Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#141 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

almos írta:Na tegnap sikerült eljutnom a Stamford Bridge-re. Hát hihetetlen, 1000-szer jobb, mint gondoltam. Csak két dolgot szeretnék pluszba megosztani: vendég öltözőbe Puskás meze is ki volt rakva, olyan nevek mellett, mint Ronaldo, Scholes, Moore, Charlton, Matthews, Cruyff, a másik pedig, hogy lehetett képet csinálni az eredeti PL serleggel, amit idén nyertünk, meg is csókoltam, nem semmi élmény volt!

Na, örülök hogy jól sikerült :)

Nekem nem volt ilyen szerencsém, én 2012 júliusában voltam utoljára túrán, pont a BL-győzelem után. Kérdeztem a túravezetőt hogy a BL-serleget meg lehet-e nézni, de sajnos magával vitte a csapat az amerikai(vagy ázsiai, nem emlékszem) haknira.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Chat

#142 Hozzászólás Szerző: almos »

22 font volt a stadion túra, amivel a múzeumba is be lehetett menni.
A fényképezés ingyen volt, 10 font volt a nyomtatott kép kerettel, 5 font a digitális copy, amit egy kóddal a honlapról le lehet tölteni. Én kettő digitálisat vettem 10 fontért, itthon lementem aztán olcsóbban előhivatom majd.
LAMPARD#8

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#143 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

almos írta:Na tegnap sikerült eljutnom a Stamford Bridge-re. Hát hihetetlen, 1000-szer jobb, mint gondoltam. Csak két dolgot szeretnék pluszba megosztani: vendég öltözőbe Puskás meze is ki volt rakva, olyan nevek mellett, mint Ronaldo, Scholes, Moore, Charlton, Matthews, Cruyff, a másik pedig, hogy lehetett képet csinálni az eredeti PL serleggel, amit idén nyertünk, meg is csókoltam, nem semmi élmény volt!
Most is 10 font volt a kép a serleggel?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Chat

#144 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

almos írta:Na tegnap sikerült eljutnom a Stamford Bridge-re. Hát hihetetlen, 1000-szer jobb, mint gondoltam. Csak két dolgot szeretnék pluszba megosztani: vendég öltözőbe Puskás meze is ki volt rakva, olyan nevek mellett, mint Ronaldo, Scholes, Moore, Charlton, Matthews, Cruyff, a másik pedig, hogy lehetett képet csinálni az eredeti PL serleggel, amit idén nyertünk, meg is csókoltam, nem semmi élmény volt!
Mennyi volt igy kompletten a stadion körbejárás?

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Chat

#145 Hozzászólás Szerző: almos »

Na tegnap sikerült eljutnom a Stamford Bridge-re. Hát hihetetlen, 1000-szer jobb, mint gondoltam. Csak két dolgot szeretnék pluszba megosztani: vendég öltözőbe Puskás meze is ki volt rakva, olyan nevek mellett, mint Ronaldo, Scholes, Moore, Charlton, Matthews, Cruyff, a másik pedig, hogy lehetett képet csinálni az eredeti PL serleggel, amit idén nyertünk, meg is csókoltam, nem semmi élmény volt!
LAMPARD#8

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Chat

#146 Hozzászólás Szerző: laczze »

Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Chat

#147 Hozzászólás Szerző: almos »

Dante írta:Lehet a szponzorváltásra készülnek, gondolom minden tele van adidas matricákkal és az nem túl esztétikus ha a polcokon Nike mezek lesznek pár héten belül.
Bizom benne, hogy a shopban is lesznek jó akciók, szeretnék valamit venni. Egy Kanté mezt szivesen elviselnék. :mrgreen:
LAMPARD#8

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Chat

#148 Hozzászólás Szerző: Dante »

Lehet a szponzorváltásra készülnek, gondolom minden tele van adidas matricákkal és az nem túl esztétikus ha a polcokon Nike mezek lesznek pár héten belül.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Chat

#149 Hozzászólás Szerző: almos »

Николаевич írta:
almos írta: Nagyon szépen köszönöm az infókat. Én is ezt az oldalt nézegettem. Szerencsére az összes nap, amikor ráérek lehet menni Stadium tour-ra. Még annyi kérdésem lenne, hogy kb. milyen hosszú egy ilyen túra illetve helyszinen is a neten szereplő 22 fontot kell fizetni? Másik kérdésem, hogy a körbevezetésen kivül még javasolsz bármit, amit érdemes megnézni a stadionban vagy körül, ami a csapathoz kapcsolódik? Shopba mindenféleképp bemegyek, remélem lesznek leárazások a Nike-ra váltás miatt is.
Szerk.: Mi a különbség a Megastore és a Shop között? Megastore egész júniusban zárva.
Kb egy óra a túra.

22 fontot ír a honlap, gondolom azért figyelnek arra hogy ez pontos legyen. De ha nem akkor se lehet túl komoly eltérés. Én legutóbb 5 éve voltam túrán, nem emlékszem már hogy mennyit fizettem, lehet azóta emeltek is, de szerintem pontos kell hogy legyen az a 22 font amit írnak.

A megastore az egy böszme nagy, két szintes áruház a stadion tövében ahol lőszertől lószarig mindent árulnak Chelsea-logóval ellátva. Ez tuti be van zárva? Hol olvastad? Kár lenne ha nem tudnál menni, 1-2 órát simán el lehet töltetni ott nézelődéssel.

Nekem nem rélmlik hogy a túrán a shop-on kívül van ott más csapathoz köthető dolog. A túrán - mivel fél óránként indulnak a csoportok - folyamatosan terelve vagytok, tehát nem bóklászhatsz szabadon a stadionban. Túra előtt vagy után a múzeumban lehet tartózkodni meg a store-ba, szerintem máshova nem mehetsz a stadionba. (de javítsatok ki ha tudtok valamit)
Ezt irja: "Throughout June the Megastore will be closed for refurbishment. The Stamford Gate store will be open."
Köszönöm a további infókat, hamarosan testközelről megtapasztalom mind. :)
LAMPARD#8

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#150 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

almos írta: Nagyon szépen köszönöm az infókat. Én is ezt az oldalt nézegettem. Szerencsére az összes nap, amikor ráérek lehet menni Stadium tour-ra. Még annyi kérdésem lenne, hogy kb. milyen hosszú egy ilyen túra illetve helyszinen is a neten szereplő 22 fontot kell fizetni? Másik kérdésem, hogy a körbevezetésen kivül még javasolsz bármit, amit érdemes megnézni a stadionban vagy körül, ami a csapathoz kapcsolódik? Shopba mindenféleképp bemegyek, remélem lesznek leárazások a Nike-ra váltás miatt is.
Szerk.: Mi a különbség a Megastore és a Shop között? Megastore egész júniusban zárva.
Kb egy óra a túra.

22 fontot ír a honlap, gondolom azért figyelnek arra hogy ez pontos legyen. De ha nem akkor se lehet túl komoly eltérés. Én legutóbb 5 éve voltam túrán, nem emlékszem már hogy mennyit fizettem, lehet azóta emeltek is, de szerintem pontos kell hogy legyen az a 22 font amit írnak.

A megastore az egy böszme nagy, két szintes áruház a stadion tövében ahol lőszertől lószarig mindent árulnak Chelsea-logóval ellátva. Ez tuti be van zárva? Hol olvastad? Kár lenne ha nem tudnál menni, 1-2 órát simán el lehet töltetni ott nézelődéssel.

Nekem nem rélmlik hogy a túrán a shop-on kívül van ott más csapathoz köthető dolog. A túrán - mivel fél óránként indulnak a csoportok - folyamatosan terelve vagytok, tehát nem bóklászhatsz szabadon a stadionban. Túra előtt vagy után a múzeumban lehet tartózkodni meg a store-ba, szerintem máshova nem mehetsz a stadionba. (de javítsatok ki ha tudtok valamit)

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Chat

#151 Hozzászólás Szerző: almos »

Николаевич írta:
almos írta:Sziasztok!
Június 7-14. Angliában leszek, London mellett egy kis városban. 7-én, 8-án, 13-án vagy 14-én szeretnék elmenni megnézni a Stamford Bridge-et. Tudna valaki segíteni benne, hogy ilyenkor mi van nyitva, hova tudok bemenni, nyitvatartás, stb? Gyakorlatilag e 4 nap közül bármelyik jó lenne, igazodnék én is a stadion idejéhez.
Előre is köszönöm!

http://www.chelseafc.com/the-club/stadi ... useum.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Itt van minden info.

Különösen nézd meg a jobb oldali "unavailable dates" sávot, ott írja hogy június 9-én valamiért zárva lesz, meg lesznek olyan napok amikor az öltözőket kihagyják a túrából. Ha tudsz alkalmazkodni akkor olyan napot nézz ki amikor nincs semmi ilyesmi.

Amúgy fél óránként vannak túrák, szerintem úgy érdemes megvenni a jegyet hogy a vásárlástól számított 1-másfél óra múlva induljon a túra, addig kicsit körbe tudsz szaglászni, ha jól emlékszem a múzeumba is be tudsz menni a túra előtt. A túra alatt végigvisznek az öltözőkön, a játékoskijárón, a folyosókon, a pálya mellé és a lelátóra is mentek. A shop is nyitva van, oda is érdemes benézni mindenképp. Maga a tour angolul megy, de a túravezetők figyelembe veszik azt hogy a legtöbb ember ott külföldi és nem angol anyanyelvű, ezért lassan, érthetően beszélnek és nem bonyolítják túl, alapfokú angollal is simán megérted amit mond.
Nagyon szépen köszönöm az infókat. Én is ezt az oldalt nézegettem. Szerencsére az összes nap, amikor ráérek lehet menni Stadium tour-ra. Még annyi kérdésem lenne, hogy kb. milyen hosszú egy ilyen túra illetve helyszinen is a neten szereplő 22 fontot kell fizetni? Másik kérdésem, hogy a körbevezetésen kivül még javasolsz bármit, amit érdemes megnézni a stadionban vagy körül, ami a csapathoz kapcsolódik? Shopba mindenféleképp bemegyek, remélem lesznek leárazások a Nike-ra váltás miatt is.
Szerk.: Mi a különbség a Megastore és a Shop között? Megastore egész júniusban zárva.
LAMPARD#8

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#152 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

almos írta:Sziasztok!
Június 7-14. Angliában leszek, London mellett egy kis városban. 7-én, 8-án, 13-án vagy 14-én szeretnék elmenni megnézni a Stamford Bridge-et. Tudna valaki segíteni benne, hogy ilyenkor mi van nyitva, hova tudok bemenni, nyitvatartás, stb? Gyakorlatilag e 4 nap közül bármelyik jó lenne, igazodnék én is a stadion idejéhez.
Előre is köszönöm!

http://www.chelseafc.com/the-club/stadi ... useum.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Itt van minden info.

Különösen nézd meg a jobb oldali "unavailable dates" sávot, ott írja hogy június 9-én valamiért zárva lesz, meg lesznek olyan napok amikor az öltözőket kihagyják a túrából. Ha tudsz alkalmazkodni akkor olyan napot nézz ki amikor nincs semmi ilyesmi.

Amúgy fél óránként vannak túrák, szerintem úgy érdemes megvenni a jegyet hogy a vásárlástól számított 1-másfél óra múlva induljon a túra, addig kicsit körbe tudsz szaglászni, ha jól emlékszem a múzeumba is be tudsz menni a túra előtt. A túra alatt végigvisznek az öltözőkön, a játékoskijárón, a folyosókon, a pálya mellé és a lelátóra is mentek. A shop is nyitva van, oda is érdemes benézni mindenképp. Maga a tour angolul megy, de a túravezetők figyelembe veszik azt hogy a legtöbb ember ott külföldi és nem angol anyanyelvű, ezért lassan, érthetően beszélnek és nem bonyolítják túl, alapfokú angollal is simán megérted amit mond.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Chat

#153 Hozzászólás Szerző: almos »

Sziasztok!
Június 7-14. Angliában leszek, London mellett egy kis városban. 7-én, 8-án, 13-án vagy 14-én szeretnék elmenni megnézni a Stamford Bridge-et. Tudna valaki segíteni benne, hogy ilyenkor mi van nyitva, hova tudok bemenni, nyitvatartás, stb? Gyakorlatilag e 4 nap közül bármelyik jó lenne, igazodnék én is a stadion idejéhez.
Előre is köszönöm!
LAMPARD#8

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#154 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

laczze írta:Hali.
Az útwenger - chelsea hungary mai videó beszélgetésük youtube on hogy van fent?

https://www.youtube.com/watch?v=Tr-rLcqas0I" onclick="window.open(this.href);return false;

Itt lesz majd gondolom, csak feldolgozza a youtube.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Chat

#155 Hozzászólás Szerző: laczze »

Hali.
Az útwenger - chelsea hungary mai videó beszélgetésük youtube on hogy van fent?
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#156 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

SuperFrankie írta:
kiskacsa08 írta:
SuperFrankie írta:Köszönöm szépen, így már egyértelmű!

Azt olvastam, hogy átszállásnál nem kell külön jegyet venni, ez tényleg így van?Single ticket-re gondolok
Érdemes venni napijegyet, azzal utazhatsz bármilyen tömegközlekedési eszközön egész nap az adott zónán belül, és nem is drága.
http://content.tfl.gov.uk/adult-fares-2017.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Ez szuper, köszi! :)
Felesleges napijegyet venned mert lehet, hogy nem használod ki. Egyszerűbb rátölteni pénzt a kártyára, mert, ha nem használod el mindent, azt vissza tudod kérni az automatából. Ha a feltöltésekkel eléred a napijegy árát akkor utána így is ingyenes a további utazásod.

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Chat

#157 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

kiskacsa08 írta:
SuperFrankie írta:Köszönöm szépen, így már egyértelmű!

Azt olvastam, hogy átszállásnál nem kell külön jegyet venni, ez tényleg így van?Single ticket-re gondolok
Érdemes venni napijegyet, azzal utazhatsz bármilyen tömegközlekedési eszközön egész nap az adott zónán belül, és nem is drága.
http://content.tfl.gov.uk/adult-fares-2017.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Ez szuper, köszi! :)
Who the fuck are Man.United

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Chat

#158 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

SuperFrankie írta:Köszönöm szépen, így már egyértelmű!

Azt olvastam, hogy átszállásnál nem kell külön jegyet venni, ez tényleg így van?Single ticket-re gondolok
Érdemes venni napijegyet, azzal utazhatsz bármilyen tömegközlekedési eszközön egész nap az adott zónán belül, és nem is drága.
http://content.tfl.gov.uk/adult-fares-2017.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Chat

#159 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

kiskacsa08 írta:
SuperFrankie írta:Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.A héten megyek Londonba vonattal a King's Cross pályaudvarra.Innen szeretnék metróval eljutni a Stamford Bridge-hez.Mi a legjobb útvonal, illetve hány átszállás kellene?Azt vágom, hogy Fulham Broadway-nél kell leszállni, de egyelőre nem tudtam többet kibogozni, pedig nézegettem a hálózatot de kissé bonyolult nekem :D

Előre is köszi a segítséget!
http://content.tfl.gov.uk/standard-tube-map.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
King's Cross-on felszállsz a Hammersmith-be tartó sárga metróra (Circle), Edgware Road-on átszállsz a zöld metróra (District), amivel már tudsz menni a Fulham Broadway-ig.

Az irányokra figyelj, könnyű eltéveszteni.
Köszönöm szépen, így már egyértelmű!

Azt olvastam, hogy átszállásnál nem kell külön jegyet venni, ez tényleg így van?Single ticket-re gondolok
Who the fuck are Man.United

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Chat

#160 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

SuperFrankie írta:Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.A héten megyek Londonba vonattal a King's Cross pályaudvarra.Innen szeretnék metróval eljutni a Stamford Bridge-hez.Mi a legjobb útvonal, illetve hány átszállás kellene?Azt vágom, hogy Fulham Broadway-nél kell leszállni, de egyelőre nem tudtam többet kibogozni, pedig nézegettem a hálózatot de kissé bonyolult nekem :D

Előre is köszi a segítséget!
http://content.tfl.gov.uk/standard-tube-map.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
King's Cross-on felszállsz a Hammersmith-be tartó sárga metróra (Circle), Edgware Road-on átszállsz a zöld metróra (District), amivel már tudsz menni a Fulham Broadway-ig.

Az irányokra figyelj, könnyű eltéveszteni.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Válasz küldése