Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#81 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:Ha valaki esetleg követi a Fifát és kiváncsi a top 100 játékosra a 18-asban, az itt meglesheti: https://www.easports.com/fifa/fifa-18-p ... 88787#10-1" onclick="window.open(this.href);return false; Tőlünk Hazard, Courtois, Kanté, Luiz és Azpi fértek be. Mondjuk érdekes, hogy Morata be sem fért, míg pl. Higuain 90, Lukaku 86. Valamint ami még nagyon vicces, az Christensen 64es futási sebessége, dehát ez van.
Bale még mindig 89-es az is vicces mert mostanában eléggé alulteljesít.
Özil 88????????
Müller 86 az is erősnek tűnik.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#82 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ha valaki esetleg követi a Fifát és kiváncsi a top 100 játékosra a 18-asban, az itt meglesheti: https://www.easports.com/fifa/fifa-18-p ... 88787#10-1" onclick="window.open(this.href);return false; Tőlünk Hazard, Courtois, Kanté, Luiz és Azpi fértek be. Mondjuk érdekes, hogy Morata be sem fért, míg pl. Higuain 90, Lukaku 86. Valamint ami még nagyon vicces, az Christensen 64es futási sebessége, dehát ez van.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#83 Hozzászólás Szerző: Chucky »

adrian1989 írta:
Pityee írta:Nincs most vele sok időm játszani, de egyébként mi az a SBC?
Squad Building Challenge
beírod youtubon és van egy csomó videó, de a lényeg annyi, hogy megszabják, hogy milyen csapatot kell összerakni és ha kész van akkor betudod váltani egy csomagra(a játékosok nem maradnak meg)!
én úgy szoktam csinálni, hogy erről az oldalról megnézem kikkel lehet megcsinálni:http://www.futhead.com/squad-building-challenges/
itt fent van minden eddigi.
én a ligákat nem szoktam megcsinálni mert az sok pénz meg nem is nagyon ad olyan játékost aki megéri és összekell rakni mondjuk a Calcio A összes csapatát és mindegyik után ad egy csomagot (változó milyet) és ha kész akkor ad egy 91-es Higuaint meg valamennyi coint, de van mondjuk most a European tour 2 (http://www.futhead.com/squad-building-c ... n-tour-ii/" onclick="window.open(this.href);return false;)
ezen belül van 4 amit megkell csinálni ez az első (http://www.futhead.com/squad-building-c ... 6/england/" onclick="window.open(this.href);return false;)
én mindenképp olyat szoktam választani amire azt írj, hogy no loyality és no cheap (http://www.futhead.com/squad-building-c ... ds/397319/" onclick="window.open(this.href);return false;)
ezeket megcsinálom conception playerekkel és elkezdem megvenni van hogy variálok közbe, de arra figyelni kell hogy minden feltétel teljesüljön, van olyan, hogy kell a loyality akkor azzal a kerettel lekell játszani 10 meccset és akkor mindenkinek zöld lesz az a páncél ami van mikor lapozod a kártya tulajdonságait (nem muszáj lejátszani a meccseket, csak belépsz egy olyan meccsbe ami a gép ellen megy és kilépsz.itt egy videó a loyality növelésről: https://www.youtube.com/watch?v=n5BHmv6zxSg" onclick="window.open(this.href);return false; nem kell megvárni még megcsinálja teljesen az internet ellenőrzést a ps).

amúgy ezt sikerült összehoznom:
http://www.futhead.com/17/squads/5880635/" onclick="window.open(this.href);return false;
Jó kis csapat lett. :) Köszi a segítséget. Most még az offlineos tourral próbálkozom, mert it nem vernek péppé és összejön egy kis coin, meg valami packot is ad. :) Azért be kell látnom, kezdek öreg lenni ehhez... :D A cselezés még egyszer nem jött be. :oops:

Szerk.: A csapat nevét és a címerét hol tudom megváltoztatni?

Szerk2.: Melyik játékos csomagot érdemes megvenni?

