Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Chat

#121 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

kazomester írta:
zzzzz írta:
almos írta:És tud valaki esetleg hasonló oldalt, mint ami a BanokStream volt? Esetleg olyan helyet, ahol mindig található angol acestream link? Nagy segitség lenne! :)
http://www.livefootballol.me" onclick="window.open(this.href);return false;
Amióta megszűnt banok, azóta ezt az oldalt nézem. Nincs annyi link, de ami van az épp elég.
Igen, tőled tudok róla, úgyhogy ezúton is köszönöm :D

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Chat

#122 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

almos írta:És tud valaki esetleg hasonló oldalt, mint ami a BanokStream volt? Esetleg olyan helyet, ahol mindig található angol acestream link? Nagy segitség lenne! :)
http://www.rojadirecta.me/" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Chat

#123 Hozzászólás Szerző: kazomester »

zzzzz írta:
almos írta:És tud valaki esetleg hasonló oldalt, mint ami a BanokStream volt? Esetleg olyan helyet, ahol mindig található angol acestream link? Nagy segitség lenne! :)
http://www.livefootballol.me" onclick="window.open(this.href);return false;
Amióta megszűnt banok, azóta ezt az oldalt nézem. Nincs annyi link, de ami van az épp elég.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Chat

#124 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

almos írta:És tud valaki esetleg hasonló oldalt, mint ami a BanokStream volt? Esetleg olyan helyet, ahol mindig található angol acestream link? Nagy segitség lenne! :)
http://www.livefootballol.me" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Chat

#125 Hozzászólás Szerző: almos »

És tud valaki esetleg hasonló oldalt, mint ami a BanokStream volt? Esetleg olyan helyet, ahol mindig található angol acestream link? Nagy segitség lenne! :)
LAMPARD#8

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Chat

#126 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Николаевич írta:
Nóbádi írta:sziasztok! nem tud valaki valami streamet a mai meccsre? előre is köszi

http://www.futbolandrestv.cf/p/independ ... melec.html" onclick="window.open(this.href);return false;
[url]acestream://a26814e14f361a710cff1b58366eef07508da71c[/url] Én most ezt fogom nézni.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#127 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nóbádi írta:sziasztok! nem tud valaki valami streamet a mai meccsre? előre is köszi

http://www.futbolandrestv.cf/p/independ ... melec.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Chat

#128 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

sziasztok! nem tud valaki valami streamet a mai meccsre? előre is köszi

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Chat

#129 Hozzászólás Szerző: almos »

Sziasztok!
Tudna valaki dobni pár FantasyPL liga kódot?
LAMPARD#8

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Chat

#130 Hozzászólás Szerző: béla »

Sziasztok!
Valaki esetleg tudna adni egy elérhetőséget a szurkolói klubhoz? Telefon lenne a legjobb,de talán az e-mail is jó lehet.
Köszi előre is.

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Chat

#131 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

zzzzz írta:Wow, hová tűntek az elmúlt pár hét bejegyzései? :o
Megújult az oldal valószinű a a szerverből a régebbi fórum adatokat töltötték vissza vagy valami ilyesmi de szakértők majd kijavitanak ha nem igy van.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Chat

#132 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Wow, hová tűntek az elmúlt pár hét bejegyzései? :o

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#133 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Pityee írta:http://napifaraszto.ml/archivum/157
Nem tudom, hogy kit mennyire érdekel vagy ki mennyire van otthon a történelemben, de ezt azér bemásolom ide. Azonkívül hogy a papika története tuti kamu :D , azt én sem tartom valószínűtlennek, hogy nem lett öngyilkos ott a bunkerban és el tudott menekülni. Később ki is derült, hogy sok bizonyíték van erre, hiszen a minták amik maradtak belőle, 2009-ben bevizsgáltatták és egy fiatal nőtől származtak valamint a bunker alatt pedig egy menekülő alagutat is találtak, ami pont a repülőtérre vezetett. Na de valószínű sose derül már ki az igazság.

1-2 évente előjön valaki egy leleplező bizonyítékkal hogy hova szökött meg meddig élt még Hitler. Pár éve valami fotót szedtek elő és azt állították hogy Brazíliában bújkált a nyolcvanas évekig, de volt már Paraguay-os sztori is. Az emberek szeretnek hinni az ilyenekben, ugyan így Elvis Presley-t is 20-30 évig meg akarták találni a világ különböző pontjain.

Szerintem nem igazán számít hogy mi az igazság. Ha most kiderülne hogy elszökött Dél-Amerikába és nyomorúságosan bújkált valami hegyoldalban 30-40 évig az sem változtat semmin. A világháborút elvesztették, a harmadik birodalom elbukott, a nürnbergi per lezajlott, túl nagy jelentőssége nem lenne egy ilyen infonak, csak érdekesség.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Chat

#134 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://napifaraszto.ml/archivum/157" onclick="window.open(this.href);return false;
Nem tudom, hogy kit mennyire érdekel vagy ki mennyire van otthon a történelemben, de ezt azér bemásolom ide. Azonkívül hogy a papika története tuti kamu :D , azt én sem tartom valószínűtlennek, hogy nem lett öngyilkos ott a bunkerban és el tudott menekülni. Később ki is derült, hogy sok bizonyíték van erre, hiszen a minták amik maradtak belőle, 2009-ben bevizsgáltatták és egy fiatal nőtől származtak valamint a bunker alatt pedig egy menekülő alagutat is találtak, ami pont a repülőtérre vezetett. Na de valószínű sose derül már ki az igazság.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

attila21
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013. április 2., kedd 15:25
Kedvenc játékos: Frank lampard
Kedvenc exjátékos: Mikel

Re: Chat

#135 Hozzászólás Szerző: attila21 »

nekem se adja be a banok streamet :/ :|
Hajrá Chelsea fc

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Chat

#136 Hozzászólás Szerző: kazomester »

zzzzz írta:Megszüntették a Banok streamet? :shock: A myfreeforum oldalon és a Facebookon is azt írja, hogy nem létezik/nem található.
http://www.livefootballol.me/ Ezen az oldalon kismillió acestream linket találunk majd, szóval előreláthatólag nem történt nagy tragédia :)

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#137 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

zzzzz írta:Megszüntették a Banok streamet? :shock: A myfreeforum oldalon és a Facebookon is azt írja, hogy nem létezik/nem található.
Nagyon úgy néz ki, nekem se adja be :shock: :?

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Chat

#138 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Megszüntették a Banok streamet? :shock: A myfreeforum oldalon és a Facebookon is azt írja, hogy nem létezik/nem található.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#139 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

En 2010-ben voltam es nem lehetett fenykepezkedni a PL serleggel ingyen, 10 font volt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Chat

#140 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Én még 2012-ben a Tottenham elleni 5-1, illetve az utána következő BL visszavágó előtt jártam a Bridge-n. Az egyik dolgozóval beszélgettem is még, hogy mit gondol a BL továbbjutási esélyekről, illetve hogy ő megy-e a csapattal a meccsre (egyébként igen, ment :) )
Nekem a kedvencem az egésznél egyébként az akkoriban még talán a trophy room-ban lévő - nem tudom, ott van még? - minigame volt, ahol x méterről kellett betalálni lyukakba. Sikerült is egy highscore-t összehozni.
A BL meccs meg olyan szempontból vicces, hogy a megastore-ban vettem egy olyan fehér harmadik számú mezt, mint amiben pályára léptünk Barcelonában, plusz Torres felirattal :D
Az FA cup elődöntő pedig azért, mert a szállásadóim közül a háziúr Tottenham szurkoló, meg a felesége Chelsea szurkoló volt. Ment is a vita, hogy melyik zászló fog kikerülni a házra aznap.. :D Így utólag elég egyértelmű.. :)

Válasz küldése