Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#421 Hozzászólás Szerző: James Lee »

ChesterB írta:fifa16-ban lesznek női csapatok, az igen :D
Hivatalosan is megérett a világ a pusztulásra... :lol: :lol:

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#422 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

kiskacsa08 írta:
rafanadal írta:Magyarazd mar el nekem, hogy attol, hogy betesznek ugyan olyan tipusu adatbol meg egy parat attol miert lesz bugosabb? Nem uj funkciokat irnak hozza, csak ugyan azzal a semaval kitoltenek meg par csapatra valo adatot az adatbazisban.
De helyet foglal, abban igaza van. Meg így kevesebb idő jut az eddigi hibák kijavítására.
Helyet nyilvánvalóan gyakorlatilag nem foglal, így is bennevan 14 000 játékos, bekerül még párszáz nő az semmi. Azt meg gondolom senki se gondolja, hogy a játékosokat a programozók rakják bele, a programozók csinálnak egy rendszert amibe tök más emberek létrehozzák a játékosokat.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#423 Hozzászólás Szerző: Spring »

kiskacsa08 írta:
Spring írta:Biztos nagyon jó lesz a női csapatot irányítani, megkérdezed tőle hogy mi a baj a szerzodesevel és majd mondja, hogy SEMMI :D
Kép
Havonta 1 x pedig indokolatlan mennyiségű sárga és piros lapot fognak kapni..
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#424 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Spring írta:Biztos nagyon jó lesz a női csapatot irányítani, megkérdezed tőle hogy mi a baj a szerzodesevel és majd mondja, hogy SEMMI :D
Kép
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#425 Hozzászólás Szerző: Spring »

Biztos nagyon jó lesz a női csapatot irányítani, megkérdezed tőle hogy mi a baj a szerzodesevel és majd mondja, hogy SEMMI :D
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#426 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Szerintem egy német 3. ligával is jóval népszerűbb lenne, látva, hogy milyen nézőszámok vannak ott egy-egy meccsen, plusz úgy teljes is lenne a német profiligák sora. De ennél az is jóval értelmesebb lenne, ha egy ukrán vagy görög bajnokság bekerülne...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#427 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

rafanadal írta:Magyarazd mar el nekem, hogy attol, hogy betesznek ugyan olyan tipusu adatbol meg egy parat attol miert lesz bugosabb? Nem uj funkciokat irnak hozza, csak ugyan azzal a semaval kitoltenek meg par csapatra valo adatot az adatbazisban.
De helyet foglal, abban igaza van. Meg így kevesebb idő jut az eddigi hibák kijavítására.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#428 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Dante írta:
ChesterB írta:fifa16-ban lesznek női csapatok, az igen :D
tvben sem bírom nézni, olyan felesleges a játékba... és itt ráadásul foglalja a helyet, még bugosabb szar lesz. nem hogy normális carreer mode-ot csinálnának
Magyarazd mar el nekem, hogy attol, hogy betesznek ugyan olyan tipusu adatbol meg egy parat attol miert lesz bugosabb? Nem uj funkciokat irnak hozza, csak ugyan azzal a semaval kitoltenek meg par csapatra valo adatot az adatbazisban.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#429 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Dante írta:ráadásul foglalja a helyet, még bugosabb szar lesz.
Na te aztán értesz a szoftveríráshoz. A technológia ördöge :lol:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#430 Hozzászólás Szerző: Chester »

gondolom ezzel még népszerűbb lesz, vagy a franc se tudja. karrier módra meg ott a football manager, annál reálisabbat nem kapsz :D a fifa amúgy is csak haverok ellen jó, bér a sok rohadt bug meg miegymás miatt akkor sem

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#431 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:fifa16-ban lesznek női csapatok, az igen :D
tvben sem bírom nézni, olyan felesleges a játékba... és itt ráadásul foglalja a helyet, még bugosabb szar lesz. nem hogy normális carreer mode-ot csinálnának

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#432 Hozzászólás Szerző: Chester »

fifa16-ban lesznek női csapatok, az igen :D

Avatar
matecska
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009. január 1., csütörtök 21:14
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Miroslav Stoch

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#433 Hozzászólás Szerző: matecska »

gerawba írta:
A telepítő CD (DVD) mappájában keresd meg az Autorun.exe-t, menj rá az egérrel, jobb klikk, Tulajdonságok.
Feljön egy ablak, ott a második az, hogy Kompabilitás. Klikkeld be azt, hogy "Futtatás a következő kompabilitási üzemmódban", és ott válaszd ki, hogy Windows XP Service Pack 3. (aztán jobb alsó sarok "Alkalmaz"-ra klikk).

Ha ezt megcsináltad utána kezd el installálni a FIFA-t. Remélem elég részletes :D
Nekem ez nem nagyon akar működni sajnos..ha atallitom SP3ra, mindig kiirja a directxes problemat, kiveve ha startmenubol futtatom. be is installalja, ott barmilyen modon is inditom el - elfeketedik a képernyő és lefagy a gép..valami videokartyas (amd radeon r4) gond lehet vagy mi? atböngésztem a netet és semmit nem találtam, ami használt volna. köszi!

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#434 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

laczze írta:Szar igen és sok szempontból, nyilván nem olyan embereknek készült akik nem nagyon értenek a gépekhez de akkor miért kötelező ezt használni ? Mert mást nem fogad el a laptop om
L i n u x
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#435 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

laczze írta:Egyébként gyárilag nem volt rajta semmi de a win 8 on kívül mást nem fogad el, win 7 lett rá próbálva de se a driver cd-t nem fogadja el de még az interneten sem ismeri fel és az usb sem működik rajta pedig egy hozzáértő személy próbálta, lehet szervízbe megoldanák xxx összegért de nem biztos.
Ha egy hozzáértő személy próbálja akkor belép az eszközkezelőbe, bemegy az ismeretlen eszköz tulajdonságaiba, a hardverazonosítóját beírja a http://www.pcidatabase.com" onclick="window.open(this.href);return false; oldalon a vendor keresőbe és egyesével szépen mindenhez letölti a win7-es drivert.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#436 Hozzászólás Szerző: laczze »

rafanadal írta:
laczze írta: Szar igen és sok szempontból, nyilván nem olyan embereknek készült akik nem nagyon értenek a gépekhez de akkor miért kötelező ezt használni ? Mert mást nem fogad el a laptop om, a csempés felület elképesztő nagy baromság egy pc re szerintem és ezenkívül miért kell állítgatnod hogy játszani tudj a valamilyen játékkal. Én valahogy azt vártam volna el, hogy kb magától megold ilyen problémákat, jó nyilván nem arra készítették hogy unalmába valaki majd a 2007 es fifával játszon de akkor is. Meg szerintem miért ne lehetne fos ? Szerintem a iphone is egy fos, de csak szerintem ettől még nem lesz az valójában csak az én gondolatomban. De neked nyilván bekellett szólni, csak segítséget kértem ha kritizálni akarsz akkor majd várd meg amíg azt kérem.
Csak a szerintem részét felejtetted ki és úgy beállítottad fosnak a valaha volt legjobb Windowst mintha te itt szakértő lennél a témában. A csempés felület kiküszöbölhető a 8.1-es updated verzióval. A gyors kereső amúgy is kihoz neked bármit anélkül, hogy belépj a csempés felületre. A játékot nem azért kell állítgatnod, mert a Windows béna, hanem azért mert az EA amikor kitalálta még közük sem volt a Win8-hoz, szóval nem volt ahogyan optimalizálják rá. Hogy azóta nem tették meg az megint csak nem az ő hibájuk, mert természetesen az új játékaikat favorizálják. Szóval ha mindenképp hibáztatni akarsz bárkit is ebben az ügyben az még így is az EA marad. Továbbá olyan nincs, hogy mást nem fogad el a laptopod, esetleg gyárilag ez volt rá téve, de nekem olyan laptopot nem mutatsz amelyikre mást ne lehetne telepíteni.
Nem vagyok szakértő épp ezért állítom be fosnak, ez meg nyilván az én hibám de én leszarom, hogy másnak mennyire jó meg mire jó ha egyszer a saját igényeim nem vagy épp rosszul szolgálja, lehet csak megszokás meg stb de szerintem egyszerűbb az élet a win7 el vagy annó az XP vel egyszerűbb volt de mondom a hiba bennem lehet ezekszerint.
Egyébként gyárilag nem volt rajta semmi de a win 8 on kívül mást nem fogad el, win 7 lett rá próbálva de se a driver cd-t nem fogadja el de még az interneten sem ismeri fel és az usb sem működik rajta pedig egy hozzáértő személy próbálta, lehet szervízbe megoldanák xxx összegért de nem biztos.
Egyébként köszönöm szépen gerawba jó lett!!
Drogba,Lampard,Terry <3

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#437 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

laczze írta: Szar igen és sok szempontból, nyilván nem olyan embereknek készült akik nem nagyon értenek a gépekhez de akkor miért kötelező ezt használni ? Mert mást nem fogad el a laptop om, a csempés felület elképesztő nagy baromság egy pc re szerintem és ezenkívül miért kell állítgatnod hogy játszani tudj a valamilyen játékkal. Én valahogy azt vártam volna el, hogy kb magától megold ilyen problémákat, jó nyilván nem arra készítették hogy unalmába valaki majd a 2007 es fifával játszon de akkor is. Meg szerintem miért ne lehetne fos ? Szerintem a iphone is egy fos, de csak szerintem ettől még nem lesz az valójában csak az én gondolatomban. De neked nyilván bekellett szólni, csak segítséget kértem ha kritizálni akarsz akkor majd várd meg amíg azt kérem.
Csak a szerintem részét felejtetted ki és úgy beállítottad fosnak a valaha volt legjobb Windowst mintha te itt szakértő lennél a témában. A csempés felület kiküszöbölhető a 8.1-es updated verzióval. A gyors kereső amúgy is kihoz neked bármit anélkül, hogy belépj a csempés felületre. A játékot nem azért kell állítgatnod, mert a Windows béna, hanem azért mert az EA amikor kitalálta még közük sem volt a Win8-hoz, szóval nem volt ahogyan optimalizálják rá. Hogy azóta nem tették meg az megint csak nem az ő hibájuk, mert természetesen az új játékaikat favorizálják. Szóval ha mindenképp hibáztatni akarsz bárkit is ebben az ügyben az még így is az EA marad. Továbbá olyan nincs, hogy mást nem fogad el a laptopod, esetleg gyárilag ez volt rá téve, de nekem olyan laptopot nem mutatsz amelyikre mást ne lehetne telepíteni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#438 Hozzászólás Szerző: gerawba »

laczze írta:
gerawba írta:
laczze írta:Az miért van, hogy a Fifa 07 nem fut el a gépen mert telepítés elött kiírja, hogy a Direct X 9.0 nál újabb verziója kell hozzá ?! Azért furcsa mert a gépemen a DirectX 11 van fent bár ezzel a fos win8 al, lehet az a hiba ?
Egyáltalán nem fos a Win8.

Talán inkább nyomd be a kompatibilitási módot az Autorun.exe-n (Win XP SP3), és utána telepítsd fel, akkor jó lesz.
Nem vagyok egy mágus fingom sincs miről beszélsz :D letudnád írni részletesen ? :oops:
A telepítő CD (DVD) mappájában keresd meg az Autorun.exe-t, menj rá az egérrel, jobb klikk, Tulajdonságok.
Feljön egy ablak, ott a második az, hogy Kompabilitás. Klikkeld be azt, hogy "Futtatás a következő kompabilitási üzemmódban", és ott válaszd ki, hogy Windows XP Service Pack 3. (aztán jobb alsó sarok "Alkalmaz"-ra klikk).

Ha ezt megcsináltad utána kezd el installálni a FIFA-t. Remélem elég részletes :D
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#439 Hozzászólás Szerző: laczze »

rafanadal írta:
laczze írta: Nem vagyok egy mágus fingom sincs miről beszélsz :D letudnád írni részletesen ? :oops:
Fingod sincs miről beszél, de szar a Windows 8. Értem ...
Szar igen és sok szempontból, nyilván nem olyan embereknek készült akik nem nagyon értenek a gépekhez de akkor miért kötelező ezt használni ? Mert mást nem fogad el a laptop om, a csempés felület elképesztő nagy baromság egy pc re szerintem és ezenkívül miért kell állítgatnod hogy játszani tudj a valamilyen játékkal. Én valahogy azt vártam volna el, hogy kb magától megold ilyen problémákat, jó nyilván nem arra készítették hogy unalmába valaki majd a 2007 es fifával játszon de akkor is. Meg szerintem miért ne lehetne fos ? Szerintem a iphone is egy fos, de csak szerintem ettől még nem lesz az valójában csak az én gondolatomban. De neked nyilván bekellett szólni, csak segítséget kértem ha kritizálni akarsz akkor majd várd meg amíg azt kérem.
Drogba,Lampard,Terry <3

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#440 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

laczze írta: Nem vagyok egy mágus fingom sincs miről beszélsz :D letudnád írni részletesen ? :oops:
Fingod sincs miről beszél, de szar a Windows 8. Értem ...
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése