Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Chat

#3241 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Gábor írta:E problémával fordulnék a letöltéshez és nethez jobban értő fórumozókhoz.

Nos. Pár nappal ezelőtt letöröltem a Sopcastomat, mert folyton megállt, nem válaszolt stb. Nem rég megpróbáltam újra letölteni, de nem engedte. Több letöltőoldalról sem. Megpróbáltam teljesen már progit letölteni, de azt sem engedte. A telepítésnél minden egyes alkalommal megakad, legyen az bármilyen program. És nem tudom mit csináljak ezzel, mi a megoldás erre.

Esetleg ti tudnátok nekem segíteni ebben?
Mi az, hogy nem engedte letölteni?
Bármilyen programot akarsz felrakni (nem csak Sopcast) megakad a teleptés? Látatlanba nehéz bármit mondani, próbálj egy rendszer-visszaállítást, attól baj nem lesz.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Chat

#3242 Hozzászólás Szerző: Gábor »

E problémával fordulnék a letöltéshez és nethez jobban értő fórumozókhoz.

Nos. Pár nappal ezelőtt letöröltem a Sopcastomat, mert folyton megállt, nem válaszolt stb. Nem rég megpróbáltam újra letölteni, de nem engedte. Több letöltőoldalról sem. Megpróbáltam teljesen már progit letölteni, de azt sem engedte. A telepítésnél minden egyes alkalommal megakad, legyen az bármilyen program. És nem tudom mit csináljak ezzel, mi a megoldás erre.

Esetleg ti tudnátok nekem segíteni ebben?
Farewell Didier!

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Chat

#3243 Hozzászólás Szerző: Mister »

Hohóó!! Ezzel a Beckham-es dologgal beindult a képzeletem...Szerintetek Terry örül a kis Beckham idejövetelének?Esetleg anyucinak(Victoria)?? :lol: :lol:
One Life,One Love,One Club

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#3244 Hozzászólás Szerző: Chester »

Végre visszakerülhet Megyeri a kapuba és nem az a balfasz Carroll fog védeni.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Chat

#3245 Hozzászólás Szerző: langidave »

Olympiakos manager sacked after 17 matches (14W + 3D) because he was caught 'banging' the Chairman's wife! LOL >>>

ez most komoly? mert ha igen akkor hatalmas :D :D

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Chat

#3246 Hozzászólás Szerző: Wisey »

dankodavid írta:Szerontem az konnyen leszurheto, hogy en inkabb az utobbi kazegoriana tartozom, es a tizenevesen kokszolo kis buzikat elitelem. Ezert utalom ezt a zyzz-fetist is.
Ez szep es jo, de ugy latom kb harminceves korodra mar nagyjabol betervezted magadnak a szteroidokat :(

Az izmokat meg tudod örizni (edzessel) 40 evesen is, ha azok valodi izmok, es nem csak a tömegnövelöknek köszönheted.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Chat

#3247 Hozzászólás Szerző: Daniel »

dankodavid írta:Szerontem az konnyen leszurheto, hogy en inkabb az utobbi kazegoriana tartozom, es a tizenevesen kokszolo kis buzikat elitelem. Ezert utalom ezt a zyzz-fetist is.
"Felszólaltam érted", tisztában vagyok vele, ezért írtam :) . Mindig az árral szemben evezel :) (ezt pozitív értelemben mondom)
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#3248 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

chiedis írta:Az élelmiszer hulladék téma helytálló, kiváltképpen az Egyesült Királyságban zengenek ódákat az íz nélküli zöldségek, gyümölcsök, ehetetlen kenyér triumvirátusról. Erre bejött az újabb csoda

http://index.hu/gazdasag/2013/01/17/eln ... burgerert/" onclick="window.open(this.href);return false;
Öcsém már kint él Londonban 6 éve és tavaly nyáron mikor kimentem hozzá nem értettem miért mondja, hogy vigyek paradicsomot meg paprikát. Persze csak addig nem értettem, ameddig meg nem kóstoltam a kintit. Mintha műanyagot ettem volna. Egyik este gondoltam csinálok egy fasza bolognai spagettit, ez az egyik specialitásom:) Megvettem kint a hozzávalókat, szinte ehetetlen volt. Legalábbis az itthonihoz képest. Kint csak a McDonalds, sushi, szendvics, chips megy, meg a kóla. Ezért van mocskosul elhízva az angol fiatalok többsége.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Chat

#3249 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Az élelmiszer hulladék téma helytálló, kiváltképpen az Egyesült Királyságban zengenek ódákat az íz nélküli zöldségek, gyümölcsök, ehetetlen kenyér triumvirátusról. Erre bejött az újabb csoda

http://index.hu/gazdasag/2013/01/17/eln ... burgerert/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#3250 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Gyönyörű lesz a mai este, chelsea meccs és kézi meccs egy időben.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#3251 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Szerontem az konnyen leszurheto, hogy en inkabb az utobbi kazegoriana tartozom, es a tizenevesen kokszolo kis buzikat elitelem. Ezert utalom ezt a zyzz-fetist is.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Chat

#3252 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Nem akarok a vitába belefolyni, de a legtöbb kapható élelmiszer alapból hulladék... Pl. ha már szóba hoztátok a párizsit, az nem több, mint porc... Lehet venni normális kaját is, táplálékkiegészítők nélkül is oda lehet erre figyelni és lehet fejlődni, csak ahhoz utána kell olvasni és járni nagyon sok dolognak. Persze itt most nem a komoly testépítésről beszélek, mert nyilván az így elérhetetlen.

De még mindig jobb, mint hogy a sok kis hülye bohoc nyomja magába a stanazolt (ami alapból pl. izomsorvadásos gyerekeknek készült gyógyszer, kár hogy mára azt is telebaszták hormonnal és a hatóanyag elenyésző, nyilván ez így olcsóbb), mert attól "jól fog kinézni", de baszik minden másra, és tényleg csak azért csinálja, hogy bejöjjön a csajoknak (többet szed be a kelleténél, májvédőt se eszik hozzá).... Sajnos a konditerembe járók 90% ilyen, a maradék 10% aki azért csinálja, mert ez az élete... Az ilyen csirák miatt vált a "konditerem" szó sztereotípiává a legtöbb dilettáns számára.

Hozzáteszem én pl. nem szedek semmit, eljárok kondizni, sokszor tolom itthon saját testtel... Tudom nem leszek egy állat tőle, de nem is akarok, a lényeg, hogy jó kondiba legyek, egészséges legyek, és jól érezzem magma a bőrömben. :)
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Chat

#3253 Hozzászólás Szerző: chiedis »

BlueBlood1993 írta:Basszatok meg ti mennyit koltotok kondira egy honapban kb??? (DD meg Pilgrim tunt fel)

Egyebkent a parizsi meg az omlesztett sajt tenyleg nem vmi jo de nem azer mer csak egy feherje letezik ami a csirkeben van hanem mer sok zsir is van ezekben. Szoval ugyan nagyon idafigyelek a kajara de nem tudom elfogadni azt h csak a csirje rizs-zabpehely amitol nősz (orulok am h felvetodott, erdekes eszmecsere folyik itt)

Am ki hany eve gyur? En kicsit tobb mint 2 kihagyasok nelkul. Ja es heti 4x. Ti?
Nem véletlen kérdeztem rá a képnél. Nem vagyok ellenes kiegészítő ellenes, de 2kg kerülhet 10k feletti összegbe is. Elveim vannak, és hiába erre költ valaki mert mondjuk a hobbija, azért elég költséges hobbi
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Chat

#3254 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Basszatok meg ti mennyit koltotok kondira egy honapban kb??? (DD meg Pilgrim tunt fel)

Egyebkent a parizsi meg az omlesztett sajt tenyleg nem vmi jo de nem azer mer csak egy feherje letezik ami a csirkeben van hanem mer sok zsir is van ezekben. Szoval ugyan nagyon idafigyelek a kajara de nem tudom elfogadni azt h csak a csirje rizs-zabpehely amitol nősz (orulok am h felvetodott, erdekes eszmecsere folyik itt)

Am ki hany eve gyur? En kicsit tobb mint 2 kihagyasok nelkul. Ja es heti 4x. Ti?

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#3255 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

dankodavid írta:Amióta szedem ezeket a káros porokat és tablettákat, nem voltam beteg. It's a FACT. Szóval érdemes elgondolkozni, hogy mennyire rosszak is ezek valójában. (igen, meg akarlak győzni, mert egyszerűen alaptalanok az ellenérzéseid)
Fiatal egészséges a szervezeted és erős az immunrendszered, ezért nem vagy beteg. Ameddig rendszeresen sportoltam én sem voltam soha beteg, pedig nem szedtem semmit. Nagyapám úgy halt meg 89 évesen, hogy kb akkor volt orvosnál, amikor megszületett. Minden reggel megevett egy gerezd fokhagymát, megivott egy kupica pálinkát és 2 deci vörösbort. Én meg örülni fogok annak, ha megélem a 60-at. 2 éve egy legénybúcsún voltam siófokon és hivatalosan is az ország legidősebb taxisával furikáztunk. Jenő bácsi 82 éves volt és egy 1200-as ladával száguldozott. Az egyetlen tanácsa ez volt számunkra: "Gyerekek, egy a lényeg, hogy tanuljatok meg minél hamarabb puha fasszal baszni":D

