Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#101 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:
adrian1989 írta:
Pityee írta:Hát ez ilyen sajnos, 10-ből 8-szor én se nyitok szart se. Amennyi zsetont elcsesztem már énis, simán lehetne Hazardom. Hiába írja hogy kvalifikálva vagy meg az előző rangodat amit elértél, amint elindul a következő weekend league, kinullázzák a rangod meg minden. Ma indult, próbáld meg, hogy tudsz-e indulni, de ha nem kvalifikáld magad, akkor tuti nem. Amúgy mindig újra bronz3-ról kell indulni, akárhányszor kvalifikálod magad.

kipróbáltam el tudtam indulni, nem lehet az, hogyha elérsz egy bizonyos szintet (gold) akkor automatikusan beregisztrálsz a következő hétvégére.
bronz3-ból indultam és eddig 4-ből 2t nyertem, de mennem kell melózni.
nekem onnan van meg Hazard, hogy vettem egy hét játékosa Kante-t 120-ért és nemrég eladtam 300-ért és vettem egy sima arany Kante-t meg egy arany Hazard-t.
LOL, az érdekes. Hát én ahogy mondtam, mindig silver1-et értem el és akkor sose volt ilyen, hogy automatikusan indulhattál a következő héten, szóval nem értem ezt. Hogy tudtad viszonylag olyan olcsón megvenni, aztán akkora profittal túl adni rajta? Ritka mikor ekkora különbség van a két játékos megvétele és eladása között. max. +/- 10,20 ezrek szoktak lenni :shock:
Most néztem már 400 körül megy a hét játékos Kante.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#102 Hozzászólás Szerző: Pityee »

adrian1989 írta:
Pityee írta:Hát ez ilyen sajnos, 10-ből 8-szor én se nyitok szart se. Amennyi zsetont elcsesztem már énis, simán lehetne Hazardom. Hiába írja hogy kvalifikálva vagy meg az előző rangodat amit elértél, amint elindul a következő weekend league, kinullázzák a rangod meg minden. Ma indult, próbáld meg, hogy tudsz-e indulni, de ha nem kvalifikáld magad, akkor tuti nem. Amúgy mindig újra bronz3-ról kell indulni, akárhányszor kvalifikálod magad.

kipróbáltam el tudtam indulni, nem lehet az, hogyha elérsz egy bizonyos szintet (gold) akkor automatikusan beregisztrálsz a következő hétvégére.
bronz3-ból indultam és eddig 4-ből 2t nyertem, de mennem kell melózni.
nekem onnan van meg Hazard, hogy vettem egy hét játékosa Kante-t 120-ért és nemrég eladtam 300-ért és vettem egy sima arany Kante-t meg egy arany Hazard-t.
LOL, az érdekes. Hát én ahogy mondtam, mindig silver1-et értem el és akkor sose volt ilyen, hogy automatikusan indulhattál a következő héten, szóval nem értem ezt. Hogy tudtad viszonylag olyan olcsón megvenni, aztán akkora profittal túl adni rajta? Ritka mikor ekkora különbség van a két játékos megvétele és eladása között. max. +/- 10,20 ezrek szoktak lenni :shock:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#103 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:
adrian1989 írta:
Pityee írta:
Nem tudom én sem, hogy miért így oldották meg. Gondolom így egyszerűbb nekik kiosztani a jutalmakat, mert hétközben úgy is mennek a daily knockout tournamentek. Amikor azoknak vége és kiderült ki jut be a következő weekend leaguebe, akkor kapják a múlthetiek a jutalmakat. Amúgy gold3 az elég szép, én kétszer jutottam eddig be, de mindkétszer silver1-et sikerült elérni (igaz h, egy győzelemmel maradtam le mindkétszer a gold3-ról). De az egyik silver1-es jutalomcsomagban is volt egy De Gea, szépen túl adtam rajta, 130k jött érte :D
én ma kaptam meg a packot de semmi nem volt benne örülök, ha 10 ezer bejön belőle.
az hogy lehet, hogy nekem azt írja, hogy kvalifikálva vagyok a hétvégi tornára mikor a héten nem is játszottam a daily knochout-ot.
és azt esetleg nem tudod, hogy ez hogy van, hogy én ugye gold3-ba végeztem a múltkor akkor most onnan kell indulnom vagy előlről a bronz3-ból?
amúgy ha belegondolok, hogy már elbasztam egy csomó zsetont meg vettem 12-ért fifa pontot is és a legjobb játékos amit nyitottam egy Koscielny volt (40 ezer) akkor annyira nem érte meg.
Hát ez ilyen sajnos, 10-ből 8-szor én se nyitok szart se. Amennyi zsetont elcsesztem már énis, simán lehetne Hazardom. Hiába írja hogy kvalifikálva vagy meg az előző rangodat amit elértél, amint elindul a következő weekend league, kinullázzák a rangod meg minden. Ma indult, próbáld meg, hogy tudsz-e indulni, de ha nem kvalifikáld magad, akkor tuti nem. Amúgy mindig újra bronz3-ról kell indulni, akárhányszor kvalifikálod magad.

