Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1141 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Ez a Nolan hasonlat állati jó, még nem hallottam de ezt eltaláltad :)
A legjobbak között vannak. Visznek bele sok újdonságot, ez az Activision munkáiról (menj lineárisan 30 méter széles pályákon és élvezd ki a 4 óra single ölést) például nem mondható el. Minden GTA októberben-novemberben (őszi, évvégi piaci zárás) jött ki, de másik nagy játékuk is kijön, valamint sokat kéne adózni a Max Payne 3-mal együtt profit szempontjából. Ezért átcsúsztatták március, inkább áprilisra. E3-on félig meddig elismerték. Gondolom november tájékán beindul a marketing, mert abban erősek és pénzt sem sajnálnak rá. Addig azt gondolom kapunk még egy trailer-t.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1142 Hozzászólás Szerző: Dante »

Direkt kussolnak, kb 7 pecsétes titok a story is. A R* a játékipar Nolan-je - legalábbis nálam - szokásuk csendben ügyködni. Elvileg több (2) főszereplő lesz, az 50-es fehér fickó (aki a jet-ben ül) és egy fiatal afroamerikai.
A IV zenéi nekem kifejezetten tettszettek, Ballad of Gay Tony-ban lévők nagyon hangulatosak voltak, multiban David Guetta-ra ölni, priceless.

Amúgy abba a kevés játékba, amibe belenyúl a R* (LA. Noire, Red Dead Redemption) vagy ők csinálják (GTA-k, Max Payne 3) mind nagyon jó, minőségi AAA címek.

asd14asd
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2011. május 22., vasárnap 21:05

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1143 Hozzászólás Szerző: asd14asd »

Sok helyen azt gondolják, hogy legkésőbb 2013 március végéig meg fog jelenni. Így akár már októberben megkezdődhet a játék teljes marketingezése.
Illetve azt ígérték Rockstarék, hogy még a héten érkeznek további képek. :)

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1144 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ChesterB írta:Remélem a zenei repertoár hasonló lesz a San Andreaséhoz, a 4-ben elég gyér volt a felhozatal szerintem. Furcsa, hogy az első és eddigi egyetlen trailer november elején jött ki, azóta meg semmi. Nem emlékszem, hogy a többi sorozatban is voltak-e ekkora szünetek az előzetesek között. Jövőre már biztos kijön a játék, csak győzzem kivárni. :)

Ahogy látom a lopakodóban, egy öltönyös színesbőrű ember vezeti, lehet megint a Groove Street egyik tagja lesz a főszereplő? Adnám! 8)
Egyetértek, a 4-ben nem voltak nagy durranások a zenék.
chiedis írta:Nem, 50-es éveit taposó ürge lesz a főszereplő. A trailert nézve ehhez Paks 2.blokk kell, a gta4 is röccent sajnos, ezért nem is vittem végig (majd egyszer hátha Soros Gyuri megdob egy ösztöndíjjal). Mindenesetre a 4 trailerei max 2 havonta jöttek, ezek meg tesznek a rajongókra evvel a résszel. Fél éves trailer, 3 kép... 4 év alatt. Remélem azért kussolnak, mert gigantic játék lesz. Rockstar képes rá.

Jobban örültem, hogy készül életem egyik régi elrontója, a Plants vs Zombies 2 :mrgreen:
A Rockstar szerintem rossz játékot nem tud csinálni úgyhogy tutira nagy durranás lesz. Mondjuk ez tényleg érdekes, hogy ilyen keveset lehet tudni róla.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1145 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Nem, 50-es éveit taposó ürge lesz a főszereplő. A trailert nézve ehhez Paks 2.blokk kell, a gta4 is röccent sajnos, ezért nem is vittem végig (majd egyszer hátha Soros Gyuri megdob egy ösztöndíjjal). Mindenesetre a 4 trailerei max 2 havonta jöttek, ezek meg tesznek a rajongókra evvel a résszel. Fél éves trailer, 3 kép... 4 év alatt. Remélem azért kussolnak, mert gigantic játék lesz. Rockstar képes rá.

Jobban örültem, hogy készül életem egyik régi elrontója, a Plants vs Zombies 2 :mrgreen:
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1146 Hozzászólás Szerző: Chester »

Remélem a zenei repertoár hasonló lesz a San Andreaséhoz, a 4-ben elég gyér volt a felhozatal szerintem. Furcsa, hogy az első és eddigi egyetlen trailer november elején jött ki, azóta meg semmi. Nem emlékszem, hogy a többi sorozatban is voltak-e ekkora szünetek az előzetesek között. Jövőre már biztos kijön a játék, csak győzzem kivárni. :)

Ahogy látom a lopakodóban, egy öltönyös színesbőrű ember vezeti, lehet megint a Groove Street egyik tagja lesz a főszereplő? Adnám! 8)

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1147 Hozzászólás Szerző: marknagy »

asd14asd írta:Eléggé odabaszós lesz ez az új GTA!
3 új kép a játékról: http://www.rockstargames.com/V/
ehhez biztos egy atomerőmű kell h menjen a játék...
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1148 Hozzászólás Szerző: Dante »

asd14asd írta:Eléggé odabaszós lesz ez az új GTA!
3 új kép a játékról: http://www.rockstargames.com/V/
ezzel el is spoilerezték az egyik főszereplőt.
a Cheeta nagyon jól néz ki, végre visszatér a bicajozás és a jet. remélem jetpack is lesz.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1149 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

asd14asd írta:Eléggé odabaszós lesz ez az új GTA!
3 új kép a játékról: http://www.rockstargames.com/V/
Azt lehet már tudni, hogy nálunk mikor lesz elérhető a GTA5?

asd14asd
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2011. május 22., vasárnap 21:05

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1150 Hozzászólás Szerző: asd14asd »

Eléggé odabaszós lesz ez az új GTA!
3 új kép a játékról: http://www.rockstargames.com/V/

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1151 Hozzászólás Szerző: Gereb »

chelseaforce írta:
Gereb írta:
chelseaforce írta:Az FM12-ben a 2014-es évben másnak is lement Torres 3 csillagra? Na meg nem is megy neki már ... Neymarnak se ... valaki kellene, kit ajánlotok, aki elérhető?
Hulk,Cavani!
Állat jó igazolás mind a kettő, de főleg Hulk.
Hulk megvan, de jobb szélsőként használom, első két szezonjában ontotta is a gólokat, viszont most már nem, persze hasznos játékos, de gól nincs tőle ... most meg Torres is kifogyott ....

Cavanit meg láttam, hogy állandóan ontja gólokat, a Tottenhamnél van ... meg is próbálkozok vele ...

Köszi
A másik, hogy ha még megvan Lukaku akkor őt erőltessed.
Ha megvan a bizalom iránta akkor rohatt jó.
JA most jutott eszembe, Muniain! Csak 20-ba került nekem a 3-ik szezonomba és 4 csillagos!

Avatar
chelseaforce
Hozzászólások: 1066
Csatlakozott: 2009. december 26., szombat 12:55
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Nagyvárad
Kapcsolat:

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1152 Hozzászólás Szerző: chelseaforce »

Gereb írta:
chelseaforce írta:Az FM12-ben a 2014-es évben másnak is lement Torres 3 csillagra? Na meg nem is megy neki már ... Neymarnak se ... valaki kellene, kit ajánlotok, aki elérhető?
Hulk,Cavani!
Állat jó igazolás mind a kettő, de főleg Hulk.
Hulk megvan, de jobb szélsőként használom, első két szezonjában ontotta is a gólokat, viszont most már nem, persze hasznos játékos, de gól nincs tőle ... most meg Torres is kifogyott ....

Cavanit meg láttam, hogy állandóan ontja gólokat, a Tottenhamnél van ... meg is próbálkozok vele ...

Köszi
Több hsz nuku!
Link magában nuku!



Ne_kattints_ide!

