FIFA vs PES

Off-Topic Chat egyéb témákról.

Melyik játékkal szoktál rendszeresen játszani?

A szavazás 2009. szeptember 10., csütörtök 18:29-kor befejeződött.

FIFA
22
44%
PES (Pro Evolution Soccer)
12
24%
Mindkettővel
5
10%
Egyikkel sem
11
22%
 
Szavazatok száma: 50

Üzenet
Szerző
Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: FIFA vs PES

#641 Hozzászólás Szerző: gerawba »

zoli0415 írta:
gerawba írta:
zoli0415 írta:gerawba nem játszunk egy meccset? már rég nem beszéltünk ezzel kapcsolatban és talán úgy gyorsabban telne az idő ha fifáznánk :D
De tolhatunk.
Ha vagy akkor írj itt vagy küldj psn-en meghívót :!:
jó meccsek voltak csak túl jó vagy:D:D az a Gerrard gól nagyon nagy volt fifa 11-ben még ilyen szögből nem láttam gólt:D azért is nem futottam oda a kapufához:D Én meg mindent kihagytam fölé fejeltem :D hamar ment így az idő:D
Kösz :D Végén már belelendültél te is :)
Ja, az jó kis gól volt, el kellett volna menteni :)

Majd még tolunk :wink:
HAZARD = Messi+Ronaldo

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: FIFA vs PES

#642 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

gerawba írta:
zoli0415 írta:gerawba nem játszunk egy meccset? már rég nem beszéltünk ezzel kapcsolatban és talán úgy gyorsabban telne az idő ha fifáznánk :D
De tolhatunk.
Ha vagy akkor írj itt vagy küldj psn-en meghívót :!:
jó meccsek voltak csak túl jó vagy:D:D az a Gerrard gól nagyon nagy volt fifa 11-ben még ilyen szögből nem láttam gólt:D azért is nem futottam oda a kapufához:D Én meg mindent kihagytam fölé fejeltem :D hamar ment így az idő:D

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: FIFA vs PES

#643 Hozzászólás Szerző: gerawba »

zoli0415 írta:gerawba nem játszunk egy meccset? már rég nem beszéltünk ezzel kapcsolatban és talán úgy gyorsabban telne az idő ha fifáznánk :D
De tolhatunk.
Ha vagy akkor írj itt vagy küldj psn-en meghívót :!:
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: FIFA vs PES

#644 Hozzászólás Szerző: Dante »

konzolon (X360/PS3) PES-előktől kérdezném, hogy a licencelt mezeket (PL-es csapatok, nemzeti csapatok stb) valahogy ki lehet oldani, vagy az csak a PC-s verzióban megoldható a különféle tapaszokkal/kiegészítésekkel?

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: FIFA vs PES

#645 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

gerawba nem játszunk egy meccset? már rég nem beszéltünk ezzel kapcsolatban és talán úgy gyorsabban telne az idő ha fifáznánk :D

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: FIFA vs PES

#646 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Én kezdőm:
Cech
Iva-Luiz-Terry-Cole
Ramires-Essien-Lampard
Anelka-Torres-Drogba

Cserék általában:
Ramires-McEachran
Anelka-Kalou
Drogba-Malouda

Játszottam a Barcelonával egy barátságos meccset egyszer. McEachran beállt a félidőben 1-0 nál. Szögletet beíveli Lamps, kifejeli az egyik védő, McEachran pedig fektében, kapásból bevágja a labdát jó 30 ról. Majd lefordultam a székről.

