Miért zuhan a fórum színvonala?

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Miért zuhan a fórum színvonala?

#41 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Tényleg szörnyű az oktatás. Szeptember óta korrepetálok (minden tárgyból) egy 13 éves srácot mindenből és bár egyáltalán nem hülye gyerek, de látva azt, hogy mit és hogyan tanulnak, el vagyok képedve. És irgalmatlanul lusta. Nemrég tanultuk a mezei állatokat és növényeket (hetedikben!!!) Tömve képekkel meg ábrákkal, kb. 20 oldal egy A5-ös könyvben. Lónak a fasza, neki mégis sok volt. Amúgy szerintem simán a facebook meg a számítógépes játékok is legalább annyira hibásak. Le kell akadni róluk és olvasni, kirándulni, zenélni meg jó filmeket nézni.:-)

Amúgy nemrég elolvastam az index Chelsea topikjába 7 éve írt első üzeneteimet.:-) Hát, viccesek, nem vagyok rájuk büszke. Már 18 voltam, de szűz fórumozó. Mókás volt.
Only one Di Matteo!

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Miért zuhan a fórum színvonala?

#42 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

BlueBlood1993 írta:
Sheenka írta:
Blueflag írta:Én továbbra is tartom, hogy több kemény kezű moderátor kéne... az ősfórumozók megtartásával tartjuk meg a fórum színvonalát is. Az újakat meg szelektálni kell. Van, aki az első hozzászólásával is bizonyítja, hogy helye van itt... de van, aki a századikat is faszparaszt módon írja le, valakit szekálva. Az ilyet ki kell dobni, ne ezek miatt menjenek el a ZenZók, Zsocák, ToreAndrék... szerintem!
A moderátorok se tudnak mit kezdeni a tartalmatlan hozzászólásokkal.
Ha bannolnák ezeket a felhasználókat, az megoldaná a dolgokat. Korozsp 500 féle felhasználójával nehéz csak mit kezdeni...de azt is megunja talán egyszer, h újat csináljon, az utóbbi időben már nem is láttam.
De milyen címszó alatt bannolsz valakit aki normális hangvételben ír egy lerakat semmitmondó hozzászólást?

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Miért zuhan a fórum színvonala?

#43 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Sheenka írta:
Blueflag írta:Én továbbra is tartom, hogy több kemény kezű moderátor kéne... az ősfórumozók megtartásával tartjuk meg a fórum színvonalát is. Az újakat meg szelektálni kell. Van, aki az első hozzászólásával is bizonyítja, hogy helye van itt... de van, aki a századikat is faszparaszt módon írja le, valakit szekálva. Az ilyet ki kell dobni, ne ezek miatt menjenek el a ZenZók, Zsocák, ToreAndrék... szerintem!
A moderátorok se tudnak mit kezdeni a tartalmatlan hozzászólásokkal.
Ha bannolnák ezeket a felhasználókat, az megoldaná a dolgokat. Korozsp 500 féle felhasználójával nehéz csak mit kezdeni...de azt is megunja talán egyszer, h újat csináljon, az utóbbi időben már nem is láttam.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Miért zuhan a fórum színvonala?

#44 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

undertow írta:Semmi különös, az új fiatal tagok bizonyítják amit kortársaik országszerte - az oktatási rendszer az utóbbi 10-20 évben totális csőd...
Igen, sajnos én is ezt látom. Bementem a volt gimimben múlt pénteken, szalagavatóra voltam hivatalos. Beszélgettem volt tanáraimmal és mondták, hogy durván esik a színvonal... (Pécs egyik legjobb gimijéről van szó, tehát alapvetően nem hülyegyerekek gyűjtőhelye)
undertow írta: Egy javaslatom van Zsoca, ha felötlik benned egy fasza hsz akkor inkább lődd ki a blogra ;)
Az lesz, végre 24-től lesz 11 nap szabim, akkor írok :D

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Miért zuhan a fórum színvonala?