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#84 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:Nincs most vele sok időm játszani, de egyébként mi az a SBC?
Squad Building Challenge
beírod youtubon és van egy csomó videó, de a lényeg annyi, hogy megszabják, hogy milyen csapatot kell összerakni és ha kész van akkor betudod váltani egy csomagra(a játékosok nem maradnak meg)!
én úgy szoktam csinálni, hogy erről az oldalról megnézem kikkel lehet megcsinálni:http://www.futhead.com/squad-building-challenges/
itt fent van minden eddigi.
én a ligákat nem szoktam megcsinálni mert az sok pénz meg nem is nagyon ad olyan játékost aki megéri és összekell rakni mondjuk a Calcio A összes csapatát és mindegyik után ad egy csomagot (változó milyet) és ha kész akkor ad egy 91-es Higuaint meg valamennyi coint, de van mondjuk most a European tour 2 (http://www.futhead.com/squad-building-c ... n-tour-ii/" onclick="window.open(this.href);return false;)
ezen belül van 4 amit megkell csinálni ez az első (http://www.futhead.com/squad-building-c ... 6/england/" onclick="window.open(this.href);return false;)
én mindenképp olyat szoktam választani amire azt írj, hogy no loyality és no cheap (http://www.futhead.com/squad-building-c ... ds/397319/" onclick="window.open(this.href);return false;)
ezeket megcsinálom conception playerekkel és elkezdem megvenni van hogy variálok közbe, de arra figyelni kell hogy minden feltétel teljesüljön, van olyan, hogy kell a loyality akkor azzal a kerettel lekell játszani 10 meccset és akkor mindenkinek zöld lesz az a páncél ami van mikor lapozod a kártya tulajdonságait (nem muszáj lejátszani a meccseket, csak belépsz egy olyan meccsbe ami a gép ellen megy és kilépsz.itt egy videó a loyality növelésről: https://www.youtube.com/watch?v=n5BHmv6zxSg" onclick="window.open(this.href);return false; nem kell megvárni még megcsinálja teljesen az internet ellenőrzést a ps).

amúgy ezt sikerült összehoznom:
http://www.futhead.com/17/squads/5880635/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#85 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nincs most vele sok időm játszani, de egyébként mi az a SBC?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#86 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:
Chucky írta:Csak beszereztem a Fifa 17-et. Az lenne a kérdésem, hogy az Ultimate módot újra lehet kezdeni? Illetve hogy tudnék a leghamarabb egy angol ligás csapatot összehozni? Egy kis kezdeti tanács sem jönne rosszul. :) Felállás, olcsó játékosok stb. A 4-3-3 nem lenne rossz, de valahol azt olvastam, hogy az nem elég jó az elején, csak jó játékosokkal...

Köszi előre is és bocsi a dupláért!
Játszadozni kell vele sokat az a lényeg, ha nulláról indulsz akkor kell 1-2 hónap mire kiépítesz egy viszonylag jó csapatot. Mondjuk mostmár, hogy régóta kint van a game, jóval lementek az árak úgyh egy középszerű PL csapatot, bőven összelehet rakni 2-3 hét alatt, ha napiszinten játszasz vele. Én a legelejétől tolom és még most sincs valami nagyon durva csapatom, viszont volt már sok fajta keretem, én nagyon sokat variálok. De legtöbbször PL keretem volt, viszont egy idő után meguntam, mert sajnos a mi játékosaink nem a legerősebbre vannak csinálva, Hazard meg ugye szinte elérhetetlen és nélküle meg felesleges Chelsea csapatot csinálni meg hát kellett a változatosság. Úgyh jelenleg egy brazil kerettel rendelkezem és 4-3-3-ban tolom: Julio Cesar - Dani Alves, David Luiz, Marquinhos, Filipe Luis - Fabinho, Fernandinho, Coutinho - Douglas Costa, Firmino, Lucas (Ide tervezek venni egy Williant)

szerintem próbálgassátok az SBC-ket megcsinálni.
én úgy csináltam a múltkor, hogy egyszerre megcsináltam 3-4 SBC-t amit kaptam érte csomagokat kb. 15db-ot azokat egyszerre nyitottam ki.eddig ezt 3x csináltam meg és esett belőle egy Bale, Grizi, TOTW Modeste, Man of the Match Fabinho, és egy FUT birthday-es Ogbonna!
mikor ennek nekiálltam akkor volt 60 ezer coinom és most van 2 erős keretem plusz 220 ezer coinom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára adrian1989 2017. április 19., szerda 19:34-kor.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#87 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Chucky írta:Csak beszereztem a Fifa 17-et. Az lenne a kérdésem, hogy az Ultimate módot újra lehet kezdeni? Illetve hogy tudnék a leghamarabb egy angol ligás csapatot összehozni? Egy kis kezdeti tanács sem jönne rosszul. :) Felállás, olcsó játékosok stb. A 4-3-3 nem lenne rossz, de valahol azt olvastam, hogy az nem elég jó az elején, csak jó játékosokkal...

Köszi előre is és bocsi a dupláért!
Játszadozni kell vele sokat az a lényeg, ha nulláról indulsz akkor kell 1-2 hónap mire kiépítesz egy viszonylag jó csapatot. Mondjuk mostmár, hogy régóta kint van a game, jóval lementek az árak úgyh egy középszerű PL csapatot, bőven összelehet rakni 2-3 hét alatt, ha napiszinten játszasz vele. Én a legelejétől tolom és még most sincs valami nagyon durva csapatom, viszont volt már sok fajta keretem, én nagyon sokat variálok. De legtöbbször PL keretem volt, viszont egy idő után meguntam, mert sajnos a mi játékosaink nem a legerősebbre vannak csinálva, Hazard meg ugye szinte elérhetetlen és nélküle meg felesleges Chelsea csapatot csinálni meg hát kellett a változatosság. Úgyh jelenleg egy brazil kerettel rendelkezem és 4-3-3-ban tolom: Julio Cesar - Dani Alves, David Luiz, Marquinhos, Filipe Luis - Fabinho, Fernandinho, Coutinho - Douglas Costa, Firmino, Lucas (Ide tervezek venni egy Williant)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#88 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Chucky írta:Csak beszereztem a Fifa 17-et. Az lenne a kérdésem, hogy az Ultimate módot újra lehet kezdeni? Illetve hogy tudnék a leghamarabb egy angol ligás csapatot összehozni? Egy kis kezdeti tanács sem jönne rosszul. :) Felállás, olcsó játékosok stb. A 4-3-3 nem lenne rossz, de valahol azt olvastam, hogy az nem elég jó az elején, csak jó játékosokkal...

Köszi előre is és bocsi a dupláért!
ha bent vagy az UT-be akkor ott van egy olyan, hogy MY CLUB és ott van, hogy DELETE CLUB!
Én 4-3-3 (4)-be játszom és 2 keretet használok az egyik egy full Chelsea a másik pedig egy francia ligás csapat, de volt már olasz keretem is, de a francia nekem nagyon bejött és nem is húzós.
most kicsit magasak az árak (PS4), mert vannak SBC-k.
én ezt az olasz keretet csináltam meg elöszőr és mikor volt zsetonom akkor ezt fejlesztgettem folyamatosan.
ezzel kezdtem:
http://www.futwiz.com/en/fifa17/squad/1570808" onclick="window.open(this.href);return false;
és ez lett a végére:
http://www.futwiz.com/en/fifa17/squad/1570815" onclick="window.open(this.href);return false;
az angol csapatban sajnos nem tudok segíteni, mert én minden évben csak egy olyan csapatot rakok össze amiben Chelsea játékosok vannak, de azt tudom, hogyha egy csatárral játszol majd akkor Costa nem a leghatékonyabb, mert lassúnak van megcsinálva a játékban én nagyon kevés gólt szereztem vele Batshuayi viszont nem rossz nekem 162 meccsen lőtt 104 gólt és adott 46 gólpasszt is.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#89 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Csak beszereztem a Fifa 17-et. Az lenne a kérdésem, hogy az Ultimate módot újra lehet kezdeni? Illetve hogy tudnék a leghamarabb egy angol ligás csapatot összehozni? Egy kis kezdeti tanács sem jönne rosszul. :) Felállás, olcsó játékosok stb. A 4-3-3 nem lenne rossz, de valahol azt olvastam, hogy az nem elég jó az elején, csak jó játékosokkal...

Köszi előre is és bocsi a dupláért!

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#90 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Pityee írta:
Chucky írta: Ha beszerzem, akkor tuti csak akciósan. Annyit nem áldozok egy játékra, mint amennyi lesz a megjelenésekor. Van benne egy mod, amikor egy srác karrierjét játszod. Az meddig tart? Egy szezon, vagy megy tovább is?
Egy szezon.
Ehh, az karcsú. :( Köszi mindkettőtöknek!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#91 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Chucky írta: Ha beszerzem, akkor tuti csak akciósan. Annyit nem áldozok egy játékra, mint amennyi lesz a megjelenésekor. Van benne egy mod, amikor egy srác karrierjét játszod. Az meddig tart? Egy szezon, vagy megy tovább is?
Egy szezon.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#92 Hozzászólás Szerző: Chucky »

