Aranylabda 2010

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aranylabda 2010

#21 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

kiskacsa08 írta:
chiedis írta:Na jól van, ki az a Van Basten, Beckenbauer, Cruyff ? Ők csak 2-3 aranylabdát kaptak.
Bezzeg Messi 28 évesen már a 6.-at fogja kapni :? :mrgreen:
Na jó, de az ő idejükben még volt értéke ennek a díjnak. Manapság már a vicc kategória az egész.
Jogos!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aranylabda 2010

#22 Hozzászólás Szerző: focimark »

Shady60 írta:Kik lettek benne az év csapatában ?
Casillas - Puyol, Piqué, Lúcio, Maicon - Iniesta, Sneijder, Xavi - C. Ronaldo, Villa, Messi.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Aranylabda 2010

#23 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

chiedis írta:Na jól van, ki az a Van Basten, Beckenbauer, Cruyff ? Ők csak 2-3 aranylabdát kaptak.
Bezzeg Messi 28 évesen már a 6.-at fogja kapni :? :mrgreen:
Na jó, de az ő idejükben még volt értéke ennek a díjnak. Manapság már a vicc kategória az egész.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Aranylabda 2010

#24 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

Kik lettek benne az év csapatában ?
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Aranylabda 2010

#25 Hozzászólás Szerző: chiedis »

láttam. Grat a bajnoki címéhez, valamint annak a gólmennyiségnek, amit Drogba a legerősebb bajnokságban rúgott.
Mondjuk jobb h így alakult és ő kapta az egy gólos Iniesta helyett, de Xavi megérdemelte volna.
Na jól van, ki az a Van Basten, Beckenbauer, Cruyff ? Ők csak 2-3 aranylabdát kaptak.
Bezzeg Messi 28 évesen már a 6.-at fogja kapni :? :mrgreen:
Na fel a fejjel Sneijder, Robben lesz majd jobb szezonotok. A 2010-es szánalmas volt... :mrgreen:

Ja és nekem továbbra is sima pocak nélküli Ronaldo, Nedved és Lampard az Isten. Pedig jobban járnék ha Barcásodnék, mert már kinéznek az utcán, a pályán...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára chiedis 2011. január 10., hétfő 21:15-kor.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aranylabda 2010

#26 Hozzászólás Szerző: laczze »

kdako írta:Messi kapta az aranylabdát, José lett az éve edzője. Ja, és nincs Chelsea-játékos a FIFPro év csapatában...
elég nagy baj!
- Év Játékosa: Didier Drogba
- PL Gólkirály: Didier Drogba
43 meccs 37 gól
Bajnokság + Fa kupa de persze Villa jobb volt a francokat :evil:
Drogba,Lampard,Terry <3

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aranylabda 2010

#27 Hozzászólás Szerző: kdako »

Messi kapta az aranylabdát, José lett az éve edzője. Ja, és nincs Chelsea-játékos a FIFPro év csapatában...
GO BLUES!

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aranylabda 2010

#28 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

GereZsolt írta:azért jó mert pici, lentvan a súlypontja, gyors és ráépül egy csapat mögötte a világ talán legjobb irányítójával. Anno Ronaldinho végigvitte a labdát 6 emberen akrobatikus szép mozdulatokkal, nem volt olyan labdaérintése ami ne trükk vagy valami extra mozdulat lett volna,
Ezért lehet utálni meg megmagyarázni nekem a dolgot, de ez a véleményem és ez is marad!:D
Annyiban egyet értek,hogy tény - az sokat számít,hogy kik vannak mögötte,és kitől kapja a passzokat és milyen passzokat ! azt viszont el kell ismerni,hogy utcalány jó játékos :?
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aranylabda 2010

#29 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Aki spanyol szimpatizáns az ezt mondja, de ez akkor se így van és ezt nem fogja megmagyarázni nekem senki, aranylabda már 1000 éve úgy járt h egy adott szezonra lebontva van és nekem továbbra is így van értelme mivel a naptári évedet gyakorlatilag b---hatod sztem. Az egész spanyol csapatból Xavi és Casillas érdemelné meg az aranylabdát! A barcából csak Xavi, de ő is inkább a vb miatt. Az hogy Messi rugott 40x gólt az különösebben nem zargat, mert ha a gólokat néznék csak akkor az európai aranycipősnek járna a díj, amit tudtommal Forlán, meg Huntelaar is kapott már.
Nálam a világ legjobb játékosa olyan, mint Ronaldinho vagy C.Ronaldo vagy Ronaldo: nem azért jó mert pici, lentvan a súlypontja, gyors és ráépül egy csapat mögötte a világ talán legjobb irányítójával. Anno Ronaldinho végigvitte a labdát 6 emberen akrobatikus szép mozdulatokkal, nem volt olyan labdaérintése ami ne trükk vagy valami extra mozdulat lett volna, Cronaldo hasonló, de még ő se fogja megütni soha Dinho szintjét. Messi egy gólerős, erős, hasznos focista, de nem a világ legjobb játékosa, ahogy Kaká se volt az soha szerintem.
Ezért lehet utálni meg megmagyarázni nekem a dolgot, de ez a véleményem és ez is marad!:D

(Lakótársam egy ősBarca szurkoló és 3 év alatt párszor lepergettük a vitát, de a végére mindig rámhagyja:D)

Avatar
Cudicini
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2008. június 11., szerda 15:49
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Crespo
Tartózkodási hely: Budapest XIV

Re: Aranylabda 2010

#30 Hozzászólás Szerző: Cudicini »

tiszi írta:http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... i-2055557/ Ez még is mi??????????????????? Snejder mégis hol van????? :shock: :shock: Kb. mindent meg nyert amit lehetett, a VB-n és a BL-ben is brillírozott. Középpályás létére 5 gólt lőtt a VB-n és döntőig vitte a Hollandokat. És erre nem kerül be az első háromba se????
Sneijder legutóbb január közepén lőtt gólt a klubjában...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Aranylabda 2010

#31 Hozzászólás Szerző: gerawba »

GereZsolt írta:Nemtudom, hogy vagytok vele de engem már kezd a hideg kirázni ettől az undorítóan túlsztárolt, mindenki által imádott takony Barcelona-tól. Messi mit tett az Aranylabdáért egy Robbenhez, Sneijderhez képest?
Gondolom azt, hogy vert 45 gólt a tavalyi szezonban a Barcában...
GereZsolt írta:Mert szerintem kb semmit, a halvány spanyol bajnokságba kitömte a kis takony csapatokat azt annyi,
Érdekes, sem Robben, sem Sneijder nem tömte ki a kis takony spanyol csapatokat amikor ott játszottak (pedig volt rá lehetőségük), sőt, negyedennyire sem...
De jó, legyen, kis takony csapatok, a BL-ben viszont (vagy lehet, hogy ott is kis takony csapatok vannak?!) Sneijder és Robben EGYÜTT nem lőttek annyi gólt, mint Messi.
GereZsolt írta:soha nem lesz olyan játékos szerintem mint egy Dinho volt vagy egy Zidane.
Ronaldinhonál jobb, és simán lesz olyan legenda, mint Zidane.


Amúgy meg az új, összevont díjnál a NAPTÁRI ÉV számít (2010), namost augusztus óta Robben egy darab meccset nem játszott, Sneijder meg olyan sz*r, hogy még Coutinho, sőt Biabiany is jobb nála az Interben. (plussz a tavalyi szezonban a bajnokságban sem volt valami nagy szám, 4 gól, 8 gólpassz 26 meccsen... Hát, nem Aranylabdás teljesítmény)
Messi ehhez képest megint mit csinál a 10/11-es szezonban... 15 bajnoki gól (12 meccs), 6 BL (5 meccs), a gólpasszokról nem beszélve...

3 ember lehet dobogós (milyen meglepő), lehet hozni, hogy jajjj, ő miért nincs benne, és ő miért nincs stb., úgysem lesz olyan, hogy valaki ne hiányolna valakit.
Sneijder egy jobb ősszel, meg egy olyan évvel, amikor Messi nem dönt csúcsokat, és a Xavi-Iniesta páros nem nyeri meg csapatának (most a spanyol bajnoki címet hagyjuk is) a VB-t (2 évvel azután, hogy az EB-t is összehozták), akkor nyerhetett volna, most nem.

Remélem Xavi kapja, bár Iniesta is remek játékos, és eddig nem nagyon ismerték el (mégiscsak az ő góljával nyerték meg a VB-t, arról nem is beszélve, hogy a tavalyi BL-t is neki köszönheti a Barca - talán emlékszik mindenki, hogy a 93. percben kinek lőtt gólt amivel a döntőbe jutottak, ami már vajsima volt...)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aranylabda 2010

