Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#61 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek/segítenek! :)

Ezeknél az előfizetéseknél (PS plusz, Xbox gold) milyen ingyen játékok szoktak lenni? Tudnátok 1-2 példát írni? :)

Mindenképp megfogadom azt a tanácsot és pénteken elmegyek valamelyik üzletbe kipróbálni mind a 2 konzolt.
De egyre jobban úgy tűnik ps lesz a győztes és a PS5-re semmiképpen nem várok, csak Black Friday-ig :)

Dante, szívesen fogadom, hogy melyik konzolboltot ajánlod. Egyébként már Pesten lakok vagy 3 éve, csak elfelejtettem itt átírni, de mindjárt meg is teszem :D :mrgreen:

Még egyszer köszönöm! :3

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#62 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem tudom hogy aktuális e még a téma.
Csak hogy legyen kontextusa a véleményemnek, PS2-ről váltottam Xbox 360-ra 2008-ban, azóta Xbox-on játszok mindent.

Ahhoz, hogy okosan tudj választani, fontos hogy meglegyen mi az amire vágysz.

A Playstation gyártja a legjobb történet alapú, filmes narratívával és úgy en bloc legszebb grafikával rendelkező játékokat, ezek csak a PS4-en érhetők el.
A Microsoft gyakorlatilag abbahagyta az exkluzív játékok fejlesztését, a Forza, Gears of War, Halo hármas az utolsó kapaszkodójuk, de ezek Windows-ra is elkészülnek.

A szolgáltatások nagyjából megegyeznek, egy hobbi játékosnak jól jöhet a csak Xbox-on elérhető EA access, Game Pass. (Ezek havi/éves díj ellenében korlátlan játékidőt biztosítanak a megjelölt játékokban, elég jó dolog, ha az ember nem akar sokat beleölni)

A hardware-ek közül a One S és a PS4 Slim hasonló tudású, előbbi elenyésző különbséggel, de erősebb és van benne 4K-s Bluray lejátszó, ami azért nem rossz adalék.

A Pro és a One X között nagyobb a különbség, utóbbi kb másfélszer nagyobb számítási kapacitással bír. (A PS 4 Slim-hez, One S-hez viszonyítva a Pro kétszer, a One X háromszor erősebb)
Az erőfölény a felbontásban, a textúrák, az effektek - fények, árnyékok, részecskék stb - minőségében nyilvánul meg. Természetesen nagyon leegyszerűsítve. Ezek a gépek számítanak az aktuális generációnak - a Slim verziók a budget megoldások - főleg ha az embernek 4K-s megjelenítője van.

A PS mellett szólhat még a PS Vr, ami Xbox-on nincs és úgy néz ki hogy nem is lesz. Ha érdeklődsz a téma után akkor mindenképp a Pro-t ajánlom.

Összességében annyit mondanék, hogyha csak arra vágysz, hogy heti kétszer-haromszor leülj FIFA-zni, de nem nagyon számít az hogy a lehető legjobb minőségben élvezd a játékokat akkor a Slim kiadások elegendők.
Ha vannak barátok és inkább multiznátok, akkor nyilván azt célszerű venni ami a legtöbb ismerősnek is van.
Ha nagyon jó történetekre vágysz, akkor egyértelműen PS, legalább 7-8 olyan exkluzív cím van, ami kötelezőnek számít. (The Last of Us 1-2, Uncharted 1-4, God of War (2018), Spider-man, Ghost of Tsushima stbstb)
Ha rajongsz az autókért akkor a Forza széria abszolút király a kategóriában, tehát Xbox.
Ha a legjobb minőségben szeretnéd élvezni a játékokat, akkor One X.

Részlet kérdés, de szerintem az Xbox kontrollere a legjobb ami létezik, illetve számomra a Sony interface-e túl japán/ázsiai, jobban szeretem a Microsoft menüjét.

Ha valaki arra kér, hogy ajánljak neki egy konzolt saját preferencia alapján, nem ismerve a másik fél igényeit, akkor a Playstation-t mondanám az exkluzív játékok miatt.

Remélem segítettem. Black Friday-t érdemes megvárni. :)

Szerk. 1: Az új konzolokról nincs hivatalos közlemény, készülnek. A mostani gépekben van még legalább 2-4 erős év. Ha 2020-ban ki is jönnének az új konzolok, azokat nagyon nem éri meg megvenni, kevés játék, magas ár, sok hiba. Elképzelhetetlennek tartom, hogy jövőre megjelenjenek az új gépek.

Szerk. 2: Az árakat jól nézd meg, kontrollerek inkább 12-15 ezer ft-osak, nem pedig 20. A játékok digitalisan vásárolva töredékükbe kerülnek egy media markt-hoz, 576-hoz, de akár konzol üzletekhez viszonyítva is. A választott konzolt mindenképp egy konzolboltból érdemes vásárolni. (Szívesen ajánlok privátban, hogy ne legyen reklám)

Közben latom, hogy Svájc. Külföldi oldalak közott is van árkülönbség, de a svájci árakkal nem vagyok tisztában.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#63 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pat326 írta:Sziasztok!

Elkezdtem konzol vásárláson gondolkodni és ezzel kapcsolatban szeretném véleményeteket, tanácsaitokat kérni :)

Először is ki milyen konzolt ajánlana?
Ps és Xbox között én inkább az előbbire hajlok, de még nem végleges a döntésem.
Ha ps, akkor inkább Pro vagy Slim? Ahogy olvasgattam, a különbség csak az, hogy a pro 4k-s felbontást tud (meg van valamelyest teljesítménybeli különbség, de nem számottevő). Na már most, nekem 4k-s tévém van, úgyhogy emiatt a pro lenne ajánlott, de szerintetek nekem, aki nem hardcore gamer, hanem heti csak pár órát játszik főként olyan alapjátékokkal, mint a fifa, mennyire érné meg beruházni a pro-ra? Árakat megnézve, slim fifával és +1kontrollerrel 115ezer, míg pro csak fifával 140ezer, tehát 25ezer (sőt +kontroller miatt inkább 45ezer) többletet megér a pro?

Illetve, szerintetek mennyire érdemes várni a vásárlással? Vajon black friday, vagy karácsonyi időszakban mennyivel mennek lejjebb az árak?
Aki jobban benne van ebben a témában az megtudja mondani, hogy szerinte mikorra várható a ps5? Van esély rá h másfél éven belül megjelenik? (gyorsba egy-két hírt elolvastam, ott volt olyan is, hogy akár még idén, de olyan is h majd csak 2020ban)

Bármilyen segítséget/tanácsot/véleményt szívesen fogadok.
Előre is köszi :)
Szia!

Nekem van xbox one s meg ps4 pro-m is, ha választanom kellene akkor a ps4-et tartanám meg ami nekem mellette szól az a controller és az exluzív játékok.
Xbox-ot a forza-k miatt vettem akcióba 60-ért.
Nekem is volt ps4-ből az 1. generáció amit csak azért cseréltem le ps4 pro-ra mert vettem 4k-s tv-t.
Szerintem menj el valahová ahol van kitéve mind a 2 konzol próbáld ki a controllereket,hogy neked melyik kényelmesebb és nézd meg azt,hogy a ps4-en milyen exluzív játékok vannak és hogy azok érdekelnek-e.
Szerintem ha lesz is ps5 az csak kb. olyan váltás lesz mint a ps4-ről a ps4 pro,de szerintem ez nem mostanában lesz ugyanis ezekből a gépekből is nagyon durva grafikát hoznak ki.
Leárazás meg biztos lesz karácsonykor de akár előbb is.
Én ezeken az oldalakon szoktam keresgélni: konzolvilag, konzolokszervize, platinumshop.
Annyit azért tudnod kell,hogyha online akarsz játszani akkor venned kell ps plusz vagy xbox goldot aminek az éves költsége olyan 17-18 ezer körül van de ezt is kilehet fogni olcsóbban és minden hónapban kapsz ingyen játékokat cserébe amit a sony vagy a microsoft dönt el,hogy mi lesz,mostanában egész jókat ad. :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#64 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Pat326 írta:Sziasztok!

Elkezdtem konzol vásárláson gondolkodni és ezzel kapcsolatban szeretném véleményeteket, tanácsaitokat kérni :)

Először is ki milyen konzolt ajánlana?
Ps és Xbox között én inkább az előbbire hajlok, de még nem végleges a döntésem.
Ha ps, akkor inkább Pro vagy Slim? Ahogy olvasgattam, a különbség csak az, hogy a pro 4k-s felbontást tud (meg van valamelyest teljesítménybeli különbség, de nem számottevő). Na már most, nekem 4k-s tévém van, úgyhogy emiatt a pro lenne ajánlott, de szerintetek nekem, aki nem hardcore gamer, hanem heti csak pár órát játszik főként olyan alapjátékokkal, mint a fifa, mennyire érné meg beruházni a pro-ra? Árakat megnézve, slim fifával és +1kontrollerrel 115ezer, míg pro csak fifával 140ezer, tehát 25ezer (sőt +kontroller miatt inkább 45ezer) többletet megér a pro?

Illetve, szerintetek mennyire érdemes várni a vásárlással? Vajon black friday, vagy karácsonyi időszakban mennyivel mennek lejjebb az árak?
Aki jobban benne van ebben a témában az megtudja mondani, hogy szerinte mikorra várható a ps5? Van esély rá h másfél éven belül megjelenik? (gyorsba egy-két hírt elolvastam, ott volt olyan is, hogy akár még idén, de olyan is h majd csak 2020ban)

Bármilyen segítséget/tanácsot/véleményt szívesen fogadok.
Előre is köszi :)
Ez örök vita kérdése marad szerintem. Mindkettő kb. ugyanazt tudja, csak más-más alkatrészekből állnak (RAM,processzor stb.). Nem lehet eldönteni, mindenkinek más a véleménye. Én pár éve még a PS4 legelső szériáját vettem meg és azóta azzal tolom, faszán működik. Nálam a controller kinézete döntött, számomra a PS controller egyszerűen jobban fekszik. Viszont mostanában már mindkettőből van több széria. A PS-ből PS4 Slim és PS4 Pro, az Xbox-ból XONE S és XONE X. A PS4 Slim és az XONE S kb. ugyanazt tudja, de valamivel olcsóbb az XONE S. A legújabb modellekból viszont(PS4 Pro, XONE X), amik elbírják a 4K-t is, azokból a PS4 Pro az olcsóbb. Ajánlani nem akarom és nem is tudom egyiket sem, hiszen mindenkinek más az ízlése. Annyit fűznék hozzá, hogy a modellek közötti árkülönbségek olyan 15-30ezer forint körül mozognak. Viszont ha 4k-s TV-d van akkor szerintem ne azon a 30ezer forinton akarj spórolni és inkább Pro-t érné meg beszerezni. Szerintem én ha legközelebb konzolt fogok vásárolni, akkor PS4 Pro-t fogok (bár remélem sose romlik el az elsőszériás PS4-em :D ). PS5-öt egyenlőre ne várd szerintem, ha meg is jelenik max. jövőre, de az első modell biztosan nem sokkal fog többet tudni mint a PS4 Pro.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#65 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Sziasztok!

Elkezdtem konzol vásárláson gondolkodni és ezzel kapcsolatban szeretném véleményeteket, tanácsaitokat kérni :)

Először is ki milyen konzolt ajánlana?
Ps és Xbox között én inkább az előbbire hajlok, de még nem végleges a döntésem.
Ha ps, akkor inkább Pro vagy Slim? Ahogy olvasgattam, a különbség csak az, hogy a pro 4k-s felbontást tud (meg van valamelyest teljesítménybeli különbség, de nem számottevő). Na már most, nekem 4k-s tévém van, úgyhogy emiatt a pro lenne ajánlott, de szerintetek nekem, aki nem hardcore gamer, hanem heti csak pár órát játszik főként olyan alapjátékokkal, mint a fifa, mennyire érné meg beruházni a pro-ra? Árakat megnézve, slim fifával és +1kontrollerrel 115ezer, míg pro csak fifával 140ezer, tehát 25ezer (sőt +kontroller miatt inkább 45ezer) többletet megér a pro?

Illetve, szerintetek mennyire érdemes várni a vásárlással? Vajon black friday, vagy karácsonyi időszakban mennyivel mennek lejjebb az árak?
Aki jobban benne van ebben a témában az megtudja mondani, hogy szerinte mikorra várható a ps5? Van esély rá h másfél éven belül megjelenik? (gyorsba egy-két hírt elolvastam, ott volt olyan is, hogy akár még idén, de olyan is h majd csak 2020ban)

Bármilyen segítséget/tanácsot/véleményt szívesen fogadok.
Előre is köszi :)

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#66 Hozzászólás Szerző: laczze »

Köszi az infót :)
Ugye regisztrácio kell, megcsináltam bejelentkeztem játszottam is rajta, de ha kikapcsoljuk a PS t és mondjuk másnap bejelentkeznék az én account om nincs ott, mindig újra be kell külön jelentkeznem, sms , kód minden hülyeség. Legutóbb a mentésem is eltünt ezmiatt. Ez mitől van? Elvileg aktiváltam, de a mentés nem tűnhet el elvileg sehogy.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#67 Hozzászólás Szerző: Dante »

laczze írta:
zoli0415 írta:
laczze írta:Haliho Srácok.
Tudna valaki segíteni, hogy ps4 en hogyan kell beállitani, hogy mind 2 kar működjön? Illetve működik de úgy mint ha 1 személy lenne a 2 kar.
Két profilt kell csinálni.
Közben rájöttem. Köszi.
Kicsit f@szság de ez van. Sosem volt PS em, most vetünk egyet egy haverral és holt kokik vagyunk hozzá :D
A fifa azért megy de vicc h pl a Maffia 3 at úgy kezdi h 16 GB ot leszed amit meg kell várnod h játszhass...
Karoknál a piros kék pontosan mit jelent? Mert néha változik. :D
Készülj fel, hogy a legtöbb játéknál kelleni fog egy nagy méretű patch az első alkalommal.
A kontrollerek színe csak a megkülönböztetés miatt más, nincs jelentősége. Általában az egyes slot a piros, kettes kék, hármas és négyes a zöld sárga lila valamelyike.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#68 Hozzászólás Szerző: laczze »

zoli0415 írta:
laczze írta:Haliho Srácok.
Tudna valaki segíteni, hogy ps4 en hogyan kell beállitani, hogy mind 2 kar működjön? Illetve működik de úgy mint ha 1 személy lenne a 2 kar.
Két profilt kell csinálni.
Közben rájöttem. Köszi.
Kicsit f@szság de ez van. Sosem volt PS em, most vetünk egyet egy haverral és holt kokik vagyunk hozzá :D
A fifa azért megy de vicc h pl a Maffia 3 at úgy kezdi h 16 GB ot leszed amit meg kell várnod h játszhass...
Karoknál a piros kék pontosan mit jelent? Mert néha változik. :D
Drogba,Lampard,Terry <3

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#69 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

laczze írta:Haliho Srácok.
Tudna valaki segíteni, hogy ps4 en hogyan kell beállitani, hogy mind 2 kar működjön? Illetve működik de úgy mint ha 1 személy lenne a 2 kar.
Két profilt kell csinálni.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#70 Hozzászólás Szerző: laczze »

Haliho Srácok.
Tudna valaki segíteni, hogy ps4 en hogyan kell beállitani, hogy mind 2 kar működjön? Illetve működik de úgy mint ha 1 személy lenne a 2 kar.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#71 Hozzászólás Szerző: Dante »

Az új játékosokra gondoltam, illetve a fiataljainkra. Ruben 66-os volt a FIFA 17-ben, az előző szezon felében még sérült, mégis 77-es. Chris is kapott upgrade-et.

Akiket felsoroltál azok mind jogosan lettek downgrade-elve, vagy nem játszottak, vagy sérültek voltak. Rüdi a szezon második felében jó volt, tehát maradhatott volna 82-es, viszont részben jogos, mert 2017-ben sok meccsen volt borzalom.

Egyébként heti frissítés van, ha így folytatjuk akkor hamar emelnek az értékeléseken.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#72 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:
Pityee írta:Jól lehúzták a játékosainkat a nemsoká kijövő FIFA 19-ben: (Kantén és Hazardon kívül)
https://www.futhead.com/19/players/?lea ... latform=ps" onclick="window.open(this.href);return false; :D Morata 79 shooting, Luiz 61 pace :lol:
Legtöbbjük upgrade-et kapott, vagy maradt olyan, mint az utolsó, augusztusi update-ben.
Kire gondolsz? A régiek közül csak Kanté kapott upgradet, páran maradtak ugyanolyanok (Hazard,Azpi,Alonso,Willian), de a legtöbbjüket csökkentették. Csak az új játékosok lettek (Kepa, Kovacic és Jorginho) upgradelve.

Luiz 86 -> 83
Morata 85 -> 83
Cesc 86 -> 84
Rüdi 82 -> 81
Cahill 84 -> 81
Moses 79 -> 78
Barkley 81 -> 79
Pedro 84 -> 82
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#73 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta:Jól lehúzták a játékosainkat a nemsoká kijövő FIFA 19-ben: (Kantén és Hazardon kívül)
https://www.futhead.com/19/players/?lea ... latform=ps" onclick="window.open(this.href);return false; :D Morata 79 shooting, Luiz 61 pace :lol:
Legtöbbjük upgrade-et kapott, vagy maradt olyan, mint az utolsó, augusztusi update-ben.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#74 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Jól lehúzták a játékosainkat a nemsoká kijövő FIFA 19-ben: (Kantén és Hazardon kívül)
https://www.futhead.com/19/players/?lea ... latform=ps" onclick="window.open(this.href);return false; :D Morata 79 shooting, Luiz 61 pace :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#75 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Pethy írta:Ez a Michy vs FIFA twitter huszárkodás nagyon szórakoztató :D

https://twitter.com/mbatshuayi/status/9 ... 9576990725
Alatta még találtam egy gyöngyszemet:
https://pbs.twimg.com/media/DKwmcKdWsAAkVNz.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#76 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Ez a Michy vs FIFA twitter huszárkodás nagyon szórakoztató :D

https://twitter.com/mbatshuayi/status/9 ... 9576990725
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
Bruuton
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012. augusztus 23., csütörtök 18:11
Kedvenc játékos: Torres

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#77 Hozzászólás Szerző: Bruuton »

Sziasztok,

Bocsi a reklámért srácok, de a Chelsea szurkolókat is szívesen látnánk az év legnagyobb FIFA versenyén, ahol akár a játékot is megnyerhetitek!

http://eurofifa.hu/jatssz-a-fifa-18-al-eloszor/

Várunk szeretettel mindenkit! :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#78 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.futhead.com/18/clubs/chelsea/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ha valakit esetleg érdekel, akkor itt megtekintheti mostmár az összes játékosunk értékeléseit a Fifa 18-ban.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#79 Hozzászólás Szerző: béla »

Pityee írta:Ha valaki esetleg követi a Fifát és kiváncsi a top 100 játékosra a 18-asban, az itt meglesheti: https://www.easports.com/fifa/fifa-18-p ... 88787#10-1" onclick="window.open(this.href);return false; Tőlünk Hazard, Courtois, Kanté, Luiz és Azpi fértek be. Mondjuk érdekes, hogy Morata be sem fért, míg pl. Higuain 90, Lukaku 86. Valamint ami még nagyon vicces, az Christensen 64es futási sebessége, dehát ez van.
Fabregas és Costa is

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#80 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

adrian1989 írta:
Pityee írta:Ha valaki esetleg követi a Fifát és kiváncsi a top 100 játékosra a 18-asban, az itt meglesheti: https://www.easports.com/fifa/fifa-18-p ... 88787#10-1" onclick="window.open(this.href);return false; Tőlünk Hazard, Courtois, Kanté, Luiz és Azpi fértek be. Mondjuk érdekes, hogy Morata be sem fért, míg pl. Higuain 90, Lukaku 86. Valamint ami még nagyon vicces, az Christensen 64es futási sebessége, dehát ez van.
Bale még mindig 89-es az is vicces mert mostanában eléggé alulteljesít.
Özil 88????????
Müller 86 az is erősnek tűnik.

gyerekek... Kompany 85???????? de most komolyan..

Válasz küldése