kipróbáltam el tudtam indulni, nem lehet az, hogyha elérsz egy bizonyos szintet (gold) akkor automatikusan beregisztrálsz a következő hétvégére.
bronz3-ból indultam és eddig 4-ből 2t nyertem, de mennem kell melózni.
nekem onnan van meg Hazard, hogy vettem egy hét játékosa Kante-t 120-ért és nemrég eladtam 300-ért és vettem egy sima arany Kante-t meg egy arany Hazard-t.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#104 Hozzászólás Szerző: Pityee »

adrian1989 írta:
Pityee írta:
Nem tudom én sem, hogy miért így oldották meg. Gondolom így egyszerűbb nekik kiosztani a jutalmakat, mert hétközben úgy is mennek a daily knockout tournamentek. Amikor azoknak vége és kiderült ki jut be a következő weekend leaguebe, akkor kapják a múlthetiek a jutalmakat. Amúgy gold3 az elég szép, én kétszer jutottam eddig be, de mindkétszer silver1-et sikerült elérni (igaz h, egy győzelemmel maradtam le mindkétszer a gold3-ról). De az egyik silver1-es jutalomcsomagban is volt egy De Gea, szépen túl adtam rajta, 130k jött érte :D
én ma kaptam meg a packot de semmi nem volt benne örülök, ha 10 ezer bejön belőle.
az hogy lehet, hogy nekem azt írja, hogy kvalifikálva vagyok a hétvégi tornára mikor a héten nem is játszottam a daily knochout-ot.
és azt esetleg nem tudod, hogy ez hogy van, hogy én ugye gold3-ba végeztem a múltkor akkor most onnan kell indulnom vagy előlről a bronz3-ból?
amúgy ha belegondolok, hogy már elbasztam egy csomó zsetont meg vettem 12-ért fifa pontot is és a legjobb játékos amit nyitottam egy Koscielny volt (40 ezer) akkor annyira nem érte meg.
Hát ez ilyen sajnos, 10-ből 8-szor én se nyitok szart se. Amennyi zsetont elcsesztem már énis, simán lehetne Hazardom. Hiába írja hogy kvalifikálva vagy meg az előző rangodat amit elértél, amint elindul a következő weekend league, kinullázzák a rangod meg minden. Ma indult, próbáld meg, hogy tudsz-e indulni, de ha nem kvalifikáld magad, akkor tuti nem. Amúgy mindig újra bronz3-ról kell indulni, akárhányszor kvalifikálod magad.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#105 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:
Nem tudom én sem, hogy miért így oldották meg. Gondolom így egyszerűbb nekik kiosztani a jutalmakat, mert hétközben úgy is mennek a daily knockout tournamentek. Amikor azoknak vége és kiderült ki jut be a következő weekend leaguebe, akkor kapják a múlthetiek a jutalmakat. Amúgy gold3 az elég szép, én kétszer jutottam eddig be, de mindkétszer silver1-et sikerült elérni (igaz h, egy győzelemmel maradtam le mindkétszer a gold3-ról). De az egyik silver1-es jutalomcsomagban is volt egy De Gea, szépen túl adtam rajta, 130k jött érte :D
én ma kaptam meg a packot de semmi nem volt benne örülök, ha 10 ezer bejön belőle.
az hogy lehet, hogy nekem azt írja, hogy kvalifikálva vagyok a hétvégi tornára mikor a héten nem is játszottam a daily knochout-ot.
és azt esetleg nem tudod, hogy ez hogy van, hogy én ugye gold3-ba végeztem a múltkor akkor most onnan kell indulnom vagy előlről a bronz3-ból?
amúgy ha belegondolok, hogy már elbasztam egy csomó zsetont meg vettem 12-ért fifa pontot is és a legjobb játékos amit nyitottam egy Koscielny volt (40 ezer) akkor annyira nem érte meg.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#106 Hozzászólás Szerző: Pityee »

