Aranylabda 2010

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aranylabda 2010

#1 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

marknagy írta:Am ez a csapat nem menne sokra mert normális balhátvéd és szűrő sincs benne az év legjobb csapatában. Én csak annyit váloztatnék rajta h: Balhátvéd - hát ebben az évben itt mindenki szar volt sajna A. Cole is így nem tom berakni... talán Evra vagy egy jobbhátvéd, mondjuk Ramos vagy Lahm. Védekező Középpályás: Nálam Essien, de lehetne Xabi Alonso vagy Cambiasso.
Igen, ezek reális változtatásoknak tűnnek...
211! NEW RECORD!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Aranylabda 2010

#2 Hozzászólás Szerző: marknagy »

focimark írta:
chiedis írta:
focimark írta: Casillas - Puyol, Piqué, Lúcio, Maicon - Iniesta, Sneijder, Xavi - C. Ronaldo, Villa, Messi.
Sztem ez majdnem, hogy korrekt a VB-t figyelembe véve. Ha nem VB év lenne, akkor én ezt választottam volna BL és bajnokság alapján: Casillas-Puyol,Lúcio,Maicon,Ivanovic-Sneijder,Xavi,Svejni-CRoni,Messi,Drogba
Én:Casillas-S.Ramos,Piqué,Puyol,Maicon-Lampard(őt nem tom kihagyni!)Xavi,Iniesta-C.R,Drogba,Messi
Am ez a csapat nem menne sokra mert normális balhátvéd és szűrő sincs benne az év legjobb csapatában. Én csak annyit váloztatnék rajta h: Balhátvéd - hát ebben az évben itt mindenki szar volt sajna A. Cole is így nem tom berakni... talán Evra vagy egy jobbhátvéd, mondjuk Ramos vagy Lahm. Védekező Középpályás: Nálam Essien, de lehetne Xabi Alonso vagy Cambiasso.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aranylabda 2010

#3 Hozzászólás Szerző: laczze »

rafanadal írta:
JohnObi írta:
chiedis írta:aha. és a spanyol bajnokságról nem mond el valamit az, hogy az első 2 helyezett 15 ponttal vezet minden évben a 3. előtt kb 8 forduló után ? Ja és 4-5 góllal szórják meg a 3.-at?
Mert Angliában ha most ránéz valaki, a legjobbak szopnak mert annyira megerősödött a kiesőjelölt csapattól kezdve a középcsapatokig, hogy a Villa, Everton, Pool kiesés ellen menekült, a CFC egy fos ? Ja és a UTD 7 vagy mennyi döntetlennel (!) tud vezetni pontokkal ?

Na akkor itt lezártam részemről, a legjobb bajnokság megvédése és az olasznál is gyengébb (sztem bundesliga szintű) bajnokság fikkantása topicot :)
De épp ezért jobb az angol bajnokság..Uff...Spanyolországban utolsótól nem is kell félni az első kettőnek...De Angliába akárki megverhet akárkit... :wink:
Hercules - Barca rémlik?
ja 50 év óta először verte el és 50 évig szintén nemis fogja elverni Barcát! "UTD 7 vagy mennyi döntetlennel (!) tud vezetni pontokkal ?" ez a lényeg!
Drogba,Lampard,Terry <3

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aranylabda 2010

#4 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

JohnObi írta:
chiedis írta:aha. és a spanyol bajnokságról nem mond el valamit az, hogy az első 2 helyezett 15 ponttal vezet minden évben a 3. előtt kb 8 forduló után ? Ja és 4-5 góllal szórják meg a 3.-at?
Mert Angliában ha most ránéz valaki, a legjobbak szopnak mert annyira megerősödött a kiesőjelölt csapattól kezdve a középcsapatokig, hogy a Villa, Everton, Pool kiesés ellen menekült, a CFC egy fos ? Ja és a UTD 7 vagy mennyi döntetlennel (!) tud vezetni pontokkal ?

Na akkor itt lezártam részemről, a legjobb bajnokság megvédése és az olasznál is gyengébb (sztem bundesliga szintű) bajnokság fikkantása topicot :)
De épp ezért jobb az angol bajnokság..Uff...Spanyolországban utolsótól nem is kell félni az első kettőnek...De Angliába akárki megverhet akárkit... :wink:
Hercules - Barca rémlik?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
JohnObi
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2010. augusztus 22., vasárnap 15:58
Kedvenc játékos: Mikel Alex
Kedvenc exjátékos: Stoch

Re: Aranylabda 2010

#5 Hozzászólás Szerző: JohnObi »

chiedis írta:aha. és a spanyol bajnokságról nem mond el valamit az, hogy az első 2 helyezett 15 ponttal vezet minden évben a 3. előtt kb 8 forduló után ? Ja és 4-5 góllal szórják meg a 3.-at?
Mert Angliában ha most ránéz valaki, a legjobbak szopnak mert annyira megerősödött a kiesőjelölt csapattól kezdve a középcsapatokig, hogy a Villa, Everton, Pool kiesés ellen menekült, a CFC egy fos ? Ja és a UTD 7 vagy mennyi döntetlennel (!) tud vezetni pontokkal ?

