Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
kiskacsa08
Kedvenc exjátékos: Petr Cech

Re: Chat

#1101 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

http://cink.hu/kit-erdekel-a-ruha-szine ... 1688400125" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Chester
Moderátor
Moderátor

#1102 Hozzászólás Szerző: Chester »

A mobilhoz: írtam is, hogy nem a tudásával van probléma, hanem hogy megbízhatatlan, a családban is van két embernek Samsungja, és nem győznek szörnyülködni, ugyan azok a problémák előjönnek amik nálam is előjöttek, pedig nincsenek 1 évesek a készülékek, ahogy az én esetemben sem voltak régi mobilok. Én mobil szinten Nokia, HTC meg Lenovo párti vagyok, utóbbi készüléke van most nekem (a606), nagyon bevált.

Hunor96
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

#1103 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Hogy van az hogy először arany-fehéret láttam aztán egyszer csak hirtelen kék-fekete? :D most meg már csak annak látom :D

béla
Kedvenc exjátékos: Mata

#1104 Hozzászólás Szerző: béla »

Николаевич írta:
http://444.hu/2015/02/27/az-internet-eg ... -es-feher/" onclick="window.open(this.href);return false;
köszi :D
Nekem arany és fehér :D

Николаевич

#1105 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

béla írta:
Николаевич írta:
putthelime írta:Na srácok, milyen színű a ruha?

Nekem kék-fekete.

szerk: ja, közben leesett :D Kék-fekete.
Az gáz,hogy fingom nincs,hogy miről beszéltek? :D

http://444.hu/2015/02/27/az-internet-eg ... -es-feher/" onclick="window.open(this.href);return false;

gerawba
Moderátor
Moderátor
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Gronkjaer_Robben_Drogba

#1106 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Sheenka írta: A strapabírósága szinte nevetséges, fél méterről leejted és ripityára törik a képernyője
Mondjuk ez pont nem igaz, vagy én vagyok rohadt nagy mákos, de legalább 50x leejtettem már, betonra, kőre, csempére (bármire) és soha nem tört még be szerencsére (sőt, kb. karcolás is alig van)
HAZARD = Messi+Ronaldo

béla

#1107 Hozzászólás Szerző: béla »

Николаевич írta:

Nekem kék-fekete.

Az gáz,hogy fingom nincs,hogy miről beszéltek? :D

Sheenka
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

#1108 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Én nagyon nehezen találok érveket az Apple mellett, persze azon kívül, hogy társadalmi szimbólum. Jóval magasabb az árfekvése mint a riválisoknak, és cserébe gyengébb hardver társul hozzá. A strapabírósága szinte nevetséges, fél méterről leejted és ripityára törik a képernyője, az akku meg jó ha 1 évig bírja rendesen. Itt egy kis hardveres összeállítás a Sony csúcstelefonjával szemben, nem is lehet kérdés, hogy melyik a győztes (pedig feleannyiba kerül).

Kép

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16

#1109 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta:
ChesterB írta:3 kulonbozo tipusu samsung keszulekem volt 10 eves idointervallumon belzl, mindharomnak ugyan az volt a gondja, neha fogta magat es kikapcsolt. Megbizhatosagban egy kalap szart nem er, soha tobbet nem veszek samsung mobilt.
Nekem iPhone-om van, de ilyen szempontól az sem sokkal jobb.
4 különböző tipusú iPhone-om volt eddig, és mindegyik aksija használhatatlan 1,5-2 év után.

Egyébként nyilván közel egy szinten vannak a Samsung meg az iPhone telók hardverileg (az iOS vs Android megint egy más téma), de hogy sz*r a Samsung, az elég vicces állítás (pedig abszolút Apple párti vagyok ilyen szempontból).
En iPhone es generally apple ellenes vagyok. Tartsak meg maguknak az amerikaiak, engem nem erdekel. Viszont a Samsung engem lenyugozott. Lakotarsamnak az van, baratnomnek az van, evfolyamtarsaim kozul nagyon soknak az van es tenyleg ezt a neha kikapcsolasos dolgot hallottam egyetlen egy negativumnak felhozva valaha a Samsung ellen. No de kerem, melyik nem csinal ilyet? Az en HTC-m csinalja, a haverom iPhoneja csinalja, viszont vannak olyan dolgok amiket a Samsung nem csinal, mig masok igen (hibas mukodesre gondolok itt) es vannak olyanok amiket gyorsabban es jobban csinal.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

gerawba
Moderátor
Moderátor

#1110 Hozzászólás Szerző: gerawba »

ChesterB írta:3 kulonbozo tipusu samsung keszulekem volt 10 eves idointervallumon belzl, mindharomnak ugyan az volt a gondja, neha fogta magat es kikapcsolt. Megbizhatosagban egy kalap szart nem er, soha tobbet nem veszek samsung mobilt.
Nekem iPhone-om van, de ilyen szempontól az sem sokkal jobb.
4 különböző tipusú iPhone-om volt eddig, és mindegyik aksija használhatatlan 1,5-2 év után.

Egyébként nyilván közel egy szinten vannak a Samsung meg az iPhone telók hardverileg (az iOS vs Android megint egy más téma), de hogy sz*r a Samsung, az elég vicces állítás (pedig abszolút Apple párti vagyok ilyen szempontból).
HAZARD = Messi+Ronaldo

Николаевич

#1111 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nekem kék-fekete.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Николаевич 2015. február 27., péntek 16:22-kor.

Chester
Moderátor
Moderátor

#1112 Hozzászólás Szerző: Chester »

3 kulonbozo tipusu samsung keszulekem volt 10 eves idointervallumon belzl, mindharomnak ugyan az volt a gondja, neha fogta magat es kikapcsolt. Megbizhatosagban egy kalap szart nem er, soha tobbet nem veszek samsung mobilt.

rafanadal

#1113 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ChesterB írta: Nem tökmindegy milyen szponzor van a mezen, ha egy valag pénzt tejel? A Samsung mitől jobb, egy kalap sz*rt nem érnek a mobiljaik, vagy nem tudom mi az aggályod.
Tudom, hogy most nem ez volt a tema, de ugyis a chatben vagyunk, szoval azt hogy erted, hogy egy kalap szart nem ernek a mobiljaik? Szerintem (ok, egy atlag user vagyok), de tudtommal a szakertok es kozvelemeny szerint is top 3-ban vannak a vilagon iPhone es HTC tarsasagaban es szamomra (ugy, hogy meg nem is Samsungom van) siman elsok.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

putthelime
Moderátor
Moderátor
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Kapcsolat:

#1114 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Na srácok, milyen színű a ruha?

Nekem kék-fekete.
They do now.

putthelime
Moderátor
Moderátor
Kapcsolat:

#1115 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Remélem mindenki Yamahának olvassa majd, ezért motort vesznek Goodyear vagy Michelin gumikkal.
They do now.

mikel12
Kedvenc játékos: Nincs

#1116 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Akkor is szvsz a fly emirates a legszebb és az áll a legjobban a kék mezen.
Ohh Chelsea we love you..

putthelime
Moderátor
Moderátor
Kapcsolat:

#1117 Hozzászólás Szerző: putthelime »

ChesterB írta:
gerawba írta:mezmegaz
Amiket láttam a Türkish Airlines fantasy mezeinkről, szerintem egyáltalán nem vállalhatatlan, ugyan olyan fehér felirat lett volna mint a Samsung, csak nem egy hanem két sorban. Hogy egy angol csapatnak miért Törökország van a mezén, vagy miért egy koreai cég, korábban egy arab légitársaság, szerintem nem rontja el a mezeket. A szín, dizájn az megint más, itt most számomra a felirat miatti kételyek voltak meglepőek.

Apropó, ha már szóba került, most akkor a Törkish Airlines-szal nem kötünk szerződést? Korábban mintha lett volna erről egy cikk, hogy megszakadtak a tárgyalások, de hogy azóta hivatalos-e, azt nem tudom.
Ott már elvileg minden csak papírmunka kérdése volt, a Turkish Arlines hivatalos angol oldala ki is twittelte, hogy mezszponzorok lesznek, aztán később törölték. Valószínűleg a Yokohama húzott rajtunk egy Williant.
They do now.

Chester
Moderátor
Moderátor

#1118 Hozzászólás Szerző: Chester »

gerawba írta:mezmegaz
Amiket láttam a Türkish Airlines fantasy mezeinkről, szerintem egyáltalán nem vállalhatatlan, ugyan olyan fehér felirat lett volna mint a Samsung, csak nem egy hanem két sorban. Hogy egy angol csapatnak miért Törökország van a mezén, vagy miért egy koreai cég, korábban egy arab légitársaság, szerintem nem rontja el a mezeket. A szín, dizájn az megint más, itt most számomra a felirat miatti kételyek voltak meglepőek.

Apropó, ha már szóba került, most akkor a Törkish Airlines-szal nem kötünk szerződést? Korábban mintha lett volna erről egy cikk, hogy megszakadtak a tárgyalások, de hogy azóta hivatalos-e, azt nem tudom.

Hunor96
Kedvenc játékos: Frank Lampard

#1119 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

haha Pool :D egyik szemem sír, másik nevet :D

gerawba
Moderátor
Moderátor

#1120 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Spring írta:Csak én szartam le magasról mindig, hogy hogy néz ki a mezünk? Itt sokan már átestek a ló túloldalára, ilyen dizájn meg olyan csík, a fa...om :D
Az egyéni véleményektől eltekintve meg abszolút sokat számít, hogy néz ki, igen. Eladások stb. szempontjából, arról nem beszélve, hogy szerintem rengeteg sok "új" ember mez alapján választ kedvenc csapatot (akik aztán a jövőben követik a csapatot, és szintén veszik az új dolgokat stbstbstb.). (magyar viszonylatban elég csak az NFL-re gondolni, kb. az a itthoni szurkolók 70%-a az alapján választott kedvencet)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Válasz küldése