Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Chat

#321 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

A minap kaptam egy olyan e-mailt, ami egy kicsit kiakasztott. A címzett az egyetemi karom (BME GTK) hallgatói képviselete volt - én valószínűleg a levlista miatt kaptam meg, bár ki tudja -, és szeretném nektek ide módosítások nélkül - a nevet persze megváltoztatva - bemásolni.
Jónapot. Olyan kérdéssel fordulnék magukhoz , hogy 0. Zh n nemértem el kishijján a 24 pontot. És hallottam , olyan hírt ,hogy idéntől nem kötelező a bevezető matek hanem ajánlott annak aki úgy érzi szüksége van rá . Erről kérhetnék egy kis tájékoztatást? Kötelező felvennem ha nincs meg a kívánt pont vagy változott az elmúlt év szabálya.


Köszönöm Ló Béla
Nem akarom borzasztóan részletesen kifejteni a véleményemet itt - mert azt Miskolcig lehetne hallani -, annyit fűznék hozzá, hogy ezzel a személlyel egy felsőoktatási intézménybe járok. Hírneve alapján Magyarország egyik legjobb ilyen intézményébe. Szeretném azt hinni, hogy ez a kivétel és kevés ilyen embert vesznek föl anyuci/apuci/diákhitelci pénzén, de valahogy kezdem elengedni ezt a naiv képzelgést. Hogy tud valaki így leérettségizni?

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Chat

#322 Hozzászólás Szerző: laczze »

A katonasághoz kötelező az érettségi ? Anélkül esélytelen a dolog ?
Pár helyen azt olvastam kell hozzá,de nem tudom kizáró ok e ha nincs.
Drogba,Lampard,Terry <3

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Chat

#323 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

laczze írta:Tud valaki ajánlani valami programot arra, amivel ellenőrizni tudom a HDD m-et?
Ugyanis szervízbe akarom vinni, hogy nyomják rá a win7-et ( ez a 2. alkalom ) és első alkalomnál azt mondta a csávó, hogy nem működik 100% on ezért ő így nem csinálja meg a telepítést mert nem tudja garantálni, hogy jó lesz tehát korrekt volt nem gondolom, hogy átbaszna csak azért kíváncsi vagyok, mielött beviszem megnézném én is.
HD Sentinelt ajánlom. Elvileg 30 napig ingyenesen tudod használni.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Chat

#324 Hozzászólás Szerző: laczze »

Tud valaki ajánlani valami programot arra, amivel ellenőrizni tudom a HDD m-et?
Ugyanis szervízbe akarom vinni, hogy nyomják rá a win7-et ( ez a 2. alkalom ) és első alkalomnál azt mondta a csávó, hogy nem működik 100% on ezért ő így nem csinálja meg a telepítést mert nem tudja garantálni, hogy jó lesz tehát korrekt volt nem gondolom, hogy átbaszna csak azért kíváncsi vagyok, mielött beviszem megnézném én is.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Chat

#325 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Spring írta:De rohadt sok időtök van ilyeneken vitatkozni, hatalmas irigye vagyok az ilyen embereknek :D
Nekem az a kedvencem, amikor felnézek a fórumra és lement itt két világháború meg egy gazdasági válság a két látogatásom között, de persze az egész azóta már ki lett törölve. Csak itt a Chat topicban van minimális nyoma :D

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Chat

#326 Hozzászólás Szerző: Spring »

De rohadt sok időtök van ilyeneken vitatkozni, hatalmas irigye vagyok az ilyen embereknek :D
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Chat