#32 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Nemtudom, hogy vagytok vele de engem már kezd a hideg kirázni ettől az undorítóan túlsztárolt, mindenki által imádott takony Barcelona-tól. Messi mit tett az Aranylabdáért egy Robbenhez, Sneijderhez képest? Mert szerintem kb semmit, a halvány spanyol bajnokságba kitömte a kis takony csapatokat azt annyi, soha nem lesz olyan játékos szerintem mint egy Dinho volt vagy egy Zidane. Ha Messi kapja akkor szerintem ugyanolyan tiszta lelkiismerettel oda lehet adni Drogbának vagy Militonak vagy Grafite-nek is, mivel a bajnokságban ők is jók voltak, de a vb-n nem nagy számok (Milito a blben is durván alapember volt az ő hiányzása a listáról a sportvilág vicce:S).
Iniesta meg 5 hónapot volt sérült a vb-döntőn meg makkolt egy gólt...erre nem jár aranylabda nálam.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aranylabda 2010

#33 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

tiszi írta:http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... i-2055557/ Ez még is mi??????????????????? Snejder mégis hol van????? :shock: :shock: Kb. mindent meg nyert amit lehetett, a VB-n és a BL-ben is brillírozott. Középpályás létére 5 gólt lőtt a VB-n és döntőig vitte a Hollandokat. És erre nem kerül be az első háromba se????
Te meg meglepodsz? Barkelona es szinesz valogatott őrulet van,egyertelmu volt, hogy csak ribanc jatekos lesz a listan...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aranylabda 2010

#34 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Kicsit el vagytok tévedve, akik még mindig Sneijderről beszélnek, mert NINCS BENNE A 3 JELÖLTBEN. Ez az Aranylabda lassan már szégyen. Idén 4 ember közül kellene válogatni és akárhogy is nézem a legjobb 3-ba mégis csak 2 került be közülök. Xavi és Iniesta rendben vannak, mert Xavi vitte a hátán a spanyolokat és Iniesta lőtte a győztes gólt, de Messi mit keres ott? Akkor már sokkal inkább Sneijder vagy Robben kellene ott legyenek. Innentől kezdve és Iniesta aranylabdára számítok.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Aranylabda 2010

#35 Hozzászólás Szerző: tiszi »

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... i-2055557/" onclick="window.open(this.href);return false; Ez még is mi??????????????????? Snejder mégis hol van????? :shock: :shock: Kb. mindent meg nyert amit lehetett, a VB-n és a BL-ben is brillírozott. Középpályás létére 5 gólt lőtt a VB-n és döntőig vitte a Hollandokat. És erre nem kerül be az első háromba se????

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Aranylabda 2010

#36 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

edeskeves írta: Hát azért az merész, hogy Snejder díszbuzi..mondjuk azon csodálkozom h Milito sehol sincs, miközben eldöntött egy BL döntőt meg rúgott 1-2 gólt a bajnokságban is..
Igen ezt mindenki furcsálja, talán még én is :D

Nem merészség csak a "holland utálatom" vagy "spanyol szeretetem" mondatja velem, nem lepődnék meg rajta ha megkapná, meg is érdemelné, csak nem szeretném :D

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aranylabda 2010

#37 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Kenobi írta:Ha végre a mutatott játékot nézik akkor Xavi vagy Iniesta. Ha megint egy díszbuzit akarnak akkor Snájder.

Mondjuk snájder már készül arra hogy megkapja mer idén hulladék
Hát azért az merész, hogy Snejder díszbuzi..mondjuk azon csodálkozom h Milito sehol sincs, miközben eldöntött egy BL döntőt meg rúgott 1-2 gólt a bajnokságban is..

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Aranylabda 2010

#38 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

Ha végre a mutatott játékot nézik akkor Xavi vagy Iniesta. Ha megint egy díszbuzit akarnak akkor Snájder.

Mondjuk snájder már készül arra hogy megkapja mer idén hulladék

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Aranylabda 2010

#39 Hozzászólás Szerző: chiedis »

azért mert András a nulla vb-jén a döntőben rúgott egy gólt, már Aranylabda???
Lampardnak ennyi erővel már 3-nál kéne tartania.
Vicc ez a díj, lassan rosszabb lesz mint a hanuka izé Oscar díj.
Sneijder triplázott, amiben csak egy nagyon picit (irónia a gyengébbek kedvéért) kivette a részét, és a VB döntőbe ment.
Akkor már Xavi is jobban megérdemelné, mint bandi.
1) Sneijder
2) Xavi
3) Iniesta

Ha én választhatnék:
1) Sneijder
2) Robben
3) Drogba (na jó, a VB miatt Xavi)

Sneijder és Robben volt a 2 legjobb focista, a bajnokságot és a BL-t nézve.
Na nehogy má rmegint Cannavaro effektus legyen, aki lófaszt nem csinált 2006-ban, a vb-n volt 5 jó meccse, és :arrow: Goldenball :mrgreen:
nemisérdekelmárezadíj
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aranylabda 2010

#40 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

1. Xavi
2. Iniesta
3. Sneijder

Lezárt