Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Chat

#1821 Hozzászólás Szerző: Wisey »

ChesterB írta:
Wisey írta:regota probalkozunk friss hirek helyett elemzesek es attekintö cikkek irasaval vagy leforditasaval (amire egy facebook hiroldal keptelen), de sajnos az idöhiany ezt sem engedi tul gyakran...
Ezt teszi a LR konkrétan. :) Nem lehetne őket ide irányítani? Úgy is van ott aktív és nem aktív fórumozó, vagy azok a személyes elemzések nem valók egy papíron elfogulatlan szurkolói oldalra?
Az LR szerkesztösege itteni szerkesztökböl es forumozokbol indult, tehat nem hiszem hogy visszajönnenek. Termeszetesen nem valami viharos valasrol volt szo, csak arrol hogy a blogolast illetve a "szarazabb" hireket külön valasztottuk. Ezert is van hogy az LR blogon megjelenhetnek megoszto irasok is (mint ahogy a pelda is mutatja, nem mindenkinek jön be a stilusuk).

En itt a honlapon olyan elemzesekre gondoltam, amik azert objektivebb hangnemüek. Ezen a "hivatalos oldalon" termeszetesen nem kezdenenk el anyazni jatekvezetöket/ellenfeleket ;)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1822 Hozzászólás Szerző: Chester »

blackjack04 írta:annyira örülök hogy legalább itt nem a választásról kell olvasnom, hogy jó lenne ha ez így maradna, köszi.
Azért nem mindegy milyen választás...

Kép

Le akarták szedni a MU drukkerek, a szekusok állították le őket, és őrzik a feliratot. :D :D :D

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#1823 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

blackjack04 írta:Inkább ne politizáljunk, abból mindenki rosszul fog kijönni. Ha érdekel a téma, olvass kuruc.infot-t vagy bánomisén mit de annyira örülök hogy legalább itt nem a választásról kell olvasnom, hogy jó lenne ha ez így maradna, köszi.
A kuruc.info-t pont ne, de amúgy igen, egyetértek azzal amit mondtál.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#1824 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Inkább ne politizáljunk, abból mindenki rosszul fog kijönni. Ha érdekel a téma, olvass kuruc.infot-t vagy bánomisén mit de annyira örülök hogy legalább itt nem a választásról kell olvasnom, hogy jó lenne ha ez így maradna, köszi.
One ball to rule them all!

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Chat

#1825 Hozzászólás Szerző: paco83 »

laczze írta:Mivel vannak itt családos, és nagyobb élettapasztalattal rendelkező emberek és elsősorban az ő véleményük érdekelne az ide iválasztással kapcsolatban, nagyon nem vagyok otthon a politikában sőt igazából nem is érdekelt de amekkora szar ez az ország és amennyire jó a jobbik kampánya felkaptam rá a fejem, az biztos, hogy elmegyek szavazni és rájuk. Nyilván nem lehet minden ígéretet teljesíteni amit ilyenkor felvázolnak, de ha a jobbik csak annak 20%át valósítja meg már jobbak leszünk, aztán kitudja.
Van olyan aki "hisz" a Jobbiknak vagy ki hogy van vele ?
Szerintem a választás az pont nem olyan dolog amikor más véleményére kellene alapozni. De ezt neked kell tudni.
A Jobbik elég megosztó párt, de amíg nem kaptak még csak kicsi befolyást is arra, hogy irányítsák országunkat addig nem lehet véleményezni őket konkrétan. Legalábbis én így gondolom.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Chat

#1826 Hozzászólás Szerző: laczze »

Mivel vannak itt családos, és nagyobb élettapasztalattal rendelkező emberek és elsősorban az ő véleményük érdekelne az ide iválasztással kapcsolatban, nagyon nem vagyok otthon a politikában sőt igazából nem is érdekelt de amekkora szar ez az ország és amennyire jó a jobbik kampánya felkaptam rá a fejem, az biztos, hogy elmegyek szavazni és rájuk. Nyilván nem lehet minden ígéretet teljesíteni amit ilyenkor felvázolnak, de ha a jobbik csak annak 20%át valósítja meg már jobbak leszünk, aztán kitudja.
Van olyan aki "hisz" a Jobbiknak vagy ki hogy van vele ?
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1827 Hozzászólás Szerző: Chester »

vmilan1 írta:Sziasztok!
A héten lesz már tabella, elnézést a 2 meccses elmaradásért!
Ez igaz az osztályzós tabellára is, elnézést mindenkitől, de nincsenek mostanában egyszerű heteim, és még két hétig biztos nem lesz nyugtom, de megpróbálom valahogy beiktatni az időmbe. Megértéseteket köszönöm! :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Chat

#1828 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szerintem sokkal több és részletesebb infókhoz lehet még mindig itt jutni, mint a facebook információs halmazban...

És itt is lehet trollkodni, én is évek óta csinálom, néha-néha, de én az igényes trollkodás híve vagyok...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1829 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem követem már annyira figyelemmel, de nekem az írásaikkal sose volt bajom, ezek a saját gondolataik, ha meg ők nem szeretik Torres [mert gondolom ez b*ssza sokak szemét] akkor nem szeretik, ez egy blog, nem egy olyan oldal mint a .hu, ahová nem való a személyes gondolat csak a hírek közlése, a személyes gondolatokra pedig ez a fórum van. Én már leírtam engem mi zavart a bloggal kapcsolatban úgyhogy nem ismétlem magam, de az 5-6 szerző simán írkálhatna akár a fórumra is, ahogyan régebben is tette belőlük jó pár.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#1830 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ChesterB írta:
Wisey írta:regota probalkozunk friss hirek helyett elemzesek es attekintö cikkek irasaval vagy leforditasaval (amire egy facebook hiroldal keptelen), de sajnos az idöhiany ezt sem engedi tul gyakran...
Ezt teszi a LR konkrétan. :) Nem lehetne őket ide irányítani? Úgy is van ott aktív és nem aktív fórumozó, vagy azok a személyes elemzések nem valók egy papíron elfogulatlan szurkolói oldalra?
Amit az LR az utóbbi időben leművel az egy értelmes oldalra sem való.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1831 Hozzászólás Szerző: Chester »

Wisey írta:regota probalkozunk friss hirek helyett elemzesek es attekintö cikkek irasaval vagy leforditasaval (amire egy facebook hiroldal keptelen), de sajnos az idöhiany ezt sem engedi tul gyakran...
Ezt teszi a LR konkrétan. :) Nem lehetne őket ide irányítani? Úgy is van ott aktív és nem aktív fórumozó, vagy azok a személyes elemzések nem valók egy papíron elfogulatlan szurkolói oldalra?

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Chat

#1832 Hozzászólás Szerző: Wisey »

daw3 írta:Én mondjuk sosem voltam nagy kommentelő, de minden nap beleolvasok a fórumba. Szeretem ezt az oldalt. Megsiratnám, ha bezárná kapuit a chelseafc.hu. Nagyra értékelem a belefektetett időtöket és energiátokat. Köszönet
Köszönjük!
Egyelöre fel sem merült ez a lehetöseg, mert mindig van ket-harom ember aki eletben tartja az oldalt. Tenyleg nagy valsag kellene ahhoz hogy ez felmerüljön.
Azt hogy nem vagyunk annyira frissek mint a közössegi oldalak, mar tudomasul vettük, de ettöl meg nem akarunk leallni a hirek irasaval. Pl. regota probalkozunk friss hirek helyett elemzesek es attekintö cikkek irasaval vagy leforditasaval (amire egy facebook hiroldal keptelen), de sajnos az idöhiany ezt sem engedi tul gyakran...

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#1833 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Én mondjuk sosem voltam nagy kommentelő, de minden nap beleolvasok a fórumba. Szeretem ezt az oldalt. Megsiratnám, ha bezárná kapuit a chelseafc.hu. Nagyra értékelem a belefektetett időtöket és energiátokat. Köszönet
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Chat

#1834 Hozzászólás Szerző: Wisey »

ChesterB írta:Hogy őszinte legyek én nem is bánom hogy a sok facebook-huszár nem tud erről a fórumról. :D
Az sem veletlen hogy sok-sok eve nem lehet kommentelni a hireinket.
Ezzel sajnos kicsit elszakitjuk a föoldalt es a forumot egymastol (azaz nem interaktivak a hireink), de követhetetlen es logikatlan volt a kommentezes, raadasul elvonta a hozzaszolasokat a forumtol.

Kicsit lassuak vagyunk, regimodiak, de szeretem azt hinni hogy a szinvonal (többnyire) rendben van :) 8)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1835 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hogy őszinte legyek én nem is bánom hogy a sok facebook-huszár nem tud erről a fórumról. :D Jó közösség van itt, Torresen kívül meg értelmes viták szoktak kialakulni, néha szórakoztatják a plebs-et személyes vitákkal, de belefér. :D Ha belegondolok hogy én is már lassan 10 éve tudok és írok az oldalra elszomorodok, marhára öregszem. :D

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Chat

#1836 Hozzászólás Szerző: Wisey »

kiskacsa08 írta:
Spring írta:...
Nekem van egy elméletem arról, hogy miért lett a fórum ilyen (szerintem nem a színvonala esett, hanem szimplán egyre kevesebb a rendszeres kommentelő).

Szóval, volt egy generáció, akik 2004-2009 körül voltak tizenévesek, amikor a csapatnak elég jól ment (nem mintha most nem menne jól, de később kitérek erre), és akkor lettek szurkolók. Akkoriban nem nagyon volt más lehetőség kapcsolatba lépni más hazai Chelsea-szurkolókkal, mint ez a fórum, illetve a Fanatics fóruma. Meg lehet nézni, hogy akik még manapság is aktívan használják a fórumot, akkoriban regisztráltak. Na, ők kb. manapság léptek abba a korba (19-22 év), hogy már dolgozniuk kell, egyetemre járnak, egyszóval felnőttek, így már nem maradt annyi idejük a fórumra irogatni (ettől függetlenül persze gondolom mindenki követi a Chelsea-t nap, mint nap, és véleménye is van a dolgokról, csak nincs ideje arra, hogy feljöjjön ide, és leírja, utána pedig elvitatkozzon róla).

Akik pedig manapság tizenévesek, és a mostani sikereink hatására lettek szurkolók, ők pedig már egy elavult dolognak tekintik a fórumot, inkább a Facebook-on élik ki magukat, ott írják le a véleményüket, ott vitatkoznak a dolgokról.

Szóval a lényeg az, hogy a fórum, mint kapcsolattartási módszer egyszerűen kiment a divatból a Facebook, Twitter stb. hatására, akik pedig még használnák, azoknak nincs idejük rá.
Kicsit lemaradtam erröl a temarol (ugye-ugye, nem olvastam a forumot :)), de par nap kesessel is hozzaszolnek.

Kiskacsaval egyetertek, a fö problema az hogy a forum a mai fiatalok szamara nem vonzo, es ezzel egy idöben a "regi arcok" pedig eltüntek. Az eltünesre pedig több ok is van:
- nehanyan a Facebookon/twitteren kommenteznek inkabb. Az jobban keznel van, jobban szem elött van, interaktivabb, "latvanyosabb", trendibb, stb.
- nehanyan szinte teljesen hatterbe vonultak munka/csalad miatt
- szimplan megunjak az emberek a sok eves forumozast
Ezek mind igazak ram nezve is peldaul. Megnezem a meccseink kb felet, de elemezni (akar cikket, akar forumbejegyzest irni) mar egyszerüen nincs kedvem. Irtam mar eleget :)

Ahogy mas is irta, sok tema (pl. Torres vagy regebben Anelka teljesitmenye) mar nagyon faraszto. Mar nincs kedvem tizedszer leirni ugyanazt, amit mar harom ev alatt többször leirtam.

Meg az is fontos, hogy mi meg a Facebook elötti idöben indultunk, es akkor tenyleg ez volt az egyetlen kapcsolattartasi mod a neten. Uj volt mindenkinek, örültünk hogy egymasra talaltunk, meg szemelyesen is talalkozgattunk (ma is persze), aztan jo volt a neten is mindig mindent megvitatni, de azota eltelt 8-9 ev(!!!) es mar reg eltünt az ujdonsag varazsa.

Kicsit maga a honlap miatt is aggodok, mert evek ota 2-3 szerkesztö irja a hireket (a felallas valtozik neha, de a szamuk nem nö), es be kell latni hogy gyakran nem vagyunk naprakeszek. Regebben többen voltunk, mindenki lelkes volt, aktiv. Az a banda "eltünt" (reszben atment a LR blogra), most alig lehet szerkesztöt talalni (akinek elhivatottsaga es ideje is van egyszerre(!)).

Ma akarmelyik tizenket eves nyit egy facebookos "hiroldalt", amit lehet osztani, lajkolni, es nem kell szerverrel meg ilyenekkel bajlodni. Gyors, trendi, amellett hogy gyakran igenytelen amit csinalnak ;)
(Hozzateszem, 7-8 eve ilyen "rivalis" volt a Gportal, aztan az ment is a levesbe, mi meg meg mindig itt vagyunk :))
A mai facebook/twitter vilagban egyszerüen le van maradva egy ilyen oldal mint a mienk, föleg hogy nem lehet kommentezni a cikkeket.

Ha ma az ember felmegy ezekre a közössegi oldalakra, egyböl jönnek a Chelsea-s hirek, es ezek utan ki fogja begepelni külön a mi oldalunk cimet? (Sajnos(?) a Chelseafc.hu facebook oldalat kb 400 ember követi csak, a többseg inkabb a lajkvadasz hiroldalakon log.)

Kicsit sirankozos lett talan ez a poszt, de nem kell aggodni, megmarad a honlap es a forum is, legfeljebb csökken az olvasottsag. Aztan ki tudja, lehet hogy par ev mulva felertekelödik egy ilyen "elszigetelt" kis forum mint amilyen a mienk is, mert megunjak az emberek a facebookot (mint ahogy a Chelsea FC hivatalos facebook oldalan is lehetetlen kommentelni, mivel a kommentek 90%-a Afrikabol es Azsiabol jön, es szettrollkodnak mindent). Majd meglatjuk... :)

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#1837 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Николаевич írta:
koni0725 írta:
No offense Bubi, de te részeg vagy? :D

Csak korrekt :wink:
Épp ezért a kérdés. Ritka tőle az ilyesmi.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#1838 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

koni0725 írta:
No offense Bubi, de te részeg vagy? :D

Csak korrekt :wink:

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3200
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Chat

#1839 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Bubi írta:
ChesterB írta: Hazard 7 - Ahogyan lecidáztatta az egész Villa védelmet azt filmre kell venni, Robben óta nem volt ilyen jó 1v1 emberünk, és még jobb lesz mint a holland bármikor [bocs Bubi]
Nincs okod bocsánatot kérni, már most jobb a hollandnál, minden tekintetben. Nekem is ez jutott az eszembe a napokban, Hazard is gyors, 1:1ben zseniális és még reggelig írhatnám mekkora király, de nem ezek teszik jobbá Robbennél, hanem az hogy Hazard egy igazi csapatember, a klubért játszik, alárendeli magát a csapat érdekeinek...

Minden tisztelet kijár neki, nem véletlen nyalja a seggét Mou sem.

Persze Arjen ettől még utánozhatatlan ... :))
No offense Bubi, de te részeg vagy? :D
211! NEW RECORD!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#1840 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

chiedis írta:
Remélem a Chelsea-t kapjuk, a BL-ben szopatjuk őket mindig"

Oke, gyertek csak :)

A tobbseg meg a Barcat szeretne, verhetonek tartjak.

Kép

El kell ismerni hogy szépen megfordították tegnap a párharcot, de mégiscsak egy görög csapatról beszélünk, az egész 16-os mezőny leggyengébb csapatáról.. Komolyabb csapatok ellen nagyon gyengén muzsikálnak idén(City 4-1, Chelsea 3-1 és 0-0, Liverpool 0-3 és 0-1, Tottenham 1-2 és 0-0), a BL-ben pedig senki nem fog szórakozni a nyolc között. Úgy tűnik ők a leggyengébbek a nyolc között, én mégis elkerülném őket, nem igazán szeretem amikor a BL-ben angol csapat ellen kell játszani, évi 2-3-szor bőven elég, inkább jöjjön olyan ellenfél akivel ritkán futunk össze!

Válasz küldése