#45 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Blueflag írta:Én továbbra is tartom, hogy több kemény kezű moderátor kéne... az ősfórumozók megtartásával tartjuk meg a fórum színvonalát is. Az újakat meg szelektálni kell. Van, aki az első hozzászólásával is bizonyítja, hogy helye van itt... de van, aki a századikat is faszparaszt módon írja le, valakit szekálva. Az ilyet ki kell dobni, ne ezek miatt menjenek el a ZenZók, Zsocák, ToreAndrék... szerintem!
A moderátorok se tudnak mit kezdeni a tartalmatlan hozzászólásokkal.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Miért zuhan a fórum színvonala?

#46 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Én is ritkábban szólok mostmár hozzá, sőt, ritkábban is olvasom... a korozsp féle nímandok elvették a kedvem a fórumozástól! Inkább elolvasom az NSO-n meg a Fanatics-on a híreket, pletykákat, és nem vitatkozok egy retardálttal sem egy fórumon. Sajnos az interneten mindenki az lehet, aki csak akar... ezzel sokan vissza is élnek!

Én továbbra is tartom, hogy több kemény kezű moderátor kéne... az ősfórumozók megtartásával tartjuk meg a fórum színvonalát is. Az újakat meg szelektálni kell. Van, aki az első hozzászólásával is bizonyítja, hogy helye van itt... de van, aki a századikat is faszparaszt módon írja le, valakit szekálva. Az ilyet ki kell dobni, ne ezek miatt menjenek el a ZenZók, Zsocák, ToreAndrék... szerintem!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Miért zuhan a fórum színvonala?

#47 Hozzászólás Szerző: undertow »

Varga Miklos írta:az ekezetek azok is hibaknak szamitanak
?? :)
Senki sem vár 100%-os helyességet (amire egyébként az ország kb 10%-a képes), csak annyit, hogy olvasható és értelmezhető legyen a szöveg erőlködés nélkül is. Plusz pontot ér a kapitális hibák mellőzése.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Miért zuhan a fórum színvonala?

#48 Hozzászólás Szerző: undertow »

Semmi különös, az új fiatal tagok bizonyítják amit kortársaik országszerte - az oktatási rendszer az utóbbi 10-20 évben totális csőd...
Egy javaslatom van Zsoca, ha felötlik benned egy fasza hsz akkor inkább lődd ki a blogra ;)

Avatar
Varga Miklos
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 9:33
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Miért zuhan a fórum színvonala?

#49 Hozzászólás Szerző: Varga Miklos »

az ekezetek azok is hibaknak szamitanak
?? :)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Miért zuhan a fórum színvonala?

#50 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Emlékeim szerint benne van a fórumszabályzatban, vagy az újaknak szóló írásban, hogy ne akarjon mindenki egyből ősfórumozó lenni-> pont ez a gond. Szvsz senki (tisztelet a kivételnek) nem olvassa el, vagy ha el is olvassa, pont leszarja, és ugyanúgy ömlenek az értelmetlen hsz-ek. Ehhez még hozzájön az, hogy sok ember még arra is lusta (vagy szimplán hülye), hogy helyesen írja le az értelmetlen mondanivalóját.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Miért zuhan a fórum színvonala?

#51 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Na, ezt itt meg lehetne vitatni, kíváncsi vagyok mindenki véleményére... (lehet törölni is a témát, de inkább itt legyen megvitatva, mint a BL topicban)

A gond az a fórummal, hogy az ide írogatók nagy része gyerek, nagyon fiatal (nem mintha én aztán olyan rohadt idős lennék), akinek nagy a szája, mindent jobban tud, de leírni egy mondatot helyesen, értelmes gondolatokkal benne, na azt már nem... (Kinek nem inge - vannak páran :) ) Sajnos ilyenek vannak most már többségben, én is ritkábban írok, nincs kedvem - unalmas és idegesítő az egész.

Válasz küldése