#327 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Sheenka írta:kulturált stílusban? Elveszne a fórum alapvető értéke, az összetartás és a tolerancia. Fúj! Igen is szükség van olyanokra, akik képviselik a passzív agresszív 12 éveseket! #JeSuisPitykee
A "passzív agresszív 12 évesek" vezető szerepét meghagyom neked, én a 23 éves fejemmel túlkoros lennék :wink:
Chester írta:Tudod te, mi az a moderátor?
Igen, tudom mit takar a moderátori szerepkör és tudtommal nem tartalmazza azt, hogy valakit szabályszegés nélkül kivágjunk a fórumról. Továbbá az sem, hogy visszaélünk a moderátori jogunkkal, akár annyira is, hogy valakit fenyegetünk vele. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy egy jól működő fórumra nem kell egy moderátor, hiszen ha nem lenne, akkor tényleg olyan lenne mint egy csupa névtelen által teli fejetlen irkodást tartalmazó valami. De egy moderátornak sem kéne átlépni a saját határait, szerintem ezt tudnod kéne neked is.
Chester írta: Mivel ez egy fórum, és ha a stílusod nem erre a fórumra illő, akkor ja, komoly bűn. Ez nem a 444 meg hasonló kupleráj fórumok, ezt jól jegyezd meg. Az nem érdekel, hogy kinek kivel van problémája, nem szerethet mindenki mindenkit, de ezt meg lehet értelmesen is vitatni. Azt elb@sztam, hogy privátba kellett volna "fenyegetőzni", bár ezt inkább felszólításnak szántam, nem fenyegetőzésnek.
Nyilván ha a stílusom megütné az alpári barbár szintet, akkor megérteném a kiakadásod okát. De még mindig nem érzem úgy, hogy átléptem volna egy olyan határt, amit itt más ne lépne át nap mint nap. Csak annyit látok, hogy bevédtél valakit, akit nyilván jobban kedvelsz mint engem és fenyegetőztél feleslegesen a semmiért! Én részemről nem tervezem tovább vinni ezt a kisebb nézeteltérést, feleslegesnek tartom. De szerintem az nem vezet semmi jóra, ha továbbra is ezt a fenyegtő stílust alkalmazod, csak az ellentétjét éred el vele. üdv.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#328 Hozzászólás Szerző: Chester »

Na, szedjük akkor szét.
Pityee írta:Egyébként mindenkinek egyéni stílusa van és nem azért jár egy fórumra, hogy egy moderátor megszabja neki,h mit és hogyan írjon.
Tudod te, mi az a moderátor?
Pityee írta:A saját stílusán senki nem akar és nem is fog változtatni. Nem mellesleges te is változtathatnál a stílusodon, meg még itt néhányan ha itt tartunk. Vagy itt ez a módi, hogy dobáljuk ki a semmiből a szurkolótársakat? Rendkívül összetartó társaság lehet :D
Én változtattam a saját stílusomon, a legnagyobb hétereim sem mondhatják, hogy fanyalognék mint tavaly. Senkit nem tiltunk ki azonnal, van ennek egy fokozata, elvileg tisztában vagy a szabályokkal, ha már szerinted nem szegted meg (amúgy tényleg nem).

Pityee írta:Azért fórum a fórum, hogy mindenki írjon a saját stílusában és igen sokszor van nem egyetértés amit sokan ki is nyilvánítanak és kiállnak a véleményük mellett, mégis h nézne ki ha mindenki mindenben egyetértene? :) A lényeg továbbra is ugyanúgy ki fogok állni a véleményem mellett a saját stílusommal és nem fogok a te kedvedért változtatni rajta.
Még mindig nem érted, hogy nem a véleményeddel van a baj, hanem ahogy közlöd, amíg ezt nem fogod fel, addig nem tudok veled mit kezdeni, de pár like-ot biztos kapsz majd ezért néhány embertől.

Pityee írta:Eddig nem úgy ismertem meg ezt az oldalt, hogy itt mindenkinek a szájába lenne adva, hogy mit kell mondani. De ahogy nézem ez csak néhány személyre vonatkozik főleg az újakra, de elárulom, hogy attól mer valaki itt van régebben még nem kell neki tolerálni a stílusát, ha már te így kihegyezted magad az enyémre. Azt inkább nem is említem, hogy milyen szép dolog mikor egy moderátor visszaél a jogával és elkezd fenyegetőzni vele mert aztán ő megmutatja ki a jani. :lol:
Újra megkérdezném, hogy tisztában vagy a 'moderátor' szó fogalmával? És a szabályzattal, hogy hogyan megy itt a "büntetés" folyamata? Mindenki újoncként kezdte, és érdekes módon nem volt senkivel probléma a korábbiakban, de biztos csak bealudtak a b@szogató moderátorok.
Pityee írta:Nincs amúgy veled semmi problémám, csak nem tetszett ez a fenyegetőzö stílusod, de amint látom neked van problémád velem, szóval nyugodtan használd a hős moderátori jogod és ha zavarok akkor ki lehet rakni, mert kiállok a véleményem mellett a saját stílusomban, komoly bűn vao :)
Mivel ez egy fórum, és ha a stílusod nem erre a fórumra illő, akkor ja, komoly bűn. Ez nem a 444 meg hasonló kupleráj fórumok, ezt jól jegyezd meg. Az nem érdekel, hogy kinek kivel van problémája, nem szerethet mindenki mindenkit, de ezt meg lehet értelmesen is vitatni. Azt elb@sztam, hogy privátba kellett volna "fenyegetőzni", bár ezt inkább felszólításnak szántam, nem fenyegetőzésnek.

Üdv,
a nagymenő

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Chat

#329 Hozzászólás Szerző: laczze »

Elég ciki a Való világ néhány lakója de az mindent visz, hogy a műsorvezető csaj elsorolni nem tudja kik vannak a villába meg össze vissza akadozva beszél, vicc, a legtöbb nem egy IQ bajnok de ezekszerint az rtl nél se azok, jobban húzza a színvonalat az, hogy a műsorvezető sincs képben :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Chat

#330 Hozzászólás Szerző: putthelime »

almos írta:Van a Spiler tv-nek PL összefoglalója, mint ami a Diginél volt? Imádtam azt a műsort, most meg unalmasak a hétfő estéim... :cry:
Ha nem zavar az angol nyelv, akkor ajánlom neked a MOTD (Match of the Day) letöltését a hétfő estéidre. A BBC pazar, tradicionális (már 50+ éves) műsora. Másfél órában összefoglalják a meccseket, elemzésekkel és interjúkkal tarkítva, ráadásul értemles, PL-ben jártas, hiteles emberek (Alan Shearer, Danny Murphy, Ruud Gullit, Jermaine Jenas stb.) teszik ezt.

A szombat esti adást szoktam követni, mert aznap Gary Lineker a műsorvezető és nagyon kedvelem az öreget. A vasárnapi rész nyilván azért jobb, mert az aznapi meccsek mellett (szűkebben, mint az előző esti adás) a szombatiakkal is foglalkoznak.

Ezen a linken belenézhetsz, milyen egy "blokk" az adásban.
They do now.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#331 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

almos írta:Van a Spiler tv-nek PL összefoglalója, mint ami a Diginél volt? Imádtam azt a műsort, most meg unalmasak a hétfő estéim... :cry:
Sima összefoglaló van, de az elemzős rész még várat magára. Viszont figyelembe véve a felhozatalt jobb is ha nem okoskodnak.
Ha emiatt unalmas az életed akkor gyorsan változtass valamin az életedben :D

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Chat

#332 Hozzászólás Szerző: almos »

Van a Spiler tv-nek PL összefoglalója, mint ami a Diginél volt? Imádtam azt a műsort, most meg unalmasak a hétfő estéim... :cry:
LAMPARD#8

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Chat

#333 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A Spíler megszerezte az NHL és a MotoGP közvetítésének is a jogát...

http://spilertv.hu/infopult/sajtokozlem ... -tv-n.html" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#334 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Szabi írta:
kiskacsa08 írta:
Pontozási útmutató:
Győzelem/vereség eltalálása: 2 pont
Gólkülönbség, döntetlen eltalálása: 4 pont
Telitalálat: 6 pont
Lőtt gólok számának eltalálása: 1 pont
Kapott gólok számának eltalálása: 1 pont


Gondolom mindenkinek tiszta, de azért leírom: pl. Telitalálat esetén 6 pontot kapsz (és nem 14-et, azaz nem kapsz még a 6 mellé 4 pontot ,,Gólkülönbség, döntetlen eltalálása'' címen, és még 2-öt ,,Győzelem/vereség eltalálása''-ért, plusz 1-et 1-et a ,,Lőtt és kapott gólok számának eltalálása''-ért. . (ugyanígy értendő ,,Gólkülönbség, döntetlen eltalálása'', ezekbe már bele van számolva minden, nem áfásítjuk tovább)

Néhány példa:

2-0-ás Chelsea győzelem a meccs végeredménye

0-1 - 0 pont
0-0 - 1 pont
6-1 - 2 pont
2-1 - 3 pont
3-0 - 3 pont
3-1 - 4 pont
4-2 - 4 pont
2-0 - 6 pont
A fenti szabályok alapján a példában a 2-1 és 3-1 eredményekért nem 2 pont járna csak?
Nem, mert a 2-1-nél a 3 pont úgy jön ki, hogy 2 pont a győzelem eltalálásáért, +1 pont a lőtt gólszám helyes megtippeléséért. Ez így 3 pont.

3-1-nél pedig a gólkülönbség eltalálásáért jár a 4 pont.
Ez viszont elég fura. Tehát a győzelem és a gólszám halmozódik, viszont a telitalálatnál a győzelem, a gólszám és a gólarány nem halmozódik. Kicsit inkonzisztensnek tűnik ez nekem, habár való igaz, hogy évek óta így játszunk és én is csak most vettem észre.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Chat

#335 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Jogos a felvetés, így valóban egyértelműbb/könnyebben kiszámítható, ezt a sémát valaki évekkel ezelőtt kialakította, és azóta minden évben bemásolja az, aki megnyitja a topicot.

Mondjuk a döntetlennél kézenfekvőbb az alapból 4 pont, ahogyan meg van adva, mert az ugye úgy néz ki alapból, hogy kimenetel (2p) + gólkülönbség (2p) eltalálása.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Chat

#336 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Szabi írta:Igen, a telitalálatnál már nem halmozódnak az egyéb részpontszámok hozzá a 6 ponthoz, de minden más esetben igen. A gólkülönbség eltalálásáért is azért jár 4 pont, mert abban már benne van a győzelemért járó kettő.

Nem én terveztem ezt a pontszámítást, évek óta így megy, nekem tiszta. :D

3-0:
2 pont a győzelemért, +1 pont a kapott (tehát 0 gól) helyes megtippeléséért.
Értem, viszont ez így elég félreérthető. Az lenne a tiszta, ha meg lennének határozva az alapkategóriák:
- Lőtt gólok: 1 pont
- Kapott gólok: 1 pont
- Kimenet (Gy,D,V): 2 pont
- Gólkülönbség: 2 pont

És akkor ezek összeadódnának, ha többet is eltalál valaki. Ugyanaz lenne a pontozás, csak egyértelműen lennének megfogalmazva a szabályok.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Chat

#337 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kiskacsa08 írta:
Szabi írta:Nem, mert a 2-1-nél a 3 pont úgy jön ki, hogy 2 pont a győzelem eltalálásáért, +1 pont a lőtt gólszám helyes megtippeléséért. Ez így 3 pont.

3-1-nél pedig a gólkülönbség eltalálásáért jár a 4 pont.
Gondolom mindenkinek tiszta, de azért leírom: pl. Telitalálat esetén 6 pontot kapsz (és nem 14-et, azaz nem kapsz még a 6 mellé 4 pontot ,,Gólkülönbség, döntetlen eltalálása'' címen, és még 2-öt ,,Győzelem/vereség eltalálása''-ért, plusz 1-et 1-et a ,,Lőtt és kapott gólok számának eltalálása''-ért. . (ugyanígy értendő ,,Gólkülönbség, döntetlen eltalálása'', ezekbe már bele van számolva minden, nem áfásítjuk tovább)
Szerk.: Az előbb 3-0-t akartam írni a 3-1 helyett.
Igen, a telitalálatnál már nem halmozódnak az egyéb részpontszámok hozzá a 6 ponthoz, de minden más esetben igen. A gólkülönbség eltalálásáért is azért jár 4 pont, mert abban már benne van a győzelemért járó kettő.

Nem én terveztem ezt a pontszámítást, évek óta így megy, nekem tiszta. :D

3-0:
2 pont a győzelemért, +1 pont a kapott (tehát 0 gól) helyes megtippeléséért.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Chat

#338 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Sziasztok!
Annyit szeretnék megkérdezni a tippversennyel kapcsolatban, hogy a nyereményt mikor kapjuk meg? (mivel már az új kezdődik) Úgy rémlik, hogy a tippverseny győztese egy Chelsea-s sálat kapott volna (vagy valamilyen relikviát), amiről azóta sem hallottam semmit. Vagyis nekem nem jelzett senki.
Csak azért kérdezem, mert ha így tét nélkül bohóckodunk, akkor nem biztos, hogy indulok a versenyben.
A válaszokat előre is köszi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára KenderJ 2016. augusztus 11., csütörtök 14:12-kor.
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Chat

#339 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Szabi írta:Nem, mert a 2-1-nél a 3 pont úgy jön ki, hogy 2 pont a győzelem eltalálásáért, +1 pont a lőtt gólszám helyes megtippeléséért. Ez így 3 pont.

3-1-nél pedig a gólkülönbség eltalálásáért jár a 4 pont.
Gondolom mindenkinek tiszta, de azért leírom: pl. Telitalálat esetén 6 pontot kapsz (és nem 14-et, azaz nem kapsz még a 6 mellé 4 pontot ,,Gólkülönbség, döntetlen eltalálása'' címen, és még 2-öt ,,Győzelem/vereség eltalálása''-ért, plusz 1-et 1-et a ,,Lőtt és kapott gólok számának eltalálása''-ért. . (ugyanígy értendő ,,Gólkülönbség, döntetlen eltalálása'', ezekbe már bele van számolva minden, nem áfásítjuk tovább)
Szerk.: Az előbb 3-0-t akartam írni a 3-1 helyett.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Chat

#340 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kiskacsa08 írta:
Pontozási útmutató:
Győzelem/vereség eltalálása: 2 pont
Gólkülönbség, döntetlen eltalálása: 4 pont
Telitalálat: 6 pont
Lőtt gólok számának eltalálása: 1 pont
Kapott gólok számának eltalálása: 1 pont


Gondolom mindenkinek tiszta, de azért leírom: pl. Telitalálat esetén 6 pontot kapsz (és nem 14-et, azaz nem kapsz még a 6 mellé 4 pontot ,,Gólkülönbség, döntetlen eltalálása'' címen, és még 2-öt ,,Győzelem/vereség eltalálása''-ért, plusz 1-et 1-et a ,,Lőtt és kapott gólok számának eltalálása''-ért. . (ugyanígy értendő ,,Gólkülönbség, döntetlen eltalálása'', ezekbe már bele van számolva minden, nem áfásítjuk tovább)

Néhány példa:

2-0-ás Chelsea győzelem a meccs végeredménye

0-1 - 0 pont
0-0 - 1 pont
6-1 - 2 pont
2-1 - 3 pont
3-0 - 3 pont
3-1 - 4 pont
4-2 - 4 pont
2-0 - 6 pont
A fenti szabályok alapján a példában a 2-1 és 3-1 eredményekért nem 2 pont járna csak?
Nem, mert a 2-1-nél a 3 pont úgy jön ki, hogy 2 pont a győzelem eltalálásáért, +1 pont a lőtt gólszám helyes megtippeléséért. Ez így 3 pont.

3-1-nél pedig a gólkülönbség eltalálásáért jár a 4 pont.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése