Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1861 Hozzászólás Szerző: Chester »

Van nála minden, hatalmas. :D Meg minden ázsiaira bevágja a nevét és lerasszistázza őket, kegyetlen. :D :D A legjobb paródia felhasználó, ez egyértelmű. :D

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Chat

#1862 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Vagy amikor Giggs korával viccel :D Nagyon jó és nem esik a színvonal.

Régi kedvencem:

Evil Kagawa ‏@evilkagawa
Mr Giggs ask if Japan nice! I say "look at eye I Chinese, RACIST" I pretend cry! He cry hard, offer car, beg no tell FA. I take car. Tell FA
They do now.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1863 Hozzászólás Szerző: Chester »

Kegyetlen ez az ember, főleg amikor nem játszik a japó, akkor megszakadok a röhögéstől. :D :D :D :D :D

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Chat

#1864 Hozzászólás Szerző: Buluska »

ChesterB írta:
rafanadal írta:Mégis mi lenne a rendeltetése?
Evil Kagawa nélkül unalmas lenne az életem, már ezért megéri ha van twittered. :D :D
Muhaha. Ennel a posztnal feladtam, majd holnap folytatom... :D :D
Evil Kagawa @evilkagawa · Mar 11

Pardew receive 7 ban of game for push with head!
If only Moyes receive 7 ban of game, we probably win league....and the heart of all Asia.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Chat

#1865 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

ChesterB írta:
rafanadal írta:Mégis mi lenne a rendeltetése?
Evil Kagawa nélkül unalmas lenne az életem, már ezért megéri ha van twittered. :D :D
Köszönöm, erre fordítottam az előző 30 percemet :D :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1866 Hozzászólás Szerző: Chester »

rafanadal írta:Mégis mi lenne a rendeltetése?
Evil Kagawa nélkül unalmas lenne az életem, már ezért megéri ha van twittered. :D :D

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Chat

#1867 Hozzászólás Szerző: dunyha »

alpar08 írta:
rafanadal írta:
alpar08 írta:Helló

Pár hete kiköltöztem Budapestre, mivel naggyából összeált a kép így már van időm egy kis szórakozásra is, úgyhogy valaki árulja el, hogy hol szokott itt közös meccsnézés lenni? :)
Hogy kerültél te Pestre? Meguntad a kolozsvári nagy építkezéseket és azt, hogy most káosz lesz a városban egy fél évig? :D
Hát amíg fiatal az ember kell egy kis vàltozás, meg találtam egy tuti munkahelyet ;)
A Caledonia-t vagy a Két Agárt érdemesebb felkeresnem?
Tegnap is a Két agárban voltunk

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#1868 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

rafanadal írta:
alpar08 írta:Helló

Pár hete kiköltöztem Budapestre, mivel naggyából összeált a kép így már van időm egy kis szórakozásra is, úgyhogy valaki árulja el, hogy hol szokott itt közös meccsnézés lenni? :)
Hogy kerültél te Pestre? Meguntad a kolozsvári nagy építkezéseket és azt, hogy most káosz lesz a városban egy fél évig? :D
Hát amíg fiatal az ember kell egy kis vàltozás, meg találtam egy tuti munkahelyet ;)
A Caledonia-t vagy a Két Agárt érdemesebb felkeresnem?
-=Kék vér=-

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#1869 Hozzászólás Szerző: kdako »

alpar08 írta:Helló

Pár hete kiköltöztem Budapestre, mivel naggyából összeált a kép így már van időm egy kis szórakozásra is, úgyhogy valaki árulja el, hogy hol szokott itt közös meccsnézés lenni? :)
Caledonia (Mozsár utca) és Söröző a Két Agárhoz https://www.facebook.com/pages/S%C3%B6r ... 19?fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;
GO BLUES!

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#1870 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Srácok a következőben kérem a segítségeteket. Kb. 23:00-kor fogok pestre érkezni és szeretném majd megnézni a mai meccsünket. Aki tud valami linket ahonnan letölthetném vagy megnézhetném az küldje már át nekem privát üzenetben jkopfner@gmail.com. Remélem az eredményt nem fogom addig megtudni:) Kösz szépen.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#1871 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

alpar08 írta:Helló

Pár hete kiköltöztem Budapestre, mivel naggyából összeált a kép így már van időm egy kis szórakozásra is, úgyhogy valaki árulja el, hogy hol szokott itt közös meccsnézés lenni? :)
Hogy kerültél te Pestre? Meguntad a kolozsvári nagy építkezéseket és azt, hogy most káosz lesz a városban egy fél évig? :D
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#1872 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

Helló

Pár hete kiköltöztem Budapestre, mivel naggyából összeált a kép így már van időm egy kis szórakozásra is, úgyhogy valaki árulja el, hogy hol szokott itt közös meccsnézés lenni? :)
-=Kék vér=-

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#1873 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

almos írta:
jkopfner írta:Na egy gyors helyzetjelentés. Hétfő óta kint vagyok Barcelonában a barátnőmmel. Tegnap meg is kértem a kezét és igent mondott:) Már ellepték a várost a mancity drukkerek, tegnap este óta vedelnek, tőlük zeng az egész város. Este megyünk ki a stadionhoz, remélem hatalmas lesz a hangulat. A legolcsóbb jegy 150 euró, fel a kakasülőre, ennyit nekem nem ér meg. Főleg úgy, hogy egyik csapatot se szeretem.
Sok boldogságot, de miért nem Londonban? :D
Köszi. Nem szereti Londont, ez az egy hibája van:) És, hogy miért nem? "Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, még rosszabb idő, kibaszott Mary Poppins."

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Chat

#1874 Hozzászólás Szerző: putthelime »

ChesterB írta:putthelime: én akkor melyik accodat követem? :D :D
A mindenest :D

Érdekes amúgy, amit említettetek többen, hogy a mai fiatalság (na jó, 23 évesen azért remélem még nem vagyok nagyon öreg, de az én környezetemben senkire nem jellemző ez) nagy hányada fent van twitteren és a saját életének legapróbb részleteit is megosztja, ha ahhoz van kedve, de nekik ez is egy kommunikációs forma lett. És ezt meg ha nem itt tennék, akkor valszeg ugyanez a kontent a fb falukra kerülne ki. De pont ez a lényege a personal accountoknak, megvan ezeknek is a maga helye és tényleg csak azt követsz, aki érdekel. De mindenképp tanulságos mondjuk Fluor Tomi követői közül random választani egy 14-16 év közötti lányt és legörgetni, hogy milyen mennyiségből ontja magából a szemetet, ráadásul milyen gyakran. :) Ez meg ijesztő és elszomorító. De biztos mi is kínosan mosolyognánk néhány régi MSN Messengeres beszélgetésünkön, ha most visszaolvasnánk. :D
jkopfner írta:... igent mondott:) ...
Ti meg legyetek 10x annyi évig boldogok, ahány éve az Arsenal nem látott kupát! :)
They do now.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Chat

#1875 Hozzászólás Szerző: almos »

jkopfner írta:Na egy gyors helyzetjelentés. Hétfő óta kint vagyok Barcelonában a barátnőmmel. Tegnap meg is kértem a kezét és igent mondott:) Már ellepték a várost a mancity drukkerek, tegnap este óta vedelnek, tőlük zeng az egész város. Este megyünk ki a stadionhoz, remélem hatalmas lesz a hangulat. A legolcsóbb jegy 150 euró, fel a kakasülőre, ennyit nekem nem ér meg. Főleg úgy, hogy egyik csapatot se szeretem.
Sok boldogságot, de miért nem Londonban? :D
LAMPARD#8

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#1876 Hozzászólás Szerző: Chester »

putthelime: én akkor melyik accodat követem? :D :D

Teljesen leírtad a lényegét annak miért jó[bb] a twitter. Én is régen követtem vagy 100-150 felhasználót, csak meguntam hogy folyamatosan görgetnem kell, és azóta csak azt követem ami érdekel: a hivatalos Chelsea fiók, első csapat játékosai + pár ifista/exjátékos, Packers-ösök, néhány ismerősöm és néhány egyéb emberke, összesen 56 ember, ami bőven tűrhető, főleg hogy ebből a Chelsea fiókja írja a legtöbbet, de azt is csak meccsek alatt. :) Sokkal hasznosabb dolog egy egyszerű embernek mint a facebook, az csak azért jó, mert mindenki fenn van rajta, így lehet puskát kérni zh-hoz. :D
jkopfner írta:Na egy gyors helyzetjelentés. Hétfő óta kint vagyok Barcelonában a barátnőmmel. Tegnap meg is kértem a kezét és igent mondott:) Már ellepték a várost a mancity drukkerek, tegnap este óta vedelnek, tőlük zeng az egész város. Este megyünk ki a stadionhoz, remélem hatalmas lesz a hangulat. A legolcsóbb jegy 150 euró, fel a kakasülőre, ennyit nekem nem ér meg. Főleg úgy, hogy egyik csapatot se szeretem.
Neked meg sok boldogságot! :)

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#1877 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Na egy gyors helyzetjelentés. Hétfő óta kint vagyok Barcelonában a barátnőmmel. Tegnap meg is kértem a kezét és igent mondott:) Már ellepték a várost a mancity drukkerek, tegnap este óta vedelnek, tőlük zeng az egész város. Este megyünk ki a stadionhoz, remélem hatalmas lesz a hangulat. A legolcsóbb jegy 150 euró, fel a kakasülőre, ennyit nekem nem ér meg. Főleg úgy, hogy egyik csapatot se szeretem.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Chat

#1878 Hozzászólás Szerző: putthelime »

rafanadal írta:
Николаевич írta:
rafanadal írta:Egyébként lehet, hogy én vagyok noob, de én még nem tudtam arra rájönni, hogy hogyan használjuk hasznosan a twittert. Mondjuk nem is nagyon próbálkoztam, mert nem igazán vagyok oda az alapötletért sem, de akkor is. Mégis mi lenne a rendeltetése? Igen, az egy hatalmas előny, hogy két mondatban, a lényegre koncentrálva nagyon sok hasznos információt begyűjthetünk, de egyszerűen nem lehet ezt rendesen megvalósítani, mert ha feliratkozol ne is mondjak sokat, 20 csatornára, akkor már percenként folynak be a tweetek és képtelenség követni. Amikor elkezdtem használni csak pár Chelsea-s oldalra és a Chelsea játékosaira iratkoztam fel (összesen talán 16 oldalra) és már úgy folytak be a tweetek, hogy azt nem lehetett követni. Arról nem is beszélve, hogy ha sok dolog érdekel, akkor legalább 100 csatornára fel kell iratkozz.

Én majdnem 600 embert követek Twitteren, mégis átlátható.. Soha nem voltam fenn Facebook-on, de gondolom ott sem olvasod el az összes ismerősöd összes posztját. Én nagyon szeretem például, hogy hashtag alatt lehet beszélgetni emberekkel(NBA és NFL meccsek alatt sok magyar szurkoló ír a megfelelő tag alá), sok nyereményjáték van(a Chelsea hivatalos account-ja és a játékosok is gyakran hirdetnek ilyesmit) stb. Nyilván nem jön be mindenkinek, de én nagyon csípem.
Persze, hogy nem. Be van állítva, hogy csak a közeli baráti társaságom posztjai jelenjenek meg (kb. 40 ember) és ezen kívül a legfontosabb oldalak amelyeket követek, de valahogy mégis átláthatóbb, mert nem minden két percben teszik fel azt is, hogy épp kimentek szarni. Nekem a twitterrel az a bajom, hogy épp ott gyenge ahol erős is egyben: rövid posztok. Egyből látod a lényeget, de ezáltal túl könnyű használni és rengeteg oldal már túlzásokba esik és 5 percenként kitesz valamit.
De ez csak akkor gyengeség, ha nem jól menedzseled az accodat. Miért követsz olyan odalt, ami 5 percnként floodol és amúgy sem érdekel? Egy kattintással unfollow.
Én nagyon szeretem a twittert. Ennél gyorsabb, személyre szabottabb és közvetlenebb információforrás nincs ma az interneten. Nekem is 2 accountom van. Egyikkel követek mindent és mindenkit, ami érdekel (és ez álladóan változik, tejesen dinamikusan. Most pl. nem egy olyan Ukrajna helyzetével foglalkozó folyamot követek, amiket gondolom (remélem) egy fél év múlva már nem fogok). A másik acc pedig szigorúan a tanulmányaimmal kapcsolatos. Azzal például rengetegszer beszállok intrnetes esetmegoldásokba, ötletelésekbe a hashtagek segítségével, miközben megkapom legnaprakészebb infokat éskutatási eredményeket, amik érdekelnek.

Ez az előnye röviden, tömören. Minden érdeklődési területedről a lehető leggyorsabban és legtömörebben kapsz infot. Meg kell szokni, de pár hét alatt fel lehet venni a rimusát és tökéletesen fel lehet zárkózni a világ dolgaival egy buszút alatt vagy épp a buszra várva.
They do now.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Chat

#1879 Hozzászólás Szerző: laczze »

Tud valaki jó stratégiai játékot ami hasonló mint pl az Age, Cossack, ? És persze fut az undormány win8 on ? -_-"
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#1880 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Használjatok Google+t :lol:
One ball to rule them all!

Válasz küldése