Aranylabda 2010

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Lezárt
Üzenet
Szerző
Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aranylabda 2010

#121 Hozzászólás Szerző: laczze »

szerintem eggyáltalán nem érdemli meg! persze izlések és pofonok! milyen lenne a világ ha mindenki eggyetértene mindenben :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Aranylabda 2010

#122 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Szinte 100%-ig biztos vagyok benne (ha lenne ilyen fogadás tennék is rá), hogy a VB győztes csapatból kerül ki az Aranylabdás, mivel rengeteget számít, hogy mit nyert az illető az adott évben (ha pedig VB-év van, akkor az számít a legjobban)

(Hollandia - Sneijder; Németország - Schweinsteiger; Spanyolország - Villa, Uruguay - Forlán)
Müllerek, Klosék, Özilek, Suarezek esélytelenek, max. az év felfedezettje vagy fiatalja díjra, mivel egyikük sem a LEGmeghatározóbb játékos volt a csapatában (fontosak nagyon, de a kulcsfigurák a feljebb felsoroltak voltak, mind a válogatottban, mind a klubcsapatban)

Messi nem hiszem, hogy megkapná, ilyen katasztrofális VB után (nem játszott annyira nagyon rosszul, de gólt nem lőtt, Argentína nem lett világbajnok - sőt...) miért kapná ő?
Idén spanyol bajnokságot nyert, semmi többet (jó, ott gólkirály lett, de akkor ennyi erővel Drogba is megkaphatná)...

Sneijdert elzavarták a Realtól, elment az Interhez, ahol első évében BL-t, Seria A-t , és Coppa Italiát nyert (egy halom gólt lőve, és gólpasszt kiosztva mindegyik sorozatban), majd a VB-n szintén a csapat esze volt (szintén rengeteg gól, és még hol a vége?!)...
Robben nem esélyes szerintem (biztosan jelölt lesz, de nem fogja megkapni), mivel - bár jó szezonja volt - a VB-n nem csinált túl sok mindent Sneijderhez képest, aki ráadsául egy BL győzelemmel még fórban is van vele szemben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gerawba 2010. július 5., hétfő 19:11-kor.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aranylabda 2010

#123 Hozzászólás Szerző: laczze »

Hegee írta:Sztem is Messi fogja kapni a díjat. Aranycipő, BL gólkirály, ráadásul nem is az a tipikus csatár..
Igaz a VB-n nem lőtt gólt, de a játékára nem lehetett panasz, helyzeteket alakított ki, rengetegszer óriási kapusbravúr kelett ahhoz hogy ne találjon be, ha pedig a kapusokon túljárt ott volt a kapufa, amit szintén nem egyszer talált el..


Sneijder jó volt idén, meghatározó volt klubcsapatában, az Interben, majdhogynem mindent megnyert, de mégsem nyújtott szvsz olyan kiemelkedőt amivel el lehetne hódítani az aranylasztit, de persze ha a döntőben vág 2-őt minden más lenne. :)

Robben. BundesLiga legjobbja, nagy részben neki köszönhető a Bayern BL menetelése, de sztem nem ő fogja kapni..


Sztem ez lesz az első 3-om sorrendje. :)

Negyedik lesz Drogba. :D :D

akkor ha egy meccsen játszik x és y és x lő egy gólt y pedig 4 kapufát meg x kapusa 3 bravúrt akkor y nyert mert több kapufa meg helyzet ? :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Sefcsik
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2010. július 4., vasárnap 20:48
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Aranylabda 2010

#124 Hozzászólás Szerző: Sefcsik »

Sziasztok!

Szerintem Forlán érdemelné meg. Az európa ligában ő döntött el mindent és a vb-n is fontos gólokat szerez, és remekül játszik.
Ha ő nem akkor szerintem Sneijder lesz a befutó

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aranylabda 2010

#125 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Igen, de az aranylabda általába azon dől el, hogy ki hány trófeát nyert s ebben Sneijder sokkal, de sokkal jobban áll.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aranylabda 2010

#126 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Zsoca írta:
Gereb írta:
rafanadal írta:Szerintem idén Sneijder érdemelné.
Megérdemelni megérdemelné de messi még nála is jobban megérdemelné.
Mert? :D
Rengeteg gólt lőtt, gyönyörű megoldásai vannak. Bár sneijder is tényleg jol teljesített idén de én akkor is azt gondolom messi fogja kapni.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Aranylabda 2010

#127 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Gereb írta:
rafanadal írta:Szerintem idén Sneijder érdemelné.
Megérdemelni megérdemelné de messi még nála is jobban megérdemelné.
Mert? :D

