Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Chat

#4301 Hozzászólás Szerző: miller »

Én magát azt nem értem, hogy hogyan tudnak ezek a műsorok megmaradni? Nem unják meg őket, vagy mi vezérli az embereket ilyenkor, amikor nézik??? Egymásután ömlenek ezek a szarok, és ugyanúgy bámulják a 124. szériát is. És elég komoly nézettségük van, az a durva. Fel nem fogom, hogy szombat este nem lenne jobb dolguk? Elkeserítő. Abba bele sem merek gondolni, hogy mekkora pénzeket szakít le ezekkel az RTL meg TV2...
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Chat

#4302 Hozzászólás Szerző: frentzen »

marknagy írta:Ezt írta ki face-re a Stretford End:

Elfoglaltuk méltó helyünket! Vajon a Chelsea-nél még mindig úgy érzik, hogy megérte a ligakupán az A-csapatot játszatni?
Kép

Erre én:
A Man. Unitednél nem érzik azt hogy meg kéne ezt köszönni Clattenburgnek?

E mondatomért persze bannoltak is :)
Az a gáz, hogy mi nem tudunk olyan szar kezdőt felállítani ami B csapatnak néz ki, mert a legutolsó játékos is bőven elmenne az A csapatba
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#4303 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

miller írta:
jkopfner írta:
miller írta:Előre is bocsánat a kissé erős kérdésért, de kiakadtam: Itt is sok X-faktor, Megabuzi, meg mit tom én milyen rajongó van??? Magyarázza már el nekem valaki, hogy mit lehet ezeken a színjátékokon hétről hétre nézni???? Komolyan lehet, hogy én vagyok a defektes, de nem értem a lényegét az egésznek. Annak, hogy szériáról szériára lökik ki a sok szerencsétlent, hogy sztár leszel, aztán nyomják a következő szériát....Voice, Csillag születik, X-faktor, Megasztár...nem sokalltok még tőlük? Borzasztó...
Nem sokall be tőlük az ember, ha nem nézi. Gondolom neked is van több csatornád, egyszerűen máshová kell kapcsolni, amikor ezek mennek. Én azokat nem értem, akik képesek felbaszni az agyukat ilyen faszságokkal, hogy melyik csatornán milyen műsor megy.
Ebben igazad van Koma. A magyarázat az értetlenségedre az, hogy hiába nem szeretnék tudomást venni róla, ha egyszer a csapból is ez folyik. Most azért akadtam ki, mert az egyik ismerősöm facebook-on dührohamot kapott, mert kiesett a Lass Bea vagy ki a retkes faszom. És nem ő az egyetlen, aki kilövi a faszságait a falra. Persze törlöm ilyenkor az adott posztot, videót, de nem lehet nem tudomást venni róla, vágenzi? Szóval mégis besokallhat tőle az ember úgy, hogy utcalány nagy gázok vannak az országban, de őt b+ az vágja tönkre, hogy kiesett a Lass Bea. Ennyit erről, ilyenkor ne bassza fel magát az ember...
Na ezek azok az agymosott zombik, akiket említettem:) Nem tudom elhinni, hogy vannak az országban olyan értelmes emberek, akik (nem rokonai vagy ismerősei a leendő "sztárnak") sms-ben vagy telefonon szavaznak ezekben a műsorokban.

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Chat

#4304 Hozzászólás Szerző: miller »

jkopfner írta:
miller írta:Előre is bocsánat a kissé erős kérdésért, de kiakadtam: Itt is sok X-faktor, Megabuzi, meg mit tom én milyen rajongó van??? Magyarázza már el nekem valaki, hogy mit lehet ezeken a színjátékokon hétről hétre nézni???? Komolyan lehet, hogy én vagyok a defektes, de nem értem a lényegét az egésznek. Annak, hogy szériáról szériára lökik ki a sok szerencsétlent, hogy sztár leszel, aztán nyomják a következő szériát....Voice, Csillag születik, X-faktor, Megasztár...nem sokalltok még tőlük? Borzasztó...
Nem sokall be tőlük az ember, ha nem nézi. Gondolom neked is van több csatornád, egyszerűen máshová kell kapcsolni, amikor ezek mennek. Én azokat nem értem, akik képesek felbaszni az agyukat ilyen faszságokkal, hogy melyik csatornán milyen műsor megy.
Ebben igazad van Koma. A magyarázat az értetlenségedre az, hogy hiába nem szeretnék tudomást venni róla, ha egyszer a csapból is ez folyik. Most azért akadtam ki, mert az egyik ismerősöm facebook-on dührohamot kapott, mert kiesett a Lass Bea vagy ki a retkes faszom. És nem ő az egyetlen, aki kilövi a faszságait a falra. Persze törlöm ilyenkor az adott posztot, videót, de nem lehet nem tudomást venni róla, vágenzi? Szóval mégis besokallhat tőle az ember úgy, hogy utcalány nagy gázok vannak az országban, de őt b+ az vágja tönkre, hogy kiesett a Lass Bea. Ennyit erről, ilyenkor ne bassza fel magát az ember... (és az a legszörnyűbb, hogy van diplomája az illetőnek...de biztos vagyok benne hogy küldi az sms-t 500 Ft-ért a 1799-re...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miller 2012. november 4., vasárnap 12:15-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Chat

#4305 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

miller írta:Előre is bocsánat a kissé erős kérdésért, de kiakadtam: Itt is sok X-faktor, Megabuzi, meg mit tom én milyen rajongó van??? Magyarázza már el nekem valaki, hogy mit lehet ezeken a színjátékokon hétről hétre nézni???? Komolyan lehet, hogy én vagyok a defektes, de nem értem a lényegét az egésznek. Annak, hogy szériáról szériára lökik ki a sok szerencsétlent, hogy sztár leszel, aztán nyomják a következő szériát....Voice, Csillag születik, X-faktor, Megasztár...nem sokalltok még tőlük? Borzasztó...
Nem sokall be tőlük az ember, ha nem nézi. Gondolom neked is van több csatornád, egyszerűen máshová kell kapcsolni, amikor ezek mennek. Én azokat nem értem, akik képesek felbaszni az agyukat ilyen faszságokkal, hogy melyik csatornán milyen műsor megy. A kérdésedre a válasz pedig a PÉNZ. Arról szól az egész, hogy a csatorna minél nagyobb összeget keressen. Más nem számít. Főműsoridőben van, hatalmas reklámbevétel, 1sms küldés 300ft körül van. Óriási bevétel a csatornának. A lakosság többsége meg agymosott zombi. Leülnek a tévé elé és bambán nézik a mocskot. Őket nem érdekli, hogy átbaszás az egész, a szavazást úgy manipulálják, ahogy akarják, egy forgatókönyv szerint előre meg van tervezve minden egyes mondat, mozzanat.

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Chat

#4306 Hozzászólás Szerző: miller »

Előre is bocsánat a kissé erős kérdésért, de kiakadtam: Itt is sok X-faktor, Megabuzi, meg mit tom én milyen rajongó van??? Magyarázza már el nekem valaki, hogy mit lehet ezeken a színjátékokon hétről hétre nézni???? Komolyan lehet, hogy én vagyok a defektes, de nem értem a lényegét az egésznek. Annak, hogy szériáról szériára lökik ki a sok szerencsétlent, hogy sztár leszel, aztán nyomják a következő szériát....Voice, Csillag születik, X-faktor, Megasztár...nem sokalltok még tőlük? Borzasztó...
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#4307 Hozzászólás Szerző: Chester »

még hogy not arrogant.... a barcában csak a csapatot utálom, viszont a munál a szurkolókat is. pedig ahhoz teljesítmény kell, hogy én utáljak annyira egy csapatot, mint a barcát, nekik sikerült ezt elérni.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Chat

#4308 Hozzászólás Szerző: Mister »

Ezért nem nézek ilyen patkány,primitív oldalakat,ahol a kis pelyhes nunusos kis csírák okoskodnak egy olyan produkció után,ami az egész bajnokságra szégyen.... Mondjuk függetlenül ettől,folyamatosan böfögik a szánalmasnál szánalmasabb kis ömlengésüket.
One Life,One Love,One Club

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Chat

#4309 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Ezt írta ki face-re a Stretford End:

Elfoglaltuk méltó helyünket! Vajon a Chelsea-nél még mindig úgy érzik, hogy megérte a ligakupán az A-csapatot játszatni?
Kép

Erre én:
A Man. Unitednél nem érzik azt hogy meg kéne ezt köszönni Clattenburgnek?

E mondatomért persze bannoltak is :)
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Chat

#4310 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

miller írta:Össze kéne írni, hogy Torres-ről eddig milyen hasonlatok, gúnynevek jelentek meg itt a fórumon :D Torchenko, Teresa...ilyenekre gondolok. A legújabb, ami kivágta nálam a biztosítékot az a Rapunzel volt :DDDDD Bazmeg, némelyikőtök akkora hülye :D (persze jó értelemben :D )
Máricsuj :twisted:
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Chat

#4311 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

http://www.eredmenyek.com/merkozes/lxew ... zefoglalas" onclick="window.open(this.href);return false;
Tomlinson 2 gólt szerzett, egyiket a kiállítása után.

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Chat

#4312 Hozzászólás Szerző: miller »

Össze kéne írni, hogy Torres-ről eddig milyen hasonlatok, gúnynevek jelentek meg itt a fórumon :D Torchenko, Teresa...ilyenekre gondolok. A legújabb, ami kivágta nálam a biztosítékot az a Rapunzel volt :DDDDD Bazmeg, némelyikőtök akkora hülye :D (persze jó értelemben :D )
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Chat

#4313 Hozzászólás Szerző: Mister »

Chiedis mi a rák a képed??? :D
One Life,One Love,One Club

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Chat

#4314 Hozzászólás Szerző: Mister »

Nah,ma azt hiszem Wenger magához nyúlt elég rendesen,no meg elkezdte már intézni a papírügyeket a kerti törpe gyereke miatt.
One Life,One Love,One Club

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#4315 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nálunk Robi van még mindig. :) Imádom Josét, de RDM valahogy mégnagyobb csodát tett, mint ő. Luiz meg lehet bohóc, imádom, de ő meg néha a pályán életveszély, ettől függetlenül nálam biztos kezdő.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Chat

#4316 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ChesterB írta:Ha Luiz nem teszi tönkre, szerintem őse. Megfelelő edzőnél ő sem pofázik. :wink:
Ja, Mourinho-nál kisangyal volt.

Egyébként Luiz nem ugyanaz mint Balo, ő bohóc, utóbbi pedig egy időzített bomba.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Chat

#4317 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

ChesterB írta:Ha Luiz nem teszi tönkre, szerintem őse. Megfelelő edzőnél ő sem pofázik. :wink:
De míg Luiz csak hülyéskedik, addig Balo tényleg ennyire kretén. Mellesleg Mourinho nem megfelelő edző?
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#4318 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ha Luiz nem teszi tönkre, szerintem őse. Megfelelő edzőnél ő sem pofázik. :wink:

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Chat

#4319 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ChesterB írta:Egyre jobban imádom balotellit, remélem egyszer megfordul nálunk, hamár Ibráról lecsúsztunk.
Csak tönkretenné az öltözői morált.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Chat

#4320 Hozzászólás Szerző: Chester »

Egyre jobban imádom balotellit, remélem egyszer megfordul nálunk, hamár Ibráról lecsúsztunk.

Válasz küldése