Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#2421 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

http://youtu.be/D2KQ0bw5k2c" onclick="window.open(this.href);return false;


Úristen de röhögök :D :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Chat

#2422 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Sheenka írta:
Norbertoo írta:túl vagyok az előrehozott föci érettségimen! Ti hogy álltok?
Holnap teszem. Mennyi lett az írásbelid?
88, elrontottam a halmazos feladatot(Szlovákia, Románia, Ausztria)
Ilyeneken buktam pontot pl., hogy jelentős kősókészlete van: én csak Romániához tettem, de Au.-hoz is kellett
Vagy a másik ilyen volt az újkeletű autóipara van: Szlovákia és Románia volt az én véleményem(a Dacia újra gyártása volt a gondolat) és közben meg csak Szlovákia kellett(ugye ott a Peugeot meg a Kia gyártat autót)

ilyen apróságok voltak...
neked?

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#2423 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Norbertoo írta:túl vagyok az előrehozott föci érettségimen! Ti hogy álltok?
Holnap teszem. Mennyi lett az írásbelid?

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Chat

#2424 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

túl vagyok az előrehozott föci érettségimen! Ti hogy álltok?

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Chat

#2425 Hozzászólás Szerző: Dante »

chelseafc_fan_nandi írta:De most akkor Torres marad?Cavanit mar le is igazoltak meg shurle is jon de jo lenne valaki jobb is pl:Lewandovski,Mario Gotze,Thomas Muller,ijenek.Jo h fiatalok kellenek de akkor is kell par jo jatekos is.
Apánk tudja kire van szükségünk !

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#2426 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

chelseafc_fan_nandi írta:De most akkor Torres marad?Cavanit mar le is igazoltak meg shurle is jon de jo lenne valaki jobb is pl:Lewandovski,Mario Gotze,Thomas Muller,ijenek.Jo h fiatalok kellenek de akkor is kell par jo jatekos is.
Emiatt a szép mondat miatt már érdemes volt beregisztrálnod ide.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Chat

#2427 Hozzászólás Szerző: Moldván »

chelseafc_fan_nandi írta:De most akkor Torres marad?Cavanit mar le is igazoltak meg shurle is jon de jo lenne valaki jobb is pl:Lewandovski,Mario Gotze,Thomas Muller,ijenek.Jo h fiatalok kellenek de akkor is kell par jo jatekos is.
Kérhetek belőle? :)

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Chat

#2428 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

chelseafc_fan_nandi írta:De most akkor Torres marad?Cavanit mar le is igazoltak meg shurle is jon de jo lenne valaki jobb is pl:Lewandovski,Mario Gotze,Thomas Muller,ijenek.Jo h fiatalok kellenek de akkor is kell par jo jatekos is.
Jó lesz az!
Ohh Chelsea we love you..

chelseafc_fan_nandi
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. január 10., csütörtök 15:31
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Chat

#2429 Hozzászólás Szerző: chelseafc_fan_nandi »

De most akkor Torres marad?Cavanit mar le is igazoltak meg shurle is jon de jo lenne valaki jobb is pl:Lewandovski,Mario Gotze,Thomas Muller,ijenek.Jo h fiatalok kellenek de akkor is kell par jo jatekos is.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Chat

#2430 Hozzászólás Szerző: Szabi »

ChesterB írta:Ha az M1-nél ki tudták tenni a Mezeit mert sok volt rá a panasz a Forma 1-es közvetítések alatt, akkor ezt a Knézyt miért nem tudják már végre kirakni az utcára?! Ott untam meg a közvetítést, amikor felment a szöglethez Luiz, erre benyögi, hogy "Dani Alves is feljött a szöglethez", a nigériaiakra tett megjegyzése meg nevetségesen amatőr volt, remélem többet nem közvetít, mert így elég élvezhetetlen VB elé nézünk.
Ne mond már, nem tetszett a Hulk-Coulibaly féle párhuzam? Nem is értelek, mert egy nagyon igaz és találó összevetés volt pedig... :( :cry:
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#2431 Hozzászólás Szerző: Chester »

A mi meccseinket rendre streamen néztem, de amit végre az M1 ad, ami MINDENHOL elérhető, akkor nincs kedvem streameket keresgélni, de lehet legközelebb az lesz. Alapból nem zavar a kommentátor, de amikor minden 5. percben mond egy nettó baromságot az kicsit felidegel.

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Chat

#2432 Hozzászólás Szerző: lazaac »

ChesterB írta:Ha az M1-nél ki tudták tenni a Mezeit mert sok volt rá a panasz a Forma 1-es közvetítések alatt, akkor ezt a Knézyt miért nem tudják már végre kirakni az utcára?! Ott untam meg a közvetítést, amikor felment a szöglethez Luiz, erre benyögi, hogy "Dani Alves is feljött a szöglethez", a nigériaiakra tett megjegyzése meg nevetségesen amatőr volt, remélem többet nem közvetít, mert így elég élvezhetetlen VB elé nézünk.
Nem akarom védeni,de utána egyből kijavította magát és elnézést kért a nyelvbotlásért,a nigériaiakra tett megjegyzés meg akár amatőr akár nem,de igaz.
Ezt most ne vedd támadásnak,csak azért ne hagyjuk el a fontos részleteket. Amúgy ha zavar a kommentátor,kezdj el streamen idegen nyelvű közvetítéseket nézni, angol,német,orosz,bármit és hidd el egy idő után megtanulod leszarni,hogy ki és mit pofázik és csak a játékra figyelsz,nálam bevált,illetve ha nem zavar a csönd,akkor csak nyomd ki a TV hangerejét,bár engem személy szerint az jobban idegesít.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#2433 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ha az M1-nél ki tudták tenni a Mezeit mert sok volt rá a panasz a Forma 1-es közvetítések alatt, akkor ezt a Knézyt miért nem tudják már végre kirakni az utcára?! Ott untam meg a közvetítést, amikor felment a szöglethez Luiz, erre benyögi, hogy "Dani Alves is feljött a szöglethez", a nigériaiakra tett megjegyzése meg nevetségesen amatőr volt, remélem többet nem közvetít, mert így elég élvezhetetlen VB elé nézünk.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2434 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Off.
Atyaég, miket gondoltok Ti az iszlámról?? Kérlek titeket, hogy vagy sürgősen olvassatok utána vagy ne is foglalkozzatok vele! A legjobb lenne, ha elmennétek egy muszlim országba. És mégis kik azok az "iszlámok"?:-)
Normális esetben pont fordítva működik broduer. Gyerekkorában lázad ellene és ahogy felnő, érett lesz és bölcsességet szerez, belátja és gyönyörűnek tartja. De mindegy is. Én Cissé-vel vagyok meg a többiekkel.
Only one Di Matteo!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#2435 Hozzászólás Szerző: Николаевич »


Volt màr példa ilyenre. Kanoute nem akarta hordani a Sevilla mezt, mert egy fogadóiroda volt a szponzor. Egy ideig nem volt felirat a dresst elejèn, aztán a cég minden meccs után adakozott Kanoute nevében(a korán 5 alaptörvényébe beletartozik a kötelező alamizsna a szegényeknek, ráadásul nem volt rossz reklàm a cégnek), és így màr hordta ő is :)

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#2436 Hozzászólás Szerző: broduer »

[/quote]Egy olyan világban élnek, ahol nyilvánosan halálra köveznek azért, mert úgy gondolják (még csak meg sem kell történnie, elég ha gyanús) hogy nem ahhoz megy hozzá gyerek akit a szülei kijelöltek, nem úgy öltözködik, vagy csak beleillik a viselkedése abba a tág fogalomba hogy "nem egyeztethető össze a családi értékekkel". És évente nagyjából 20.000 nőt megölnek a fenti indokok valamelyikével. Gyerekként nem tehet valaki arról, ha ebbe belekényszerítik, de aki felnőtt fejjel helyesnek gondolja ezeket, azt én nem tudom elfogadni.[/quote]

Na igen, valahol igazad van csak szerintem ezeket a dolgokat annyira beléjük nevelik ,hogy ők ezt veszik természetesnek, ezt látták,tanulták minden nap és azt gondolják, hogy ez a normális élet.És egy ilyen dologból nagyon nehéz kitörni, a legtöbbjüknek sosincs alkalma megismerni a "másik oldalt" ,mert ugye egész életébe azt hallotta,hogy minden más világnézet vagy vallás rossz és elvetendő.Ez persze csak a szubijektív véleményem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára broduer 2013. június 15., szombat 12:41-kor.

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Premier League

#2437 Hozzászólás Szerző: Keppi »

broduer írta:
Hihetetlen számomra hogy az iszlám hívők milyen szigorú szabályok szerint élnek.Valahol én megértem Cissét hívő ember lévén,de véleményem szerint sokszor túlzásba esnek az iszlámok,ha a a vallásukról van szó.(Gondoljunk csak az iszlám hódításra a történelemben vagy az ilyen rohadt szigorú szabályokra)
Egy olyan világban élnek, ahol nyilvánosan halálra köveznek azért, mert úgy gondolják (még csak meg sem kell történnie, elég ha gyanús) hogy nem ahhoz megy hozzá gyerek akit a szülei kijelöltek, nem úgy öltözködik, vagy csak beleillik a viselkedése abba a tág fogalomba hogy "nem egyeztethető össze a családi értékekkel". És évente nagyjából 20.000 nőt megölnek a fenti indokok valamelyikével. Gyerekként nem tehet valaki arról, ha ebbe belekényszerítik, de aki felnőtt fejjel helyesnek gondolja ezeket, azt én nem tudom elfogadni.
:)

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#2438 Hozzászólás Szerző: broduer »

Hihetetlen számomra hogy az iszlám hívők milyen szigorú szabályok szerint élnek.Valahol én megértem Cissét hívő ember lévén,de véleményem szerint sokszor túlzásba esnek az iszlámok,ha a a vallásukról van szó.(Gondoljunk csak az iszlám hódításra a történelemben vagy az ilyen rohadt szigorú szabályokra)

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Chat

#2439 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

alpar08 írta:Valaki ismer focicipõkkel foglalkozó oldalt?
Eredeti cipõk legyenek, a rendelés megbízható és ha lehet román vagy román területre is kiszállító cég.
(Nike ctr 360 érdekelne)
http://www.sportsdirect.com A bolti árnál lényegesen olcsóbbak és 100% eredeti. (többekközt a Newcastle szponzorai is)

Avatar
bartaa
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2009. november 11., szerda 21:37
Kedvenc játékos: John Terry-Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Ruud Gullit

Re: Chat

#2440 Hozzászólás Szerző: bartaa »

alpar08 írta:Valaki ismer focicipõkkel foglalkozó oldalt?
Eredeti cipõk legyenek, a rendelés megbízható és ha lehet román vagy román területre is kiszállító cég.
(Nike ctr 360 érdekelne)
http://www.eastbay.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése