Konföderációs kupa 2009

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Konföderációs kupa 2009

#21 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Megyó írta:Most már sokadjára elnézve a spanyolokat, azt kell mondjam, ezt hívják focinak. Legalább is ezt kellene annak hívni. Nem cseleznek, de még is pörögnek. Nincs sok magas labda, hanem ez a rövid passzos játék, és még futnak is mind a 10 en, hogy mindíg legyen szabad ember. Nagyon szép ez a játék...

(most ezt csak a tetszetőség szempontjából írtam, nyilván pl. az angol válogatott is elverne egy gyengébb csapatot 5-0-ra, 3 szögletből meg vagy 2 kontra gólból...)

Persze, valóban szép, de az amerikaiak tökéletesen hatástalanították a játékukat. :)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konföderációs kupa 2009

#22 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Norbertoo írta:nagy meglepetésre nyert az USA
Hány F-18 -ast küldtek Spanyolország fölé? :roll:
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
pimadd
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 18:36
Kedvenc játékos: Raul
Kedvenc exjátékos: Zidane
Tartózkodási hely: Tárnok city
Kapcsolat:

Re: Konföderációs kupa 2009

#23 Hozzászólás Szerző: pimadd »

Jesszusom, mi volt itt!A jenkik gyorsabbak voltak, erősebbek, ügyesebbek, technikásabbak.Ráadásul még egy szelvény is elment vele :evil: De hozott egyet a kiállítás miatt :lol: :lol: Nah nem baj holnap brazil alázás, döntőben is ugyanez.Egyébként ez az Onyewu hatalmas.Hiba nélkül.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Konföderációs kupa 2009

#24 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

nagy meglepetésre nyert az USA

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Konföderációs kupa 2009

#25 Hozzászólás Szerző: tiszi »

tiszi írta:0-2 :D :D
Spanyolország-USA

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konföderációs kupa 2009

#26 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Most már sokadjára elnézve a spanyolokat, azt kell mondjam, ezt hívják focinak. Legalább is ezt kellene annak hívni. Nem cseleznek, de még is pörögnek. Nincs sok magas labda, hanem ez a rövid passzos játék, és még futnak is mind a 10 en, hogy mindíg legyen szabad ember. Nagyon szép ez a játék...

(most ezt csak a tetszetőség szempontjából írtam, nyilván pl. az angol válogatott is elverne egy gyengébb csapatot 5-0-ra, 3 szögletből meg vagy 2 kontra gólból...)

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Konföderációs kupa 2009

#27 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

pimadd írta:hatalmas meccs, brazilok leiskolázzák az olasz digókat!jó látni h a FUTBALL győz
Ettől a mondattól kiver a víz, hála Bozsiknak és a Barca elleni elődöntőnek :evil:
211! NEW RECORD!

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Konföderációs kupa 2009

#28 Hozzászólás Szerző: tiszi »

ELŐDÖNTŐK:

Spanyolország – USA

Brazília – Dél-Afrika

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Konföderációs kupa 2009

#29 Hozzászólás Szerző: Pöri »

dankodavid írta:
Speedie93 írta: én azt nem értem h Alex mért nem játszik a válogatottba...
ja és a brazilok senkit nem fognak leiskolázni amíg Dunga az edző
Argetínokkal meg nem tom mi van világsztárok tömkelege és a valaha volt legjobb player nem tud velük mit kezdeni..:S
Alexet az FA-kupa döntő után műtötték...
Ezt el is felejetettem :? kösz :)
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
pimadd
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 18:36
Kedvenc játékos: Raul
Kedvenc exjátékos: Zidane
Tartózkodási hely: Tárnok city
Kapcsolat:

Re: Konföderációs kupa 2009

#30 Hozzászólás Szerző: pimadd »

Zsoca87 írta:
pimadd írta:csak most iskolázták le olaszországot, elődöntőbe fogják a jenkiket, és lesz egy vízválasztó meccs a spanyolokkal.jövőre kiegészítve dinnyével és dagival nem lesz esélye senkinek sem
Ronaldinho be se lesz válogatva, ha tartja a formáját. Ronaldo jövőjét meg szerintem senki sem tudja.
Egyébként elődöntőben Brazília - Dél-Afrika lesz, nem?
ténleg, igazad van,Egyébként dinnye most sztem fel fog javulni h nincs két dudás egy csárdában(Kaka, Ronaldinho)

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Konföderációs kupa 2009

#31 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Sztem amíg Ronaldo-nak van lába, válogatottnak kéne lennie. Hihetetlen játékos. Ráadásul most Brazíliának kéne egy jó csatár, mert Luis Fabiano kevés ott egyedül. Ronaldinho pedig sztem már sosem lesz olyan, mint az Aranylabdája előtt volt.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Konföderációs kupa 2009

#32 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

pimadd írta:csak most iskolázták le olaszországot, elődöntőbe fogják a jenkiket, és lesz egy vízválasztó meccs a spanyolokkal.jövőre kiegészítve dinnyével és dagival nem lesz esélye senkinek sem
Ronaldinho be se lesz válogatva, ha tartja a formáját. Ronaldo jövőjét meg szerintem senki sem tudja.
Egyébként elődöntőben Brazília - Dél-Afrika lesz, nem?

Avatar
pimadd
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 18:36
Kedvenc játékos: Raul
Kedvenc exjátékos: Zidane
Tartózkodási hely: Tárnok city
Kapcsolat:

Re: Konföderációs kupa 2009

#33 Hozzászólás Szerző: pimadd »

csak most iskolázták le olaszországot, elődöntőbe fogják a jenkiket, és lesz egy vízválasztó meccs a spanyolokkal.jövőre kiegészítve dinnyével és dagival nem lesz esélye senkinek sem

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konföderációs kupa 2009

#34 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Speedie93 írta:
Dani1905 írta:
pimadd írta:lesz iskolázás ha angol-brazil meccs lesz.Brazília és Spanyolország egyszinten vannak utána jön náciország, utána Anglia és Argentína.Egyébként hihetelen h USA továbbjutott
Lesz iskolázás, ezen jót nevettem :lol: Te a papíron kívül mást nem nézel a fociba...Argentína? :lol: 6-0 bolivától vagy mennyi, nagyon jók Maradonával. Itt az edzőket is nézni kell, egységet stb.... abban pedig a sapnyolok mellet az angolok a legjobbak, de majd meglátjuk. Egy biztos a brazilok nem fognak ezzel a kerettel és edzővel VB-t nyerni az ziher.
én azt nem értem h Alex mért nem játszik a válogatottba...
ja és a brazilok senkit nem fognak leiskolázni amíg Dunga az edző
Argetínokkal meg nem tom mi van világsztárok tömkelege és a valaha volt legjobb player nem tud velük mit kezdeni..:S
Alexet az FA-kupa döntő után műtötték...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Konföderációs kupa 2009

#35 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Dani1905 írta:
pimadd írta:
Dani1905 írta:Várom a az angol-brazilt, egyébként ebben nagyon nagyon nem értek veled egyet, számos jobb csapat van náluk akár Európában akár nem.
lesz iskolázás ha angol-brazil meccs lesz.Brazília és Spanyolország egyszinten vannak utána jön náciország, utána Anglia és Argentína.Egyébként hihetelen h USA továbbjutott
Lesz iskolázás, ezen jót nevettem :lol: Te a papíron kívül mást nem nézel a fociba...Argentína? :lol: 6-0 bolivától vagy mennyi, nagyon jók Maradonával. Itt az edzőket is nézni kell, egységet stb.... abban pedig a sapnyolok mellet az angolok a legjobbak, de majd meglátjuk. Egy biztos a brazilok nem fognak ezzel a kerettel és edzővel VB-t nyerni az ziher.
én azt nem értem h Alex mért nem játszik a válogatottba...
ja és a brazilok senkit nem fognak leiskolázni amíg Dunga az edző
Argetínokkal meg nem tom mi van világsztárok tömkelege és a valaha volt legjobb player nem tud velük mit kezdeni..:S
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Konföderációs kupa 2009

#36 Hozzászólás Szerző: Daniel »

pimadd írta:
Dani1905 írta:Várom a az angol-brazilt, egyébként ebben nagyon nagyon nem értek veled egyet, számos jobb csapat van náluk akár Európában akár nem.
lesz iskolázás ha angol-brazil meccs lesz.Brazília és Spanyolország egyszinten vannak utána jön náciország, utána Anglia és Argentína.Egyébként hihetelen h USA továbbjutott
Lesz iskolázás, ezen jót nevettem :lol: Te a papíron kívül mást nem nézel a fociba...Argentína? :lol: 6-0 bolivától vagy mennyi, nagyon jók Maradonával. Itt az edzőket is nézni kell, egységet stb.... abban pedig a sapnyolok mellet az angolok a legjobbak, de majd meglátjuk. Egy biztos a brazilok nem fognak ezzel a kerettel és edzővel VB-t nyerni az ziher.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
pimadd
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 18:36
Kedvenc játékos: Raul
Kedvenc exjátékos: Zidane
Tartózkodási hely: Tárnok city
Kapcsolat:

Re: Konföderációs kupa 2009

#37 Hozzászólás Szerző: pimadd »

Dani1905 írta:Várom a az angol-brazilt, egyébként ebben nagyon nagyon nem értek veled egyet, számos jobb csapat van náluk akár Európában akár nem.
lesz iskolázás ha angol-brazil meccs lesz.Brazília és Spanyolország egyszinten vannak utána jön náciország, utána Anglia és Argentína.Egyébként hihetelen h USA továbbjutott

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Konföderációs kupa 2009

#38 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

pirlo egy original balf*sz,nagyon bízom benne hogy minden vele kapcsolatos hír csak kacsa volt...
agggyatok munkát!!!!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Konföderációs kupa 2009

#39 Hozzászólás Szerző: Daniel »

pimadd írta:
Dani1905 írta:Ezt a válogatottat nem nehéz leiskolázni, egyébként nem hinném, hogy a vb-n bármi keresni valójuk is lesz a nagy FUTBALL tudásukkal, mert az ő keretük se valami erős, ha az elmúlt éveket nézzük alapul...
nem olyan erős ebben igazad van, de jobb Európában az összes kivétel talán a Spanyolokat.
Várom a az angol-brazilt, egyébként ebben nagyon nagyon nem értek veled egyet, számos jobb csapat van náluk akár Európában akár nem.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
pimadd
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 18:36
Kedvenc játékos: Raul
Kedvenc exjátékos: Zidane
Tartózkodási hely: Tárnok city
Kapcsolat:

Re: Konföderációs kupa 2009

#40 Hozzászólás Szerző: pimadd »

Dani1905 írta:Ezt a válogatottat nem nehéz leiskolázni, egyébként nem hinném, hogy a vb-n bármi keresni valójuk is lesz a nagy FUTBALL tudásukkal, mert az ő keretük se valami erős, ha az elmúlt éveket nézzük alapul...
nem olyan erős ebben igazad van, de jobb Európában az összes kivétel talán a Spanyolokat.

Lezárt