Tippverseny 2006/07

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#41 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Nem feltétlenül. Sokkal kisebb az esélye, hogy egy védő gólt szerezzen, minthogy a csapat győzzön! Maradhat az eddigi rendszer, csak a középályások, védők góljaiért 1-gyel, 2-vel több pontot adunk, ennyi.
Ha valaki a tuti 1 pontokra hajt (hogy is mondja Kokó? Kis tét, kis nyeremény) tegye. De, ha valaki eltalálja Cashley-t gólszerzőnek (ami nyilván ritkábban fordul elő, mint ha csatár lőné) több pontot kap.
Nem kell bonyolítani...
asszem minden meccsre tippelnek mondjuk lampard, ballack, essien golt. esetleg joey, robben, ok wingerkent minek szamitananak? :)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#42 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Immáron több, mint 2 éve részt veszek az origo fórum 'Tippeljünk a meccsekre' versenyében. 15 fordulós bajnokságokról és kupáról van szó. Mindegy. A lényeg, hogy gyakran kerül elő a "ki szerzi az első gólt az X-Y meccsen" Rájöttünk, hogy mennyire igazságtalan, hogyha valaki bátor és bevállal egy védőt, ugyanannyit kap, mint aki a csatárt. Lett egy olyan szabálymódosítás, miszerint, ha ketten vagy kevesebben tippelnek egy gólszerzőre és bejön, az 3 pont, ha 3-an vagy 4-en, 2 pont, ha többen, akkor 1. Tökéletesen bejött. Ugyanannyian maradtak, akik a csatárokra szavaztak, nem tippelt mindenki védőkre. Csak izgalmasabb lett.
Hidd el, itt nálunk sem tippelne mindenki Riccy-ékre!
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#43 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:Szerintem csak belém akarsz kötni a másik topikban történtek miatt!:)
Ismétlem ömagam: Ezt te sem gondolhatod komolyan Dávid! Egy tippversenyben hogy érne ugyanannyit egy Drogba gól, mint egy Makelele? A tippmixen sem ugyanannyit ér a Chelsea ManU elleni győzelme vagy a Swindon town elleni siker...
Ha valaki bátor és nem csak a "tuti" gólszerzőket tippeli és még el is találja, azt jutalmazni kell!!
Amúgy a Drogba gól ugyanúgy meghozná az 1 pontot...
Nem, nem erről van szó, tényleg rossz ötletnek tartom. Eddig az volt a gondod, hogy mindenki Drogbát tippelt, most mindenki Terryt vagy Riccyt tippelne, mert az többet ér. Ha pedig nem jön be, akkor sincs baj, mert csak 1 ponttal húztak el a többiek.

Én inkább amellett vagyok, hogy aki eltalálja a pontos eredményt + a gólszerzőket, az kapja mondjuk a mostani kétszeresét.
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#44 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nem feltétlenül. Sokkal kisebb az esélye, hogy egy védő gólt szerezzen, minthogy a csapat győzzön! Maradhat az eddigi rendszer, csak a középályások, védők góljaiért 1-gyel, 2-vel több pontot adunk, ennyi.
Ha valaki a tuti 1 pontokra hajt (hogy is mondja Kokó? Kis tét, kis nyeremény) tegye. De, ha valaki eltalálja Cashley-t gólszerzőnek (ami nyilván ritkábban fordul elő, mint ha csatár lőné) több pontot kap.
Nem kell bonyolítani...
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#45 Hozzászólás Szerző: undertow »

ha emeljuk a golszerzo eltalalasaert kioszthato pontmennyiseget, akkor az eredmeny eltalalasaert osztott pontokan is novelni kell, legalabb olyan mertekben. ellenkezo esetben visszaternek 8-0as tippek.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#46 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Szerintem csak belém akarsz kötni a másik topikban történtek miatt!:)
Ismétlem ömagam: Ezt te sem gondolhatod komolyan Dávid! Egy tippversenyben hogy érne ugyanannyit egy Drogba gól, mint egy Makelele? A tippmixen sem ugyanannyit ér a Chelsea ManU elleni győzelme vagy a Swindon town elleni siker...
Ha valaki bátor és nem csak a "tuti" gólszerzőket tippeli és még el is találja, azt jutalmazni kell!!
Amúgy a Drogba gól ugyanúgy meghozná az 1 pontot...
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#47 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:Lenne egy szabálymódosító ötletem. Kicsit zavart, hogy egy Drogba gól eltalálása ugyanannyit ér, mint mondjuk egy Carvalho, Bridge, Mikel gól...
Készíthetnénk egy kiemelést. Pl.: Drogba, Seva, Lampard....gól eltalálása: 1 pont. SWP, Robben, Mikel, Essien....gól eltalálása 2 pont. Bridge, Terry, Carvalho, Ferreira gól: 3 pont. Makelele: 4pont!:D Cech: 10 pont...:D:D
Nem értek egyet ezzel, nyilván azért tippel mindenki Drogbára, mert ő volt a legjobb formában lévő csatár, aki mindig benne a gól. tavaly Lamps volt hasonló. A gól ugyanannyit ér, akárki szerzi.
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#48 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

