Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Chat

#2621 Hozzászólás Szerző: langidave »

király köszi!

azért kérdeztem, mert néztem én is, hogy nem nagyon megy közvetlen járat amsterdamba

még annyi kérdés azokhoz, akik idén voltak. coffee shopokban már tényleg nem szolgálják ki a külföldieket? mert akkor nem megyek :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#2622 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

langidave írta:valaki, aki volt már amsterdamban elmondaná, hogy jutott el oda?

kocsi, busz nem érdekel.

Köszi :)

A RyanAir-rel nagyon olcsón lehet utazni, én 10 k forint alatt Európában egy csomó nagyvárosba el lehet jutni. Ne számíts nagy luxusra, de kb 2 óra az út, ki lehet bírni, olyan mint egy távolsági busz :)

Eindhovenbe 6-7 ezer forintért van járatuk, onnan meg kb 120 kilométer Amsterdam, vonattal elég hamar odajutsz. Szerintem Magyarországról így jutsz oda a legolcsóbban.

Avatar
tru23
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2012. április 3., kedd 20:33
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Chat

#2623 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Eindhovenben voltam kb 2 hete, 8 ezer volt a repülő WizzAir-el oda-vissza. Eindhovenből megy busz/vonat, és az lesz a drágább. :D
José Mourinho, forever a Chelsea blue!

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Chat

#2624 Hozzászólás Szerző: langidave »

valaki, aki volt már amsterdamban elmondaná, hogy jutott el oda?

kocsi, busz nem érdekel.

Köszi :)

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#2625 Hozzászólás Szerző: daw3 »

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZwNLWgsUMg" onclick="window.open(this.href);return false;
jól nyomják
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Chat

#2626 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

ChesterB írta:mYkr0 már megint jössz fel a tippbajnokságban mint a talajvíz. Nem lesz ennek jó vége! :D :D
Áh, idén a Kazany elleni volt a 3. meccs, amire nem tippeltem, sok esélyem már nincs. :(

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#2627 Hozzászólás Szerző: Chester »

mYkr0 már megint jössz fel a tippbajnokságban mint a talajvíz. Nem lesz ennek jó vége! :D :D

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Chat

#2628 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Srácok! Hogy lehet egy zene alól kiszedni vokál részt, hogy csak a zongora maradjon? Totálisan analfabéta vagyok zeneszerkesztés terén, úgyhogy jó lenne, ha valaki nagyvonalakban el tudná nekem magyarázni ennek a menetét. Nagyon sürgős lenne! :(

http://www.youtube.com/watch?v=Psjz8Q83fsA" onclick="window.open(this.href);return false;

Ha ez segít, akkor ez lenne az említett dal.
211! NEW RECORD!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#2629 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

blackjack04 írta:Azt szeretném kérdezni/kérni, hogy aki akár most vagy korábban rakott középszintű informatika érettségit az esetleg talált olyan oldalt/dokumentumot, amiben vázlatszerűen le vannak írva az egyes szóbeli témakörök és követelmények részletezve? Nem kell, hogy ki legyenek fejtve, csak az egyes vázlatpontok legyenek benne. Ha igen, akkor akár itt vagy pü-ben elküldhetné, és örök hálám fogja üldözni az illetőt. :)

Az a baj hogy középszintű érettségin iskolánként vàltoznak a tételek, mivel a tanárok saját maguk állíthatják össze őket, illetve ők döntok el, hogy mit kérnek(persze nincs teljesen szabad kezük), így az infotanárodtól kéne megtudnod, hogy egyes tételekben mi legyen.

Pl történelemből a tatárjárás témakörben nálunk előzményt alig kérnek, viszont a '42 utáni politikát nagyon részletesen,egy másik itteni iskolában pedig pont fordítva.

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#2630 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Azt szeretném kérdezni/kérni, hogy aki akár most vagy korábban rakott középszintű informatika érettségit az esetleg talált olyan oldalt/dokumentumot, amiben vázlatszerűen le vannak írva az egyes szóbeli témakörök és követelmények részletezve? Nem kell, hogy ki legyenek fejtve, csak az egyes vázlatpontok legyenek benne. Ha igen, akkor akár itt vagy pü-ben elküldhetné, és örök hálám fogja üldözni az illetőt. :)
One ball to rule them all!

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Chat

#2631 Hozzászólás Szerző: Mister »

marknagy írta:Chiedisszel mi van egyébként? Ha jól tudom utoljára akkor volt itt amikor az FA kupában a MU-val játszottunk és 2-0-ás hátrányban voltunk, chaten azt írta találkozunk májusban. Azt hittem csak viccel, de március 10.-e óta nincs fenn.
Kérdésben a válasz.... :)
One Life,One Love,One Club

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Chat

#2632 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Chiedisszel mi van egyébként? Ha jól tudom utoljára akkor volt itt amikor az FA kupában a MU-val játszottunk és 2-0-ás hátrányban voltunk, chaten azt írta találkozunk májusban. Azt hittem csak viccel, de március 10.-e óta nincs fenn.
We are the famous, the famous Chelsea!

attila21
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013. április 2., kedd 15:25
Kedvenc játékos: Frank lampard
Kedvenc exjátékos: Mikel

Re: Chat

#2633 Hozzászólás Szerző: attila21 »

hali nem rég keztem el szurkolnia chelseának
HAJRÁ CHELSEA FC
:lol:
Hajrá Chelsea fc

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Chat

#2634 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Wisey írta:Meg hogy egy 12 eves szajkaratesrol van szo, vagy mondjuk egy 40 eves tanaremberröl.
A nagyon idősekkel meg az a baj hogy berögzültek, és sokszor nem is értenek igazán a focihoz. 55 éves fizikatanárom igazi MU fan, szinte kívülről fújja a bírói és futball szabályokat, bármit ki tud magyarázni ha a csapatáról van szó, de nagyon beszűkűlt látókörő, ráadásul sokszor nem jut az eszébe a perem emberek nevei :D
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Chat

#2635 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Egy gyors kérdés. Buluska avatarja csak az én szemem basztatja vagy másét is?

Avatar
matecska
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009. január 1., csütörtök 21:14
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Miroslav Stoch

Re: Chat

#2636 Hozzászólás Szerző: matecska »

White írta:Csináltam uj facebook-ot,és mivel a régin volt pár ember innen felrakom a profilom,jeloljetek nyugodtan,sokszor kelletek a vitákhoz facebookon :)

http://www.facebook.com/attila.ambrus.566" onclick="window.open(this.href);return false;
Mingyá befosok, milyen sokan vagyunk itt felvidékiek :)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Chat

#2637 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Sorrendben a tweetjei, amiben benne van TS:

Joseph Barton ‏@Joey7Barton Ápr 2
Thiago Silva. That the same pussy thats been injured all season. Another over rated Brazilian. Sort your hamstrings out FatBoy...

Joseph Barton ‏@Joey7Barton Ápr 2
Have to take back what I said about Thiago Silva being over rated today. Been immense tonight. Still looks like a overweight ladyboy though!

Joseph Barton ‏@Joey7Barton Ápr 2
Thiago Silva put in the performance of his career. What a day to call him over-rated. In hindsight, I should have waited. #bastard

Joseph Barton ‏@Joey7Barton Ápr 3
2 questions for Thiago Silva. Firstly, Why are YOU talking about ME, in your press conference before PSG v Barca? Very strange.

Joseph Barton ‏@Joey7Barton Ápr 3
Secondly, Are you Pre-Op or Post-Op? #transsexual #thiagosaladyboy

Joseph Barton ‏@Joey7Barton Ápr 3
Baffles me, which way he's going. Is he a man changing to a woman or a woman changing to a man? Can't work it out.

Thiago Silvat meg nem követem twitteren, amit meg találtam róla az elég régi.

dankodavid írta:Hatalmas :D


Barton már megint jártatja a pofáját a nagy semmire... Jó dumája van, de ezzel már (nem csak szerinem) csak nevetségessé magát. Silva a világ egyik legjobb CB-je, ő hozzá képest egy nagy senki. S

Silva a brazil válogatott alapembere, játszott több topcsapatban(Porto, Dinamo Moszkva, Milan, PSG), semmilyen allűrje vagy balhés ügye nincs, világsztár lett a kiváló teljesítményével.

Barton meg egy kalap szar, akit már több csapatból elzavartak, még az angol válogatottba se tudott bekerülni(egy meccsen becserélték).. Őt csak arról ismerik az emberek hogy nála sokkal jobb játékosokról ír(Ibra, Neymar, Silva) és ezzel kiröhögteti magát.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Chat

#2638 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ChesterB írta:Hát irigyellek barátom, én azóta is azt hallgatom az ismerősöktől, hogy a legrosszabb BL döntő, amit valaha láttak. Nem értenek a focihoz.... :D :D :D
A legrosszabb BL-döntő még mindig a 2003-as volt, Juve-Milan gólnélküli döntetlen még hosszabbítás után is, kevés helyzettel :D
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#2639 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hát irigyellek barátom, én azóta is azt hallgatom az ismerősöktől, hogy a legrosszabb BL döntő, amit valaha láttak. Nem értenek a focihoz.... :D :D :D

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Chat

#2640 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ChesterB írta:Az én ismerősi körömben a legjobban a két Chelseas és az Arsenalos spanommal jövök ki. Van egy Realos, aki korrekt, de néha bekattan, vannak Milanosok, barcások meg musok, na ők elviselhetetlenek. El lehet beszélni velük a fociról, de a BL győztes Chelseat is agyonfikázták... Aki abban a védekező csapatban nem látja a szépséget az nem is érthet meg engem meg az én focihoz való hozzáállásomat.
Nem azért, de az egyik Barcás haveromnak, azért jött be a Chelsea, mert megtetszett neki a védekezésünk, és nagyon megkedvelte a belső védőinket, nagyon jónak tartja őket :D főleg Cahillt :D
We are the famous, the famous Chelsea!

Válasz küldése