Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#1 Hozzászólás Szerző: Traxver »

még Ter Stegen is 90-es :lol: :lol:

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#2 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Én akkor basztam fel magam igazán, mikor a többi kapus számait láttam. Neueren kezd látszani, hogy öregszik, 90. Alisson 89 úgy, hogy az előző szezonban hulladék volt a pool és ő maga is vastagon benne volt többször is a zakókban. Sorolhatnánk még.
Tényleg Arsenal szurkolók (ha még vannak) állítják be ezeket az értékeket. Azért sem fogom megvenni ezt a szart.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#3 Hozzászólás Szerző: Pityee »

adrian1989 írta: 2021. szeptember 14., kedd 2:48
Pityee írta: 2021. szeptember 13., hétfő 21:58 Chelsea’s official FIFA 22 player ratings
N'Golo Kante - 90
Romelu Lukaku - 88
Jorginho - 85
Thiago Silva - 85
Timo Werner - 84
Kai Havertz - 84
Hakim Ziyech - 84
Edouard Mendy - 83
Mason Mount - 83
Mateo Kovacic - 83
Toni Rudiger - 83
Cesar Azpilicueta - 83
Christian Pulisic - 82
Ben Chilwell - 82
Saul - 82
Reece James - 81
Andreas Christensen - 80
Kepa - 79
Marcos Alonso - 79
Ross Barkley - 78
Callum Hudson-Odoi - 77
Ruben Loftus-Cheek - 75
Malang Sarr - 74
Trevoh Chalobah - 73
Marcus Bettinelli - 71
Lewis Baker - 70

Minden évben megfogadom, hogy nem dühítem fel magam a csapatunk játékosainak értékelésén, de ahhoz képest, hogy tavaly még BL-t is nyertünk és így is sikerült lehúzni a játékosaink nagy részét, az kabaré...
Engem az dühít, hogy Azpi-t mire fel húzta le -1 rating-gel?
James Mount miért csak ennyi.Mendy a liga legjobb kapusa és csak 83?
Christensen 80 minimum 82,de inkább 83!
A többi azt mondom,hogy a tavalyihoz képest elfogadható!
Mendy nem csak a liga legjobb kapusa, de jelenleg szerintem top5 kapus a világon és ehhez képest Trapp szintre taksálták be őt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#4 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta: 2021. szeptember 13., hétfő 21:58 Chelsea’s official FIFA 22 player ratings
N'Golo Kante - 90
Romelu Lukaku - 88
Jorginho - 85
Thiago Silva - 85
Timo Werner - 84
Kai Havertz - 84
Hakim Ziyech - 84
Edouard Mendy - 83
Mason Mount - 83
Mateo Kovacic - 83
Toni Rudiger - 83
Cesar Azpilicueta - 83
Christian Pulisic - 82
Ben Chilwell - 82
Saul - 82
Reece James - 81
Andreas Christensen - 80
Kepa - 79
Marcos Alonso - 79
Ross Barkley - 78
Callum Hudson-Odoi - 77
Ruben Loftus-Cheek - 75
Malang Sarr - 74
Trevoh Chalobah - 73
Marcus Bettinelli - 71
Lewis Baker - 70

Minden évben megfogadom, hogy nem dühítem fel magam a csapatunk játékosainak értékelésén, de ahhoz képest, hogy tavaly még BL-t is nyertünk és így is sikerült lehúzni a játékosaink nagy részét, az kabaré...
Engem az dühít, hogy Azpi-t mire fel húzta le -1 rating-gel?
James Mount miért csak ennyi.Mendy a liga legjobb kapusa és csak 83?
Christensen 80 minimum 82,de inkább 83!
A többi azt mondom,hogy a tavalyihoz képest elfogadható!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#5 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mendy 83-as egy vicc...

De sok más is nevetséges. Lényegtelen ugyis egy hulladék scriptes fos játék évek óta, de a FUT majd dübörög, tök mindegy nekik milyen a játékmenet az ovodások veszik majd az ikon kártyákat...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#6 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Chelsea’s official FIFA 22 player ratings
N'Golo Kante - 90
Romelu Lukaku - 88
Jorginho - 85
Thiago Silva - 85
Timo Werner - 84
Kai Havertz - 84
Hakim Ziyech - 84
Edouard Mendy - 83
Mason Mount - 83
Mateo Kovacic - 83
Toni Rudiger - 83
Cesar Azpilicueta - 83
Christian Pulisic - 82
Ben Chilwell - 82
Saul - 82
Reece James - 81
Andreas Christensen - 80
Kepa - 79
Marcos Alonso - 79
Ross Barkley - 78
Callum Hudson-Odoi - 77
Ruben Loftus-Cheek - 75
Malang Sarr - 74
Trevoh Chalobah - 73
Marcus Bettinelli - 71
Lewis Baker - 70

Minden évben megfogadom, hogy nem dühítem fel magam a csapatunk játékosainak értékelésén, de ahhoz képest, hogy tavaly még BL-t is nyertünk és így is sikerült lehúzni a játékosaink nagy részét, az kabaré...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#7 Hozzászólás Szerző: broduer »

hali, valaki nyomja itt a Fantasy Footballt? Nincs valami magyar chelsea-liga, ahova csatlakozhatnék?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#8 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:Szerintem nem lenne gond az új játékosok értékelésével, ha a tavalyihoz képest upgrade-et kaptak volna. Werner és Silva is legjobb szezonját futotta, mindkettő downgrade-re kapott. Silva-t meg megértem, de Werner mitől esett vissza? Vagy Ziyech, aki idén is az Ajax legjobbja lett. Mitől lett rosszabb a staminája 3 ponttal?
Szerencsére a valós teljesítményre semmi hatása nincs ennek a forgalmaznak, de elég látványos, hogy ha a Chelsea-be igazol valaki akkor azonnali downgrade jár neki, mindegy, hogy kiről legyen szó.
Nekem is ez szúrja a szemem... Nem elég, hogy Kantét évről évre downgradelik. De Werner pl. 2019/2020-as szezonban Lewa mögött magasan a legtöbb gólt (28) rúgta a bundásban. Ha ez sem elég az upgradera, akkor mi lenne elég? Erre durr lejjebb viszik egyel. Silva aki BL döntőbe vitte a PSG-t és top10-es CB teljesítményt nyújtott, upgrade helyett lejjebb viszik kettővel. WTF? Miközben a barszelona ami gyakorlatilag darabokra hullott, a játékosai majdnem hogy érintetlenek maradtak. És akkor még nem láttuk a többi játékosunk értékelését, sztem örülhetünk ha lassan eléri a csapatunk a 4 csillagos értékelést :lol:

Mondjuk Joao Felix 81-es és Haaland 84-es értékelése se semmi. (én feljebb raktam volna őket) Főleg, hogy Bruno mester azért kapott 87-es értékelést, mert megtanult tökéletesen 11-est rúgni :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#9 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szerintem nem lenne gond az új játékosok értékelésével, ha a tavalyihoz képest upgrade-et kaptak volna. Werner és Silva is legjobb szezonját futotta, mindkettő downgrade-re kapott. Silva-t meg megértem, de Werner mitől esett vissza? Vagy Ziyech, aki idén is az Ajax legjobbja lett. Mitől lett rosszabb a staminája 3 ponttal?
Szerencsére a valós teljesítményre semmi hatása nincs ennek a forgalmaznak, de elég látványos, hogy ha a Chelsea-be igazol valaki akkor azonnali downgrade jár neki, mindegy, hogy kiről legyen szó.

edeskeves
Hozzászólások: 3110
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#10 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

broduer írta:
Pityee írta:Nem tudom, hogy nekünk Chelsea szurkolóknak még van-e min meglepődnünk a FIFA játékosértékelésein, de idén megint kitettek magukért a gyártók. Mondjuk évről-évre csak mosolyogni tudok rajta :D

Egy kettőt azért kiemelek, ami a mi játékosainkat érinti és konkrétan vicc kategória szerintem:

Kantét természetesen újra lejjebb vitték, idén csak 88-as lesz. (Fabinho 87, Henderson 86, miközbe a cipőjét nem köthetik meg Kanténak :mrgreen: )
Benzema 89 - Werner 85
Piké 86 - Thiago Silva 85
Bruno Fernades 87 - Havertz/Zijech 85

Itt megtekinthető a top100as játékoslista, döntse el mindenki, hogy mennyire reális: :lol:

https://www.ea.com/games/fifa/fifa-21/r ... s-database" onclick="window.open(this.href);return false;
Van pár érdekes (Szczesny, Fabinho, Hummels, Busquets) az tuti, de a mi játékosaink kb reálisak (talán a két német lehetett volna több). Benzema meg a világ legalulértékeltebb játékosa. Piszok jó csatár az az ember, nem sok a 89.
Egyetertek. Fura ezt mondani, de O jart a legrosszabbul azzal, hogy CR-el egy csapatban jatszott annyi even keresztul es nem tudott ugy kibontakozni mellette, mint ahogy azt teszi miota elment.
A Real meg a legjobban, hogy kitartott mellettuk es nem igazolt el.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#11 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta:Nem tudom, hogy nekünk Chelsea szurkolóknak még van-e min meglepődnünk a FIFA játékosértékelésein, de idén megint kitettek magukért a gyártók. Mondjuk évről-évre csak mosolyogni tudok rajta :D

Egy kettőt azért kiemelek, ami a mi játékosainkat érinti és konkrétan vicc kategória szerintem:

Kantét természetesen újra lejjebb vitték, idén csak 88-as lesz. (Fabinho 87, Henderson 86, miközbe a cipőjét nem köthetik meg Kanténak :mrgreen: )
Benzema 89 - Werner 85
Piké 86 - Thiago Silva 85
Bruno Fernades 87 - Havertz/Zijech 85

Itt megtekinthető a top100as játékoslista, döntse el mindenki, hogy mennyire reális: :lol:

https://www.ea.com/games/fifa/fifa-21/r ... s-database" onclick="window.open(this.href);return false;
Van pár érdekes (Szczesny, Fabinho, Hummels, Busquets) az tuti, de a mi játékosaink kb reálisak (talán a két német lehetett volna több). Benzema meg a világ legalulértékeltebb játékosa. Piszok jó csatár az az ember, nem sok a 89.

cech19960320
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#12 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:Nem tudom, hogy nekünk Chelsea szurkolóknak még van-e min meglepődnünk a FIFA játékosértékelésein, de idén megint kitettek magukért a gyártók. Mondjuk évről-évre csak mosolyogni tudok rajta :D

Egy kettőt azért kiemelek, ami a mi játékosainkat érinti és konkrétan vicc kategória szerintem:

Kantét természetesen újra lejjebb vitték, idén csak 88-as lesz. (Fabinho 87, Henderson 86, miközbe a cipőjét nem köthetik meg Kanténak :mrgreen: )
Benzema 89 - Werner 85
Piké 86 - Thiago Silva 85
Bruno Fernades 87 - Havertz/Zijech 85

Itt megtekinthető a top100as játékoslista, döntse el mindenki, hogy mennyire reális: :lol:

https://www.ea.com/games/fifa/fifa-21/r ... s-database" onclick="window.open(this.href);return false;
én a fenti ellenpéldák közül egyedül Piquét vitatnám. a többi nagyjából jogosan kapta azt, amit.

nálunk Kanté sem idén futotta élete szezonját, ziyech a holland bajnokságból jött, ez volt a várható.. Havertz és Werner lehetne pl 87

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#13 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nem tudom, hogy nekünk Chelsea szurkolóknak még van-e min meglepődnünk a FIFA játékosértékelésein, de idén megint kitettek magukért a gyártók. Mondjuk évről-évre csak mosolyogni tudok rajta :D

Egy kettőt azért kiemelek, ami a mi játékosainkat érinti és konkrétan vicc kategória szerintem:

Kantét természetesen újra lejjebb vitték, idén csak 88-as lesz. (Fabinho 87, Henderson 86, miközbe a cipőjét nem köthetik meg Kanténak :mrgreen: )
Benzema 89 - Werner 85
Piké 86 - Thiago Silva 85
Bruno Fernades 87 - Havertz/Zijech 85

Itt megtekinthető a top100as játékoslista, döntse el mindenki, hogy mennyire reális: :lol:

https://www.ea.com/games/fifa/fifa-21/r ... s-database" onclick="window.open(this.href);return false;
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#14 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:Én a 06 óta mindegyik rész career mode-jába beleölök évente legalább 150 órát, kb terápiás jelleggel. Bár a játékmenet botrányos - leginkább a már említett sprintsebesség és a gyors játékosok teljes megcsúfolása zavar - mégis megveszem minden évben az aktuális részt, igaz csak nyomott áron, mert nekem a scannelt arcok, új mezek, cipők, stadionok, broadcast pack-ek számítanak a legjobban és ebben sajnos - nem sajnos, nagyon sokat fejlődött a játék az utóbbi 2-3 részben.

Érdekes csapatokat lehet összerakni Spanyolországban, Németországban, idén elvileg a Serie A és a Ligue 1 kap/hat scan-t. Cserébe a career mode hanyagolva volt kb a 13 óta, nyilván voltak licenc-el járó újítások, mint a BL és EL, de a játékmód nem újult meg. Idén szerencsére javul a helyzet, már nagyon régóta ordít a játék a pozíció/szerepkör változtató edzésekért és ez bekerül. Már csak a szarul implementált akadémián kellene javítani és egész jó kis casual menedzser játék lenne belőle. (Meg nyilván számítson már, hogy Adams Traore, Davies, vagy Mbappe rakétával a seggükben játszanak..)
Egyetértek. Teljesen nyilvánvaló, hogy az EA évek óta a FUT móddal foglalkozik a legtöbbet, abba ölik a zsét. Viszont az a mód tényleg rendbe van. Mondjuk az igaz, hogy rengeteg óra és elköltött zsé kell ahhoz, hogy fel vedd a versenyt a legjobbakkal. Vagy egy hatalmas mák, hogy mindjárt a játék elején csomagbokból nyiss egy jó játékost, akit eltudsz adni sok lovettáért, amiből aztán felhúzol egy fullos csapatot.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#15 Hozzászólás Szerző: Dante »

Én a 06 óta mindegyik rész career mode-jába beleölök évente legalább 150 órát, kb terápiás jelleggel. Bár a játékmenet botrányos - leginkább a már említett sprintsebesség és a gyors játékosok teljes megcsúfolása zavar - mégis megveszem minden évben az aktuális részt, igaz csak nyomott áron, mert nekem a scannelt arcok, új mezek, cipők, stadionok, broadcast pack-ek számítanak a legjobban és ebben sajnos - nem sajnos, nagyon sokat fejlődött a játék az utóbbi 2-3 részben.

Érdekes csapatokat lehet összerakni Spanyolországban, Németországban, idén elvileg a Serie A és a Ligue 1 kap/hat scan-t. Cserébe a career mode hanyagolva volt kb a 13 óta, nyilván voltak licenc-el járó újítások, mint a BL és EL, de a játékmód nem újult meg. Idén szerencsére javul a helyzet, már nagyon régóta ordít a játék a pozíció/szerepkör változtató edzésekért és ez bekerül. Már csak a szarul implementált akadémián kellene javítani és egész jó kis casual menedzser játék lenne belőle. (Meg nyilván számítson már, hogy Adams Traore, Davies, vagy Mbappe rakétával a seggükben játszanak..)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#16 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nem lenne ez egy rossz játék, ha nem lenne iszonytató különbség a játékmenetben időről időre a szerverek távolságának köszönhetően (értsd: néha jó gameplay, néha elviselhetetlen delay/lag). Na jó, ehhez még hozzájönnek a broken animációk, a passzok totális randomsága és még lehetne sorolni. Ebből a szempontból a mélypont a 19 volt, annál távolabb sztem egyik focis játék sem állt ami valódi foci megtestesítését illeti. A 20 vmivel "földhözragadtabb" lett, ám az online élmény romlott. Mindezt az ország talán legjobb netkapcsolatával éltem át. FUT az meg p2w, de egyébként meg jól támogatott mód, kár, hogy fele annyi energiát nem fektetnek a szerverek telepítésébe, mint az újabbnál újabb színes kártyák létrehozásába.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#17 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta:
emsanya írta:Meg fogja venni mindenki mindig akarmekkora fos. Én is ez van.
Kövezzetek meg, de én sokkal jobban szerettem a régebbi Fifákat, az utóbbi 3-4 év játékai hiába ezerszer profibbak minden tekintetben, mint akárcsak mondjuk a Fifa13-15-é, nekem játékélményben azok sokkal többet adtak (nem beszélve a 10-es decade előtti pár játékról, de nyilán akkor még általános sulisként viszonyulva hozzá teljesen más a dolog), egyszerűen jobban szórakoztam, mikor azokkal játszottam anno.

Persze lehet a korral jár és kinőttem belőle, de nekem ezek túl nagy élményt már nem nyújtanak, sőt azt veszem észre, hogy évről évre egyre inkább nem érdekel, nem tetszik a játékmenet. Az idei Fifa is megvan persze konzolra, minden technikai cuccal hozzá ami tökéletes játékélményt nyújthatna, de ha ötször játszottam vele, akkor sokat mondok. Néha el lehet vele hülyéskedni baráti összejöveteleken, de nagyjából ennyiben ki is fúlt nálam.
Nálam is kb fifa 17-ig volt szerethető a játék. Azóta olyan szinten szar dolgokkal kisérleteznek a játékmenetben (pl 19-ben Mbappét simán lefutotta Lovren vagy bárki labda nélkül). Meg a helyzetek is szarabbul lehet belőni és még sok más. Még a legnagyobb fifa játékos is megmondta hogy kikap szar játékosoktol mert nem jo a játék.

Nálam is már elmult a lelkesedés, megveszem mert bohockodunk cimbikkel online meg közben megy az anyázás de kb ennyi. FUT-ra meg egy életet rá kell tenni ha akarsz valamit.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6258
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#18 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:Meg fogja venni mindenki mindig akarmekkora fos. Én is ez van.
Kövezzetek meg, de én sokkal jobban szerettem a régebbi Fifákat, az utóbbi 3-4 év játékai hiába ezerszer profibbak minden tekintetben, mint akárcsak mondjuk a Fifa13-15-é, nekem játékélményben azok sokkal többet adtak (nem beszélve a 10-es decade előtti pár játékról, de nyilán akkor még általános sulisként viszonyulva hozzá teljesen más a dolog), egyszerűen jobban szórakoztam, mikor azokkal játszottam anno.

Persze lehet a korral jár és kinőttem belőle, de nekem ezek túl nagy élményt már nem nyújtanak, sőt azt veszem észre, hogy évről évre egyre inkább nem érdekel, nem tetszik a játékmenet. Az idei Fifa is megvan persze konzolra, minden technikai cuccal hozzá ami tökéletes játékélményt nyújthatna, de ha ötször játszottam vele, akkor sokat mondok. Néha el lehet vele hülyéskedni baráti összejöveteleken, de nagyjából ennyiben ki is fúlt nálam.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#19 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Pityee írta: Ha nem lenne a Fifának az Online Ultimate játékmódja, akkor meg sem venném a fifát. Single módot nem is játszottam a 20asban sem egyáltalán. Max. haverok ellen egy két meccset, de ennyi kb.
a pro clubja elég jó sztem

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#20 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:
Pityee írta:
emsanya írta:Meg fogja venni mindenki mindig akarmekkora fos. Én is ez van.
Csatlakozom. Köpködnek rá mindig, de mégis minden évben rekord eladásaik vannak. Néha jó kikapcsolódás, ez van. De én csak is konzolon tolom, gépen nem tudnék leülni elé.
Én kiprobáltam a pes-t es tenyleg jobb a jatekmenet meg minden, de az online reszleg egy rakás fos. Fél órat kell várni hogy jojjon egy ellenfél. Offline meg egx idő után unalmas.
Ha nem lenne a Fifának az Online Ultimate játékmódja, akkor meg sem venném a fifát. Single módot nem is játszottam a 20asban sem egyáltalán. Max. haverok ellen egy két meccset, de ennyi kb.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése