Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#1701 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

kiskacsa08 írta:
jkopfner írta:Ez de geci.

http://sportgeza.hu/mindenidok/2014/05/ ... cselekert/" onclick="window.open(this.href);return false;
Azért ez már túlzás szerintem. Ez nem az a sport, ahol ilyeneket kell csinálni. Akkor már menjen freestyle-osnak.
Elég megnézni a szavazást, hogy bunkó vagy csak profi. Amikor én szavaztam (arra, hogy bunkó) akkor valami 800-400 volt az állás.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Chat

#1702 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

jkopfner írta:Ez de geci.

http://sportgeza.hu/mindenidok/2014/05/ ... cselekert/" onclick="window.open(this.href);return false;
Azért ez már túlzás szerintem. Ez nem az a sport, ahol ilyeneket kell csinálni. Akkor már menjen freestyle-osnak.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#1703 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Ez de geci.

http://sportgeza.hu/mindenidok/2014/05/ ... cselekert/" onclick="window.open(this.href);return false;

Hihetetlen.

https://www.youtube.com/watch?v=HCZEyMW25ZU" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Chat

#1704 Hozzászólás Szerző: putthelime »

makraemil írta:Az U18 milyen sorozat keretein belül játszik most a Fulham U18-al?
Ez az FA Youth Cup döntője, annak is a második meccse. Az első a Fulham nyerte 3-2-re, szóval egy gólos hátrányt kell ma ledolgozni a tiniknek. Idegenben lőtt gól itt nem számít.
They do now.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1705 Hozzászólás Szerző: Chester »

Fa Kupa döntő visszavágója. :wink:

Avatar
makraemil
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2010. december 17., péntek 1:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szerbia, Ada

Re: Chat

#1706 Hozzászólás Szerző: makraemil »

Az U18 milyen sorozat keretein belül játszik most a Fulham U18-al?

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#1707 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Jó lett, szerintem alapvetően 80% fölötti lesz, de talán 90 is meglehet. Az első rész nevetséges volt, a második meg tanárfüggő.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Chat

#1708 Hozzászólás Szerző: Spring »

Szerintem fasza volt, az első része könnyű volt nagyon szerintem. Úgy voltam vele az elején, hogy ha a szövegèrtèsből kihozok érzésem szerint 25 pontot akkor jövök is haza, nem szenvedek felesleges hülyeségekkel, de ránéztem a második részére és a novella elég hosszúnak tűnt, mondom akkor lehet írni róla. Kettes simán megvan
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#1709 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

marknagy írta:Hogy ment a magyar? (már aki írt)

Szerintem mindkét része könnyű volt, nyelvtani kérdés nem is volt a szövegértésbe, az essszenel meg novellaelemzést választottam, nagyon jól elemezheto mű volt hozzá.
Ne érdekeljen a magyar, inkább duplázz. Lutri az egész.
One ball to rule them all!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Chat

#1710 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Hogy ment a magyar? (már aki írt)

Szerintem mindkét része könnyű volt, nyelvtani kérdés nem is volt a szövegértésbe, az essszenel meg novellaelemzést választottam, nagyon jól elemezheto mű volt hozzá.
We are the famous, the famous Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#1711 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Kép
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#1712 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

A felelemrol meg gondolom nem mondok ujat, de nem mas, mint illuzio. A valladon ulo kis ordogfioka. Ellentetes dolgokra kell gondolni, mint pl., hogy hany helyre nem jutsz el, ha nem repulsz. Aranyait tekintve meg sokallta tobb ember hal meg autobalesetben, tehat ez sem erv. Pockold le a valladrol a kisordogot es irany!:-)
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#1713 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Az InterRail-t pont az ilyen vonatozgatas miatt hoztak letre. 26 ev alatt olcsobb is. Lehet irigykedni, de semmi lehetetlent nem csinalok. Egyszer beleszerettem a hatizsakos csavargasba, azota nem szabadulok. Valaki a bizonytalansasgtol fel, en meg az evi 3 her szabadsagtol.:)
Only one Di Matteo!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#1714 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Túl sok Légi katasztrófákat néztem Discovery-n. :D Vélhetően ha kijutok Londonba akkor repülővel teszem mert nincs annyi pénzem, de nagyon nagyon nagyon ideges leszek az biztos. :D Vonattal sokkal f*szább lenne, egy mini-túra Európában, eddig Bécsen kívül úgy sem voltam más külföldi városban. :)