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1153 Hozzászólás Szerző: Gereb »

chelseaforce írta:Az FM12-ben a 2014-es évben másnak is lement Torres 3 csillagra? Na meg nem is megy neki már ... Neymarnak se ... valaki kellene, kit ajánlotok, aki elérhető?
Hulk,Cavani!
Állat jó igazolás mind a kettő, de főleg Hulk.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1154 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

chelseaforce írta:Az FM12-ben a 2014-es évben másnak is lement Torres 3 csillagra? Na meg nem is megy neki már ... Neymarnak se ... valaki kellene, kit ajánlotok, aki elérhető?
Torres egy szezonos az FM-ben. Neymar nálam képes tartósan jól teljesíteni. Amúgy vedd meg Abel Hernandezt, illetve játszasd Lukakut rengeteget.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
chelseaforce
Hozzászólások: 1066
Csatlakozott: 2009. december 26., szombat 12:55
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Nagyvárad
Kapcsolat:

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1155 Hozzászólás Szerző: chelseaforce »

Az FM12-ben a 2014-es évben másnak is lement Torres 3 csillagra? Na meg nem is megy neki már ... Neymarnak se ... valaki kellene, kit ajánlotok, aki elérhető?
Több hsz nuku!
Link magában nuku!



Ne_kattints_ide!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1156 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Vice city lesz az etalon mindig is stílusban nálam! Jó gurulgatni azokra a zenékre. Néha csak hazajöttem egy nehezebb nap után és jártam vice city utcáit, a zenékre. Mindig lenyugtatott...

Cabó
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2012. július 26., csütörtök 5:37
Kedvenc játékos: Fernandont Scorres
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Székesfehérvár-Budapest
Kapcsolat:

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1157 Hozzászólás Szerző: Cabó »

Ez nem saját screencap, csak elloptam, de azért aranyos. 8)
Ezalapján 2088-ban is lesz Torres a Chelseaben. :wink: Bár a Venezuela nem passzol, de üsse kő. :mrgreen:
Fomspring izé, hogy lehessen kérdezni.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1158 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szerintem a San Andreas története nem olyan jó, mint a 4-é, de a játékot jobbnak tartom. De majd az 5, ami Los Santosban játszódik, azt is felturbózzák mint Liberty Cityt. Bár Newy York a csúcs nálam, LA sem lehet csúnya majd a játékban.

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1159 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

marknagy írta:
ChesterB írta:Elkezdtem megint elölről a GTA4-et, volt egy achievement ami érdekelt: 30 óra alatt végigvinni a fő küldetéseket. Azt hittem nehéz, de bőven 20 óra alatt sikerült [kb 18-19 között, fejből nem tudom] teljesíteni, pedig megnéztem minden átvezető videót, mert érdekelt a sztori megint, mert nagyon jó. A 100% viszont teljesíthetetlen, a sok retkes galambot meg az ugrásokat levadászni/megtalálni gyötrelem. Cheatelni nem szoktam, single playerbe fölösleges, annyit "csaltam", hogy ha elbuktam a küldetést az automata mentést töltöttem be újra. Van jó pár szivatós küldetés, de elképesztő sztorija van, volt róla szó hogy film és készül belőle, hát rohadt jó lenne! [Roman magyarhangja egyértelműen Gesztesi Károly, annyira hasonlít hogy az hihetetlen :D ]
Én a San Andreas-t csinálnám meg filmbe, a GTA sorozatok közül annak van a legjobb/legizgalmasabb története. :D
Befizetnék mindkettőre. :D
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-ig

#1160 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ChesterB írta:Elkezdtem megint elölről a GTA4-et, volt egy achievement ami érdekelt: 30 óra alatt végigvinni a fő küldetéseket. Azt hittem nehéz, de bőven 20 óra alatt sikerült [kb 18-19 között, fejből nem tudom] teljesíteni, pedig megnéztem minden átvezető videót, mert érdekelt a sztori megint, mert nagyon jó. A 100% viszont teljesíthetetlen, a sok retkes galambot meg az ugrásokat levadászni/megtalálni gyötrelem. Cheatelni nem szoktam, single playerbe fölösleges, annyit "csaltam", hogy ha elbuktam a küldetést az automata mentést töltöttem be újra. Van jó pár szivatós küldetés, de elképesztő sztorija van, volt róla szó hogy film és készül belőle, hát rohadt jó lenne! [Roman magyarhangja egyértelműen Gesztesi Károly, annyira hasonlít hogy az hihetetlen :D ]
Én a San Andreas-t csinálnám meg filmbe, a GTA sorozatok közül annak van a legjobb/legizgalmasabb története. :D
We are the famous, the famous Chelsea!

Válasz küldése