Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#681 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Gábor írta:
gerawba írta:
Gábor írta:mert nincs egy épkézláb támadójuk sem.A középpályájuk erős és a védelem sem gyenge,de támadó nélkül nehéz lesz gólt rúgni.
Hát ez érdekes gondolat, tekintve, hogy a 4-3-3-ban amit játszottak Simao (majd Nani), Ronaldo és Liedson (majd Danny) voltak a támadók... Ezek közül egyik sem egy szar játékos.
Igaz,hogy 4-3-3-ban játszottak és támadtak,de szinte ez az egyetlen felállás amikor komolyabb erőket tudnak a támadásokba vezetni.Igazi csatáruk(posztja szerint is),ha jól emlékszem csak Liedson van aki enyhén falábú egy ember.Csak akkor tudnak gólt szerezni,ha a széleken elfut a gyors ember és beadja,mert azt garantálom,hogy a Liedson gyereknem tudja megcsinálni az 1v1-eket...

Ronaldo eredeti posztja szélső.
Nani eredeti posztja szélső.
Simao posztja,ha jól tudom irányító.
Liedson posztja csatár,de elég suta szegény.
Ronaldo idén egész évben csatárként játszott Higuaínnal, szóval a 4-3-3-ban tökéleten helye van akár középen is, egyik oldalról kapja a labdákat Nanitól, a másikon Simaotól (egész évben balszélsőként tolta Madridban), esetleg ha Liedson van középen akkor a két szél még durvább (Nani-Ronaldo).

Attól még, hogy valaki szélső, attól még támadó :D :)

Liedson nem olyan nagyon nagy szám mint Ronaldoék, de élete formájában van, idén vert 23 gólt (tavaly 25-öt), nem olyan rossz az tőle.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#682 Hozzászólás Szerző: Gábor »

gerawba írta:
Gábor írta:mert nincs egy épkézláb támadójuk sem.A középpályájuk erős és a védelem sem gyenge,de támadó nélkül nehéz lesz gólt rúgni.
Hát ez érdekes gondolat, tekintve, hogy a 4-3-3-ban amit játszottak Simao (majd Nani), Ronaldo és Liedson (majd Danny) voltak a támadók... Ezek közül egyik sem egy szar játékos.
Igaz,hogy 4-3-3-ban játszottak és támadtak,de szinte ez az egyetlen felállás amikor komolyabb erőket tudnak a támadásokba vezetni.Igazi csatáruk(posztja szerint is),ha jól emlékszem csak Liedson van aki enyhén falábú egy ember.Csak akkor tudnak gólt szerezni,ha a széleken elfut a gyors ember és beadja,mert azt garantálom,hogy a Liedson gyereknem tudja megcsinálni az 1v1-eket...

Ronaldo eredeti posztja szélső.
Nani eredeti posztja szélső.
Simao posztja,ha jól tudom irányító.
Liedson posztja csatár,de elég suta szegény.
Farewell Didier!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#683 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Gábor írta:mert nincs egy épkézláb támadójuk sem.A középpályájuk erős és a védelem sem gyenge,de támadó nélkül nehéz lesz gólt rúgni.
Hát ez érdekes gondolat, tekintve, hogy a 4-3-3-ban amit játszottak Simao (majd Nani), Ronaldo és Liedson (majd Danny) voltak a támadók... Ezek közül egyik sem egy szar játékos.

Amúgy sem most (sőt, még csak nem is a csoportmeccseken) kell csúcsformában lenni, ezt 2 éve a hollandok (vagy 4 éve a franciák) bizonyították elég durván...
Gábor írta:Nem fognak elérni a VB-n semmit,
Mondjuk ezt nagyjából én is így látom, csodálkoznék ha meg tudnák ismételni a 4 évvel ezelőtti produkciót...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#684 Hozzászólás Szerző: Gábor »

rafanadal írta:Ez a Ghána nem fog nagyot alkotni. Tegnap a hollandok lefocizták őket a pályáról. Essien sincs, szóval Ghána kihúzva még bár a negyeddöntőre esélyes csapatok közül is. A hollandok viszont igen jók. A védelmük a gyenge pontjuk, de ha azt sikerül jól összerakni, akár egy érem is összejöhet. A portugálok kezdik összeszedni magukat. Szükségük is van rá, mert a brazilokat és az elefántokat nem lesz könnyű elintézni. Kár, hogy 3 kedvencem is egy csoportban van (Brazília, Portugália, Elefántcsontpart).
Őszintén megmondva,nem volt nehéz dolguk a portugáloknak.Nem fognak elérni a VB-n semmit,mert nincs egy épkézláb támadójuk sem.A középpályájuk erős és a védelem sem gyenge,de támadó nélkül nehéz lesz gólt rúgni.Kamerun nem volt egybenfejben éselég nehéz úgy rúgdosni a gólokat,hogy nincs középpálya.A védelem szélei sebezhetőek voltak.A portugáloknak minimum egy ötössel kellett volna megszórniuk őket....
Farewell Didier!