adrian1989 írta:
Pityee írta:
adrian1989 írta:valaki tud segíteni?
hétvégén a fifa17-ben lenyomtam ezt a fut champions weekendet és gold3-as szinten végeztem,de a jutalmat még nem kaptam meg.
mi ilyenkor a teendő?
vagy valahol valamit el kell fogadnom vagy csak várnom mert lassan íródnak jóvá a dolgok?
a segítséget előre is köszönöm.
A jutalmat akkor kapod meg, mikor indul a következő champions weekend. Tehát befejezted mondjuk most vasárnap este és jövőhét péntek reggel kapod meg.
köszi, de ennek mi értelme én azt hittem, hogy vége vasárnap és hétfőn már oda is adja a nyereményt.
hát akkor megvárom a pénteket.
Nem tudom én sem, hogy miért így oldották meg. Gondolom így egyszerűbb nekik kiosztani a jutalmakat, mert hétközben úgy is mennek a daily knockout tournamentek. Amikor azoknak vége és kiderült ki jut be a következő weekend leaguebe, akkor kapják a múlthetiek a jutalmakat. Amúgy gold3 az elég szép, én kétszer jutottam eddig be, de mindkétszer silver1-et sikerült elérni (igaz h, egy győzelemmel maradtam le mindkétszer a gold3-ról). De az egyik silver1-es jutalomcsomagban is volt egy De Gea, szépen túl adtam rajta, 130k jött érte :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#107 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:
adrian1989 írta:valaki tud segíteni?
hétvégén a fifa17-ben lenyomtam ezt a fut champions weekendet és gold3-as szinten végeztem,de a jutalmat még nem kaptam meg.
mi ilyenkor a teendő?
vagy valahol valamit el kell fogadnom vagy csak várnom mert lassan íródnak jóvá a dolgok?
a segítséget előre is köszönöm.
A jutalmat akkor kapod meg, mikor indul a következő champions weekend. Tehát befejezted mondjuk most vasárnap este és jövőhét péntek reggel kapod meg.
köszi, de ennek mi értelme én azt hittem, hogy vége vasárnap és hétfőn már oda is adja a nyereményt.
hát akkor megvárom a pénteket.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#108 Hozzászólás Szerző: Pityee »

adrian1989 írta:valaki tud segíteni?
hétvégén a fifa17-ben lenyomtam ezt a fut champions weekendet és gold3-as szinten végeztem,de a jutalmat még nem kaptam meg.
mi ilyenkor a teendő?
vagy valahol valamit el kell fogadnom vagy csak várnom mert lassan íródnak jóvá a dolgok?
a segítséget előre is köszönöm.
A jutalmat akkor kapod meg, mikor indul a következő champions weekend. Tehát befejezted mondjuk most vasárnap este és jövőhét péntek reggel kapod meg.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#109 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

valaki tud segíteni?
hétvégén a fifa17-ben lenyomtam ezt a fut champions weekendet és gold3-as szinten végeztem,de a jutalmat még nem kaptam meg.
mi ilyenkor a teendő?
vagy valahol valamit el kell fogadnom vagy csak várnom mert lassan íródnak jóvá a dolgok?
a segítséget előre is köszönöm.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#110 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