zirkonium írta:Lenne értelme Tore a javaslatodnak, de vállalod a pontozást is? :wink:
Pff.... Man of the match szavazás, ifik, viták a szurkolótársakkal...tippverseny??:)
Alszom rá egyet. De szerintem menne...
Only one Di Matteo!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#49 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Lenne értelme Tore a javaslatodnak, de vállalod a pontozást is? :wink:
4-5-6-7-8:0-ás tippek száma lényegesen kevesebb volt, mint korábbi szezonokban.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#50 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Lenne egy szabálymódosító ötletem. Kicsit zavart, hogy egy Drogba gól eltalálása ugyanannyit ér, mint mondjuk egy Carvalho, Bridge, Mikel gól...
Készíthetnénk egy kiemelést. Pl.: Drogba, Seva, Lampard....gól eltalálása: 1 pont. SWP, Robben, Mikel, Essien....gól eltalálása 2 pont. Bridge, Terry, Carvalho, Ferreira gól: 3 pont. Makelele: 4pont!:D Cech: 10 pont...:D:D
Illetve valahogy azt is mérsékelni kéne, hogy minden meccsre 5-0-kat, 5 különböző gólszerzővel tippeljünk!
Vélemény?
Only one Di Matteo!

wandaal
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:13

#51 Hozzászólás Szerző: wandaal »

Gratulálok mindenkinek, sok sikert a következő szezonra!!!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#52 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Gratulálunk az első háromnak, és mindenkinek aki játszott :)
A nyeremények miatt hamarosan privát üzenetet kapnak az illetékesek...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#53 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Stilszerűen 22-dik lettem!:)
Only one Di Matteo!

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#54 Hozzászólás Szerző: Festa »

zirkonium írta:
Festa írta:Most nem azért,de eltaláltam,hogy hosszabítás lesz azaz x és azt is,s,hogy
a Hhsszabításban Drogba góljával nyerünk és egy árva pontot nem kaptam. :?
Na mindegy azért egész jó helyen végeztem.
Gratula Chelseafun-nak. :D
Ezt természetesen megnézem, ne haragudj. Igyekeztem mindig pontosan számolni, de főleg mostanában máshol járt az agyam!! Persze a tabellát is javítom, amennyiben szükséges!! Bocs még egyszer ha hibáztam. :wink:
Nincs semmi baj. :wink: Így viszon 20-ből 17 lettem.Azért ez is előrelépés.Mégegyszer Grat Chelsaefun-nak.Erős mezönbyne végzett az élen.
Mi az élet értelme??? 42!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#55 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

VÉGEREDMÉNY: Gratulálunk a győztesnek és mindenkinek a részvételért!
Kép

Avatar
Chelseaboy
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:56
Tartózkodási hely: Szekszárd

#56 Hozzászólás Szerző: Chelseaboy »

nos hát szép szezont zártunk mégha nem is lettünk bajnokok de ez amit elértünk ez nagyon szép a sok sérült mellett.
és még nekem is sikerült bekerülnöm a top 10be :lol: jövőre folytatjuk :P
Forever Blues!!!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#57 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Festa írta:Most nem azért,de eltaláltam,hogy hosszabítás lesz azaz x és azt is,s,hogy
a Hhsszabításban Drogba góljával nyerünk és egy árva pontot nem kaptam. :?
Na mindegy azért egész jó helyen végeztem.
Gratula Chelseafun-nak. :D
Ezt természetesen megnézem, ne haragudj. Igyekeztem mindig pontosan számolni, de főleg mostanában máshol járt az agyam!! Persze a tabellát is javítom, amennyiben szükséges!! Bocs még egyszer ha hibáztam. :wink:

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#58 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

:D sry, én se szeretek nem a csapat győzelmére tippelni, de azt a meccset nagyon éreztem 8) :?

Jó szoros verseny volt! Gratu Chelseafan! meg mindenki 8)

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#59 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Gratulálok Mindenkinek, aki végig küzdötte ezt a "nem rövid szezont". :wink:
Külön Gratula a dobogó első két fokán végzett playernek, és magamnak is, "aki" megcsípte a bronzot annak ellenére, hogy itt a nagy döntetlen szériában is töretlenül hittem a csapatban. :)
BA7U-ra pedig nagyon mérges vagyok, hogy volt képe X-et tippelni a hazai MU elleni bajnokira, ahol is elém vágott. :wink: :lol:
(Azt már csak zárójelben említem meg, hogy "6 tiszta pontot" buktam anno, amikor a fórum összeomlott egy-két napra.) 8) :lol:

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#60 Hozzászólás Szerző: Festa »

Most nem azért,de eltaláltam,hogy hosszabítás lesz azaz x és azt is,s,hogy
a Hhsszabításban Drogba góljával nyerünk és egy árva pontot nem kaptam. :?
Na mindegy azért egész jó helyen végeztem.
Gratula Chelseafun-nak. :D
Mi az élet értelme??? 42!

Lezárt