Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: José Mourinho

#841 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

ChesterB írta:Chat topikba lett átrakva. Ilyen vádaskodások előtt én azért inkább körülnéznék előtte... :roll:
És miért kellett átrakni, ha egyszer a jó topicba írtunk? ennyi erővel bármit átlehetne rakni, de igazából leszarom egy vicc az egész forum. Szinte csak Josét ekéző hozzászólások vannak hihetetlen. Gondolom el kell tüntetni ha esetleg valaki kiállna mellette.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: José Mourinho

#842 Hozzászólás Szerző: Chester »

Chat topikba lett átrakva. Ilyen vádaskodások előtt én azért inkább körülnéznék előtte... :roll:

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: José Mourinho

#843 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Amúgy miért lett moderálva a tegnapi vita? Egy trágár vagy személyeskedő szót nem írtunk le és ráadásul jó topicba is kerültek a hozzászólások!? Még csak meg se lett indokolva, hogy miért... Vagy ezentúl ez így fog menni? Csak a fröcsögés megy Mourinhora aztán ha valaki ne adj isten védelmébe veszi akkor gyors kitöröljük a hozzászólást? Chelsea forum ez még vagy mi?
WE ARE ALL CHELSEA

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: José Mourinho

#844 Hozzászólás Szerző: becus3 »

petr írta:Szuper koszi szepen ezt a masik 2 remek megnyilvanulast,de meg mindig nem kaptam a kerdesemre nornalis ertkelheto valaszt!!
legkozelebb tenyleg csak az vegye a farradsagot aki tudja is a helyes megfelytest
Van jelentősége?

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: José Mourinho

#845 Hozzászólás Szerző: petr »

Szuper koszi szepen ezt a masik 2 remek megnyilvanulast,de meg mindig nem kaptam a kerdesemre nornalis ertkelheto valaszt!!
legkozelebb tenyleg csak az vegye a farradsagot aki tudja is a helyes megfelytest

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: José Mourinho

#846 Hozzászólás Szerző: Pethy »

petr írta:
Pethy írta:
petr írta:Nem emlekszem jol,de jm elso regnalasa alatt is a 2. ev utan kapott uj szerzodest mint itt es madridba??
Nem akarom az ordogot a falra festeni,de tudjuk jol,h mi lett az uj szerzode alairasa utan
És amikor feljövök fórumra és már azt hiszem nincs lejjebb...
Istenem.....
mar egy utcalány kerdest se lehet feltenni itt??
komolyan mondom tragikomedia ez a forum... beszaras bazd+
Én meg közben megkérdeztem Armando mágikust hogy a Hold állása éppen mit mutatott akkor amikor Jose-t kirugták és mit mutat mostanság, de azt mondta, hogy nem ez dönt hanem a Mars aktuális helyzete....
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: José Mourinho

#847 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

petr írta:Alljunk mar meg egy szora!!!
ki fantazialt itt kirugasrol??
en csak azert kerdeztem ezt,mert jm elso regnalasa utan a 3.ev volt a leggyengebb rosenborg ellen pl egy x(ugye ezutan tavozott) meg tobb mas csalodas kelto eredmeny elotte
real-nal is a 3. eva botranyos volt
es itt se kezdte jol meg a 3. evet
en egy budos szoval nem irtam,h zavarjuk el meg,h uj edzo kellene helyette es tarsai
en csak arra lettem volna kivancsi,h az elso regnalasa alatt a 3. ev elott kapott-e uj szerzodest??
erre jon az okoska es belebofog egy ilyen hulyeseget a masik meg meg lajkolja is istenem.. vak vezet vilagtalant grtulalok nektek
sajnos az ilyenek ugy latom mar menthetetlenek....
Nincs kedvem most visszakeresni a rengeteg José ellenes kirohanást de rengeteg volt. Szinte állandóóan téma. Erre te sejtelmesen benyögöd, hogy "Nem akarom az ordogot a falra festeni,de tudjuk jol,h mi lett az uj szerzode alairasa utan" na miért mi lesz most, hogy aláírt? mire célzol??? bocs engem már bosszantanak az ilyenek, de igazad van, menthetetlen vagyok... megyek és megölöm magamatxD
WE ARE ALL CHELSEA

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: José Mourinho

#848 Hozzászólás Szerző: petr »

Alljunk mar meg egy szora!!!
ki fantazialt itt kirugasrol??
en csak azert kerdeztem ezt,mert jm elso regnalasa utan a 3.ev volt a leggyengebb rosenborg ellen pl egy x(ugye ezutan tavozott) meg tobb mas csalodas kelto eredmeny elotte
real-nal is a 3. eva botranyos volt
es itt se kezdte jol meg a 3. evet
en egy budos szoval nem irtam,h zavarjuk el meg,h uj edzo kellene helyette es tarsai
en csak arra lettem volna kivancsi,h az elso regnalasa alatt a 3. ev elott kapott-e uj szerzodest??
erre jon az okoska es belebofog egy ilyen hulyeseget a masik meg meg lajkolja is istenem.. vak vezet vilagtalant grtulalok nektek
sajnos az ilyenek ugy latom mar menthetetlenek....

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: José Mourinho

#849 Hozzászólás Szerző: Chester »

Didier90 írta:Kicsit unalmas már, hogy José kirugásáról fantáziálgattok egy páran... erre gizdultok?
Te nagyon nem vagy képben szerintem, de már épp elegen leírták mi a probléma, ne petr véleményén akadj ki.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: José Mourinho

#850 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

petr írta:
Pethy írta:
petr írta:Nem emlekszem jol,de jm elso regnalasa alatt is a 2. ev utan kapott uj szerzodest mint itt es madridba??
Nem akarom az ordogot a falra festeni,de tudjuk jol,h mi lett az uj szerzode alairasa utan
És amikor feljövök fórumra és már azt hiszem nincs lejjebb...
Istenem.....
mar egy utcalány kerdest se lehet feltenni itt??
komolyan mondom tragikomedia ez a forum... beszaras bazd+
Kicsit unalmas már, hogy José kirugásáról fantáziálgattok egy páran... erre gizdultok? Pont a hosszabbítás előtt ment a vita, akkor is már jópáran ilyenekről álmodoztak, és most jössz te és leírod ezt a hülyeséget.
WE ARE ALL CHELSEA

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: José Mourinho

#851 Hozzászólás Szerző: petr »

Pethy írta:
petr írta:Nem emlekszem jol,de jm elso regnalasa alatt is a 2. ev utan kapott uj szerzodest mint itt es madridba??
Nem akarom az ordogot a falra festeni,de tudjuk jol,h mi lett az uj szerzode alairasa utan
És amikor feljövök fórumra és már azt hiszem nincs lejjebb...
Istenem.....
mar egy utcalány kerdest se lehet feltenni itt??
komolyan mondom tragikomedia ez a forum... beszaras bazd+

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: José Mourinho

#852 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Pethy írta:
petr írta:Nem emlekszem jol,de jm elso regnalasa alatt is a 2. ev utan kapott uj szerzodest mint itt es madridba??
Nem akarom az ordogot a falra festeni,de tudjuk jol,h mi lett az uj szerzode alairasa utan
És amikor feljövök fórumra és már azt hiszem nincs lejjebb...
Ne gyere fel ha nem bírod elviselni az igazságot. A szemellenzőt vedd le amikor meccset nézel mert tegnap is abban nézhetted.

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: José Mourinho

#853 Hozzászólás Szerző: Pethy »

petr írta:Nem emlekszem jol,de jm elso regnalasa alatt is a 2. ev utan kapott uj szerzodest mint itt es madridba??
Nem akarom az ordogot a falra festeni,de tudjuk jol,h mi lett az uj szerzode alairasa utan
És amikor feljövök fórumra és már azt hiszem nincs lejjebb...
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: José Mourinho

#854 Hozzászólás Szerző: petr »

Nem emlekszem jol,de jm elso regnalasa alatt is a 2. ev utan kapott uj szerzodest mint itt es madridba??
Nem akarom az ordogot a falra festeni,de tudjuk jol,h mi lett az uj szerzode alairasa utan

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#855 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta:
rafanadal írta:Ja egy kis adalek: egyik haverom most szurta ki kb.1 hete, hogy a disk usageom folyamatosan 100%-on van, de nem tudtunk rajonni, hogy miert.
Használj erőforrás-figyelőt meg teljesítményfigyelőt, ott rögtön látod melyik folyamat használja ennyire a disket.
Hasznaltuk, de nem volt olyan folyamat ami par szazaleknal tobbet hasznalt volna. Epp ezert volt fura, mert a folyamatok osszege is alig mozgott 15-20% kozott es megis 100-at mutatott folyamatosan.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Chat

#856 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

rafanadal írta:Egy kis segitsegre lenne szuksegem. Van egy nagyjabol 1 eves Asus R501V laptopom amivel eddig soha semmi bajom nem volt. Csutortok este mielott kikapcsoltam meg semmi baja nem volt. Tegnap nem hasznaltam. Ma pedig amikor akarom bekapcsolni kijon a Windows 8.1 blue screenje memory management hibaval. Utana olvasok, safe modeban ujrainditom es el is indul sokadik probalkozasra eleg lassan, de a microfos threadben amit olvastam javasoltak, hogy azert egy disk checkinget csinaljak utana. Elinditom azt is, de 25%-nal lefagy, legalabb is egy ora alatt nem halad tovabb. Megprobaltam kenyszeritett leallitassal ujrainditani, de ide terit vissza es kezdi elolrol. Ezen is tul jutottam egy YouTube video segitsegevel de mindhiaba, mert backupot nem tudok feltenni, mert 200 km-re van a kulso hard amelyiken tarolom s ha el akarom inditani akkor megint kezdi a disk checkinget es megint megall 25%-nal. Barkinek barmi otlete, hogy mitevo legyek? A legfontosabb a dokumentumaim megtartasa lenne, mert 3 evi egyetemi anyagom rajta van. Mondjuk ha jol tudom ez a windows verzio mar cloudon syncel skydriveal es az a microfos accountomrol elerheto, de nem vagyok benne biztos. Ja egy kis adalek: egyik haverom most szurta ki kb.1 hete, hogy a disk usageom folyamatosan 100%-on van, de nem tudtunk rajonni, hogy miert.
http://www.ubuntu.com/download/desktop" onclick="window.open(this.href);return false;

Csinál(tat)sz (valakivel) egy livedisket, bootolsz róla, mented az adataid, aztán formázhatsz és telepíthetsz ami tetszik.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Chat

#857 Hozzászólás Szerző: Gereb »

rafanadal írta:Egy kis segitsegre lenne szuksegem. Van egy nagyjabol 1 eves Asus R501V laptopom amivel eddig soha semmi bajom nem volt. Csutortok este mielott kikapcsoltam meg semmi baja nem volt. Tegnap nem hasznaltam. Ma pedig amikor akarom bekapcsolni kijon a Windows 8.1 blue screenje memory management hibaval. Utana olvasok, safe modeban ujrainditom es el is indul sokadik probalkozasra eleg lassan, de a microfos threadben amit olvastam javasoltak, hogy azert egy disk checkinget csinaljak utana. Elinditom azt is, de 25%-nal lefagy, legalabb is egy ora alatt nem halad tovabb. Megprobaltam kenyszeritett leallitassal ujrainditani, de ide terit vissza es kezdi elolrol. Ezen is tul jutottam egy YouTube video segitsegevel de mindhiaba, mert backupot nem tudok feltenni, mert 200 km-re van a kulso hard amelyiken tarolom s ha el akarom inditani akkor megint kezdi a disk checkinget es megint megall 25%-nal. Barkinek barmi otlete, hogy mitevo legyek? A legfontosabb a dokumentumaim megtartasa lenne, mert 3 evi egyetemi anyagom rajta van. Mondjuk ha jol tudom ez a windows verzio mar cloudon syncel skydriveal es az a microfos accountomrol elerheto, de nem vagyok benne biztos. Ja egy kis adalek: egyik haverom most szurta ki kb.1 hete, hogy a disk usageom folyamatosan 100%-on van, de nem tudtunk rajonni, hogy miert.
Sajnos ez a 100%-os CPU használat szinte mindig vírus, szóval minél hamarabb mentsd ki valahova a dolgaidat, aztán rakd újra a Windowst.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Chat

#858 Hozzászólás Szerző: gerawba »

rafanadal írta:Ja egy kis adalek: egyik haverom most szurta ki kb.1 hete, hogy a disk usageom folyamatosan 100%-on van, de nem tudtunk rajonni, hogy miert.
Használj erőforrás-figyelőt meg teljesítményfigyelőt, ott rögtön látod melyik folyamat használja ennyire a disket.
HAZARD = Messi+Ronaldo

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#859 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Egy kis segitsegre lenne szuksegem. Van egy nagyjabol 1 eves Asus R501V laptopom amivel eddig soha semmi bajom nem volt. Csutortok este mielott kikapcsoltam meg semmi baja nem volt. Tegnap nem hasznaltam. Ma pedig amikor akarom bekapcsolni kijon a Windows 8.1 blue screenje memory management hibaval. Utana olvasok, safe modeban ujrainditom es el is indul sokadik probalkozasra eleg lassan, de a microfos threadben amit olvastam javasoltak, hogy azert egy disk checkinget csinaljak utana. Elinditom azt is, de 25%-nal lefagy, legalabb is egy ora alatt nem halad tovabb. Megprobaltam kenyszeritett leallitassal ujrainditani, de ide terit vissza es kezdi elolrol. Ezen is tul jutottam egy YouTube video segitsegevel de mindhiaba, mert backupot nem tudok feltenni, mert 200 km-re van a kulso hard amelyiken tarolom s ha el akarom inditani akkor megint kezdi a disk checkinget es megint megall 25%-nal. Barkinek barmi otlete, hogy mitevo legyek? A legfontosabb a dokumentumaim megtartasa lenne, mert 3 evi egyetemi anyagom rajta van. Mondjuk ha jol tudom ez a windows verzio mar cloudon syncel skydriveal es az a microfos accountomrol elerheto, de nem vagyok benne biztos. Ja egy kis adalek: egyik haverom most szurta ki kb.1 hete, hogy a disk usageom folyamatosan 100%-on van, de nem tudtunk rajonni, hogy miert.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Chat

#860 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

rafanadal írta:
kecske01 írta:Mateja sporttárssal mi lett? :D
Adminisztratorok nyaralni kuldtek.
Jó hosszú nyaralásra... :D

Válasz küldése