Amúgy ez nagyon jól hangzik, elindulni július végén vagy augusztus elején 2-3 héttel a meccs előtt Londonban, és eltölteni pár napot pár nagyvárosban. Pár év múlva én is szívesen csinálnék egy ilyen túrát, majd ha nem csak diákmunkából lesz bevételem :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1715 Hozzászólás Szerző: Chester »

Túl sok Légi katasztrófákat néztem Discovery-n. :D Vélhetően ha kijutok Londonba akkor repülővel teszem mert nincs annyi pénzem, de nagyon nagyon nagyon ideges leszek az biztos. :D Vonattal sokkal f*szább lenne, egy mini-túra Európában, eddig Bécsen kívül úgy sem voltam más külföldi városban. :)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#1716 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Én meg Londonig nem merek repülőre szállni, te meg jó formán voltál már mindenhol repülővel és anélkül. :D Egy dologért nem irigyellek, az pedig az hogy nem láthatod a meccseinket. :)

Amúgy nálad hogy van ez a félelem a repüléstől? Repültél egyszer és akkor paráztál be, vagy már az ötletet sem bírod ezért soha nem is próbáltad? Sok ember ódzkodik tőle(szegény Bergkamp is lemaradt jópár fontos meccsről a fóbiája miatt), sajnálom őket, repülés nélkül elég körülményes eljutni Amerikába pl. :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1717 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én meg Londonig nem merek repülőre szállni, te meg jó formán voltál már mindenhol repülővel és anélkül. :D Egy dologért nem irigyellek, az pedig az hogy nem láthatod a meccseinket. :)

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Chat

#1718 Hozzászólás Szerző: almos »

ToreAndre írta:Mivel itt Nepalban mar mindjart haromnegyed kilenc, en meg hamis "mindjart, mindjart" almot kergetek, arra gondoltam megosztom veletek, ami ma tortent velem. Egyreszt azert, mert koze van a Chelsea-hez, masreszt, meg csak ugy, en mar a szobaban vagyok, varom a meccset na. November ota az elso merkozes a tegnapi volt, a Chelsea-t valamikor november elejen lattam jatszani. Tegnap egesz este indiai szappanoperakat neztem, tanulvan a hindit, fel is vettem mar az egyiknel a szalat, szoval valoszinuleg ez var ram ma is a meccsig.:-)
Szoval. Tettem ma egy hosszabb setat, elmentem a deli varosreszben talalhato ocska allatkertbe, ahol a helyi brigad sarloval manikuruzte az elefantot, majd ellatogattam Patan varosaba, tobb ezer eves templomai koze. Persze itt is sok a kinai holmi, ruhak es persze mezek is. Komolyan mondom, lattam 10-12 helyi tokfilkot Chelsea mezben vagy nadragban. Minden mas csapatnal tobb szamban szerepelteti magat klubunk hamisitott mezei a nepali 400 forintos polo bizniszben. Persze biztos vagyok benne, hogy fogalmuk sincs mi az a kek oroszlan, itt a ropplabda meg a krikett a meno, nem hiszem, hogy hallottak volna a Chelsea-rol. Minden esetre ertekes jelnek vettem fel es bizakodo vagyok.
Irtam mar korabban, hogy ket eve is itt neztem a Barca elleni visszavagot, igaz azt nem a fovarosban, hanem egy hegyi fogadoban az Everest regiotol nem messze. A vendeg csalad a szomszed szobaban durmolt ejjel negyed egy es ketto kozt, amig a meccset neztuk. Nem sejtettetuk, hogy a fogadohelyseg, ahol kajalni szoktunk es ahol a teve volt, egyben a halojuk is, de a kedvunkert kimentek aludni a konyhaba. Szoval akkor nyertunk.
A tegnapi es a mai meccs kedveert duplaaron, rettenetes 1200 forintert/ej kivettem egy kabelteves single-t, mango, mogyi es a hires-nemes nepali csokolade mar elokeszitve, csak aramszunet ne legyen. (Napi 14 orat nincs aram a varosban, csak generatorrol)
namaste es Come on Blues!
Hihetetlenül irigyellek. Jó látni, hogy van, aki képe innen is eljutni a világ másik felébe.
LAMPARD#8

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#1719 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nem, nem, most csak csavargalok. Ausztraliabol hazafele menet mindenkeppen "be akartam volna ugrani" valahova, vegul Thaifold helyett inkabb beugrottam ide. Par nap mulva indulok az Annapurna korre... A dontoig pont meg is csinalnam, ugyhogy jol ki is jott, mar csak nyerni kell ma.
Only one Di Matteo!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#1720 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ToreAndre írta:...

Nem hangzik rosszul :) Amúgy mit csinálsz most kinn? Túrát vezetsz vagy ilyesmi?

Válasz küldése