Tippmix

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Tippmix

#81 Hozzászólás Szerző: Chester »

Miért nem vetted ki? Vagy nem neten fogadtál?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Tippmix

#82 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szabi írta:
Ez a Washington egy ótvar hulladék csapat, ami a játékukat és védekezésüket illeti a keretük potenciális erejéhez viszonyítva, fogalmatlan edzőjük van akit szerintem ilyen szereplés mellett heteken belül el fognak küldeni, ha megfogadsz egy jó tanácsot, rájuk ne rakj a közeljövőben (Houston 2.0).

Nagy kár érte amúgy, miket raktál mellé? (gondolom ez volt a legkisebb odds ilyen 1,15 körül lehetett)

Tudom hogy ócskák de azért bíztam benne hogy a Lakers-t legyűrik, hát ez van.

Hornets-Warrioirs, Sp*rs-Bucks, Clippers-Pacers, Bulls-Nuggets, Knicks-76ers, Anaheim-Tampa, Oilers-Bruins - ezek mind jöttek szépen. :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Tippmix

#83 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta:Éjszakára tettem egy komolyabb NBA-NHL kombót, 78 k-t nyertem volna ha bejön. Egy meccsen ment el, a Washington kikapott otthon a Lakers-től :D Szét..sz az ideg komolyan mondom.. Az a Lakers aki még a Philly-től is kikapott. Kobe 31 pontot dobott...
Ez a Washington egy ótvar hulladék csapat, ami a játékukat és védekezésüket illeti a keretük potenciális erejéhez viszonyítva, fogalmatlan edzőjük van akit szerintem ilyen szereplés mellett heteken belül el fognak küldeni, ha megfogadsz egy jó tanácsot, rájuk ne rakj a közeljövőben (Houston 2.0).

Nagy kár érte amúgy, miket raktál mellé? (gondolom ez volt a legkisebb odds ilyen 1,15 körül lehetett)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Tippmix

#84 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Николаевич írta:Éjszakára tettem egy komolyabb NBA-NHL kombót, 78 k-t nyertem volna ha bejön. Egy meccsen ment el, a Washington kikapott otthon a Lakers-től :D Szét..sz az ideg komolyan mondom.. Az a Lakers aki még a Philly-től is kikapott. Kobe 31 pontot dobott...
Mostanában Kobe úgy is jó fej, írj neki egy levelet és kérd számon rajta a 78 ezret, hátha. :D Viccet félretéve, ismerős érzés így bukni, az akkor veretlen Kiel 10-0-al állt ha jól emlékszem és leikszeltek otthon valami noname csapattal, 150 ezret nyertem volna. :mrgreen:

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Tippmix

#85 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Éjszakára tettem egy komolyabb NBA-NHL kombót, 78 k-t nyertem volna ha bejön. Egy meccsen ment el, a Washington kikapott otthon a Lakers-től :D Szét..sz az ideg komolyan mondom.. Az a Lakers aki még a Philly-től is kikapott. Kobe 31 pontot dobott...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Tippmix

#86 Hozzászólás Szerző: Chester »

Köszi a segítséget! :D Betámadok az éjszakába három ilyen szelóval. :D

Kép

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Tippmix

#87 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Citromgróf írta:Kis segítség kéne. NHL-re szeretnék fogadni, és van egy ilyen opció: hosszabbítással és büntetőpárbajjal H vagy V. Ez azt jelenti, hogy a meccs győztesére fogadok, vagyis ha x lesz, de az nyer, akire raktam, akkor nyertem? :D
Igen.
De az NHL-ben az alapszakaszban a hosszabbítás 5 perces, és idén már 3v3-ba van (ugye normál időben 5v5), nem árt figyelembe venni, onnan kezdve kb. mázlifaktor az egész. (na de persze jobb, mintha sima 3 esélybe raksz egy csapatra, aki aztán csak OT vagy SO után nyer :D )
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Tippmix

#88 Hozzászólás Szerző: Chester »

Kis segítség kéne. NHL-re szeretnék fogadni, és van egy ilyen opció: hosszabbítással és büntetőpárbajjal H vagy V. Ez azt jelenti, hogy a meccs győztesére fogadok, vagyis ha x lesz, de az nyer, akire raktam, akkor nyertem? :D

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Tippmix

#89 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

Everton - Chelsea 2,5 gól over 1,65
Arsenal - Stoke (0-1) H 1,70
MU - Pool H 1,90
Bayern - Augsburg 2. félidő H 1,25
Palace - Man City CP nem kap gólt 5,50

Hihetetlen, 90. percben lőtt gólon ment el... Pedig 36,64-es eredő volt :(

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tippmix

#90 Hozzászólás Szerző: James Lee »

A meccselhalasztásról jut eszembe, pár éve télen megraktam kb 4-5 angol másodosztály mecset. Minden odds 2,20 felett volt. Ezen kívül még egy-két 1,20 körülit is. Kemény 500 forintot tettem fel, 5-6k volt így a várható nyeremény, ha jön a mixem. Erre a fos idő miatt az összes angol meccset elhalasztották, csak az 1,20-as meccsek maradtal bent. Ennek köszönhetően 500-ból 800 forintot sikerült szülnöm. Még a lottózós csaj is kiröhögött. :D
Azóta gazdagabb vagyok, mint Bill Gates és (Pi)Csányi Sándor együttvéve, azt sem tudom mire verjem el ezt a hatalmas nyereményt. No meg persze már nem fogadok angol másodosztályra télen :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Tippmix

#91 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nem semmi, mekkora mákom volt... :D

Tegnap tettem egy mixet hat eseménnyel (Wawrinka 1,3 ; Real Madrid kosár 1,2 ; Békéscsaba 1,25 ; Asteras Tripolis 1,92 ; Osasuna 1,58 ; Sharapova 1,27) 2100-al, az első öt be is jött, Sharapova meccsét viszont a tegnapi eső miatti csúszás következtében mára halasztották, délelőtt megnéztem, nem volt még kiértékelve a meccs (ugye tippmixen új játékhét kezdődött), így gondoltam biztos számít még az eredmény. Természetesen borítva a papírformát két szettben kikapott, így már dobtam volna ki a szelót a kukába, de azért utoljára biztos ami biztos alapon nyomtam egy frissítést a tegnapi eseményekre, erre látom hogy törölve lett a meccs... :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Tippmix

#92 Hozzászólás Szerző: béla »

Jégkorongkedvelők,Tampa-Montreal meccsről mit gondoltok?

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Tippmix

#93 Hozzászólás Szerző: gerawba »

rafanadal írta:Bwinen nem lehet 50 eurónál többet feltenni egy meccsre? Nekem nem engedi és arra lennék kíváncsi, hogy esetleg van lehetőség ennek a limitnek a megemelésére valahogy vagy általános szabály?
Biztos, hogy fel lehet. Legalábbis Mo-n, de szerintem máshol is.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Tippmix

#94 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

rafanadal írta:Bwinen nem lehet 50 eurónál többet feltenni egy meccsre? Nekem nem engedi és arra lennék kíváncsi, hogy esetleg van lehetőség ennek a limitnek a megemelésére valahogy vagy általános szabály?
Én úgy tudom, hogy nincs lehetőség a limit megemelésére. Az egyetlen, amit csinálhatsz, hogy a 2. szelvényedre odateszel egy 1.01-es szorzójú meccset (pl tenisz), ami jó esetben azért nem viszi el a szelódat, viszont ezzel a módszerrel túl tudod lépni a limitet, tehát már 100 euró értékben is tudsz fogadni. Csak akkor van gáz, ha elmegy az 1.01-es szorzójú meccsed.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Tippmix

#95 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Ez a PSG eléggé felbaszott..Egy Bastia ellen 0-2-ről kikapni 4-2-re szerencsétlen brigád. Látszott is Luízon fel is baszta rendesen, mondjuk engem is mert vitte de hálistennek csak egy 200-ast. Egyébként remélem nem rúgják ki Blanc-t és februárban is mindenképp ő lesz az edző :lol:
Ohh Chelsea we love you..

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Tippmix

#96 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Bwinen nem lehet 50 eurónál többet feltenni egy meccsre? Nekem nem engedi és arra lennék kíváncsi, hogy esetleg van lehetőség ennek a limitnek a megemelésére valahogy vagy általános szabály?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Tippmix

#97 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

chelseafan01 írta:THFC-MU 0-0, Sot.-CFC 1-1, MC-Burnley 2-2.... Sok ideges ember van most világszerte... (sportfogadókra gondolok) :-))))
Én mostanában nem mixelek, de mindhárom meccsben eléggé benne volt a döntetlen. Igen, még a City meccsben is, mert várható volt, hogy kulcsemberek hiányában nem fog minden meccset megnyerni a City. Ráadásul Boxing Day után mindig sok döntetlen szokott lenni.
Why always me?

Avatar
Cudicini
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2008. június 11., szerda 15:49
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Crespo
Tartózkodási hely: Budapest XIV

Re: Tippmix

#98 Hozzászólás Szerző: Cudicini »

rafanadal írta:Tudja valaki, hogy bwinen az angol telefonos ügyfélszolgálat hívószáma ingyenes-e vagy ha nem mennyibe fáj?
Ingyenes

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Tippmix

#99 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Tudja valaki, hogy bwinen az angol telefonos ügyfélszolgálat hívószáma ingyenes-e vagy ha nem mennyibe fáj?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Tippmix

#100 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

rafanadal írta:Bwinen az első kifizetésnél mennyi idő amíg elfogadják a bankszámla kivonatot? Már vagy 5 napja feltettem.
És még mindig nem fogadták el. Most már feltöltöttem személyigazolványt is, de a tököm tele van velük.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése