Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Chat

#1121 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

Én most készülök LG-t venni , bár még nagyon gondolkodom , de az lehet a befutó . Egyéb tapasztalatok vannak a mostani LG készülékekkel ? (Akár negatív , akár pozitív )
LG g3-at ajánlom nekem is az van csak dicsérni tudom .
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Chat

#1122 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Fox írta: Én most készülök LG-t venni , bár még nagyon gondolkodom , de az lehet a befutó . Egyéb tapasztalatok vannak a mostani LG készülékekkel ? (Akár negatív , akár pozitív )
Nekem L7 II-em van, a kamera határeset, minden másban top-notch, aksija valamennyivel többet bír mint az előző sonym, zene is szép tisztán szól hangszórón, szóval szerintem megéri. Mondom ezt úgy hogy világéletemben csak sony telefont voltam hajlandó venni.

Avatar
Fox
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2014. június 7., szombat 20:19
Kedvenc játékos: Terry Azpi RLC Kenedy
Kedvenc exjátékos: Lampard Schurrle Ballack

Re: Chat

#1123 Hozzászólás Szerző: Fox »

Hunor96 írta:
rafanadal írta:
béla írta: Bármelyik olyan telefont,aminek üveg a képernyője leejted csípőmagasságból,van rá esély,hogy betörjön. Az én Sony-m mondjuk egyszer elejtettem betonra derékmagasságból,lepattant a széle,de a képernyő nem tört be.
Persze, esély van rá. Én csak annyit mondok, hogy azok alapján amiket hallok és ugye ez az egy általam látott példa, egyértelműen gyengébb minőség az iPhone, mint egy Samsung vagy HTC. Én nagyjából vigyázok a telefonomra, másfél év alatt azt hiszem összesen 3-szor ejtettem el amelyek közül kétszer aszfalton és egyszer kavicsos úton és egy karcolás sincs a HTC-men.
Nekem LG-m van és az eddigiek alapján egy atomtöltet sem tudná elpusztítani, talán még a régebbi Sony x8-asom volt ennyire strapabíró.
Én most készülök LG-t venni , bár még nagyon gondolkodom , de az lehet a befutó . Egyéb tapasztalatok vannak a mostani LG készülékekkel ? (Akár negatív , akár pozitív )

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#1124 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Én is a Sonyban bízok egyébként a legjobban, egyrészt baromi strapabíró (ugye az új modellek már ezzel is vannak hirdetve, meg pl vízállók), másrészt meg egyszerűen minden egyéb tekintetben is a legjobbak között vannak. Ugye a 21 megapixeles kamera magáért beszél, meg hát az is, hogy olyan hardver van bennük, hogy a Playstation 4 játékokat képesek távközléssel lejátszani.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Chat

#1125 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

rafanadal írta:
béla írta: Bármelyik olyan telefont,aminek üveg a képernyője leejted csípőmagasságból,van rá esély,hogy betörjön. Az én Sony-m mondjuk egyszer elejtettem betonra derékmagasságból,lepattant a széle,de a képernyő nem tört be.
Persze, esély van rá. Én csak annyit mondok, hogy azok alapján amiket hallok és ugye ez az egy általam látott példa, egyértelműen gyengébb minőség az iPhone, mint egy Samsung vagy HTC. Én nagyjából vigyázok a telefonomra, másfél év alatt azt hiszem összesen 3-szor ejtettem el amelyek közül kétszer aszfalton és egyszer kavicsos úton és egy karcolás sincs a HTC-men.
Nekem LG-m van és az eddigiek alapján egy atomtöltet sem tudná elpusztítani, talán még a régebbi Sony x8-asom volt ennyire strapabíró.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#1126 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

béla írta: Bármelyik olyan telefont,aminek üveg a képernyője leejted csípőmagasságból,van rá esély,hogy betörjön. Az én Sony-m mondjuk egyszer elejtettem betonra derékmagasságból,lepattant a széle,de a képernyő nem tört be.
Persze, esély van rá. Én csak annyit mondok, hogy azok alapján amiket hallok és ugye ez az egy általam látott példa, egyértelműen gyengébb minőség az iPhone, mint egy Samsung vagy HTC. Én nagyjából vigyázok a telefonomra, másfél év alatt azt hiszem összesen 3-szor ejtettem el amelyek közül kétszer aszfalton és egyszer kavicsos úton és egy karcolás sincs a HTC-men.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Chat

