Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#901 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Mondjuk mindig ez van, ha egy oldal újít. Elmondják minden szarnak, és lassan megszokják, legalábbis aki gyakran játszik vele. Engem is idegesít az a sok animáció amit beraktak, tök fölöslegesen, de a játékot magát nem változtatták meg.
Amúgy érdekes lenne egy honfoglaló bajnokság, csak valószínű nem lenne belőle semmi a végére, ahogy korábban is a többi kezdeményezésből. :D
One ball to rule them all!

FireWhisper
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012. augusztus 25., szombat 17:40
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#902 Hozzászólás Szerző: FireWhisper »

Megnéztem ezt az új honfoglalót, ha a szerver terhelését akarták csökkenteni akkor elég jól sikerült. Szerintem jelenleg fele annyian se játszanak vele. Nem tudom kinek az érrdeke volt, mert továbbra is az indexhez tartozik. :roll:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#903 Hozzászólás Szerző: Chester »

Előfordul hogy játszok vele, de egyetértek konival, rém gyenge színvonala lett azokkal az újításokkal, nem tudom miért kellett ennyire újradesingolni... :roll: Amúgy tőlem is mehet ilyen bajnokságféleség, ha lesz idpm rá akkor beszállok, apam zeus a nickem. :)

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#904 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

matecska írta:Honfoglalózni szoktatok? Ha van kedve valakinek, játszhatnánk..sőt, ha nagy az érdeklődés, akár Chelsea-s bajnokságot is csinálhatunk :wink:
én benne vagyok
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#905 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

matecska írta:Honfoglalózni szoktatok? Ha van kedve valakinek, játszhatnánk..sőt, ha nagy az érdeklődés, akár Chelsea-s bajnokságot is csinálhatunk :wink:
Hát szerintem eszméletlenül elrontották az újításokkal, a régi sokkal jobb és átláthatóbb volt. Egyébként benne lennék egy bajnokságban.
211! NEW RECORD!

Avatar
matecska
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009. január 1., csütörtök 21:14
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Miroslav Stoch

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#906 Hozzászólás Szerző: matecska »

Honfoglalózni szoktatok? Ha van kedve valakinek, játszhatnánk..sőt, ha nagy az érdeklődés, akár Chelsea-s bajnokságot is csinálhatunk :wink:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#907 Hozzászólás Szerző: Chester »

emsanya írta:Az új GTA már a a nextgenekre készül? Vagy a mostani gépeken is fut?

Ez az a játék lesz, amitől kiürül a város...
Xbox360 és PS3-ra jön ki Szeptember 17-én. :) PC-re úgy néz ki nem lesz.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#908 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:Csak győzzek összegyűjteni pénzt a már említett hiánycikkekre... Elképesztően gyönyörű játék :o :o Elvileg a sztorija is rendkívül hosszú, úgyhogy tényleg nem olyan játék, amit két-három nap alatt végigviszel [szigorúan a főküldetéseket nézve], de ez talán a San Andreas óta így van a GTA játékoknál.
ha jól emlékszem 100 óra a side mission-ök nélkül a három főszereplő story-ja.
az a durva hogy emellé még a free roam-mal is ellehet szerintem majd tölteni 2-300 órát, és a multiból is csak annyit láttunk ami ebben a videóban volt, de így is több mint meggyőző. a BF4 multi prezentációja ugrott be, csak annyi a különbség hogy ez tps.


eddig csak a PS3 és X360 a bejelentett, de szerintem (és remélem) csak PC-re jön ezeken kívül. szeretnék venni Xone-t, és szar lenne ha még ezt megfejelnék next-gen grafikával és további tartalommal, szóval maradjon csak a mostani gépekre és a PC-re.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#909 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az új GTA már a a nextgenekre készül? Vagy a mostani gépeken is fut?

Ez az a játék lesz, amitől kiürül a város...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#910 Hozzászólás Szerző: Chester »

Csak győzzek összegyűjteni pénzt a már említett hiánycikkekre... Elképesztően gyönyörű játék :o :o Elvileg a sztorija is rendkívül hosszú, úgyhogy tényleg nem olyan játék, amit két-három nap alatt végigviszel [szigorúan a főküldetéseket nézve], de ez talán a San Andreas óta így van a GTA játékoknál.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#911 Hozzászólás Szerző: Dante »

Buluska írta:GTA V
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... -xHcvug3WI" onclick="window.open(this.href);return false;

most jott ki 4-kor. fasza
nem hiszem el hogy ez a tartalom, grafika xbox-on és ps-en fut 30 fps-el, nagyon durva. lehet azért vágott ennyire fejbe, mert eddig közönyös volt a játék - pedig a IV megvan az összes DLC-jével - de nem hiszem, ez minimum az év játéka (olyanok mint a Bioshock, The Last of Us, AC4?, Watch Dogs és a rakatnyi next-gen cím mellett) de lehet hogy minden idők legjobbja. (a IV-et megelőzve)
napokig elleszek csak a sportokkal, vásárlással, autókázással, város szétbarmolásával.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#912 Hozzászólás Szerző: Buluska »

GTA V
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... -xHcvug3WI" onclick="window.open(this.href);return false;

most jott ki 4-kor. fasza

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#913 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Sheenka írta:
Norbertoo írta:életem egyik legnagyobb hibája volt, hogy pénzt fizettem a fifáért(12 - xbox). Karrier módban a Rapid Wiennel vagyok profi szinten. Erre a gép a tök utolsó Admirallal is úgy vezeti a labdát, olyan cseleket tol és viszi el 5 védőm mellett, hogy Ronaldinho megsüvegelné. A Salzburg ellen már nem is mondom mi van. egyszerűen annyira unfair és szar az egész "játék", hogy hihetetlen.
Vedd lejjebb a szintet... Nem egy ember van aki lazán megkúrja a gépet a legmagasabb szinten is. Nekem sem szokott gond lenni, általában nyerek, néha becsúszik egy-egy más.

Ultimate team-ezik valaki? Én múlthéten kezdtem, már div1-es lettem, egyszer meg is nyertem de am nem szoktam, csak bentmaradni.
de ha már profin ezt csinálja, mi van még magasabb szinteken? Nagyon reális így a játék...

ultimate teameztem egy darabig, de amint bejöttek az olyan dolgok, hogy a játékosoknak lejár a szerződésük, és szerződéseket csak venni lehet pakkokban, abbahagytam.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#914 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Norbertoo írta:életem egyik legnagyobb hibája volt, hogy pénzt fizettem a fifáért(12 - xbox). Karrier módban a Rapid Wiennel vagyok profi szinten. Erre a gép a tök utolsó Admirallal is úgy vezeti a labdát, olyan cseleket tol és viszi el 5 védőm mellett, hogy Ronaldinho megsüvegelné. A Salzburg ellen már nem is mondom mi van. egyszerűen annyira unfair és szar az egész "játék", hogy hihetetlen.
Vedd lejjebb a szintet... Nem egy ember van aki lazán megkúrja a gépet a legmagasabb szinten is. Nekem sem szokott gond lenni, általában nyerek, néha becsúszik egy-egy más.

Ultimate team-ezik valaki? Én múlthéten kezdtem, már div1-es lettem, egyszer meg is nyertem de am nem szoktam, csak bentmaradni.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#915 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

életem egyik legnagyobb hibája volt, hogy pénzt fizettem a fifáért(12 - xbox). Karrier módban a Rapid Wiennel vagyok profi szinten. Erre a gép a tök utolsó Admirallal is úgy vezeti a labdát, olyan cseleket tol és viszi el 5 védőm mellett, hogy Ronaldinho megsüvegelné. A Salzburg ellen már nem is mondom mi van. egyszerűen annyira unfair és szar az egész "játék", hogy hihetetlen.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#916 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nálam elég komolytalanná vált a NFS sorozat. A legutolsó játék ami megvolt Xboxra az a Shift, az még tényleg reálisnak mondható, főleg a belső kamerás nézet, a törések, a magas sebességnél torzuló látás stb. Egyik szobatársamnak megvolt a Most Wanted, képileg nagyon jó de olyan otromba hülyeségek vannak benne hogy néha már fogtam a fejem, ilyen például amikor egy óriáskerék féleség keletkezett az üldöző rendőrökből, tele van ilyen béna bejátszásokkal az összes verseny. Vannak nála sokkal jobb autós játékok, a nevüket nem tudom, de ha vennem kéne mindenáron egyet, akkor biztos nem NFS-t vennék.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#917 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Valaki tolja az NFS World-t innen? Én 3 napja kezdtem, de annyira magával ragadott, hogy már van vagy 12 játékórám és 18-as szinten vagyok.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#918 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Mister írta:
jkopfner írta:World of Tanks-ot tol itt valaki?
Én igen, és frentzen is
És én is. 20.-ára otthon leszek és akkor nyomhatunk majd egyet 4-en. Ja és a nickem:McEachran3(vagy4 vagy 5, nem tudom most pontosan).

FireWhisper
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012. augusztus 25., szombat 17:40
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#919 Hozzászólás Szerző: FireWhisper »

Aki szokott fifázni vagy bf3azni (bár még elég kezdő vagyok, meg kell szokni a kontrollert fpshez), szívesen fogadnám a friendlistembe. psnem: FireWhisper21

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#920 Hozzászólás Szerző: Mister »

blackjack04 írta:Ti ajánljátok ezt a játékot, vagy csak olyan időelbaszásra jó? :D
Már gyakran gondoltam rá, hogy letöltöm, csak mindig közbejött valami, de lehet most ráveszem magam.
Én ajánlom.Ha csak unaloműzés céljából szeded le akkor semmi gond.De ha elmerülsz a játékba...Hajajjjjjj...Nekem nincs is más game a gépemen csak a WoT..Viszont arra készülj fel,hogy szinte a semmiből fel tudja húzni az agyad maga a játék,és főleg a sok hülye gyerek akinek épp az "oviban" lenne a helye.

Én is próbaként szedtem le anno,csak megnézni,hogy milyen aztán mondhatni függő lettem.Persze józan eszű ember akkor száll ki ha akar.Ma már szabadnapjaim részében tolom amint tudom,igaz én klánban vagyok ami kicsit több törődéssel jár.CW,ESL és egyéb versenyek résztvevői vagyunk így kicsit több figyelmet kap tőlem a játék mint alapesetben kellene.
One Life,One Love,One Club

Válasz küldése