Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#881 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

emsanya írta:
Tomi26 írta: semmit nem er hogy hogy estel ki csak az hogy kiestel ez nem jo vedo duma. egyszer megnyertuk vegig buszozva, de mikor fogjuk megnyerni nem buszozva, tudod ugy ahogy tette azt a barca vagy a bayern? nem kepes ilyen jatekra mourinho? mert ha nem akkor felesleges a top edzok kozott emlegetni, mert barki betudja allitani a buszt a kapu ele.
11 megszerezheto kupabol eddig mourinho hozott kettot vagy a 4 dontojebol behuzott egyet. magyarul nalad ez siker...ertem.
Tudod egyáltalán kiről beszélsz? :D Ja, végülis csak két külünboző ország csapatával nyert BL-t (nem, nem barca vagy bayern nevű nagycsapattal, hanem porto-val pl..). Arról nem is beszélve, amíg nem ment a real-hoz, a real a csoportból se tudott továbbjutni a BL-ben, lyon-ok megverték simán. Lehet nem jó védő duma, de az ember ebben a szezonban sem kapott ki...

A tavaly is sikeres év volt nálam, össze fosná magát jónéhány klub ha bajnokságot és kupát nyerne egy szezonban.

Bayern? Barcelona?? Komolyan? Fúj...
ez melle beszeles a kerdesemre nem valaszoltal ehelyett felhoztad a multat meg a realt ami nem tudom hogy kerult ide. hozzateszem 3 even at probalkozott a reallal is blt nyerni nem ment neki. na de ha mar felhoztad, akkor felhozhattad volna ancelottit is mert tudom, hogy nem szereted.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#882 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Tomi26 írta: semmit nem er hogy hogy estel ki csak az hogy kiestel ez nem jo vedo duma. egyszer megnyertuk vegig buszozva, de mikor fogjuk megnyerni nem buszozva, tudod ugy ahogy tette azt a barca vagy a bayern? nem kepes ilyen jatekra mourinho? mert ha nem akkor felesleges a top edzok kozott emlegetni, mert barki betudja allitani a buszt a kapu ele.
11 megszerezheto kupabol eddig mourinho hozott kettot vagy a 4 dontojebol behuzott egyet. magyarul nalad ez siker...ertem.
Tudod egyáltalán kiről beszélsz? :D Ja, végülis csak két külünboző ország csapatával nyert BL-t (nem, nem barca vagy bayern nevű nagycsapattal, hanem porto-val pl..). Arról nem is beszélve, amíg nem ment a real-hoz, a real a csoportból se tudott továbbjutni a BL-ben, lyon-ok megverték simán. Lehet nem jó védő duma, de az ember ebben a szezonban sem kapott ki...

A tavaly is sikeres év volt nálam, össze fosná magát jónéhány klub ha bajnokságot és kupát nyerne egy szezonban.

Bayern? Barcelona?? Komolyan? Fúj...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Chat

#883 Hozzászólás Szerző: Dante »

Gamling írta:Az kemény, csak az a gáz, hogy pont fordítva történt :D Kollégám is írt ma erről, német forrásból és ott egy az egyben szerepelt ugyanez a sztori, csak úgy, hogy Bayern mezt kellett venniük 1860 drukkereknek.
Dehát itt is.
Karin Jung, who gave two 1860 Munich fans the choice to buy Bayern merchandise for a fan they attacked

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#884 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

emsanya írta:
Tomi26 írta:ezt csinalta ancelotti is. megnyerte a pl es fa kupat elszallt vele a lo es tulsagosan megbizott a csapatban es szinte nem igazolt senkit elvegre ez a bajnok a csapat nem kell erosites. ezt csinalja most mourinho is. megnyerte a plt es cct es nyomja ugyan azt a dumat mint anno carlo. aki meg oda van a kerettel attol kerdezem hogy magyarazza mar el nekem miert nem mutatott ez a magas szintu keret a blben semmit? kerdezem itt tobbek kozott emsanyat aki teljesen maskepp latja a dolgokat mint a szurkolok 99%.
Ezek szerint a BL győzelem alap elvárás nálad? Az a teljesítmény? :D Egyszer sikerült megnyerni, végig buszozva, tök esélytelenül. Gambling az egész. És veretlenül estünk ki a BL-ből, csak megsúgom...

Amúgy meg hamarosan jön Baba és Stones-ra is nagy az esély(ha már egy csere balhátvéden, meg egy fiatal középhátvéden múlik a boldogság). Remlem mindenki happy lesz, ha ezt akarja a nép. Bár itt a többség 4-5 embert is lecserélne a bajnok kezdőből...
semmit nem er hogy hogy estel ki csak az hogy kiestel ez nem jo vedo duma. egyszer megnyertuk vegig buszozva, de mikor fogjuk megnyerni nem buszozva, tudod ugy ahogy tette azt a barca vagy a bayern? nem kepes ilyen jatekra mourinho? mert ha nem akkor felesleges a top edzok kozott emlegetni, mert barki betudja allitani a buszt a kapu ele.
11 megszerezheto kupabol eddig mourinho hozott kettot vagy a 4 dontojebol behuzott egyet. magyarul nalad ez siker...ertem.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#885 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Tomi26 írta:ezt csinalta ancelotti is. megnyerte a pl es fa kupat elszallt vele a lo es tulsagosan megbizott a csapatban es szinte nem igazolt senkit elvegre ez a bajnok a csapat nem kell erosites. ezt csinalja most mourinho is. megnyerte a plt es cct es nyomja ugyan azt a dumat mint anno carlo. aki meg oda van a kerettel attol kerdezem hogy magyarazza mar el nekem miert nem mutatott ez a magas szintu keret a blben semmit? kerdezem itt tobbek kozott emsanyat aki teljesen maskepp latja a dolgokat mint a szurkolok 99%.
Ezek szerint a BL győzelem alap elvárás nálad? Az a teljesítmény? :D Egyszer sikerült megnyerni, végig buszozva, tök esélytelenül. Gambling az egész. És veretlenül estünk ki a BL-ből, csak megsúgom...

Amúgy meg hamarosan jön Baba és Stones-ra is nagy az esély(ha már egy csere balhátvéden, meg egy fiatal középhátvéden múlik a boldogság). Remlem mindenki happy lesz, ha ezt akarja a nép. Bár itt a többség 4-5 embert is lecserélne a bajnok kezdőből...

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Chat

#886 Hozzászólás Szerző: Gamling »

rafanadal írta:Nem is rossz: http://www.bbc.com/sport/0/football/33790465" onclick="window.open(this.href);return false;
Az kemény, csak az a gáz, hogy pont fordítva történt :D Kollégám is írt ma erről, német forrásból és ott egy az egyben szerepelt ugyanez a sztori, csak úgy, hogy Bayern mezt kellett venniük 1860 drukkereknek.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#887 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nem is rossz: http://www.bbc.com/sport/0/football/33790465" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kikó
Tippverseny győztese 2013/14
Tippverseny győztese 2013/14
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2009. november 9., hétfő 16:12
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola
Tartózkodási hely: Békéssámson

Re: Chat

#888 Hozzászólás Szerző: kikó »

Szabi írta:De ez komoly, hogy odamentél a Bálna/Syma egyikébe, és 15 órát vártál, hogy sorra kerülj? :D Hova kaptál végül jegyet?
Dehogy is , itthon ültem a gép előtt és frissítettem minden percbe az oldalt :D Amúgy a D szektorba

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#889 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szabi írta:
rafanadal írta:
kikó írta: Én délelőtt 10 órakor kezdtem és hajnal 1-re sikerült megvennem :D
:shock: :shock: :shock:

Tenyleg nincsen valami online felulet ahol lehet vasarolni?
De van, csak az összeomlott, és kb. 2-3 órán át elérhetetlen volt.

Nekem ez kapóra jött.. Ha minden flottul ment volna online akkor nem valószínű hogy du kettő körül kapok jegyeket személyesen. Így is csoda hogy tudtunk venni ötöt egymás mellé amiből kettő nem kártyás, nekik ugye 1400 jegy volt félretéve.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Chat

#890 Hozzászólás Szerző: Szabi »

De ez komoly, hogy odamentél a Bálna/Syma egyikébe, és 15 órát vártál, hogy sorra kerülj? :D Hova kaptál végül jegyet?
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kikó
Tippverseny győztese 2013/14
Tippverseny győztese 2013/14
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2009. november 9., hétfő 16:12
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola
Tartózkodási hely: Békéssámson

Re: Chat

#891 Hozzászólás Szerző: kikó »

Szabi írta:
rafanadal írta:
kikó írta: Én délelőtt 10 órakor kezdtem és hajnal 1-re sikerült megvennem :D
:shock: :shock: :shock:

Tenyleg nincsen valami online felulet ahol lehet vasarolni?
De van, csak az összeomlott, és kb. 2-3 órán át elérhetetlen volt. Illetve itt csak az tudott jegyet venni, akinek van szurkolói kártyája.
Nekem van kártyám mégis majdnem sikerült lemaradnom róla :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Chat

#892 Hozzászólás Szerző: Szabi »

rafanadal írta:
kikó írta: Én délelőtt 10 órakor kezdtem és hajnal 1-re sikerült megvennem :D
:shock: :shock: :shock:

Tenyleg nincsen valami online felulet ahol lehet vasarolni?
De van, csak az összeomlott, és kb. 2-3 órán át elérhetetlen volt. Illetve itt csak az tudott jegyet venni, akinek van szurkolói kártyája.
6+8+5+4+1+1+2+1

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#893 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

kikó írta: Én délelőtt 10 órakor kezdtem és hajnal 1-re sikerült megvennem :D
:shock: :shock: :shock:

Tenyleg nincsen valami online felulet ahol lehet vasarolni?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#894 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Николаевич írta:
Hawaii írta:
Николаевич írta:Vett ma valaki jegyet a magyar-románra? Én négy és fél órát álltam sorban a Bálnában, hát k..szott undorító volt. Ezer fok, semmi levegő, izzadó emberek egymás nyakában, mindenki full ideg. Még egy kordont vagy szalagot sem voltak képesek kirakni, gyakorlatilag semmi rendszer nem volt a sorban, minden irányból tolakodtak az emberek.

A lényeg az hogy megvannak a jegyek, biztos pipec lesz a hangulat egy hónap múlva. Jön még valaki innen?
Én mentem volna, de szurkolói kártyám nincs, anélkül meg csak Pesten lehetett hozzájutni. Ugráltatni meg senkit sem akartam, főleg úgy nem, hogy ha tényleg 4 órát kellett sorban állni érte. Amúgy te végülis melyik szektorba vetted a jegyed?

C1-be sikerült kapni, ami a szögletzászló környéke, kb. a legfelső sorba. Nem a legjobb helyek, de örülök hogy kaptunk.
Szerettünk volna menni de a technika közbe szólt :lol: buzi mlsz. Na mindegy lehet csatlakozom a carpathian brigade-hez arra az estére elvileg 6000-en fogják nézzni a stadionon kívül na ott lesz hangulat :)

Avatar
kikó
Tippverseny győztese 2013/14
Tippverseny győztese 2013/14
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2009. november 9., hétfő 16:12
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola
Tartózkodási hely: Békéssámson

Re: Chat

#895 Hozzászólás Szerző: kikó »

Николаевич írta:
Hawaii írta:
Николаевич írta:Vett ma valaki jegyet a magyar-románra? Én négy és fél órát álltam sorban a Bálnában, hát k..szott undorító volt. Ezer fok, semmi levegő, izzadó emberek egymás nyakában, mindenki full ideg. Még egy kordont vagy szalagot sem voltak képesek kirakni, gyakorlatilag semmi rendszer nem volt a sorban, minden irányból tolakodtak az emberek.

A lényeg az hogy megvannak a jegyek, biztos pipec lesz a hangulat egy hónap múlva. Jön még valaki innen?
Én mentem volna, de szurkolói kártyám nincs, anélkül meg csak Pesten lehetett hozzájutni. Ugráltatni meg senkit sem akartam, főleg úgy nem, hogy ha tényleg 4 órát kellett sorban állni érte. Amúgy te végülis melyik szektorba vetted a jegyed?

C1-be sikerült kapni, ami a szögletzászló környéke, kb. a legfelső sorba. Nem a legjobb helyek, de örülök hogy kaptunk.
Én délelőtt 10 órakor kezdtem és hajnal 1-re sikerült megvennem :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#896 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Hawaii írta:
Николаевич írta:Vett ma valaki jegyet a magyar-románra? Én négy és fél órát álltam sorban a Bálnában, hát k..szott undorító volt. Ezer fok, semmi levegő, izzadó emberek egymás nyakában, mindenki full ideg. Még egy kordont vagy szalagot sem voltak képesek kirakni, gyakorlatilag semmi rendszer nem volt a sorban, minden irányból tolakodtak az emberek.

A lényeg az hogy megvannak a jegyek, biztos pipec lesz a hangulat egy hónap múlva. Jön még valaki innen?
Én mentem volna, de szurkolói kártyám nincs, anélkül meg csak Pesten lehetett hozzájutni. Ugráltatni meg senkit sem akartam, főleg úgy nem, hogy ha tényleg 4 órát kellett sorban állni érte. Amúgy te végülis melyik szektorba vetted a jegyed?

C1-be sikerült kapni, ami a szögletzászló környéke, kb. a legfelső sorba. Nem a legjobb helyek, de örülök hogy kaptunk.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Chat

#897 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Николаевич írta:Vett ma valaki jegyet a magyar-románra? Én négy és fél órát álltam sorban a Bálnában, hát k..szott undorító volt. Ezer fok, semmi levegő, izzadó emberek egymás nyakában, mindenki full ideg. Még egy kordont vagy szalagot sem voltak képesek kirakni, gyakorlatilag semmi rendszer nem volt a sorban, minden irányból tolakodtak az emberek.

A lényeg az hogy megvannak a jegyek, biztos pipec lesz a hangulat egy hónap múlva. Jön még valaki innen?
Én mentem volna, de szurkolói kártyám nincs, anélkül meg csak Pesten lehetett hozzájutni. Ugráltatni meg senkit sem akartam, főleg úgy nem, hogy ha tényleg 4 órát kellett sorban állni érte. Amúgy te végülis melyik szektorba vetted a jegyed?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#898 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Vett ma valaki jegyet a magyar-románra? Én négy és fél órát álltam sorban a Bálnában, hát k..szott undorító volt. Ezer fok, semmi levegő, izzadó emberek egymás nyakában, mindenki full ideg. Még egy kordont vagy szalagot sem voltak képesek kirakni, gyakorlatilag semmi rendszer nem volt a sorban, minden irányból tolakodtak az emberek.

Kép

A lényeg az hogy megvannak a jegyek, biztos pipec lesz a hangulat egy hónap múlva. Jön még valaki innen?

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Kölcsönjátékosok

#899 Hozzászólás Szerző: Wisey »

rafanadal írta:
becus3 írta: Annyira nevetséges, hogy bérlete van, ott van minden meccsen és van véleménye. Mert ugye lehet neki is. Igaz van egy erős stílusa.
Ez az ember szerezte Kolozsvárra a jegyeket, és a buszt. És fogadott mindenkit itt Londonba. Amúgy egyáltalán nem hülye a focihoz-
Ja.Itt ülök nála a nappaliba, egy hete etet , laktat és tegnap adott ingyen egy jegyet vasárnapra.
Mindezt nem tudtam, de nem is errol beszeltem. Elhiszem, hogy tesz a magyar kozossegert. Engem az zavart, hogy itt jott "a biztos informaciokkal" es jatszotta, hogy mennyi belsos informacioja van, de kozben szinte sosem jottek be a "biztos" informaciojai.
Igy van, ket dologrol beszelünk. Az hogy altalaban nem jöttek be a biztosnak hitt pletykai, az nem az ö hibaja. Hallott valamit, gyorsan megosztotta velünk joindulatbol, aztan lehet hogy vegül nem ugy alakultak a dolgok. Ezzel csak nekünk akart jot igazabol. Az teny hogy ha valaki megkerdöjelezte ezt, akkor visszaszolt. Ilyen a stilusa, ez nekem sem tetszett.

Es akkor ott van az, hogy az interneten nagyhangu ember a valosagban (amellett hogy a valosagban is nagyhangu :)) hihetetlenül segitökesz es önzetlen. Lenyegeben ismeretlen embereknek is segitett, csak azert mert magyar Chelsea drukkerröl van szo.

Ahogy D.David irta, a beszologatos stilusat ellensulyozza azzal, hogy az internetes forumokon kivül, a valosagban jo ember.
A forumon öt is törölgettük neha, amikor szemelyeskedesbe csapott at a dolog.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#900 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

RESPECT ARMIN VAN BUUREN! Ilyet soha eletemben nem eltem at. Az ember a 2 ora hosszura kiirt koncertjebol elete egyik leghosszabb 3 ora 15 perces koncertjet csinalta kozel 80.000-es telthazzal es no name fesztivalon amire johetett volna ugyis, hogy kotelezettsegbol tul lesz rajta, de NEM! O vegig bulizta a 3 orat es hajnali 5-kor a stadionban meg tobb, mint 50.000 ember bulizott vele. Minden elismerem ez elott az ember elott. Amit itt lemuvelt az tortenelem, de nem csak Romania szintjen hanem meg az o karrierje szempontjabol is egy merfoldko. Egyszeruen nem akart leallni, az ot koveto after party, koncert, whatever masfel orat kesett miatta es a vegen meg o volt meghatodva a vastapstol amit kapott hosszu perceken at. Ilyet meg soha nem eltem at. Ez tenyleg UNTOLD, mert ott kellett lenni ehhez, nem lehet elmeselni, hogy mi tortent.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése