják ők a pénzt, egyszerűen a zenekarok nem jönnek ennyire 'keletre'. Magyarán nem kell ilyen messzire elutazniuk, tőlünk nyugatabbra lévő (és a Szigetet kivéve általában nagyobb) fesztiválok programjaival simán be tudják tölteni a nyári turnék üres helyeit.

Ezért örültem meg, hogy ennyire közel jönnek, mert innentől kezdve csak az időponton múlhat, hogy pl. a Volt vagy a Sziget újra színpadra állítsa őket.
They do now.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zene

#312 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

undertow írta:
Wisey írta:de ezekkel a fözenekarokkal siman el lehet adni egy fesztivalt.
30 évvel ezelőtt...



;)
Itt a tendencián van a hangsúly. Elég megnézni hogy indult a Pepsi Sziget fesztivál és hol tart most. De ide tartozik a Volt és a Hegyalja fesztivál is. Csúnya világ jön:D

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Zene

#313 Hozzászólás Szerző: undertow »

http://tyrannyoftradition.com/2012/02/2 ... reatening/" onclick="window.open(this.href);return false;

sírva röhögök már percek óta :lol:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Zene

#314 Hozzászólás Szerző: undertow »

Wisey írta:de ezekkel a fözenekarokkal siman el lehet adni egy fesztivalt.
30 évvel ezelőtt...



;)

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zene

#315 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Wisey írta:
jkopfner írta:
jkopfner írta:Ha nem lesz semmilyen más fellépő ezeken kívül, nekem már megéri:D
Kép
Közben megnézetem a számomra ismeretlen bandákat és azt kell mondjam a Novarock is kezd egyre inkább elkurvulni.
Ha a Maiden es a Sabbath a ket fözenekar, felölem akar Bieber es Hannah Montana is fellephetne elöttük :)
Sosem voltam Novarockon (nem volt olyan fellepö akit ne lattam volna, es eleg sok rosszat hallani a körülmenyekröl (por/sar)), de ezekkel a fözenekarokkal siman el lehet adni egy fesztivalt.
Plusz meg megprobalnak nepszerü es felkapott zenekarokat elhivni, mert hat a nagyközönseg nem az underground bandakra fog bemenni.
Nekem már volt szerencsém 3-szor részt venni a Novarock-on. Jövőre sem fogom kihagyni az tutni. Főleg hogy a Black Sabbath-ot, Avenged Sevenfold-ot és a Megadeth-et nem láttam még élőben. Való igaz, hogy nem a legjobbak a körülmények, ha tűző napsütés van nem nagyon találni árnyékot és hatalmas a por, ha pedig esik sárdagonya az egész. De a koncertek és az alkohol feledtetnek minden rosszat:D

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Zene

#316 Hozzászólás Szerző: Wisey »

jkopfner írta:
jkopfner írta:Ha nem lesz semmilyen más fellépő ezeken kívül, nekem már megéri:D
Kép
Közben megnézetem a számomra ismeretlen bandákat és azt kell mondjam a Novarock is kezd egyre inkább elkurvulni.
Ha a Maiden es a Sabbath a ket fözenekar, felölem akar Bieber es Hannah Montana is fellephetne elöttük :)
Sosem voltam Novarockon (nem volt olyan fellepö akit ne lattam volna, es eleg sok rosszat hallani a körülmenyekröl (por/sar)), de ezekkel a fözenekarokkal siman el lehet adni egy fesztivalt.
Plusz meg megprobalnak nepszerü es felkapott zenekarokat elhivni, mert hat a nagyközönseg nem az underground bandakra fog bemenni.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zene

#317 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

jkopfner írta:
putthelime írta:
jkopfner írta:Ha nem lesz semmilyen más fellépő ezeken kívül, nekem már megéri:D

Kép
Ha az Offspring ilyen közel eljön, igazán elcsábulhatnának egy magyar fesztiválra is.
Ez az elcsábulás semmi másról nem szól, csak a pénzről. CD eladásból már nem tudnak a nagynevű zenekarok megélni, aminek fő oka az ingyenes letöltések. A legnagyobb bevételi forrásuk a koncertek. A menedzsment szerintem úgy állítja össze a programot a nyári fesztiválok idejére, hogy a végére minél jobban tele legyen a kassza. Egy ilyen szezonban minden hétre, hétvégére több fesztivál is jut. A fesztiválszerevezők között meg ádáz harc dúl a zenekarok megszerzésére, így egymást licitálják felül. Ami magával húzza a árak emelkedését is. Nézzük meg példának az ide sziget fesztivál zenei felhozatalát. Szerintem mióta létezik a fesztivál ez volt a leggyengébb felhozatal. Gerendai elmondása szerint rengeteg nagynevű zenekar menedzsmentjével tárgyaltak csak éppen nem jutottak gyezségre. Vagy a z időpont nem volt jó, vagy az összegben nem tudtak megegyezni.

A novarock fesztivál egyébként kicsit olyan, mintha hazánkban lenne, hisz a magyar-osztrák határtól kb. 5 km-re található.
Közben megnézetem a számomra ismeretlen bandákat és azt kell mondjam a Novarock is kezd egyre inkább elkurvulni.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zene

#318 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

putthelime írta:
jkopfner írta:Ha nem lesz semmilyen más fellépő ezeken kívül, nekem már megéri:D

Kép
Ha az Offspring ilyen közel eljön, igazán elcsábulhatnának egy magyar fesztiválra is.
Ez az elcsábulás semmi másról nem szól, csak a pénzről. CD eladásból már nem tudnak a nagynevű zenekarok megélni, aminek fő oka az ingyenes letöltések. A legnagyobb bevételi forrásuk a koncertek. A menedzsment szerintem úgy állítja össze a programot a nyári fesztiválok idejére, hogy a végére minél jobban tele legyen a kassza. Egy ilyen szezonban minden hétre, hétvégére több fesztivál is jut. A fesztiválszerevezők között meg ádáz harc dúl a zenekarok megszerzésére, így egymást licitálják felül. Ami magával húzza a árak emelkedését is. Nézzük meg példának az ide sziget fesztivál zenei felhozatalát. Szerintem mióta létezik a fesztivál ez volt a leggyengébb felhozatal. Gerendai elmondása szerint rengeteg nagynevű zenekar menedzsmentjével tárgyaltak csak éppen nem jutottak gyezségre. Vagy a z időpont nem volt jó, vagy az összegben nem tudtak megegyezni.

A novarock fesztivál egyébként kicsit olyan, mintha hazánkban lenne, hisz a magyar-osztrák határtól kb. 5 km-re található.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Zene

#319 Hozzászólás Szerző: putthelime »

jkopfner írta:Ha nem lesz semmilyen más fellépő ezeken kívül, nekem már megéri:D

Kép
Ha az Offspring ilyen közel eljön, igazán elcsábulhatnának egy magyar fesztiválra is.
They do now.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zene

#320 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Ha nem lesz semmilyen más fellépő ezeken kívül, nekem már megéri:D

Kép

Válasz küldése