Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Chat

#541 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

cech19960320 írta:
Pilgrim írta:Szomorúnak találom, hogy te mérnöki pályán vagy, mert ostobaságokat beszélsz amire inkább nem is reagálnék. Gondolom azért nem tudod, hogy a WTC-t úgy tervezték, hogy kibírjon egy többszörös utasszállító gépek ellenni becsapódást. Remélem még sokat fogsz tanulni szilárdságtant és anyagszerkezetet.
Imádom mikor valaki a saját összeesküvéselméletéről olyan szinten meg van győződve, hogy arealitást hülyeségnek mondja :)

De tudod mit? Hagyjuk a francba mert még a végén jön az FBI és kiiktat, nehogy leleplezze őket valaki...
Kép
Kép

acelepuletek kepeit tettem be amik 10 a masik 19 oran at egtek. mind2 mai napig all. ezeknel hogy nem "lagyult" meg az acel?

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Chat

#542 Hozzászólás Szerző: béla »

Minden bizonnyal az ürgebőrbe varrt gyíkemberek voltak

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Chat

#543 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cech19960320 2016. március 12., szombat 17:21-kor.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Chat

#544 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

cech19960320 írta:Ha tisztában vagy a fizikával, az pont azt bizonyítja, hogy elég volt a kerozin ahhoz hogy összedőljön a center...
Ugyanis az acélt nem olvasztja meg a kerozin hője, de felmelegíti olyan szinten, hogy azon a ponton az acél már meglágyul.... ha pedig az acél már nem merev, nincs mi tartsa a súlyt... azért aki szerint ez a tény nem igaz, az szimplán hülye...
Ember ezen jót nevettem. Köszi :lol: :mrgreen:

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Chat

#545 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Szomorúnak találom, hogy te mérnöki pályán vagy, mert ostobaságokat beszélsz amire inkább nem is reagálnék. Gondolom azért nem tudod, hogy a WTC-t úgy tervezték, hogy kibírjon egy többszörös utasszállító gépek ellenni becsapódást. Remélem még sokat fogsz tanulni szilárdságtant és anyagszerkezetet.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Chat

#546 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cech19960320 2016. március 12., szombat 17:21-kor.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Chat

#547 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

cech19960320 írta:Ha tisztában vagy a fizikával, az pont azt bizonyítja, hogy elég volt a kerozin ahhoz hogy összedőljön a center...
Ugyanis az acélt nem olvasztja meg a kerozin hője, de felmelegíti olyan szinten, hogy azon a ponton az acél már meglágyul.... ha pedig az acél már nem merev, nincs mi tartsa a súlyt... azért aki szerint ez a tény nem igaz, az szimplán hülye...
Már ne is haragudj meg, de amit írsz az szimpla butaság. A hivatalos jelentés is elismerte, hogy a kerozin nagy része megsemmisült a becsapódás utáni robbanásban. Továbbá ha megnézed a felvételeket fekete füstöt láthatsz, ami az oxigénhiányra utal és közel sem érhette el a legmagasabb hőmérsékletét. Nézzük tovább, a kerozin maximális hőmérséklete 1800°F = 982°C az acélé 2500°F = 1371°C kezd el olvadni. Még egy kis fizika. A tornyok a szabadesés sebességével dőltek össze ami lehetetlenség, hiszen minden egyes emeletnek lassítania kellett volna az omlást. Nem akarok ebbe a témába jobban belemenni, mert nincs értelme vitatkozni.
Mióta világ a világ egyetlen acél épület sem pusztult el tűz miatt, kivéve a Világkereskedelmi Központot. Kitűnő példa erre philadelphiai Meridian Pláza ami 19 órán át égett intenzíven mégsem dőlt össze.

Ui. nem tartom magam hülyének az általad említettek miatt. Kölyökkoromba fizika szakos tanár szerettem volna lenni, ezért egy kicsit konyítok a fizikához. De ehhez elég 1 fizika órára is beülni mert annyira alapvető dolog.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Chat

#548 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Rátok hagyom...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cech19960320 2016. március 12., szombat 17:20-kor.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Chat

#549 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

9/11 egyértelmű szerintem, aki járt iskolába fizika órára annak egyértelmű lehetett már abban a pillanatban amikor összedőlt, hogy valami nincs rendben és utána ha jobban beleásta magát az ember, akkor teljesen kiborult a bili. Egyébként mára már az amerikaik 30%-a szerint nem úgy történt, ahogy azt mondták.

A Holdra szállás már bonyolultabb. Először is számomra elég hihetetlen, hogy az emberiség történelmének egyik legnagyobb tettéről szóló több ezernyi képet és adatot a NASA csak úgy elvesztett. Továbbá miért nem volt magasságmérő az űrhajón? Ezzel az összes "összeesküvő" elméletet lesöpörhették volna. Vannak még érdekes dolgok, például a C betű a kőzeten vagy éppen a kamera fókuszainak egyes képeken való elhelyezkedése. Az igazságot magával vitte a sírba Stanley Kubrick. Az ő életét is érdemes tanulmányozni, ha valakit esetleg érdekel. A Holdra szállás után soha többet nem hagyta el a birtokát és felesége elmondása szerint mindig attól rettegett, hogy katonák támadják meg a családját.