#1127 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Nekem ilyen régi Nokiám van, haver azt hitte vicces lesz kidobni a harmadikról :D Azóta néha beakadnak a gombok, de ennyi :D
Mondjuk én nem vagyok telefonbuzi, havonta egyszer ha feltöltöm D
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Chat

#1128 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Nekem is iphone van, en kb 1-masfel meter magassagbol ejtettem le veletlenul, de szanaszet tort a kijelzo es az elolapi kamera alatt egy savban "bele" lehetett latni a telefonba, szoval ilyen szempontbol nagyon szar. Gerawba te hatalmas maker lehetsz valoban :D

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Chat

#1129 Hozzászólás Szerző: béla »

rafanadal írta:
Sheenka írta:Én nagyon nehezen találok érveket az Apple mellett, persze azon kívül, hogy társadalmi szimbólum. Jóval magasabb az árfekvése mint a riválisoknak, és cserébe gyengébb hardver társul hozzá. A strapabírósága szinte nevetséges, fél méterről leejted és ripityára törik a képernyője, az akku meg jó ha 1 évig bírja rendesen. Itt egy kis hardveres összeállítás a Sony csúcstelefonjával szemben, nem is lehet kérdés, hogy melyik a győztes (pedig feleannyiba kerül).

http://newmobilereview.com/wp-content/u ... a-Z3-2.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Pontosan leírtad, hogy miért vagyok Apple ellenes. Lényegében egy szaros almajel felviszi az árát a másfél-kétszeresére annak amit meg is ér valójában.
gerawba írta:
Sheenka írta: A strapabírósága szinte nevetséges, fél méterről leejted és ripityára törik a képernyője
Mondjuk ez pont nem igaz, vagy én vagyok rohadt nagy mákos, de legalább 50x leejtettem már, betonra, kőre, csempére (bármire) és soha nem tört még be szerencsére (sőt, kb. karcolás is alig van)
Haverom egyetlen egyszer ejtette le nagyjából csípőmagasságból amikor vette ki a zsebéből és egyből betörött a képernyője.
Bármelyik olyan telefont,aminek üveg a képernyője leejted csípőmagasságból,van rá esély,hogy betörjön. Az én Sony-m mondjuk egyszer elejtettem betonra derékmagasságból,lepattant a széle,de a képernyő nem tört be.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#1130 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Sheenka írta:Én nagyon nehezen találok érveket az Apple mellett, persze azon kívül, hogy társadalmi szimbólum. Jóval magasabb az árfekvése mint a riválisoknak, és cserébe gyengébb hardver társul hozzá. A strapabírósága szinte nevetséges, fél méterről leejted és ripityára törik a képernyője, az akku meg jó ha 1 évig bírja rendesen. Itt egy kis hardveres összeállítás a Sony csúcstelefonjával szemben, nem is lehet kérdés, hogy melyik a győztes (pedig feleannyiba kerül).

http://newmobilereview.com/wp-content/u ... a-Z3-2.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Pontosan leírtad, hogy miért vagyok Apple ellenes. Lényegében egy szaros almajel felviszi az árát a másfél-kétszeresére annak amit meg is ér valójában.
gerawba írta:
Sheenka írta: A strapabírósága szinte nevetséges, fél méterről leejted és ripityára törik a képernyője
Mondjuk ez pont nem igaz, vagy én vagyok rohadt nagy mákos, de legalább 50x leejtettem már, betonra, kőre, csempére (bármire) és soha nem tört még be szerencsére (sőt, kb. karcolás is alig van)
Haverom egyetlen egyszer ejtette le nagyjából csípőmagasságból amikor vette ki a zsebéből és egyből betörött a képernyője.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Chat

#1131 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

http://cink.hu/kit-erdekel-a-ruha-szine ... 1688400125" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1132 Hozzászólás Szerző: Chester »

A mobilhoz: írtam is, hogy nem a tudásával van probléma, hanem hogy megbízhatatlan, a családban is van két embernek Samsungja, és nem győznek szörnyülködni, ugyan azok a problémák előjönnek amik nálam is előjöttek, pedig nincsenek 1 évesek a készülékek, ahogy az én esetemben sem voltak régi mobilok. Én mobil szinten Nokia, HTC meg Lenovo párti vagyok, utóbbi készüléke van most nekem (a606), nagyon bevált.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Chat

#1133 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Hogy van az hogy először arany-fehéret láttam aztán egyszer csak hirtelen kék-fekete? :D most meg már csak annak látom :D

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Chat

#1134 Hozzászólás Szerző: béla »

Николаевич írta:
http://444.hu/2015/02/27/az-internet-eg ... -es-feher/" onclick="window.open(this.href);return false;
köszi :D
Nekem arany és fehér :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#1135 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

béla írta:
Николаевич írta:
putthelime írta:Na srácok, milyen színű a ruha?

Nekem kék-fekete.

szerk: ja, közben leesett :D Kék-fekete.
Az gáz,hogy fingom nincs,hogy miről beszéltek? :D

http://444.hu/2015/02/27/az-internet-eg ... -es-feher/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Chat

#1136 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Sheenka írta: A strapabírósága szinte nevetséges, fél méterről leejted és ripityára törik a képernyője
Mondjuk ez pont nem igaz, vagy én vagyok rohadt nagy mákos, de legalább 50x leejtettem már, betonra, kőre, csempére (bármire) és soha nem tört még be szerencsére (sőt, kb. karcolás is alig van)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Chat

#1137 Hozzászólás Szerző: béla »

Николаевич írta:
putthelime írta:Na srácok, milyen színű a ruha?

Nekem kék-fekete.

szerk: ja, közben leesett :D Kék-fekete.
Az gáz,hogy fingom nincs,hogy miről beszéltek? :D

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#1138 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Én nagyon nehezen találok érveket az Apple mellett, persze azon kívül, hogy társadalmi szimbólum. Jóval magasabb az árfekvése mint a riválisoknak, és cserébe gyengébb hardver társul hozzá. A strapabírósága szinte nevetséges, fél méterről leejted és ripityára törik a képernyője, az akku meg jó ha 1 évig bírja rendesen. Itt egy kis hardveres összeállítás a Sony csúcstelefonjával szemben, nem is lehet kérdés, hogy melyik a győztes (pedig feleannyiba kerül).

Kép

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#1139 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta:
ChesterB írta:3 kulonbozo tipusu samsung keszulekem volt 10 eves idointervallumon belzl, mindharomnak ugyan az volt a gondja, neha fogta magat es kikapcsolt. Megbizhatosagban egy kalap szart nem er, soha tobbet nem veszek samsung mobilt.
Nekem iPhone-om van, de ilyen szempontól az sem sokkal jobb.
4 különböző tipusú iPhone-om volt eddig, és mindegyik aksija használhatatlan 1,5-2 év után.

Egyébként nyilván közel egy szinten vannak a Samsung meg az iPhone telók hardverileg (az iOS vs Android megint egy más téma), de hogy sz*r a Samsung, az elég vicces állítás (pedig abszolút Apple párti vagyok ilyen szempontból).
En iPhone es generally apple ellenes vagyok. Tartsak meg maguknak az amerikaiak, engem nem erdekel. Viszont a Samsung engem lenyugozott. Lakotarsamnak az van, baratnomnek az van, evfolyamtarsaim kozul nagyon soknak az van es tenyleg ezt a neha kikapcsolasos dolgot hallottam egyetlen egy negativumnak felhozva valaha a Samsung ellen. No de kerem, melyik nem csinal ilyet? Az en HTC-m csinalja, a haverom iPhoneja csinalja, viszont vannak olyan dolgok amiket a Samsung nem csinal, mig masok igen (hibas mukodesre gondolok itt) es vannak olyanok amiket gyorsabban es jobban csinal.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Chat

#1140 Hozzászólás Szerző: gerawba »

ChesterB írta:3 kulonbozo tipusu samsung keszulekem volt 10 eves idointervallumon belzl, mindharomnak ugyan az volt a gondja, neha fogta magat es kikapcsolt. Megbizhatosagban egy kalap szart nem er, soha tobbet nem veszek samsung mobilt.
Nekem iPhone-om van, de ilyen szempontól az sem sokkal jobb.
4 különböző tipusú iPhone-om volt eddig, és mindegyik aksija használhatatlan 1,5-2 év után.

Egyébként nyilván közel egy szinten vannak a Samsung meg az iPhone telók hardverileg (az iOS vs Android megint egy más téma), de hogy sz*r a Samsung, az elég vicces állítás (pedig abszolút Apple párti vagyok ilyen szempontból).
HAZARD = Messi+Ronaldo

Válasz küldése