Amúgy a FIFA magyar kommentárja át van rakva PES 2011 re is, akit érdekel annak adhatok linket, valamint van egy nagyon jó patch ami tartalmazza az összes csapatot ami számít(köztük a DVSC-t is).
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: FIFA vs PES

#647 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Come on Chelsea írta:Nem tudjátok, hogy PS3-on mobilinternettel lehet online játszani? Mert nekem csak az van de nem tudok online semmit se csinálni vele. Vagy csak rendes kábelnettel lehet ps3-on online kapcsolatot létesíteni? Bocsi, hülye vagyok ezekhez a dolgokhoz. :mrgreen:
100%, hogy lehet (egyik haverom vmikor 1 évvel ezelőtt így tolta), elvileg csak egy UTP kábel kell meg egy laptop (vagy asztali gép is megteszi)

Nem nehéz, keress rá youtube-on van vid, hogy hogyan kell. (mobilnet a gépbe, azt pedig összekötöd a PS-el)
HAZARD = Messi+Ronaldo

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: FIFA vs PES

#648 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Come on Chelsea írta:Nem tudjátok, hogy PS3-on mobilinternettel lehet online játszani? Mert nekem csak az van de nem tudok online semmit se csinálni vele. Vagy csak rendes kábelnettel lehet ps3-on online kapcsolatot létesíteni? Bocsi, hülye vagyok ezekhez a dolgokhoz. :mrgreen:
szerintem lehet. én például routeral játszok (wifi)

Avatar
Come on Chelsea
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011. február 26., szombat 15:59
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: FIFA vs PES

#649 Hozzászólás Szerző: Come on Chelsea »

Nem tudjátok, hogy PS3-on mobilinternettel lehet online játszani? Mert nekem csak az van de nem tudok online semmit se csinálni vele. Vagy csak rendes kábelnettel lehet ps3-on online kapcsolatot létesíteni? Bocsi, hülye vagyok ezekhez a dolgokhoz. :mrgreen:

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: FIFA vs PES

#650 Hozzászólás Szerző: laczze »

én 4-3-3 ba tolom

Cech

Ramos Alex Terry A.cole

Essien Mikel Lampard

(saját karakter) Drogba Torres

cserék: Bosingwa, ivanovics, bale, kompany, lennon, malouda, benayoun, kalou, sturridge, anelka
Drogba,Lampard,Terry <3

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: FIFA vs PES

#651 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

gerawba írta: Oksa, majd nemsokára bekapcsolom úgyis nézek még filmet rajta, és akkor elfogadom.

Én 4-1-2-1-2-ben tolom, Essien vkp, Lamps irányít, két szélen Malouda meg Kalou (elég gyorsak meg jól cseleznek), elől meg Drogba-Anelka (mostantól Torres lesz nyilván )

4-3-3-at én a Napolival tolom, hát az valami kegyetlen amit a Hamsík-Cavani-Lavezzi hármassal művelni lehet (meg néha amikor undorító módon a Tottenhammel vagyok ,ott pedig Lennon-Defoe-Bale van elől, na az se semmi, főleg VdV és Modric támogatással a kp-ról )
én is úgy tolnám. csak annyira hozzá szoktam a 4-3-3-hoz hogy nagyon a szélső játékra (ahogy mondtad Kalou és Malouda.) épül a játékom ezért nem változtatok rajta:D

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: FIFA vs PES

#652 Hozzászólás Szerző: gerawba »

zoli0415 írta:Hú az nem jó :S kár hogy nem néztem meg előbb ezt a topic-ot már rég játszhatunk volna.amúgy fölvettelek ps3-on. Én általában vissza szoktam állítani 4-3-3-ra és Drogbát és Torrest szoktam félidőnként cserélni:D
:D Oksa, majd nemsokára bekapcsolom úgyis nézek még filmet rajta, és akkor elfogadom. :)

Én 4-1-2-1-2-ben tolom, Essien vkp, Lamps irányít, két szélen Malouda meg Kalou (elég gyorsak meg jól cseleznek), elől meg Drogba-Anelka (mostantól Torres lesz nyilván :) )

4-3-3-at én a Napolival tolom, hát az valami kegyetlen amit a Hamsík-Cavani-Lavezzi hármassal művelni lehet :D (meg néha amikor undorító módon a Tottenhammel vagyok ,ott pedig Lennon-Defoe-Bale van elől, na az se semmi, főleg VdV és Modric támogatással a kp-ról :D)
HAZARD = Messi+Ronaldo