Ha már ilyen témákat feszegetünk ki halott/olvasott Dyatlov incidensről? 6 éve olvastam róla először, azóta már összes könyvet,cikket elolvastam az esetről. Hátborzongató történet és talán minden idők legnagyobb rejtélye.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#550 Hozzászólás Szerző: Spring »

dankodavid írta: jet fuel can't melt steel beams
Aki szerint a 911 nem volt szándékos Amerika részéről, az nem tudom milyen meccset nézett. 10 mp alatt leomlott egy felhőkarcoló, ami azért elég komoly mérnöki munkával lett megepitve. Nem beszélve arról, hogy csak kisebb rangú dolgozók tartózkodtak az épületben, takarítok stb. És az épület mellett volt egy raktár, amiben elég sok olyan dokumentum volt orizve. És Amerikának nagyon jól jött, Hogy a csúnya terroristakra is rá lehetett szállni és terjeszkedni a Közel-Keleten.
A Holdra szállás szerintem még biztos megtortent, a Szovjetunio kihasznalta volna, ha csak egy stúdióban lett megrendezve.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#551 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

rafanadal írta:
Tomi26 írta:
gerawba írta:
:D :D galferenc teljesen KO, az ilyenek szokták terjeszteni, hogy Elvis meg Kennedy még most is él, és egy karibi szigeten söröznek. :D Ja, meg a holdra szállást is egy stúdióban vették fel. :D
pedig studioban vettek fel eleg nyilvanvalo. vagy higyjuk el a holdra szallast, 9/11-et es egydbb marhasagot?
9/11-et ne, az elég kétes, de a holdra szállás egyértelmű.
jet fuel can't melt steel beams
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#552 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Tomi26 írta:
gerawba írta:
:D :D galferenc teljesen KO, az ilyenek szokták terjeszteni, hogy Elvis meg Kennedy még most is él, és egy karibi szigeten söröznek. :D Ja, meg a holdra szállást is egy stúdióban vették fel. :D
pedig studioban vettek fel eleg nyilvanvalo. vagy higyjuk el a holdra szallast, 9/11-et es egydbb marhasagot?
9/11-et ne, az elég kétes, de a holdra szállás egyértelmű.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#553 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

gerawba írta:
:D :D galferenc teljesen KO, az ilyenek szokták terjeszteni, hogy Elvis meg Kennedy még most is él, és egy karibi szigeten söröznek. :D Ja, meg a holdra szállást is egy stúdióban vették fel. :D
pedig studioban vettek fel eleg nyilvanvalo. vagy higyjuk el a holdra szallast, 9/11-et es egydbb marhasagot?

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Chat

#554 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

bor, pálinka? XDDD ahogy gondolod, Facen jelölj be, elküldöm privátban :)

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Chat

#555 Hozzászólás Szerző: gerawba »

cech19960320 írta:
Norbertoo írta:
cech19960320 írta:Norberto , Gerawba! Héten egy sörözés ? :)
Adom. Szerda-csütörtök-péntek valamelyike nekem jó. :)
Nekem bármelyik este. de mondjuk ha tudsz vmi jó helyet ahol van sportközvetítés, szerdán megnézhetjük ott a meccset :)
Én egyetem után dolgozom szerdán, és csütörtökön meg 10-től lenne órám, szóval a meccsnézés az offos, de a Q-ban akár holnap is jó - bár ott sör nincs (mondjuk én utálom, szóval nekem nem probléma) :D
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Chat

#556 Hozzászólás Szerző: laczze »

Igen már sikerült, bénázásom közbe eszembe jutott hogy van jutyub :oops: Azért köszi!
Drogba,Lampard,Terry <3

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#557 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

laczze írta:
kiskacsa08 írta:
laczze írta:Olyan esetleg amiben megmarad mp3 ba? Mert átkonvertálni nemtudom :/
Audacity tud exportálni mp3-ba.
elméletben igen csak nekem nem sikerült.
https://www.youtube.com/watch?v=Zlj2HrVdveA" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Chat

#558 Hozzászólás Szerző: laczze »

kiskacsa08 írta:
laczze írta:Olyan esetleg amiben megmarad mp3 ba? Mert átkonvertálni nemtudom :/
Audacity tud exportálni mp3-ba.
elméletben igen csak nekem nem sikerült.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Chat

#559 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

laczze írta:Olyan esetleg amiben megmarad mp3 ba? Mert átkonvertálni nemtudom :/
Audacity tud exportálni mp3-ba.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Chat

#560 Hozzászólás Szerző: laczze »

gerawba írta:
laczze írta:Tudna valaki ajánlani olyan programot amivel 7-8 db kb ( 30 és 90 mp ) közötti zenéket tudnék összerekani?
A Darabok már kivannak vágva csak 1 zenébe nemtudom összerakni :(
Audacity megteszi erre a célra.
Olyan esetleg amiben megmarad mp3 ba? Mert átkonvertálni nemtudom :/
Drogba,Lampard,Terry <3

Válasz küldése