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#3256 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Amióta szedem ezeket a káros porokat és tablettákat, nem voltam beteg. It's a FACT. Szóval érdemes elgondolkozni, hogy mennyire rosszak is ezek valójában. (igen, meg akarlak győzni, mert egyszerűen alaptalanok az ellenérzéseid)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#3257 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

dankodavid írta:Viszont ezek csak az egészségen javítanak. Nekem ne mondd, hogy a párizsi meg az ömlesztett sajt jobbak, mert kettéfejelem a válaszfalat. Inkább erre akarjon pénzt költeni, mint a pénteki ájultrészeggépiálommagammertazgecivicces bulira.
Persze nem ezzel van gond, én vagyok régimódi. Próbálok mindent természetes úton bevinni a szervezetembe. Egyszerűen por és tabletta ellenes vagyok:) Úgyhogy eléggé nagy baj az most nekem, hogy itthon fekszem antibiotikum kúrán.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#3258 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Viszont ezek csak az egészségen javítanak. Nekem ne mondd, hogy a párizsi meg az ömlesztett sajt jobbak, mert kettéfejelem a válaszfalat. Inkább erre akarjon pénzt költeni, mint a pénteki ájultrészeggépiálommagammertazgecivicces bulira.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Chat

#3259 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

jkopfner írta:
dankodavid írta:Sosem csináltam titkot abból, hogy a lehetséges célok között szerepel az, hogy én ezzel a sporttal elérjek szebb eredményeket, és nyugi, tisztában vagyok azzal, hogy ehhez mik szükségesek.

Viszont nem két éves edzésmúlttal kezdenék el szteroidozni, azt csak a buzik és a retardáltak szokták, hanem mondjuk 8-10 év múlva, amikor már tényleg nincs más választás, és még mindig az a célom, hogy valami kiemelkedőt, valamit, amire emlékeznek majd a halálom után is. Életemben nem voltam jobb, erősebb, gyorsabb, és ezt ennek, vagyis a világ legszebb sportjának köszönhetem. Kathi Béla mondta, hogy aki komolyan veszi a testépítést, és 60 évnél többet él, az szarul csinálta, és én személy szerint nem is akarok 50-60 évnél tovább élni, nem akarom átélni, hogy szép lassan elgyengülök, és elvesztem a kontrollt a saját testem fölött. Nem. Dögöljek meg 40-50 évesen úgy, hogy volt egy olyan életem, amiben szó szerint felépítettem egy álmot, elértem egy sokak számára elérhetetlen dolgot.
Vitatkoznék veled, szerintem a világ legszebb sportja a 200 női mell:) Egyébként semmi baj a testépítéssel, sok sikert hozzá, kegyetlen meló lesz. Itt az egész beszélgetés abból indult ki, hogy egy tizenéves focista tehetség már azon gondolkodik, hogy milyen szereket szedjen.
Ööö nem tudom a multivitamin milyen "szer" de, hogy károsnak nem káros az tuti.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#3260 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

dankodavid írta:Sosem csináltam titkot abból, hogy a lehetséges célok között szerepel az, hogy én ezzel a sporttal elérjek szebb eredményeket, és nyugi, tisztában vagyok azzal, hogy ehhez mik szükségesek.

Viszont nem két éves edzésmúlttal kezdenék el szteroidozni, azt csak a buzik és a retardáltak szokták, hanem mondjuk 8-10 év múlva, amikor már tényleg nincs más választás, és még mindig az a célom, hogy valami kiemelkedőt, valamit, amire emlékeznek majd a halálom után is. Életemben nem voltam jobb, erősebb, gyorsabb, és ezt ennek, vagyis a világ legszebb sportjának köszönhetem. Kathi Béla mondta, hogy aki komolyan veszi a testépítést, és 60 évnél többet él, az szarul csinálta, és én személy szerint nem is akarok 50-60 évnél tovább élni, nem akarom átélni, hogy szép lassan elgyengülök, és elvesztem a kontrollt a saját testem fölött. Nem. Dögöljek meg 40-50 évesen úgy, hogy volt egy olyan életem, amiben szó szerint felépítettem egy álmot, elértem egy sokak számára elérhetetlen dolgot.
Vitatkoznék veled, szerintem a világ legszebb sportja a 200 női mell:) Egyébként semmi baj a testépítéssel, sok sikert hozzá, kegyetlen meló lesz. Itt az egész beszélgetés abból indult ki, hogy egy tizenéves focista tehetség már azon gondolkodik, hogy milyen szereket szedjen.

Válasz küldése