Bemutatkozás

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#41 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Kisgyerek7777 írta::mrgreen: Hajrá Chelsea Hajrá mindenki.
Én új vagyok érdemes vmit tudni eröl az oldalrol ???
am ha vki tud segiteni akk annak megköszönöm , na szal az a kérdésem ho hol lehet Torres - es chelse-ás képeket találni ????
lécc segítsetek !!!!
Hajrá Chelsea Hajrá mindenki. :mrgreen:
Szia Kisgyerek7777! 8)
OFF:Javaslom mielőtt bármit kérdezel, nézz körül a honlapon. Chelsea-vel kapcsolatos képeket a szurkolói menűben a külső honlapon találsz. További kérdéseidet a honlap erre szolgáló részeiben tedd fel, ugyanis az "Átigazolások" topic a klub átigazolásával kapcsolatos teendők megbeszélésének a helye. Javasolt az "új vagyok-klikk ide" menűpont tanulmányozása is. Ami nem ide tartozik az törlésre kerül. Kellemes fórumozást és jó böngészést kívánok! GO BLUES! 8)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#42 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kisgyerek7777 írta::mrgreen: Hajrá Chelsea Hajrá mindenki.
Én új vagyok érdemes vmit tudni eröl az oldalrol ???
am ha vki tud segiteni akk annak megköszönöm , na szal az a kérdésem ho hol lehet Torres - es chelse-ás képeket találni ????
lécc segítsetek !!!!
Hajrá Chelsea Hajrá mindenki. :mrgreen:
Torres hozott az oldalon!:)
Keves ilyen kep van meg egyelore, sott, mezes kep meg nincs is, de van 1-2 photoshop kep a "Kepek" topicban, illetve a google-ben talalsz kepeket, a youtube-on pedig videokat az elso edzeserol.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Kisgyerek7777
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011. február 2., szerda 20:01
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#43 Hozzászólás Szerző: Kisgyerek7777 »

:mrgreen: Hajrá Chelsea Hajrá mindenki.
Én új vagyok érdemes vmit tudni eröl az oldalrol ???
am ha vki tud segiteni akk annak megköszönöm , na szal az a kérdésem ho hol lehet Torres - es chelse-ás képeket találni ????
lécc segítsetek !!!!
Hajrá Chelsea Hajrá mindenki. :mrgreen:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Bemutatkozás

#44 Hozzászólás Szerző: undertow »

Ha bárki úgy érzi, hogy az ajtón először belépve megemelné kalapját, most jó helyen jár.
Vérmérsékletedtől függően hosszabb vagy rövidebb bemutatkozásod és tósztod itt fogadja kitörő lelkesedéssel a nagyérdemű.

A magam részéről ezúton üdvözölnék az admin és mod csapat nevében minden újonnan regisztrált tagot a fórumon.
Érezzétek jól magatok itt, és ha kérhetem legalább egyszer fussátok át a szabályzatot ;)

Válasz küldése