Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#1141 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

putthelime írta:Na srácok, milyen színű a ruha?

Nekem kék-fekete.

szerk: ja, közben leesett :D Kék-fekete.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Николаевич 2015. február 27., péntek 16:22-kor.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1142 Hozzászólás Szerző: Chester »

3 kulonbozo tipusu samsung keszulekem volt 10 eves idointervallumon belzl, mindharomnak ugyan az volt a gondja, neha fogta magat es kikapcsolt. Megbizhatosagban egy kalap szart nem er, soha tobbet nem veszek samsung mobilt.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#1143 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ChesterB írta: Nem tökmindegy milyen szponzor van a mezen, ha egy valag pénzt tejel? A Samsung mitől jobb, egy kalap sz*rt nem érnek a mobiljaik, vagy nem tudom mi az aggályod.
Tudom, hogy most nem ez volt a tema, de ugyis a chatben vagyunk, szoval azt hogy erted, hogy egy kalap szart nem ernek a mobiljaik? Szerintem (ok, egy atlag user vagyok), de tudtommal a szakertok es kozvelemeny szerint is top 3-ban vannak a vilagon iPhone es HTC tarsasagaban es szamomra (ugy, hogy meg nem is Samsungom van) siman elsok.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Chat

#1144 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Na srácok, milyen színű a ruha?

Nekem kék-fekete.
They do now.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Chat

#1145 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Remélem mindenki Yamahának olvassa majd, ezért motort vesznek Goodyear vagy Michelin gumikkal.
They do now.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Chat

#1146 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Akkor is szvsz a fly emirates a legszebb és az áll a legjobban a kék mezen.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Chat

#1147 Hozzászólás Szerző: putthelime »

ChesterB írta:
gerawba írta:mezmegaz
Amiket láttam a Türkish Airlines fantasy mezeinkről, szerintem egyáltalán nem vállalhatatlan, ugyan olyan fehér felirat lett volna mint a Samsung, csak nem egy hanem két sorban. Hogy egy angol csapatnak miért Törökország van a mezén, vagy miért egy koreai cég, korábban egy arab légitársaság, szerintem nem rontja el a mezeket. A szín, dizájn az megint más, itt most számomra a felirat miatti kételyek voltak meglepőek.

Apropó, ha már szóba került, most akkor a Törkish Airlines-szal nem kötünk szerződést? Korábban mintha lett volna erről egy cikk, hogy megszakadtak a tárgyalások, de hogy azóta hivatalos-e, azt nem tudom.
Ott már elvileg minden csak papírmunka kérdése volt, a Turkish Arlines hivatalos angol oldala ki is twittelte, hogy mezszponzorok lesznek, aztán később törölték. Valószínűleg a Yokohama húzott rajtunk egy Williant.
They do now.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1148 Hozzászólás Szerző: Chester »

gerawba írta:mezmegaz
Amiket láttam a Türkish Airlines fantasy mezeinkről, szerintem egyáltalán nem vállalhatatlan, ugyan olyan fehér felirat lett volna mint a Samsung, csak nem egy hanem két sorban. Hogy egy angol csapatnak miért Törökország van a mezén, vagy miért egy koreai cég, korábban egy arab légitársaság, szerintem nem rontja el a mezeket. A szín, dizájn az megint más, itt most számomra a felirat miatti kételyek voltak meglepőek.

Apropó, ha már szóba került, most akkor a Törkish Airlines-szal nem kötünk szerződést? Korábban mintha lett volna erről egy cikk, hogy megszakadtak a tárgyalások, de hogy azóta hivatalos-e, azt nem tudom.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Chat

#1149 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

haha Pool :D egyik szemem sír, másik nevet :D

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Chat

#1150 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Spring írta:Csak én szartam le magasról mindig, hogy hogy néz ki a mezünk? Itt sokan már átestek a ló túloldalára, ilyen dizájn meg olyan csík, a fa...om :D
Az egyéni véleményektől eltekintve meg abszolút sokat számít, hogy néz ki, igen. Eladások stb. szempontjából, arról nem beszélve, hogy szerintem rengeteg sok "új" ember mez alapján választ kedvenc csapatot (akik aztán a jövőben követik a csapatot, és szintén veszik az új dolgokat stbstbstb.). (magyar viszonylatban elég csak az NFL-re gondolni, kb. az a itthoni szurkolók 70%-a az alapján választott kedvencet)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Chat

#1151 Hozzászólás Szerző: Spring »

Csak én szartam le magasról mindig, hogy hogy néz ki a mezünk? Itt sokan már átestek a ló túloldalára, ilyen dizájn meg olyan csík, a fa...om :D
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Chat

#1152 Hozzászólás Szerző: gerawba »

ChesterB írta::D :D :D Nem baj, csak már nem egyszer olvastam tőled, hogy "csak ne a türkish legyen a mezen", és kíváncsi voltam a miértre.
Persze, az a fő, hogy mennyit tejel a szponzor, de...
Manapság a jövőévi mezekről KÉMképek (!!) jelennek meg, meg szivárognak (!) ki március fele, annyira érdekli a szurkolókat, hogy hogyan fog kinézni a következő dressz... Ebből nyilván következik, hogy ha az annyira érdekli őket, hogy azt egy darab kék színt, meg az adidas három darab kis csíkját hogyan tudják még kombinálni a tervezők, akkor egyértelmű, hogy baromira nem mindegy, hogy a mez legnagyobb részét mi foglalja el...

A "Turkish"-al az a baj, hogy kb. ~Törökország... Nyilván világgazdaság, globális terjeszkedés stb., de egy angol csapat mezén ne legyen már az, hogy Törökország. Csóri Atletico híveket is sajnáltam, mikor egy ilyen hagyományú csapat mezén az Azerbajdzsán felirat volt nemrég (angolul nyilván)...

Van jópár cég, akinek a logója (vagy amilyen terméket éppen reklámozni akarnak) az valami bszott jól néz ki, és még fel is dobja a mezt, na most ez a Turkish Airlines pont nem ilyen lenne.
Persze ha ők hajlandóak a legtöbbet fizetni, akkor nincs kérdés, azt kell rárakni, de alapvetően egyáltalán nem mindegy a dolog.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Chat

#1153 Hozzászólás Szerző: laczze »

Szerintem elég ciki az angol klubok szereplése , a Sziti ( angol bajnok) simán kiszop a Barcától, a Szarzenál szinén ráadásul ezek otthon, a Tottenham kifingik a Fiorentinátol, a Liverpool a Besiktas tól, kezdem elhinni én is hogy angol bajnokság korántsem olyan erős illetve magán belül az de a csapatok a többi bajnoksághoz képet gyengébbek ez tény.
Drogba,Lampard,Terry <3

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Chat

#1154 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Yokohama Rubber to become Official Shirt Partner
Chelsea Football Club is delighted to unveil The Yokohama Rubber Company Ltd as our new Official Shirt Partner in our largest-ever commercial deal. This places Chelsea right at the top of European football, with one of the biggest shirt sponsorships ever signed.
http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... rtner.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Chat

#1155 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

ChesterB írta::D :D :D Nem baj, csak már nem egyszer olvastam tőled, hogy "csak ne a türkish legyen a mezen", és kíváncsi voltam a miértre.
Elrabolták a családját.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1156 Hozzászólás Szerző: Chester »

:D :D :D Nem baj, csak már nem egyszer olvastam tőled, hogy "csak ne a türkish legyen a mezen", és kíváncsi voltam a miértre.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Chat

#1157 Hozzászólás Szerző: Dante »

putthelime írta:Igazából ez szerintem nem lenne csúnya, feltéve, ha a fekete részt a mez kék színének fogjuk fel. Akkor a legegyszerűbb felirat + egy apró logó. Nem egy otromba Chevrolet-jel.
Én úgy képzeltem el hogy csak a natúr, fehér felirat, logó nélkül, és még úgy is zavarna. De nem nagyon van más választás, csak kisebb rossz.

Chester: megszokás.

Az aggályom pedig nyilván semmit sem ér, de azért remélem, nem bánod ha leírom egy fórumra a véleményem.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1158 Hozzászólás Szerző: Chester »

Dante írta:Hjaj, egyre rosszabb. Bár akkor már inkább ez legyen a mezen, legalább nincs benne a "turkish" szó.
Szulejmánék meg mehetnek az edzőfelszerelésre.
Nem tökmindegy milyen szponzor van a mezen, ha egy valag pénzt tejel? A Samsung mitől jobb, egy kalap sz*rt nem érnek a mobiljaik, vagy nem tudom mi az aggályod.

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Chat

#1159 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Chelsea FC ‏@ChelseaFC 9m9 minutes ago
There will be a very special Blues News on Chelsea TV from 10pm…
http://che.lc/NE6Z4g" onclick="window.open(this.href);return false; #CFC

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#1160 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

putthelime írta:
Valami lesz, valószínűleg a mezszponzor bejelentése. Elvileg 40 misit kapnánk évente (ennél csak a MU - Chevi házasság drágább, bár az egy bő tizessel) egy keleti gumigyártól. Rajtunk kívül a San Antonio Spursjöz és a Boston Celtichez van közük a sportvilágban.


A Bridge már készen áll
Kép

Válasz küldése