Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Chat

#201 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Chucky írta:
Gereb írta:Sziasztok.
Én is telefon vásárlás elé kerültem, és itt többetektől láttam, hogy Honor 8-ast vett. Mi a tapasztalat a telefonnal kapcsolatban?
Szia! A telefon baromi gyors, eddig nekem 0 akadás volt, bárhová is mentem a neten. E-mail gyorsan jön-megy. Képeket csak automatán csináltam (szerintem elég korrekt így is), de egy kedves barátom megnézte a manuális beállításokat és azt mondta elég profi. Szóval aki arra van rákattanva, tuti jó képeket csinálhat vele.

Kinézet: baromi szép maga a telefon. Mivel üveg, így egy fólia és valami tok (én átlátszót rendeltem...) mindenképpen kell rá a karcok miatt. A telefon NAGYON csúszik! NEkem kézben nem, de ha leteszem, képes elvándorolni és ez nem vicc. :) Én teljesen elégedett vagyok vele, bár sok mindent még most fedezek fel, mert wp után ezt megszokni....

Ja igen! Az új lenyomatokat is gyűjti szépen, ami a fehéren nem látszik nagyon, igaz ezt csak máshol olvastam csak, mert nekem kék van.

Én ennyit tudtam hozzátenni, de Zsolt biztos többet tud majd mondani róla. :) Összegezve: nekem nagyon bejön és szerintem megéri a MOSTANI árát. :wink:
Chucky kb leírt mindent, csak megerősíteni tudom. Tökéletesen kielégített eddig minden igényt. Még nem tudtam megakasztani semmivel, MortalKombat meg HD Chelsea meccs egyszerre játszása mellé 10 nyitott appal se okoz problémát :) Akkuidő nálam átlagos használatnál 2 nap (zene, pár fénykép, face, insta, twitter meg az alap hétköznapi szarságok).

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Chat

#202 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

rafanadal írta:Nalam vegul Galaxy S6 lett a nyero. Eddig nagyon meg vagyok elegedve vele, allati gyors es mindenben amire szuksegem van eddig kisegitett. Egyeduli dolog ami negativ talan, hogy ha rendesen hasznalom akkor majdnem minden nap, de legjobb esetben ket naponta tolteni kell. Erre mondjuk szamitottam, szoval nem ert meglepeteskent.
Ez általános már minden mai telefonnál. Szerintem még nem igazán lehet a régi mércével mért akkuidőt elérni a fullhd felbontású 5+colos képernyőkkel. 1 teljes nap üzemidő már jónak számít.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#203 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Hazard sérülése miatt ha minden igaz a fantasy becseréli Rondont a padról aki épp mesterhármason van. Ezt nevezem szerencsének. Ha már Kane nem lő gólt a Hull ellen és megkockáztattam vele a triple captaint.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Chat

#204 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Norbertoo írta:Én az iPhone 7-et és 7+-t nem ajánlom. Lecserélték az eddig használt Qualcomm modemeket bennük intelre, amivel (itt Európában) csak a baj van. Mivel LTE-n nincsen még hangátvitel - majd ha IP-n intézik ezt is, akkor már lesz -, ezért telefonhívásoknál át kell állnia a telefonoknak 3G-re, amit az intel modem nagyon szarul kezel, vagy meg se csinálja, vagy eldobja a dolgot - 10 beérkező hívásból kb a fele végzi így. EDGE-n (2,5G) pedig kb. olyan, mintha nem is lenne térerőd, jellemzően nem tudnak elérni telefonon. Ez ugye leginkább vidéken szívás, ahol kérdéses a lefedettség. Mindenesetre így a telefon alapfunkciója működik szarul...
Iphoneból mindig csak az S szériát szabad megvenni, mert az mindig jóval kifinomultabb és hardverileg is erősebb, mint az alapverzió. A sima 6-nak is volt jó néhány hibája, a 6s-ben viszont sikerült kiküszöbölni a mono hangszórón és a gyenge akksin kívül mindent. Gondolom, látva majd a visszajelzéseket, a 7s-ben is igyekeznek orvosolni majd ezeket a problémákat, bár mintha olyat is olvastam volna, hogy nem is lesz 7s, hanem majd csak jövőre az Iphone 8.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Chat

#205 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Én az iPhone 7-et és 7+-t nem ajánlom. Lecserélték az eddig használt Qualcomm modemeket bennük intelre, amivel (itt Európában) csak a baj van. Mivel LTE-n nincsen még hangátvitel - majd ha IP-n intézik ezt is, akkor már lesz -, ezért telefonhívásoknál át kell állnia a telefonoknak 3G-re, amit az intel modem nagyon szarul kezel, vagy meg se csinálja, vagy eldobja a dolgot - 10 beérkező hívásból kb a fele végzi így. EDGE-n (2,5G) pedig kb. olyan, mintha nem is lenne térerőd, jellemzően nem tudnak elérni telefonon. Ez ugye leginkább vidéken szívás, ahol kérdéses a lefedettség. Mindenesetre így a telefon alapfunkciója működik szarul...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#206 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nalam vegul Galaxy S6 lett a nyero. Eddig nagyon meg vagyok elegedve vele, allati gyors es mindenben amire szuksegem van eddig kisegitett. Egyeduli dolog ami negativ talan, hogy ha rendesen hasznalom akkor majdnem minden nap, de legjobb esetben ket naponta tolteni kell. Erre mondjuk szamitottam, szoval nem ert meglepeteskent.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Chat

#207 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Gereb írta:Sziasztok.
Én is telefon vásárlás elé kerültem, és itt többetektől láttam, hogy Honor 8-ast vett. Mi a tapasztalat a telefonnal kapcsolatban?
Szia! A telefon baromi gyors, eddig nekem 0 akadás volt, bárhová is mentem a neten. E-mail gyorsan jön-megy. Képeket csak automatán csináltam (szerintem elég korrekt így is), de egy kedves barátom megnézte a manuális beállításokat és azt mondta elég profi. Szóval aki arra van rákattanva, tuti jó képeket csinálhat vele.

Kinézet: baromi szép maga a telefon. Mivel üveg, így egy fólia és valami tok (én átlátszót rendeltem...) mindenképpen kell rá a karcok miatt. A telefon NAGYON csúszik! NEkem kézben nem, de ha leteszem, képes elvándorolni és ez nem vicc. :) Én teljesen elégedett vagyok vele, bár sok mindent még most fedezek fel, mert wp után ezt megszokni....

Ja igen! Az új lenyomatokat is gyűjti szépen, ami a fehéren nem látszik nagyon, igaz ezt csak máshol olvastam csak, mert nekem kék van.

Én ennyit tudtam hozzátenni, de Zsolt biztos többet tud majd mondani róla. :) Összegezve: nekem nagyon bejön és szerintem megéri a MOSTANI árát. :wink:

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Chat

#208 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Sziasztok.
Én is telefon vásárlás elé kerültem, és itt többetektől láttam, hogy Honor 8-ast vett. Mi a tapasztalat a telefonnal kapcsolatban?

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Chat

#209 Hozzászólás Szerző: Wisey »

laczze írta:Tudni valamit Csóka Dániel ről? Chelsea nél volt próbajátékon, bár én Zalai vagyok ( Ő is ZTE utánpótlás) de nemtudok semmit.
Akinek esetleg új.
http://www.zalaifoci.hu/tartalom/cikk/3 ... helsea_ben" onclick="window.open(this.href);return false;
2. Felvonás http://www.zalaifoci.hu/tartalom/cikk/3 ... ka_danielt" onclick="window.open(this.href);return false;
Egy 17 eves gyerekröl valoszinüleg nem fog cikkezni a chelseafc.com, de ha összejön neki valami szerzödes, akkor arrol a magyar weblapok biztosan beszamolnak majd.
Kepzelheted, hany fiatal megy ki probajatekra, es azok közül milyen kevesen kapnak szerzödest... Es aztan meg ök sem nagyon jutnak el a felnött csapatig :(

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Chat

#210 Hozzászólás Szerző: laczze »

Tudni valamit Csóka Dániel ről? Chelsea nél volt próbajátékon, bár én Zalai vagyok ( Ő is ZTE utánpótlás) de nemtudok semmit.
Akinek esetleg új.
http://www.zalaifoci.hu/tartalom/cikk/3 ... helsea_ben" onclick="window.open(this.href);return false;
2. Felvonás http://www.zalaifoci.hu/tartalom/cikk/3 ... ka_danielt" onclick="window.open(this.href);return false;
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#211 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Egy hónapig tudok küldeni korlátlan számú meghívót nCore-ra, ha kell valakinek dobjon privátot :)

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Chat

#212 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Chucky írta:Nem tudnád belinkelni ide a cuccokat, amiket rendeltél? Kíváncsi vagyok rá. :) Itt milyen gyakran frissül az op rendszer? Mert wp elég sok frissítést kiadott, amit jelzett is a telefon. Gondolom majd ez is jelzi valahogy...
Hát félévente egyszer talán. Hú te meg nem tudom keresni már, van kb 15000 aukció, én két liciteset fogtam ki amiket megnyertem. De ha beírod, hogy Tempered Glass Honor 8 - ez lesz az üvegfólia, meg silicone case honor 8, akkor meglátod őket ez kb 100% :)

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Chat

#213 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Nem tudnád belinkelni ide a cuccokat, amiket rendeltél? Kíváncsi vagyok rá. :) Itt milyen gyakran frissül az op rendszer? Mert wp elég sok frissítést kiadott, amit jelzett is a telefon. Gondolom majd ez is jelzi valahogy...

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Chat

#214 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Chucky írta:
GereZsolt írta:
Chucky írta:Megvan, köszönöm. :) A fájlra nem kattintottam eddig... :oops:
Ha valami nem menne nyugodtan szólj. Még egy jó tanács, hogy az automatikus fényerő állítást vedd ki, mert baszottul elsötétíti a képet.
Úgy lesz, köszi. :) Igen, azt én is észrevettem. Mondtam is, hogy ha ez is bedöglik, felkötöm magam... :D Maga a telefon baromi szép, olyan mint egy rakéta. Ami bajom van vele, hogy előre fóliát alig lehet rá venni, mert a lekerekítés miatt nem ér a végéig.. Most rendeltem hozzá egy átlátszó szilikon (legvékonyabb) tokot hátra, meg fóliát előre a telekomtól. Remélem jó lesz....
Én ebayről várom ugyanezeket :) A 2 együtt volt kerek 374 forint :D
És igen, nagyon szép telefon, főleg kékben.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Chat

#215 Hozzászólás Szerző: Chucky »

GereZsolt írta:
Chucky írta:Megvan, köszönöm. :) A fájlra nem kattintottam eddig... :oops:
Ha valami nem menne nyugodtan szólj. Még egy jó tanács, hogy az automatikus fényerő állítást vedd ki, mert baszottul elsötétíti a képet.
Úgy lesz, köszi. :) Igen, azt én is észrevettem. Mondtam is, hogy ha ez is bedöglik, felkötöm magam... :D Maga a telefon baromi szép, olyan mint egy rakéta. Ami bajom van vele, hogy előre fóliát alig lehet rá venni, mert a lekerekítés miatt nem ér a végéig.. Most rendeltem hozzá egy átlátszó szilikon (legvékonyabb) tokot hátra, meg fóliát előre a telekomtól. Remélem jó lesz....

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Chat

#216 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Használta már itt valaki Adidasék bármelyik fűző nélküli focicipőjét? Ha igen, milyen tapasztalata van vele?

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Chat

#217 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Chucky írta:Megvan, köszönöm. :) A fájlra nem kattintottam eddig... :oops:
Ha valami nem menne nyugodtan szólj. Még egy jó tanács, hogy az automatikus fényerő állítást vedd ki, mert baszottul elsötétíti a képet.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Chat

#218 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Megvan, köszönöm. :) A fájlra nem kattintottam eddig... :oops:

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Chat

#219 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Chucky írta:
GereZsolt írta:
Chucky írta:Akkor tuti nem rossz. Cuccokkal meg nem rakom tele, szinte semmit nem szoktam telepíteni telefonokra. Én is a telekomnál néztem. Sajnos a telefonomnak annyi, de mivel a hűség nem járt le, így nem tudok másikat venni, csak előfizu nélkülit. Az ott 120k most, viszont kékbe csak 2 helyen van Bp-en.... Köszi az infókat! :)
Én Szegeden vettem, nekem is 120 volt. Ha van rá lehetőséged menj el a kékért, hidd el megéri :) Nagyon jól néz ki.

Megvettem, tényleg baromi jó. :) Próbálom tanulmányozni, mert nagyon szokatlan még... Viszont tudnál segíteni abban, hogy tudnék rátenni zenét?
Mint egy pendrive-ra. Telefonon lehúzod az értesítéseket, katt a fájlokra, onnantól már semmi extra.
Közben eszembe jutott, hogy wpS vagy. Szóval képernyőd balsarkát lefelé húzod amikor feldugod gépre, ott kattintasz a kis értesítésnél fájlokra, majd onnantól felismeri mint egy külső adattárolót, gondolom innen már megy :)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Chat

#220 Hozzászólás Szerző: kazomester »

laczze írta:
kazomester írta:
laczze írta:Mától végre van Spíler Tv a T-home nál.
Épp ideje volt, vége az akadozó és/vagy kockás netes bajlódásnak :)
Az acestream segítségével semmi baszakodás nincs, nem értem miért nem azt használjátok :roll:
Azét csak jobb a tv elött feküdni és csak 1 gombnyomással odakapcsolni :)
Az tény, az eddig szót kihagytam a kérdésből.

Válasz küldése