Angol válogatott

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Angol válogatott

#21 Hozzászólás Szerző: Chester »

Az a baj hogy nekik van vagy 20 Cleverley-ük abban a 30-as keretben... Nincs manapság értelmes angol játékos aki jó formában is van, van egy Rooney-uk aki ténylegesen világklasszisnak mondható, van egy Cahill meg egy Baines a keretben akik Európa szerte kiemelkednek a posztjukon, van egy 33 éves Gerrardjuk és egy 35 éves Lampardjuk meg pár csodagyereknek titulált játékosuk akikből az agy hiánya miatt vélhetően nem lesz egy Rooney szintű játékos. És az a baj hogy hiába nyerte meg 2-3 éve az U17-es tornát, abból a csapatból szerintem nagyon kevesen játszanak most egyáltalán a PL-ben, még csak nem is a TOP10-ben. Meg ugye nekik is van egy Pintérük...

Én a Terry-ügy óta nagyon megutáltam őket, úgyhogy remélem már a csoportkörből sem jutnak tovább. Egyedül azt sajnálom hogy Lampard sose nyert velük semmit mert kutyaütők irányítják a szövetséget.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Angol válogatott

#22 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Vb 2014: tízezer aláírás az MU-játékos beválogatása ellen
Jajj, úgy imádom az angol szurkolókat, komolyan...

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Angol válogatott

#23 Hozzászólás Szerző: putthelime »

http://www1.skysports.com/FIFA-World-Cu ... aincy-snub

Ez azért nem semmi. Így bevádolni azt az FA-t rasszizmussal, akik a legbagatellebb okok miatt kötnek bele a játékosokba.
Kíváncsi vagyok mi lesz a visszhangja, ráadásul az öreg Sol-t már nem nagyon tudják szankcionálni. Nem sokra mennek egy 6 meccses eltiltással :D
They do now.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Angol válogatott

#24 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Egy 2007-es Daily Mail cikk így képzelte el az angol válogatottat a 2014-es VB-re:



Hát benézték, maradjunk annyiban. :)

Michael Johnson-ról pont a napokban olvastam egy cikket, nagyon szomorú az ő esete. 18-20 évesen rendszeresen játszott a PL-ben a City színeiben. 2008-ban összeszedett egy komoly térdsérülést, ami miatt egy évet ki kellett hagynia, majd rögtön utána majdnem még egy szezon hosszáig volt sérült. 2011-ben kölcsönadták a Leicester-nek, de ott is megsérült, pár meccs után. 2012 decemberéig a City játékosa volt, állítólag Mancini nagyon szerette a játékát, miatta maradhatott ilyen sokáig a klub alkalmazottja. Johnson komoly mentális zavarral is küzd(kezelés alatt áll évek óta), valamint többször letartóztatták különböző okokból. Még mindig csak 25

Így néz ki ma:

Kép

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Angol válogatott

#25 Hozzászólás Szerző: Chester »

Egy 2007-es Daily Mail cikk így képzelte el az angol válogatottat a 2014-es VB-re:

Kép

Hát benézték, maradjunk annyiban. :)

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Angol válogatott

#26 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Roy Hodgson elárulta a németek elleni kezdőt:

Hart, Walker, Smalling, Jagielka, COLE, Gerrard, Townsend, Cleverley, Lallana, Rooney, Sturridge.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Angol válogatott

#27 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szerintem náluk nem kell 5-8 év mint a magyarok esetében, hiszen ott világszínvonalú akadémiák vannak, és ugye a tavalyi NextGen döntőt is két angol csapat játszotta, az U17-es csapatuk nyert VB-t vagy EB-t már nem emlékszem, szóval ott megvan az elit alapanyag, csak mire elérik a 20-21 éves kort amikor már bőven egy PL klub kezdőjében lehetnének hirtelen megáll a tudomány, lásd Josh esete. Az U21-es bajnoksággal kéne kezdeniük valamit, illetve a nevezési szabályzáson kellene módosítani a PL-ben, mondjuk a meccskeretben [kezdő + pad] legalább 3-4 SAJÁT nevelés legyen, mert azzal hogy sorra jönnek a légiósok a fiatalok elől veszik el a helyet, ráadásul a SKY-os szerződés és az ennyire szoros bajnokság sem előny, mert nem fogja mondjuk egy Norwich a 18 éves ifistáira bízni a bennmaradást, mikor akár egy 3 meccses győzelmi szériával a kiesés elkerülése helyett máris egy EL szereplésért harcolhatna.

Szvsz ezeken kéne változtatni, az alapanyag megvan, csak nem tudnak bizonyítani mert nem adottak sem a nevezési feltételek, sem a csapatok körülményei.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Angol válogatott

#28 Hozzászólás Szerző: Bubi »

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-a ... ene_-78139" onclick="window.open(this.href);return false;

Nagyon igaz az egész cikk. Ez a gond az angolokkal... Hihetetlen, hogy csak most kapnak észbe amikor már mindenki tudja és tudatosan fejleszti ezt... Föléjük nőnek a Németek, Belgák, Franciák, Spanyolok, Hollandok, olaszok... A délamerikaiakról nem is beszélve, nagyon nagyon levannak maradva, kell jó 5-8 év mire itt a válogatottnál értékelhető dolgokat láthatunk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Angol válogatott

#29 Hozzászólás Szerző: Chester »

marknagy írta:Lampard lesz a csk 100. válogatott meccsén! :)
Ez nem a 103. lesz neki?

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Angol válogatott

#30 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Anglia - Chile (21:00)

Anglia: Forster, Johnson, CAHILL, Jones, Baines, Lallana, LAMPARD, Wilshere, Milner, Rodriguez, Rooney

Lampard lesz a csk 100. válogatott meccsén! :)
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Angol válogatott

#31 Hozzászólás Szerző: almos »

"Senki sem érdemli meg jobban, mint Frank. Meghatározó a válogatottban, és csapatában is, egy igazi kiválóság. Remélem a pályán leszek, mikor megszerzi 100. válogatottságát, szeretnék osztozni az örömén, annyi mindenen mentünk már át együtt. Nagyon jó barátom, alig várom a pillanatot."
Steven Gerrard Frank Lampardról, aki kedden ha pályára lép, megszerzi 100. meccsét a válogatottban.
LAMPARD#8

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Angol válogatott

#32 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Azért grat az Angoloknak. Ezt vártam a 30.-ik perctől hogy behozzák Chamberlaint mert nagyon szar volt elől mindenki.

Oscar végigszopat mindenkit, örülök hogy lehozták, mert felrugdosnák rendesen....
Jó kis meccs volt ez, amilyennek vártam, Hart pedig kétség kívül a világ egyik legjobb kapusa. Az első félidőben neki köszönhetik hogy nem volt 3-0.

A brazilokat is szeretem de kellett nekik ennyi, mert túl nagy volt a szájuk, hogy mennyire szarok az angolok.... Úgy látszik mégsem. :)

(a mez kurvára tetszik amúgy)
»» KTBFFH! CHELSEA ««

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Angol válogatott

#33 Hozzászólás Szerző: bela2 »

Annyira fikázta az Angolokat a ügyeletes hülye, hogy tuti volt.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Angol válogatott

#34 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Oscar parádésan játszik a jobb szélen :D Nem volt semmi amikor lecselezte Ashley-t és Lampard eldarálta :) Kár hogy Ramires nem játszik, de jó érzés hogy egy brazil - angol meccsen mi vagyunk a legkomolyabb tényező.

Hodson nem tudom mit akar ezzel a 4-4-2-vel (vagy mi a franc ez), de eszméletlen gyengék.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Angol válogatott

#35 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Oscar agyba főbe szopatja csapattársait :D
Messze ő eddig a legjobb braziloktól!

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Angol válogatott

#36 Hozzászólás Szerző: bela2 »

Ilyen mez kell nekem.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Angol válogatott

#37 Hozzászólás Szerző: gerawba »

cfclegend2 írta:Úgy látom sehol sem adják. Egy streamet tudtok dobni?
Másik topikba írták asszem: STORY4
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Angol válogatott

#38 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Úgy látom sehol sem adják. Egy streamet tudtok dobni?
Why always me?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Angol válogatott

#39 Hozzászólás Szerző: Chester »

De hogy egy Milner hogy a picsába lehet még mindig kezdő egy angol válogatottba, ráadásul szélsőként, az máig rejtély... Nagy zsugabubus ez a Hodgson, még jobban elbassza ezt a csapatot. Régen sajnáltam őket, mostmár nem tudom, és úgy érzem megérdemlik Terry után, hogy ez a balfasz legyen a szövetségi kapitányuk.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Angol válogatott

#40 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

marknagy írta:Az angolok kezdője Brazília ellen (Rio, 21 óra): Hart - Johnson, Cahill, Jagielka, Baines - Jones, Carrick - Walcott, Lampard, Milner -Rooney.
Katasztrófa ez az angol válogatott és nem a játékosok képessége miatt hanem a motiváltság és akarat teljes hiánya és nemtörődömség miatt!
Azért megnézem a meccset kíváncsi vagyok mire mennek a szamba foci ellen :D

Válasz küldése