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: FIFA vs PES

#653 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

gerawba írta:
zoli0415 írta:Akkor nagyon meg fogsz verni ! én 3100-körül vagyok:D:D De nem baj:D Én azért lehetek a Chelsea-vel? (így is nagy fölényben vagy:D) Na mind 1 majd megbeszéljük:D fölveszlek az én id-m zoli415 . csak az a baj hogy nekem ma nem jó .inkább a holnap délután lenne jó.
:D Majd meglátjuk ki van nagy fölényben, nem akarok elbizakodott lenni :) Játszottam már igen jó 3000 pontossal, meg nagyon gyenge 7000-essel is :D

Lehetsz tőlem ja, mióta kijött a frissítés a keretekről azóta egy meccset se toltam, szóval Torres-t még nem szoktam meg :) Holnap du sajna nem nagyon jó, sokáig bent vagyok (7-ig van órám :? ), de majd valamikor összehozzuk :wink:
Hú az nem jó :S kár hogy nem néztem meg előbb ezt a topic-ot már rég játszhatunk volna.amúgy fölvettelek ps3-on. Én általában vissza szoktam állítani 4-3-3-ra és Drogbát és Torrest szoktam félidőnként cserélni:D

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: FIFA vs PES

#654 Hozzászólás Szerző: gerawba »

zoli0415 írta:Akkor nagyon meg fogsz verni ! én 3100-körül vagyok:D:D De nem baj:D Én azért lehetek a Chelsea-vel? (így is nagy fölényben vagy:D) Na mind 1 majd megbeszéljük:D fölveszlek az én id-m zoli415 . csak az a baj hogy nekem ma nem jó .inkább a holnap délután lenne jó.
:D Majd meglátjuk ki van nagy fölényben, nem akarok elbizakodott lenni :) Játszottam már igen jó 3000 pontossal, meg nagyon gyenge 7000-essel is :D

Lehetsz tőlem ja, mióta kijött a frissítés a keretekről azóta egy meccset se toltam, szóval Torres-t még nem szoktam meg :) Holnap du sajna nem nagyon jó, sokáig bent vagyok (7-ig van órám :? ), de majd valamikor összehozzuk :wink:
HAZARD = Messi+Ronaldo

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: FIFA vs PES

#655 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

gerawba írta:
zoli0415 írta:
Come on Chelsea írta:Azt már meg se kérdezem, hogy mennyi arra az esély, hogy valamelyikbe egyszer benne lesz a magyar bajnokság. Tudom hogy van HSP de az én gépem nem vinné a FIFA-t ezért PS3-on tolom arra meg nem lehet leszedni. Ha az ír meg a cseh bajnokság benne van akkor simán benne lehetne a Monicomp Liga is.
Úgy tudom be akarták tenni. Csak az mlsz sokat kért. Egyébként én is ps3-on tolom:D hány pontod van neten? és ha van kedved játszhatnánk egymás ellen:D
Oo, na végre valaki(k) :D Néha meg szoktam kérdezni hátha időközben beszerez vki egy PS-t, vagy új tagok jönnek akiknek van :D

Tolhatunk majd ha akarod, gerawba a PSN ID-m!
(nekem most vmi 4900 körül van, de sokszor játszom kisebb csapatokkal - Atletico, Sevilla, Villareal, Palermo, Napoli (velük rengeteget), Benfica, Porto, WHU, PSV, Anderlecht, Marseille stb. -, mert már unom, hogy ha a Chelseavel vagyok, akkor állandóan a Real meg a Barca ellen kell játszanom, mert csak azt választják általában (bár ezek ellen a ,,gyengébbek'' ellen is ezekkel jönnek...)...

Vegyél fel, aztán a Milan-Napoli meccs után gamelhetünk egy kicsit, mostanában kezdek megint játszani vele :)
Akkor nagyon meg fogsz verni ! én 3100-körül vagyok:D:D De nem baj:D Én azért lehetek a Chelsea-vel? (így is nagy fölényben vagy:D) Na mind 1 majd megbeszéljük:D fölveszlek az én id-m zoli415 . csak az a baj hogy nekem ma nem jó .inkább a holnap délután lenne jó.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: FIFA vs PES

#656 Hozzászólás Szerző: gerawba »

zoli0415 írta:
Come on Chelsea írta:Azt már meg se kérdezem, hogy mennyi arra az esély, hogy valamelyikbe egyszer benne lesz a magyar bajnokság. Tudom hogy van HSP de az én gépem nem vinné a FIFA-t ezért PS3-on tolom arra meg nem lehet leszedni. Ha az ír meg a cseh bajnokság benne van akkor simán benne lehetne a Monicomp Liga is.
Úgy tudom be akarták tenni. Csak az mlsz sokat kért. Egyébként én is ps3-on tolom:D hány pontod van neten? és ha van kedved játszhatnánk egymás ellen:D
Oo, na végre valaki(k) :D Néha meg szoktam kérdezni hátha időközben beszerez vki egy PS-t, vagy új tagok jönnek akiknek van :D

Tolhatunk majd ha akarod, gerawba a PSN ID-m!
(nekem most vmi 4900 körül van, de sokszor játszom kisebb csapatokkal - Atletico, Sevilla, Villareal, Palermo, Napoli (velük rengeteget), Benfica, Porto, WHU, PSV, Anderlecht, Marseille stb. -, mert már unom, hogy ha a Chelseavel vagyok, akkor állandóan a Real meg a Barca ellen kell játszanom, mert csak azt választják általában (bár ezek ellen a ,,gyengébbek'' ellen is ezekkel jönnek...)...

Vegyél fel, aztán a Milan-Napoli meccs után gamelhetünk egy kicsit, mostanában kezdek megint játszani vele :)
HAZARD = Messi+Ronaldo

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: FIFA vs PES

#657 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Come on Chelsea írta:Azt már meg se kérdezem, hogy mennyi arra az esély, hogy valamelyikbe egyszer benne lesz a magyar bajnokság. Tudom hogy van HSP de az én gépem nem vinné a FIFA-t ezért PS3-on tolom arra meg nem lehet leszedni. Ha az ír meg a cseh bajnokság benne van akkor simán benne lehetne a Monicomp Liga is.
Úgy tudom be akarták tenni. Csak az mlsz sokat kért. Egyébként én is ps3-on tolom:D hány pontod van neten? és ha van kedved játszhatnánk egymás ellen:D

Avatar
Come on Chelsea
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011. február 26., szombat 15:59
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: FIFA vs PES

#658 Hozzászólás Szerző: Come on Chelsea »

Azt mondjátok már nekem hogy a PES-ben miért nincs a BL-es csapatok közt a Zsolna hiszen a FIFA-ban sincs licenszelve?

Avatar
Varga Miklos
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 9:33
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: FIFA vs PES

#659 Hozzászólás Szerző: Varga Miklos »

én a FIFA-t szoktam nagyreszbe játszani.a PES-t meg azért játszom mert abba lehet BL-játszani.De ha választani kell akkor természetesen FIFA

Avatar
Come on Chelsea
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011. február 26., szombat 15:59
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: FIFA vs PES

#660 Hozzászólás Szerző: Come on Chelsea »

Azt már meg se kérdezem, hogy mennyi arra az esély, hogy valamelyikbe egyszer benne lesz a magyar bajnokság. Tudom hogy van HSP de az én gépem nem vinné a FIFA-t ezért PS3-on tolom arra meg nem lehet leszedni. Ha az ír meg a cseh bajnokság benne van akkor simán benne lehetne a Monicomp Liga is.

Válasz küldése