laczze írta:A második része mondjuk elég jó, egy nagy hiba van benne azt pedig, hogy nincs szabad mozgás. Legalább a végén hagyhatták volna sztori nélkül tudd csapatni esetleg báraid boltjaid lehetnének kicsit át GTA asitva jobblenne :)
Odaig meg nem jutottam el. Egyelore a 3 ally egyessegenel vagyok, hogy leszamolnak Marcanoval, de engem az idegesit nagyon, hogy minden varos reszen ugyan azt kell csinalni: damage the rackets, find the boss, kill it. Most az, hogy neha kocsikat kell tonkretegyel es neha drogszallitmanyt nagy kulonbseget nem tesz abbol a szempontbol, hogy mit kell csinalj.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#111 Hozzászólás Szerző: laczze »

A második része mondjuk elég jó, egy nagy hiba van benne azt pedig, hogy nincs szabad mozgás. Legalább a végén hagyhatták volna sztori nélkül tudd csapatni esetleg báraid boltjaid lehetnének kicsit át GTA asitva jobblenne :)
Drogba,Lampard,Terry <3

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#112 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nekem ment tökéletesen, de elég ócska. Sztori gyenge, monoton és a városban sokszor alig-alig van forgalom.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#113 Hozzászólás Szerző: laczze »

Van valakinek valami ötlete? Hiába megyek rá hogy start kilép ebből az ablakból aztán nem történik semmi.
Kép
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#114 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta:Nemtom, én hiába gyakorlom, van hogy félprofiba is elver a Sp*rs, pedig ott van motiváció : o)
N00b :mrgreen: :lol:
kiskacsa08 írta:
AwayRoller írta: Mivel a játék programozott, ezért minden évben eljátszható ez, hogy az AI kiismerése után megvan, hogy lehet átbaszni az egész rencőrt :|
A 2003-assal játszottál utoljára?
cech19960320 írta:kb, a leírása alapján egyértelmű hogy soha nem próbálta ki komolyabban. de kinek mi jön be.. én a haverokkal nem is szeretnék fifázni leülni, jobb dolgom is van velük.
Kiskacsa: Nem, a 98-assal, mert annyi idősen még izginek tűnt :D Komolyra fordítva, ha limitált játékidő után nem ismered ki az AI-t, akkor te vagy az EA álomkliense :)