adrian1989 írta:
Chucky írta:Sziasztok! Mi a véleményetek? Megéri most megvenni a Fifa 17-et .s az NFL 17-et? Akcióba van mindkettő ps-re és elgondolkodtam rajta. Csak a Fifa-ba akkora a lemaradásom..., na meg kb fél év és jön az új (gondolom...). A NFL-ről viszont nagyon sok jót hallottam... Előre is köszi!
Ha nem veszed meg szeptemberbe a Fifa 18-at akkor megéri megvenni szerintem, mert ha UT-zel, akkor már olcsóbbak a játékosok mint mondjuk megjelenéskor, emlékszem, hogy Zouma-t 6000-ért vettem november környékén most meg 1000 coin körül van (lehet, hogy most az SBC miatt kicsit drágább).
Ha beszerzem, akkor tuti csak akciósan. Annyit nem áldozok egy játékra, mint amennyi lesz a megjelenésekor. Van benne egy mod, amikor egy srác karrierjét játszod. Az meddig tart? Egy szezon, vagy megy tovább is?

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#93 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Chucky írta:Sziasztok! Mi a véleményetek? Megéri most megvenni a Fifa 17-et .s az NFL 17-et? Akcióba van mindkettő ps-re és elgondolkodtam rajta. Csak a Fifa-ba akkora a lemaradásom..., na meg kb fél év és jön az új (gondolom...). A NFL-ről viszont nagyon sok jót hallottam... Előre is köszi!
Ha nem veszed meg szeptemberbe a Fifa 18-at akkor megéri megvenni szerintem, mert ha UT-zel, akkor már olcsóbbak a játékosok mint mondjuk megjelenéskor, emlékszem, hogy Zouma-t 6000-ért vettem november környékén most meg 1000 coin körül van (lehet, hogy most az SBC miatt kicsit drágább).

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#94 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Sziasztok! Mi a véleményetek? Megéri most megvenni a Fifa 17-et .s az NFL 17-et? Akcióba van mindkettő ps-re és elgondolkodtam rajta. Csak a Fifa-ba akkora a lemaradásom..., na meg kb fél év és jön az új (gondolom...). A NFL-ről viszont nagyon sok jót hallottam... Előre is köszi!

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#95 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:
adrian1989 írta: En 4-3-3 (4)-et játszom Courtois Zouma Luiz Azpi és fekete Alonso Kante Fabregas Oscar Hazard Willian és Batshuayi vannak csere meg Pedro.
Én 2 kerettel játszom és meccsenként váltogatom őket.
A másik keretem tegnap raktam össze az Hart Manolas Miranda A.Sandro D.Alves Pjanic Hamsik Banega Mertens Cuadrado és Higuain erre ment el minden zsetonom amit ma játszottam az maradt kb 3-4 ezer coin,Hamsik helyett Nainggolant szerettem volna de az 70-80 ezer körül megy.
No Costa, no party :D Am én is 4-3-3-ba tolom, csak Oscar helyett nekem Matic van a kp-n, ja és kár, hogy Azpi LB és nem RB, úgyh nem teljesen fog passzolni az RB posztra. Na de hajrá a továbbiakban is! :)
Ez nekem is bajom de elvan azon a poszton is.
Lehet én is eladon Oscart és Fabregasból lesz CAM és megveszem Kante mellé Matic-ot.
Costa meg mindig kimarad mert mikor eldöntöm,hogy eladom Batshuayit akkor egyből verek vele 1 meccsen min. 2 gólt.
De a most az első az Costa lesz akit megveszek de ilyenkor hétvégén felmennek az árak.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#96 Hozzászólás Szerző: Pityee »

adrian1989 írta: En 4-3-3 (4)-et játszom Courtois Zouma Luiz Azpi és fekete Alonso Kante Fabregas Oscar Hazard Willian és Batshuayi vannak csere meg Pedro.
Én 2 kerettel játszom és meccsenként váltogatom őket.
A másik keretem tegnap raktam össze az Hart Manolas Miranda A.Sandro D.Alves Pjanic Hamsik Banega Mertens Cuadrado és Higuain erre ment el minden zsetonom amit ma játszottam az maradt kb 3-4 ezer coin,Hamsik helyett Nainggolant szerettem volna de az 70-80 ezer körül megy.
No Costa, no party :D Am én is 4-3-3-ba tolom, csak Oscar helyett nekem Matic van a kp-n, ja és kár, hogy Azpi LB és nem RB, úgyh nem teljesen fog passzolni az RB posztra. Na de hajrá a továbbiakban is! :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#97 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:
adrian1989 írta:Mázlista nem vagyok de mikor megvettem akkor vagy 6-7 oldalnyi volt belőle ha nem több mikor meg eladtam akkor 1-2 oldalnyi volt csak és akkor is én tettem fel a legolcsobban .
De hogy őszínte legyek sokat gondolkodtam az eladásán de úgy voltam vele,hogy Hazard-ra nagyobb szükségem lesz a szélen és tényleg így lett mert az egy állat az a kártya bár kicsit olyan mint a valóságban,hogy néha semmit nem csinál de ma is mondjuk mester hármast rúgtam vele, abból az egyik olyan tipikus Hazard-os volt hogy a 16-os szélétől megindultam vele azt eltekertem a hosszúba el sem tudom képzelni milyen lehet belőle a hónap játékosa kártya.
Értem, akk jól időzítettél ennyi. Elhiszem amúgy, nekem Hazardra max. akkor telne ha eladnám az egész csapatot :mrgreen: Egyébként a komplett Chelsea-vel játszom + Clyne jobbhátvéd, Cech kapuba. (csak Courtois hiányzik és egy felturbózott Alonso LB kártya, jelenleg ezekre gyűjtök) De akk te jobban állsz anyagilag, mondjuk én fifapontokat se veszek, felesleges.
En 4-3-3 (4)-et játszom Courtois Zouma Luiz Azpi és fekete Alonso Kante Fabregas Oscar Hazard Willian és Batshuayi vannak csere meg Pedro.
Én 2 kerettel játszom és meccsenként váltogatom őket.
A másik keretem tegnap raktam össze az Hart Manolas Miranda A.Sandro D.Alves Pjanic Hamsik Banega Mertens Cuadrado és Higuain erre ment el minden zsetonom amit ma játszottam az maradt kb 3-4 ezer coin,Hamsik helyett Nainggolant szerettem volna de az 70-80 ezer körül megy.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#98 Hozzászólás Szerző: Pityee »

adrian1989 írta:Mázlista nem vagyok de mikor megvettem akkor vagy 6-7 oldalnyi volt belőle ha nem több mikor meg eladtam akkor 1-2 oldalnyi volt csak és akkor is én tettem fel a legolcsobban .
De hogy őszínte legyek sokat gondolkodtam az eladásán de úgy voltam vele,hogy Hazard-ra nagyobb szükségem lesz a szélen és tényleg így lett mert az egy állat az a kártya bár kicsit olyan mint a valóságban,hogy néha semmit nem csinál de ma is mondjuk mester hármast rúgtam vele, abból az egyik olyan tipikus Hazard-os volt hogy a 16-os szélétől megindultam vele azt eltekertem a hosszúba el sem tudom képzelni milyen lehet belőle a hónap játékosa kártya.
Értem, akk jól időzítettél ennyi. Elhiszem amúgy, nekem Hazardra max. akkor telne ha eladnám az egész csapatot :mrgreen: Egyébként a komplett Chelsea-vel játszom + Clyne jobbhátvéd, Cech kapuba. (csak Courtois hiányzik és egy felturbózott Alonso LB kártya, jelenleg ezekre gyűjtök) De akk te jobban állsz anyagilag, mondjuk én fifapontokat se veszek, felesleges.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#99 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:
adrian1989 írta:Most néztem már 400 körül megy a hét játékos Kante.
Akkor te vagy nagyon jó időben vetted meg, pl. amikor piacra dobták, vagy egy hatalmas mázlista vagy :D
Mázlista nem vagyok de mikor megvettem akkor vagy 6-7 oldalnyi volt belőle ha nem több mikor meg eladtam akkor 1-2 oldalnyi volt csak és akkor is én tettem fel a legolcsobban .
De hogy őszínte legyek sokat gondolkodtam az eladásán de úgy voltam vele,hogy Hazard-ra nagyobb szükségem lesz a szélen és tényleg így lett mert az egy állat az a kártya bár kicsit olyan mint a valóságban,hogy néha semmit nem csinál de ma is mondjuk mester hármast rúgtam vele, abból az egyik olyan tipikus Hazard-os volt hogy a 16-os szélétől megindultam vele azt eltekertem a hosszúba el sem tudom képzelni milyen lehet belőle a hónap játékosa kártya.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#100 Hozzászólás Szerző: Pityee »

adrian1989 írta:Most néztem már 400 körül megy a hét játékos Kante.
Akkor te vagy nagyon jó időben vetted meg, pl. amikor piacra dobták, vagy egy hatalmas mázlista vagy :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése