Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Chat

#1081 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A kérdések érthetőségével kapcsolatban szerintem addig feszegették a határokat, hogy a végén már maga a kitalálója sem tudta, hogy mit is akar pontosan...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Chat

#1082 Hozzászólás Szerző: béla »

Dante írta:
béla írta::D
Nekem nem jött be egyik választható feladat sem,a szövegértésnél meg némelyik kérdés szokásosan hülyeség volt :D
Nem csodálom, háttértudásra nem nagyon lehetett építeni, remélem majd figyelembe veszik.
Novellát írtam amúgy, kérdésekre kitértem, az oroszlános párhuzamot is beleírtam, formailag is betartottam a követelményt. Innentől csak reménykedek.
Szövegértéstől egyáltalán nem féltem, és nem is lett volna gond ha a fogyatékos tanár nem basz el a hülyeségével 10 percet, kb senki se tudta befejezni. Garantált 6 pont bukó, de ezt még tuti hogy szóváteszem, ha más osztálytársam nem.
Szöveg jól érthető volt,azzal nem volt gondom,kb 55 perc alatt végeztem,csak volt néhány kérdés amit szerintem egy kicsit máshogy értelmeztem,mint ahogy a készítők várták :D
Én az érvelést választottam,nem lett túl hosszú,meg mindig rühelltem az irodalmat,de általában 52-54 pontokat kaptam a fogalmazásaimra tavaly meg idén.Remélem ez is lesz legalább 50,és akkor pár plusz hiba belefér a szövegértésben.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Chat

#1083 Hozzászólás Szerző: Dante »

béla írta::D
Nekem nem jött be egyik választható feladat sem,a szövegértésnél meg némelyik kérdés szokásosan hülyeség volt :D
Nem csodálom, háttértudásra nem nagyon lehetett építeni, remélem majd figyelembe veszik.
Novellát írtam amúgy, kérdésekre kitértem, az oroszlános párhuzamot is beleírtam, formailag is betartottam a követelményt. Innentől csak reménykedek.
Szövegértéstől egyáltalán nem féltem, és nem is lett volna gond ha a fogyatékos tanár nem basz el a hülyeségével 10 percet, kb senki se tudta befejezni. Garantált 6 pont bukó, de ezt még tuti hogy szóváteszem, ha más osztálytársam nem.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Chat

#1084 Hozzászólás Szerző: béla »

Dante írta:
béla írta:Érettségizett ma valaki? :D
Yupp. Jó érzés volt.
:D
Nekem nem jött be egyik választható feladat sem,a szövegértésnél meg némelyik kérdés szokásosan hülyeség volt :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Chat

#1085 Hozzászólás Szerző: Dante »

béla írta:Érettségizett ma valaki? :D
Yupp. Jó érzés volt.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Chat

#1086 Hozzászólás Szerző: béla »

Érettségizett ma valaki? :D

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Chat

#1087 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

edeskeves írta: Igy igaz, mivel sokkal rosszabb vagy, nem értem miért nem tesznek parkolópályára a moderátorok, legalább egy időre. Folyamatosan pofázol itt mindenkinek, ha valaki kommentjéhez hozzászólsz, azt normálisan nem tudod megtenni, szemelyeskedsz itt, mintha nem is tudom ki lennél, a háta közepére nem kíván téged ez a fórum, bár annyi eszed nincs, hogy magadtól lelépj, de hogy miért nem raktak még ki innen, az számomra rejtély..
mert nem kezdtél még sírásba? bár ami késik..

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Chat

#1088 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

beckhamJr írta:
cfclegend2 írta:Attól mert még a fórumon keresztül úgy tűnik hogy nincs humorérzéked, attól még a való életben lehet hogy tök humoros vagy. Ez a fórumon mindenkinél egy felvett szerep. Lehet mateja a valóságban egy több gyerekes papucsférj, aki mindenben szabálykövető, és egy csúnya szót nem tudna kiejteni a száján anélkül, hogy utána ne gyónja meg ötször a vétkét. Itt a fórumon viszont kibontakoztathatja a benne rejlő másik énjét.
a mujaság inkább az ilyen rafanadal féle stréberekre jellemző. nem vagyok se "brazil" se olyan idős hogy gyerekeim legyenek, de még házas se vagyok :D
Igy igaz, mivel sokkal rosszabb vagy, nem értem miért nem tesznek parkolópályára a moderátorok, legalább egy időre. Folyamatosan pofázol itt mindenkinek, ha valaki kommentjéhez hozzászólsz, azt normálisan nem tudod megtenni, szemelyeskedsz itt, mintha nem is tudom ki lennél, a háta közepére nem kíván téged ez a fórum, bár annyi eszed nincs, hogy magadtól lelépj, de hogy miért nem raktak még ki innen, az számomra rejtély..

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Chat

#1089 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

cfclegend2 írta:Attól mert még a fórumon keresztül úgy tűnik hogy nincs humorérzéked, attól még a való életben lehet hogy tök humoros vagy. Ez a fórumon mindenkinél egy felvett szerep. Lehet mateja a valóságban egy több gyerekes papucsférj, aki mindenben szabálykövető, és egy csúnya szót nem tudna kiejteni a száján anélkül, hogy utána ne gyónja meg ötször a vétkét. Itt a fórumon viszont kibontakoztathatja a benne rejlő másik énjét.
a mujaság inkább az ilyen rafanadal féle stréberekre jellemző. nem vagyok se "brazil" se olyan idős hogy gyerekeim legyenek, de még házas se vagyok :D

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Chat

#1090 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Attól mert még a fórumon keresztül úgy tűnik hogy nincs humorérzéked, attól még a való életben lehet hogy tök humoros vagy. Ez a fórumon mindenkinél egy felvett szerep. Lehet mateja a valóságban egy több gyerekes papucsférj, aki mindenben szabálykövető, és egy csúnya szót nem tudna kiejteni a száján anélkül, hogy utána ne gyónja meg ötször a vétkét. Itt a fórumon viszont kibontakoztathatja a benne rejlő másik énjét.
Why always me?

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#1091 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

jkopfner írta: Egy ilyen kép alakult ki bennem rólad, mióta itt vagyok a fórumon. Lehet, hogy tévesen.
Ertem. Csak kivancsi voltam, hogy ha van valami konkret oka vagy osszkep. Hallottam mar ezt a feedbacket es pont ezert voltam kivancsi. Lehetseges, pedig en nem tartom magam annak. Inkabb ugy neveznem, hogy sok helyzet van amikor komolyabb vagyok az atlagnal. De persze lehet, hogy en nem latom at ezt helyesen belulrol.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#1092 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

rafanadal írta:
jkopfner írta: Szerintem Rafa egy jólelkű konzervatív erdélyi srác, akinek nincs humorérzéke, beckhamJr/mateja meg egy komplexusokkal teli lelki sérült, aki itt keménykedi ki magát a fórumon. Nagy szerencsétlenségünkre az utóbbi valamiért betalálta az előbbit és le nem száll róla:D
A többit elfogadom, de a nincs humorérzék honnan jött? No offense, csak kíváncsiság.
Egy ilyen kép alakult ki bennem rólad, mióta itt vagyok a fórumon. Lehet, hogy tévesen.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#1093 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

jkopfner írta: Szerintem Rafa egy jólelkű konzervatív erdélyi srác, akinek nincs humorérzéke, beckhamJr/mateja meg egy komplexusokkal teli lelki sérült, aki itt keménykedi ki magát a fórumon. Nagy szerencsétlenségünkre az utóbbi valamiért betalálta az előbbit és le nem száll róla:D
A többit elfogadom, de a nincs humorérzék honnan jött? No offense, csak kíváncsiság.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#1094 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

beckhamJr írta:
Николаевич írta:
Rafa 6 éve tagja a fórumnak, te meg három hónapja regisztráltál amikor éppen nagy előnnyel vezettük a tabellát. Biztos szerencsés divatszurkolóznod?
neked meg beleböfögnöd más témájába? a kis erdélyinek tudomása van rólam már vagy 5-6 éve minimum és már akkoriban is évek teltek el hogy a klubnak szurkoltam.

Oké, csak hogy ne szóljak bele más dolgába: a Premier League topikban ma minden kommentemre úgy válaszoltál hogy valami parasztsággal kezdted. Tényleg szükség van erre? Más véleménnyel vagyunk a játékvezetésről, oké. De miért kell mindig személyeskedned? Nem lehetne csak simán vitatkozni?

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#1095 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

beckhamJr írta:
Николаевич írta:
Rafa 6 éve tagja a fórumnak, te meg három hónapja regisztráltál amikor éppen nagy előnnyel vezettük a tabellát. Biztos szerencsés divatszurkolóznod?
neked meg beleböfögnöd más témájába? a kis erdélyinek tudomása van rólam már vagy 5-6 éve minimum és már akkoriban is évek teltek el hogy a klubnak szurkoltam.
Szerintem Rafa egy jólelkű konzervatív erdélyi srác, akinek nincs humorérzéke, beckhamJr/mateja meg egy komplexusokkal teli lelki sérült, aki itt keménykedi ki magát a fórumon. Nagy szerencsétlenségünkre az utóbbi valamiért betalálta az előbbit és le nem száll róla:D

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Chat

#1096 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

Николаевич írta:
Rafa 6 éve tagja a fórumnak, te meg három hónapja regisztráltál amikor éppen nagy előnnyel vezettük a tabellát. Biztos szerencsés divatszurkolóznod?
neked meg beleböfögnöd más témájába? a kis erdélyinek tudomása van rólam már vagy 5-6 éve minimum és már akkoriban is évek teltek el hogy a klubnak szurkoltam.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#1097 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

beckhamJr írta:
rafanadal írta:
focimark írta: Aztán még így is simán, a támadókkal telepakolt MU előtt vagyunk a PLben. :)
Eleg ocska duma ez ami nagy divat lett SAF tavozasa ota, de attol, hogy mas klubnak szurkol meg at lehetne gondolni a velemenyet, mert igaza van. Tenyleg nevetseges, hogy egy ilyen kerettel ilyen jatekot jatszunk.
neked divatszurkolónak nem m1? van elég választásod melyik csapatod meccsét kövesd

Rafa 6 éve tagja a fórumnak, te meg három hónapja regisztráltál amikor éppen nagy előnnyel vezettük a tabellát. Biztos szerencsés divatszurkolóznod?

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#1098 Hozzászólás Szerző: almos »

jkopfner írta:
Anti írta:
AwayRoller írta:Pedofil nincs, csak türelmetlen! :lol: :lol: :lol:

Ja, és buzi sincs, csak finnyás :)
Hiszen a jövő pinája a segg:D
Mennyire beteg xDDDDDD
LAMPARD#8

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#1099 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Anti írta:
AwayRoller írta:Pedofil nincs, csak türelmetlen! :lol: :lol: :lol:

Ja, és buzi sincs, csak finnyás :)
Hiszen a jövő pinája a segg:D

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

#1100 Hozzászólás Szerző: Anti »

AwayRoller írta:Pedofil nincs, csak türelmetlen! :lol: :lol: :lol:

Ja, és buzi sincs, csak finnyás :)
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Válasz küldése