Na akkor itt lezártam részemről, a legjobb bajnokság megvédése és az olasznál is gyengébb (sztem bundesliga szintű) bajnokság fikkantása topicot :)
De épp ezért jobb az angol bajnokság..Uff...Spanyolországban utolsótól nem is kell félni az első kettőnek...De Angliába akárki megverhet akárkit... :wink:

Avatar
JohnObi
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2010. augusztus 22., vasárnap 15:58
Kedvenc játékos: Mikel Alex
Kedvenc exjátékos: Stoch

Re: Aranylabda 2010

#6 Hozzászólás Szerző: JohnObi »

laczze írta:
focimark írta:Messi nem érdemelte meg, Iniesta-nak kellett volna adni!
áá... sokkal inkább Xavi !!!!
Egy biztos nem Messi :D

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Aranylabda 2010

#7 Hozzászólás Szerző: chiedis »

aha. és a spanyol bajnokságról nem mond el valamit az, hogy az első 2 helyezett 15 ponttal vezet minden évben a 3. előtt kb 8 forduló után ? Ja és 4-5 góllal szórják meg a 3.-at?
Mert Angliában ha most ránéz valaki, a legjobbak szopnak mert annyira megerősödött a kiesőjelölt csapattól kezdve a középcsapatokig, hogy a Villa, Everton, Pool kiesés ellen menekült, a CFC egy fos ? Ja és a UTD 7 vagy mennyi döntetlennel (!) tud vezetni pontokkal ?

Na akkor itt lezártam részemről, a legjobb bajnokság megvédése és az olasznál is gyengébb (sztem bundesliga szintű) bajnokság fikkantása topicot :)
Nyugodj bekeben Mister !

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aranylabda 2010

#8 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Azert arra kivancsi lennek, hogy a nagy leo mire menne egy echte taploparaszt favagocsapat ellen... Lehet, hogy elkuldene gyufaert azokat is, de utana gyonyoruen bele lenne gyalulva a gyepbe.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Aranylabda 2010

#9 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Szerintem bőven megérdemelte Messi (ahogy Xavi is megérdemelte volna mondjuk), egyértelmű, hogy egy hihetetlen zseni, és szerintem örüljön aki látja játszani, mert 10-20 év múlva úgy beszélnek majd róla minden valószínűséggel, mint most mondjuk Maradonáról (akit én sajna nem láttam játszani)...


Ugye mindig az a szöveg itt, hogy a spanyol bajnokság milyen gyenge, annyi gólt lehet lőni amennyit akarsz, amennyit nem szégyelsz meg blablabla. Én nem vagyok egy nagy spanyol foci fan (csak a fogadások miatt nézem), de mikor csak jön a töménytelen baromság - minden normális gondolat nélkül -, akkor azért az általában felidegesít.

Kezdjük azzal, hogy a tavalyi szezonban a Premier League-ben TÖBB GÓL esett, mint a spanyol bajnokságban (ugyanannyi meccs alatt). Ezek után az, hogy ott sokkal könnyebb a gólszerzés, az egy elég vicces gondolat.
Aztán ugye, a következő remek gondolat az szokott lenni, hogy a Realnak meg a Barcanak könnyű, mert mindenkit simán elvernek, tele van hulladék csapatokkal az a liga. Ehhez képest, a Chelsea, Barcelona, Real hármasból ki lőtte a saját bajnokságában a legtöbb gólt? MI.

Én örülök neki, hogy olyan szenzációs képességei vannak sokaknak, hogy ha meghallják a következő kulcsszavak bármelyikét (Barcelona, Real Madrid, spanyol bajnokság, Messi, C.Ronaldo, sok gól), akkor rögtön, minden habozás nélkül rá tudják vágni a szorgosan betanult idézetet (ami így kezdődik valahogy: ,,Jaj, hát ott nagyon könnyű gólt lőni, megnéznem mire mennének a Premier Leagueben .........."), és ezt végig tudják mondani minden megakadás, és hiba nélkül.

Tényleg elismerés, de esetleg ha gondolkodnának, akkor azért lehet, hogy okosabb gondolatok is eszükbe jutnának. Tény, hogy tök más a két bajnokság, az is tény, hogy általában minden Chelsea szurkoló utálja őket (ahogy én is), de csak emiatt kár hülyeségeket beszélni.





*
Amúgy meg Carlo 5. lett az Év Edzője szavazáson.

Benayoun szavazata:
Israel Yossi Benayoun - Drogba Didier Alonso Xabi Messi Lionel
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gerawba 2011. január 11., kedd 7:20-kor.
HAZARD = Messi+Ronaldo

diSanto9
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2009. január 19., hétfő 16:00
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aranylabda 2010

#10 Hozzászólás Szerző: diSanto9 »

Azért Didier bekerült a top 10-be! Gratula neki! :)

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aranylabda 2010

#11 Hozzászólás Szerző: kdako »

focimark írta:Messi nem érdemelte meg, Iniesta-nak kellett volna adni!
60 gólt lőtt tavaly, tehát azt nem lehet mondani, hogy nem érdemelte meg. Én egyébként örülök, hogy végre nem a vb döntött itt is.
GO BLUES!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Aranylabda 2010

#12 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Amúgy ha végignézzük tényleg kamu jelentéktelen szar már ez az Aranylabda de a végső győztesek tényleg egész korrektek.
Egyedül az bassza 4 milliárd ember szemét, hogy a spanyoloknak és a Barcának kötelező a 30 fős keretből 20 helyet adni, később a 10-ben pedig 6 helyet.
Ja és egy Diego Milito-t kihagyni. Szegény Terryt kicsit leszopatta... Nem beszélve a dobogóról lemaradókról (Sneijder,Robben).
Avval vigasztalom magam, hogy ez még mindig jobb, mint az Oscar díj. Mert azt tényleg kamu ocsmányság vagy 6 éve (kb Gyűrűk Ura óta)... Avatar 3 vs Bombák földjén xx oscar :mrgreen: :mrgreen:
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aranylabda 2010

#13 Hozzászólás Szerző: focimark »

nem csak az, hanem amien paszokat ad,ahogy lát a pályán stb....

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aranylabda 2010

#14 Hozzászólás Szerző: laczze »

focimark írta:
laczze írta:
focimark írta:Messi nem érdemelte meg, Iniesta-nak kellett volna adni!
áá... sokkal inkább Xavi !!!!
Sztem Iniesta jobb volt! De Ez Az én véleményem neked lehet más! :D
persze mindenkinek lehet más más :) csak én kicsit úgyérzem Iniesta VB döntős gólja miatt adnák neki sokan! bár hozzáteszem VB aranyat érő gól node mégis :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aranylabda 2010

#15 Hozzászólás Szerző: focimark »

chiedis írta:
focimark írta:
Shady60 írta:Kik lettek benne az év csapatában ?
Casillas - Puyol, Piqué, Lúcio, Maicon - Iniesta, Sneijder, Xavi - C. Ronaldo, Villa, Messi.
Sztem ez majdnem, hogy korrekt a VB-t figyelembe véve. Ha nem VB év lenne, akkor én ezt választottam volna BL és bajnokság alapján: Casillas-Puyol,Lúcio,Maicon,Ivanovic-Sneijder,Xavi,Svejni-CRoni,Messi,Drogba
Én:Casillas-S.Ramos,Piqué,Puyol,Maicon-Lampard(őt nem tom kihagyni!)Xavi,Iniesta-C.R,Drogba,Messi

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aranylabda 2010

#16 Hozzászólás Szerző: focimark »

laczze írta:
focimark írta:Messi nem érdemelte meg, Iniesta-nak kellett volna adni!
áá... sokkal inkább Xavi !!!!
Sztem Iniesta jobb volt! De Ez Az én véleményem neked lehet más! :D

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Aranylabda 2010

#17 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

köszi..
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Aranylabda 2010

#18 Hozzászólás Szerző: chiedis »

focimark írta:
Shady60 írta:Kik lettek benne az év csapatában ?
Casillas - Puyol, Piqué, Lúcio, Maicon - Iniesta, Sneijder, Xavi - C. Ronaldo, Villa, Messi.
Sztem ez majdnem, hogy korrekt a VB-t figyelembe véve. Ha nem VB év lenne, akkor én ezt választottam volna BL és bajnokság alapján: Casillas-Puyol,Lúcio,Maicon,Ivanovic-Sneijder,Xavi,Svejni-CRoni,Messi,Drogba
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aranylabda 2010

#19 Hozzászólás Szerző: laczze »

focimark írta:Messi nem érdemelte meg, Iniesta-nak kellett volna adni!
áá... sokkal inkább Xavi !!!!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aranylabda 2010

#20 Hozzászólás Szerző: focimark »

Messi nem érdemelte meg, Iniesta-nak kellett volna adni!

Lezárt