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aranylabda 2010

#128 Hozzászólás Szerző: Gereb »

rafanadal írta:Szerintem idén Sneijder érdemelné.
Megérdemelni megérdemelné de messi még nála is jobban megérdemelné.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aranylabda 2010

#129 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Szerintem idén Sneijder érdemelné.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aranylabda 2010

#130 Hozzászólás Szerző: laczze »

Gereb írta:
Sheenka írta:Nyilván Messi lesz megint, másnak eséllye sincs...
Mellette tényleg nincs, de meg is érdemli. Észel focizik ezért ő a világ legjobja.gp
Messi? soha

Sneijder fogja kapni!!!
BL bajnokság és olasz kupa fontos gólok VB -n is a csapat legjobbja szintén fontos gólok!
ameddig a törpe Messi gólnélkül tért haza!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aranylabda 2010

#131 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Sheenka írta:Nyilván Messi lesz megint, másnak eséllye sincs...
Mellette tényleg nincs, de meg is érdemli. Észel focizik ezért ő a világ legjobja.gp

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aranylabda 2010

#132 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Ez nagyon jó ötlet, ez már aktuális volt, szeríntem ez népszerű topic lesz, tényleg jó ötlet.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aranylabda 2010

#133 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Nyilván Messi lesz megint, másnak eséllye sincs...

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Aranylabda 2010

#134 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Bátorkodtam megnyitni ezt a témát, ha fölösleges, akkor majd törlik a moderátorok.

Szóval szerintem aktuális már most erről beszélni, mer vébé évben már gyakorlatilag a vébén eldől a dolog, lásd Cannavaro, aki még azzal sem tudta lerontani az esélyeit, hogy aztán a Realban már ősszel szar volt.

Kik nyerhetnek?

Ha a Hollandok nyernek...

Robben: A BL-en kívül mindent megnyert, A bundesliga legjobbja volt, látványos a játéka, ez az előnye Sneijderrel szemben.

Sneijder: mert hogy az apró irányító BL-t is nyert, ő is csapata, és a bajnoksága egyik legjobbja volt, rengeteg gólpasszt adva, de kevésbé látványos játékkal, márpedig ez számít a szavazáson, nem is keveset

Ha a Spanyolok teszik ugyanezt...

Villa: a vébé kétségtelenül legjobbja, jó szezont futott a Valenciaval, de semmit nem nyert, ettől persze még a spanyol csapatból neki van a legnagyobb esélye

Xavi: Spanyolország és a Barca esze, nagy idénye volt a katalánoknál, a vébén egyelőre halványabb, az esélye is halványabb Villaval szemben.

Ha a Németeké lesz az arany...

Müller: azt hiszem az egy év alatt legtöbbet fejlődő játékos díjat méltán megkaphatná ha lenne ilyen (Pedro megszorongatná, de 2. helyre szorulna). Bajnokság, kupa, BL ezüst, a német válogatott egyik felfedezetje

Klose: gyenge klubszezonja miatt gondolom csak a 2. legesélyesebbnek, a vébén ismét a válogatott formát mutatja

Schweinsteiger: posztján a legjobb teljesítményt nyújtotta a kubszezonban és a vébén is ezt teszi, pechére ez az a poszt, amiért ritkán jár a bogyó.

Özil: kis csapat (Werder), kis esély. A vébé számomra legnagyobb felfedezetje Müller mellett, de a Werderrel semmit nem nyert és a vébén is maximum társbérletben a legjobb a felsorolt 3 játékos mellett, ezért nem sok a sansza.

Ha az Uruk véletlenül elhódítanák a trófeát...

Forlán: a válogatott karizmatikus alakja, szenzációsan játszik a vébén, az Atleticoval EL-t nyert, ha a Uruguay nyer, övő lehet az aranylabda

Suarez: a nemzeti hős kihagyja az elődöntőt, ez neki és csapatának is sokba kerülhet, a holland bajnokság legjobbja és gólkirálya a 2. számú esélyes ebből a csapatból.

Futottak még...

Messi: góltalan vébé, korai búcsú, ez kevésnek tűnik, vélhetően az is lesz. Hogy miben bízhat? Az argentin válogatott góljainak nagy számában döntő érdeme volt, még úgy is látványosan játszott, hogy a középpályáról indult. A Barcaban soha nem látott idényt produkált, óriási az érdeme, hogy megelőzte a pontok alapján nagyszerű Realt. Talán egy parádés ősz, egy jó adag szerencse, no meg gyenge színvonalú, kevés gólos vébé elődöntő és döntők esetén lehet esélye.

Lezárt