Cech: Szerintem az új szériákkal is menne a world-class, csak amióta a gépeim elvittek olyan játékokat is, amelyek nem egy krumpi gépigényével rendelkeznek, valamiért allergiásak lettek a fifa-szerű izgalommentes cuccokra :twisted: Ahogy te is írtad, ha már haverok, akkor más elfoglaltság, ha öcsisajt, akkor moba, ha pedig solo, akkor legyen izgalmas(Dishonored<3)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#115 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nemtom, én hiába gyakorlom, van hogy félprofiba is elver a Sp*rs, pedig ott van motiváció : o)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#116 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:Ha leszaroztam volna az Fm-et, elnézést kérnék, de nem szaroztam le. Te jelentetted ki kategorikusan, hogy az FM jobb mint a Fifa, holott most te magad állítod azt, hogy nem vagyunk egyformák és mindenki mást szeret. Ebben tökéletesen egyetértek, mert nekem semmi bajom az FM-el, sose próbáltam még, azt is megjegyezném, hogy nem vagyok én semmi fifavédő, csupán néha szeretek kikapcsolódásként leülni a Fifa elé (pont úgy,mint sok millió ember) és online tolni pár meccset ennyi. Ja és azt hozzátenném, hogy versenyszerűen focizom, csak mert megjegyezted, hogy valszeg csak felszínesen szeretem a focit. Az már más kérdés, hogy engem ilyen stratégia részről megközelített focijátékok mint az FM, nem tud lekötni semennyire, részemről ennyi, béke.
Elnézést, jogos. a szarozásos reakciót nem neked szántam, csak egy gondolatban írtam le..mástól kapta meg a trágyahalmaz jelzőt. a felszínest pedig úgy értettem (bár lehet rosszul fogalmaztam) hogy a focinak a játék része érdekli főként a fifásokat. a nagy gólok, szép játék. az FM-es bagázs pedig inkább a mélyebb, rejtettebb szépségét kedveli, a taktikai harcokat, a keret kényes egyensúlyát, a fiatalok útjának egyengetését stb stb.. remélem így érthető mire gondoltam. egyáltalán nem lenézni akartam én semmit, csak jó kontraszttal kiemelni az általam látott különbségeket. lehet félreérthető volt.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#117 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ha leszaroztam volna az Fm-et, elnézést kérnék, de nem szaroztam le. Te jelentetted ki kategorikusan, hogy az FM jobb mint a Fifa, holott most te magad állítod azt, hogy nem vagyunk egyformák és mindenki mást szeret. Ebben tökéletesen egyetértek, mert nekem semmi bajom az FM-el, sose próbáltam még, azt is megjegyezném, hogy nem vagyok én semmi fifavédő, csupán néha szeretek kikapcsolódásként leülni a Fifa elé (pont úgy,mint sok millió ember) és online tolni pár meccset ennyi. Ja és azt hozzátenném, hogy versenyszerűen focizom, csak mert megjegyezted, hogy valszeg csak felszínesen szeretem a focit. Az már más kérdés, hogy engem ilyen stratégia részről megközelített focijátékok mint az FM, nem tud lekötni semennyire, részemről ennyi, béke.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#118 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Azért, mert nem toljátok legendás szinten gép ellen. Na.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#119 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kiskacsa08 írta:
cech19960320 írta:öreg. hogy felfogd. nem azt mondtam hogy én bármikor bárkit elvernék fifában. ilyen nem lesz, mert ez engem nem köt le. De míg az FM egy komplett és összetett játék, elegendő gyakorlás után a legendás módban is csukott szemmel vered a gépet(tudom, mert öcsémet látom nap mint nap). ha eléred ezt a szintet, online ellenfelek 90%ával is ez lesz..

Ennél az FM jóval komplettebb játék ahol nem a te ügyességeden múlik a dolog. sok tényező közbejátszik és nagyon sokmindenre kell figyelni.

de hagyjuk a témát, mert ahogy látom te mélyen szerelmes vagy a fifába, én viszont a komplexebb, gondolkodtató, stratégikusabb dolgokat szeretem.
Nem vagyunk egyformák. Van akinek a billentyűbaszkodás jelenti a szórakozást, van aki valami gondolkodtatóbbra, összetettebbre vágyik szabadidejében is.
pontosan. ezt próbáltam megértetni vele, mert az enyhén szólva is gáz hogy leszarozzák. kinek ez, kinek az jön be, de ha már mindenképp hasonlítgatni akarnak, mindenképp az FM a komplexebb. méghozzá nem is kicsivel.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#120 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

cech19960320 írta:öreg. hogy felfogd. nem azt mondtam hogy én bármikor bárkit elvernék fifában. ilyen nem lesz, mert ez engem nem köt le. De míg az FM egy komplett és összetett játék, elegendő gyakorlás után a legendás módban is csukott szemmel vered a gépet(tudom, mert öcsémet látom nap mint nap). ha eléred ezt a szintet, online ellenfelek 90%ával is ez lesz..

Ennél az FM jóval komplettebb játék ahol nem a te ügyességeden múlik a dolog. sok tényező közbejátszik és nagyon sokmindenre kell figyelni.

de hagyjuk a témát, mert ahogy látom te mélyen szerelmes vagy a fifába, én viszont a komplexebb, gondolkodtató, stratégikusabb dolgokat szeretem.
Nem vagyunk egyformák. Van akinek a billentyűbaszkodás jelenti a szórakozást, van aki valami gondolkodtatóbbra, összetettebbre vágyik szabadidejében is.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Válasz küldése