Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#81 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Sheenka írta:Ezeknek az embereknek van évente egy specifikus pár hete amikor utazhatnak, egyébként helyhez vannak kötve. Teljesen természetes, hogy elmennek. Az élet egyszerűen túl rövid mindenkinek ahhoz, hogy egy évet kidobjunk a kukába, csak azért, hogy pár embert megmentsünk akik amúgy is meghalnának öt éven belül. Inkább az maradjon otthon, akire veszélyes, a többiek meg éljék az életüket.
Mi az hogy ezeknek az embereknek? Egy átlag embernek is pár hete van egy évben nyaralni menni (ha van pénze rá), nehogy már ezeket a milliomos focistákat kelljen sajnálni mert egy évet nem mehetnének el valamelyik tengerpartra... A hozzászólás második felére pedig csak annyi hogy azért vannak olyan emberek akiknek fontosak az idős hozzátartozóik és nem úgy gondolnak rájuk, hogy az utolsó pár évük már nem oszt nem szoroz...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#82 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ezek kőgazdag emberek 8 medences ingatlannal, na majd megsajnalom őket hogy nem nyaralnak egy évig.

Bubi azert a tengerparti nyaralasok miatt eleg sokan szopnak. Nem kell onkentes karanten ev vegeig, de a horvatoknal, máltán stb erdekes mod rendesen beindult a virus.

De még mindig postolja a sok fasz hogy utolso hetvege gyerunk utazzunk yeah. Majustol lezartam volna a faszba a hatarokat ev vegeig azt cső...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#83 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Sheenka írta:Ezeknek az embereknek van évente egy specifikus pár hete, amikor utazhatnak, egyébként helyhez vannak kötve. Teljesen természetes, hogy elmennek. Az élet egyszerűen túl rövid mindenkinek ahhoz, hogy egy évet kidobjunk a kukába, csak azért, hogy pár embert megmentsünk akik amúgy is meghalnának öt éven belül. Inkább az maradjon otthon, akire veszélyes, a többiek meg éljék az életüket.
Ez így azért kemény...:D

Én is elutaztam idén, de nem azért mert leszarnám azoknak az utolsó pár évét akiknek valszeg nincs sok hátra. Akik tudják, hogy közeleg a vég, minden pillanatot megbecsülnek, átértékelődik bennük az élet.

Én nem maradhatok otthon, saját vendéglátóhelyet üzemeltetek, felelek magáért a helyért és az alkalmazottaimért is. Működnünk kell ahhoz, hogy megéljünk. Jó a home office, ha van otthon kaja.

Ha már home office, és ragaszkodunk hozzá, akkor nyugodtan beszüntethetjük a bajnokságot is, mert az is csak segíti a vírus terjedését. Ha megy a bajnokság, ők sem maradhatnak otthon, egy ilyen hosszú kihagyás tönkreteheti a karrierjüket.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#84 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Ezeknek az embereknek van évente egy specifikus pár hete amikor utazhatnak, egyébként helyhez vannak kötve. Teljesen természetes, hogy elmennek. Az élet egyszerűen túl rövid mindenkinek ahhoz, hogy egy évet kidobjunk a kukába, csak azért, hogy pár embert megmentsünk akik amúgy is meghalnának öt éven belül. Inkább az maradjon otthon, akire veszélyes, a többiek meg éljék az életüket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sheenka 2020. augusztus 30., vasárnap 12:44-kor.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#85 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Még mindig nem arról van szó, hogy valaki elkapja-e vagy sem, illetve hol. Hanem hogy pályára léphet-e egy utazgatás után. Legalább tegyen már meg mindent, ami a felelősségteljes viselkedés határain belülre esik. Szar dolog bezárva élni valóban. A home office is rettenetes egy idő után, ha a saját példánkat is be akarom húzni. Ez van. Ez az év minden szempontból el van már cseszve, igazán ki lehet bírni meglátásom szerint.
Én legalábbis végig erre értettem, sz*rok magára a fertőzésre ebből a szempontból, hála istennek nem tapasztaltam még meg, hogy van-e ok aggodalomra.

Szerintem engedjük el ezt a témát, vagy beszéljünk róla máshol.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#86 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:
Dízel írta:Hala azoknak akik szerint baromi jo otlet volt elmenni nyaralni mas orszagba. Erre mondtam, hogy onzo dolog csak magunkra gondolni, es leszarni a virust, tessek meg lehet koszonni nekik. Ez mind amiatt van hogy hatalmas a jo let, es az emberek nem birnak ki egy nyarat hogy ne menjenek nyaralni.
Egy kibaszott nyarat kellett volna kibírni, csak egyet hogy nem utazgatnak...nem sikerült. Sajnos tényleg bosszantó.
Magyarázzátok már el nekem légyszíves, hogy miért rosszabb más országban elkapni, vagy nem elkapni a vírust mint otthon? Mindenhol ugyan az a helyzet. Görögországban pl jobb volt a helyzet mint pl angliában.

Ha az otthonukba bezárva, önkéntes karanténba töltötték volna a nyarat és erre céloztok, azt megértem, de nem sok ember lehet a világon aki képes fél évig egy házban bezárva élni, legyen az akármilyen ingatlan. A börtön nem jó ellenpélda, mert ott ha minimálisan is de kiszolgálnak, nem kell dolgoznod, sem főznöd, bevásárolnod, stb.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#87 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dízel írta:Hala azoknak akik szerint baromi jo otlet volt elmenni nyaralni mas orszagba. Erre mondtam, hogy onzo dolog csak magunkra gondolni, es leszarni a virust, tessek meg lehet koszonni nekik. Ez mind amiatt van hogy hatalmas a jo let, es az emberek nem birnak ki egy nyarat hogy ne menjenek nyaralni.
Egy kibaszott nyarat kellett volna kibírni, csak egyet hogy nem utazgatnak...nem sikerült. Sajnos tényleg bosszantó.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#88 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Hala azoknak akik szerint baromi jo otlet volt elmenni nyaralni mas orszagba. Erre mondtam, hogy onzo dolog csak magunkra gondolni, es leszarni a virust, tessek meg lehet koszonni nekik. Ez mind amiatt van hogy hatalmas a jo let, es az emberek nem birnak ki egy nyarat hogy ne menjenek nyaralni.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Chat

#89 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Akinek nem lett volna eleg a COVID19...
https://www.google.com/amp/s/amp.cnn.co ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
1700 embert halt meg az elmult hetekben, eddig ismeretlen tudogyulladasos esetben es naponta tobb szaz kerul korhazba. Deja vu erzese tamad az embernek...

paliczandras
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Chat

#90 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Szeretnék egy kis segítséget/infót kérni, mert most először próbálkoznék ilyennel.

Március 7-én becéloztam az Everton meccset. Igényeltem True Blue tagságot is.

Az a kérdésem, hogy mik a tapasztalatok, illetve, hogy néz ez ki pontosan, az árusításkor online tudom megvenni a jegyet?
Illetve a jegyet átvenni hogyan lehet?
Mennyire szerezhető ilyen meccsekre reálisan jegy?

Köszönöm előre is a segítséget.

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Chat

#91 Hozzászólás Szerző: White »

Srácok tud valaki ajánlani valami jó hotelt a Bridge környékére ? Valami nem túl drágát
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#92 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Kicsit off, de az megvan, hogy Rooney felesége azzal szórakozott, hogy kamu híreket terjesztett magáról annak érdekében, hogy kiderüljön ki szivárogtat a családjával kapcsolatban, és kiderült, hogy Vardy felesége? :D Muris.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Chat

#93 Hozzászólás Szerző: laczze »

Szerk, Audi A4 b8 a van valakinek esetleg???
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Chat

#94 Hozzászólás Szerző: kazomester »

laczze írta:
kazomester írta:
laczze írta:Nem vagyok benne biztos 100% ig, de szvsz a mai Tvk mindegyike alkalmas digitális adásra.
Amit te keresel az a DVB ami ezen a TV n természetesen van.
Ebbe akkor bele tudom dugni a hagyományos Koax kábelt, vagy már nem is kell?
Igen, ha jól tudom az a DVB C tuner, digitális kábeltévé jele.
Leírásban meg szerepel, ugyhogy elvileg igen, de digisként beltérid van nem? Akkor meg csak HDMI kábel.
Nincs semmim, régi típusú TV-m van, nincs hozzá semmilyen kütyü :D

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Chat

#95 Hozzászólás Szerző: laczze »

kazomester írta:
laczze írta:Nem vagyok benne biztos 100% ig, de szvsz a mai Tvk mindegyike alkalmas digitális adásra.
Amit te keresel az a DVB ami ezen a TV n természetesen van.
Ebbe akkor bele tudom dugni a hagyományos Koax kábelt, vagy már nem is kell?
Igen, ha jól tudom az a DVB C tuner, digitális kábeltévé jele.
Leírásban meg szerepel, ugyhogy elvileg igen, de digisként beltérid van nem? Akkor meg csak HDMI kábel.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Chat

#96 Hozzászólás Szerző: kazomester »

laczze írta:Nem vagyok benne biztos 100% ig, de szvsz a mai Tvk mindegyike alkalmas digitális adásra.
Amit te keresel az a DVB ami ezen a TV n természetesen van.
Ebbe akkor bele tudom dugni a hagyományos Koax kábelt, vagy már nem is kell?

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Chat

#97 Hozzászólás Szerző: laczze »

Nem vagyok benne biztos 100% ig, de szvsz a mai Tvk mindegyike alkalmas digitális adásra.
Amit te keresel az a DVB ami ezen a TV n természetesen van.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Chat

#98 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Egy műszaki elektronikus kérdésem lenne fellétek. TV-t szeretnék venni, olyat, ami képes digitális műsort fogni. Eddig csak régi típusú TV-m volt, szóval gecire nem vágom, hogy a műszaki adatoknál mikre kell figyelni, hogy biztosan elérhessem rajta a digitális adásokat (kábelen). A lényeg, hogy csak részletre tudnék és 0% THM-mel, szóval csak az Edigital jöhet szóba kb. (de ha ismertek másikat, szívesen fogadom). 40-45 rugó a határ és ki is néztem már 1et: https://edigital.hu/led-televizio/hitac ... io-p589470 ez alkalmas rá alapból? Digi-s vagyok, a honlapon nézegettem, hogy ingyen lehet igényelni ezt a TV-hez http://digi.hu/kabeles-media-eszkozok-konstrukcioi hogy foghatók legyenek a digitális adások. De én olyat szeretnék, amihez nem kell külön kütyü, hanem magától is képes rá. Mely paraméterek eredményezik, hogy a TV képes digitális adás vételére? Szeretném nézni ezt a csöves Spílert, ha mr a Digi is felvette :D Előre is kösz.

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Chat

#99 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Valaki nem tudna egy oldalt ajánlani ahol viszonylag jó minőségben lehet replica mezeket vásárolni?

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Chat

#100 Hozzászólás Szerző: Dante »

Üdv mindenki! Akinek lenne 1-2 fölösleges perce a Hazard távozásáról szóló pletykák bújása közben, sokat segítene azzal, ha kitöltené kedves ismerősöm kérdőívét. :)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... g/viewform" onclick="window.open(this.href);return false;

Remélem nem számít reklámozásnak/hirdetésnek. :)

Válasz küldése