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#685 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

rafanadal írta:Ez a Ghána nem fog nagyot alkotni. Tegnap a hollandok lefocizták őket a pályáról. Essien sincs, szóval Ghána kihúzva még bár a negyeddöntőre esélyes csapatok közül is. A hollandok viszont igen jók. A védelmük a gyenge pontjuk, de ha azt sikerül jól összerakni, akár egy érem is összejöhet. A portugálok kezdik összeszedni magukat. Szükségük is van rá, mert a brazilokat és az elefántokat nem lesz könnyű elintézni. Kár, hogy 3 kedvencem is egy csoportban van (Brazília, Portugália, Elefántcsontpart).
Hát szerintem a hollandoknak egyáltalán nem a gyenge pontjuk a védelmük!Sőt!A vb selejtezőkön is nagyon kevés gólt kaptak csak úgy mint a barátságos meccseiken az utóbbi időben :wink: !
Chelsea The Pride Of London

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#686 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ez a Ghána nem fog nagyot alkotni. Tegnap a hollandok lefocizták őket a pályáról. Essien sincs, szóval Ghána kihúzva még bár a negyeddöntőre esélyes csapatok közül is. A hollandok viszont igen jók. A védelmük a gyenge pontjuk, de ha azt sikerül jól összerakni, akár egy érem is összejöhet. A portugálok kezdik összeszedni magukat. Szükségük is van rá, mert a brazilokat és az elefántokat nem lesz könnyű elintézni. Kár, hogy 3 kedvencem is egy csoportban van (Brazília, Portugália, Elefántcsontpart).
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#687 Hozzászólás Szerző: Keppi »

Spring írta:
albundy írta:
Keppi írta:Nem tudom ki látta az Angol-Japó meccset, teljesen lelombozódtam hogy Lamps már megint kihagyta a büntetőjét..
Mindig ugyanoda lövi nem csoda hogy a kapusok tudják hova kell ugrani.
Igen, és a kb. 10 tizenegyesből amit Lampard rúgott csak 2 nem ment be, 1 a City ellen amit Given védett, a 2. meg a Pompey ellen, amit mellérúgott. Hiába tudják, hogy hova kell ugrani, ha úgy megküldi a labdát, hogy nem bírnak leérni.
Itt volt a 3. Egy szezonban 3 tizit kihagyni már azért sok.. És még a vb hátravan. Nem mintha szidni akarnám Lampst de azért nem kellene félvállról vennie és ilyen fosul rúgnia a büntetőket, mert oké hogy figyeli a kapust és megvárja amíg eldől, de ez olyan dolog, hogy 11-est nem lehet védeni..

Azt én sem értem hogy Bent mért marad otthon, mert a Heskey az nem sokat ér azok alapján amit láttam. Lassú, és még a helyzetkihasználása is ~nb1 szinten van..
:)

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#688 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Spring írta:
SuperFrankie írta:Majd meglátjuk,szerintem Theo befért volna azért.
Erről kérdezz meg egy Arsenal szurkolót :D

Amúgy meg nem tudom, hogy egy ilyen szezon után Bent hogy nem fért be legalább Heskey helyére...
Minket is megkérdezhetnek hogy Joey mit keres ott??? Vicc....Walcott-ot vinni kellett volna Young-al, Bent-el, Richards-al karöltve SWP, Joey, Heskey és Upson helyett... Beteg ember ez a Capello.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Daniel 2010. június 1., kedd 22:27-kor.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#689 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Spring írta:
SuperFrankie írta:Majd meglátjuk,szerintem Theo befért volna azért.
Erről kérdezz meg egy Arsenal szurkolót :D

Amúgy meg nem tudom, hogy egy ilyen szezon után Bent hogy nem fért be legalább Heskey helyére...

Hát igen, csomó meglepetés van...érdekes bentet én is vártam a csapatba, baines-t warnock helyett is, Joe aki alig játszott A. Jhonson aki meg brilliáns volt kimaradt, vagy Carrick - Huddlestone, hát meglátjuk:)

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#690 Hozzászólás Szerző: Spring »

SuperFrankie írta:Majd meglátjuk,szerintem Theo befért volna azért.
Erről kérdezz meg egy Arsenal szurkolót :D

Amúgy meg nem tudom, hogy egy ilyen szezon után Bent hogy nem fért be legalább Heskey helyére...
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#691 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

Capello kitette Bentet és Walcottot.

Bentet még talán megértem,mert én nem tartom olyan jó játékosnak bár el kell ismerni,hogy nagyon jó szezonja volt.Viszont Walcottot kitenni,háát nemtudom.Inkább SWP legyen jobb szélen?Capello jobban tudja mint én de szerintem most hibát követett el,SWP a Japók ellen jó volt,előtte elég gyenge.Theo meg eddig elég jól nyomta.

Majd meglátjuk,szerintem Theo befért volna azért.
Who the fuck are Man.United

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#692 Hozzászólás Szerző: Spring »

albundy írta:
Keppi írta:Nem tudom ki látta az Angol-Japó meccset, teljesen lelombozódtam hogy Lamps már megint kihagyta a büntetőjét..
Mindig ugyanoda lövi nem csoda hogy a kapusok tudják hova kell ugrani.
Igen, és a kb. 10 tizenegyesből amit Lampard rúgott csak 2 nem ment be, 1 a City ellen amit Given védett, a 2. meg a Pompey ellen, amit mellérúgott. Hiába tudják, hogy hova kell ugrani, ha úgy megküldi a labdát, hogy nem bírnak leérni.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#693 Hozzászólás Szerző: albundy »

Keppi írta:Nem tudom ki látta az Angol-Japó meccset, teljesen lelombozódtam hogy Lamps már megint kihagyta a büntetőjét..
Mindig ugyanoda lövi nem csoda hogy a kapusok tudják hova kell ugrani.

Avatar
CHEJoci
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2010. január 4., hétfő 9:55
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#694 Hozzászólás Szerző: CHEJoci »

rafanadal írta:Az én tippem pedig az, hogy a következőt nem ő fogja lőni.
sztem azért ő lövi és ha én lennék a helyében, márcsak azért is ugyanoda lőném
előbb-utóbb össze fog jönni (remélhetőleg) :)
We're by far the greatest team...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#695 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Az én tippem pedig az, hogy a következőt nem ő fogja lőni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
matecska
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009. január 1., csütörtök 21:14
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Miroslav Stoch

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#696 Hozzászólás Szerző: matecska »

tomi87 írta:
Keppi írta:Nem tudom ki látta az Angol-Japó meccset, teljesen lelombozódtam hogy Lamps már megint kihagyta a büntetőjét..
Legközelebb már tuti,hogy a bal oldalra lövi!
Az én tippem az, hogy a következőt irdatlan erővel magasan, középre fogja lőni :)

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#697 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Keppi írta:Nem tudom ki látta az Angol-Japó meccset, teljesen lelombozódtam hogy Lamps már megint kihagyta a büntetőjét..
Legközelebb már tuti,hogy a bal oldalra lövi!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#698 Hozzászólás Szerző: Keppi »

Nem tudom ki látta az Angol-Japó meccset, teljesen lelombozódtam hogy Lamps már megint kihagyta a büntetőjét..
:)

trizsi2
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010. május 30., vasárnap 21:59
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Ruud Gullit
Tartózkodási hely: Eger

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#699 Hozzászólás Szerző: trizsi2 »

az oké,hogy nincsenek kint de az elmúlt években képesek voltak meglepetésre.
megszorongatták a nagyokat

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Világbajnokság 2010 - Dél-afrikai Köztársaság

#700 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

trizsi2 írta:szerintem az angolok játéka meccsről meccsre jobb lesz.

képesek a meglepetésre.

de mint minden nemzetközi tornán itt is lesz meglepetés csapat
pl.Görögök, Korea, Oroszok.

az idén kiváncsi leszek ki lesz az. chile és mexico is képes lehet egy jó eredményre
Az oroszok kint sincsenek a vb-n.

Lezárt