Chat

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Chat

#8561 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Spring írta:
ZenZo írta:de hogy ez a kulibali mit keres itt, azt nem vágom, mert egy ilyen szerencsétlen szerecsent még a magyar élvonalban sem kell vadászni, van belőle százszám.
Targoncavezetőké a jövő.
Ja, de most nézem, azért valamiben mégis élen jár (igaz, második lett, de Pippot amíg él, nem fogja meg senki):

Legtöbbször állt lesen:
14: Filippo Inzaghi (AC Milan), 11: Adamo Coulibaly, 10: Kenny Miller (Glasgow Rangers), Alberto Gilardino, Pato (AC Milan)...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Chat

#8562 Hozzászólás Szerző: Spring »

ZenZo írta:de hogy ez a kulibali mit keres itt, azt nem vágom, mert egy ilyen szerencsétlen szerecsent még a magyar élvonalban sem kell vadászni, van belőle százszám.
Targoncavezetőké a jövő.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Chat

#8563 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Én azért titkon reménykedtem egy meglepetéspontban a mérkőzések előtt, de ez az eredmény a realitás. Ha jövőre, s azután is elérik a csoportkört, akkor lehet reális egy APOEL szint, több egyelőre nem. A küzdeni akarás és a hajtás-szerűség becsülendő, lőttek gólt, kaptak sokat. Ez van, örüljünk ennek. Ami szomorú, hogy ez ismét egyértelműen megmutatta azt, hogy kábé hol a helye egy évek óta bajnok magyar csapatnak az európai fociban. Amit védekezés címén bemutatott a Loki az szégyen, az, hogy gyenge a kapus, egy dolog. A támadók úgy-ahogy rendben vannak, de hogy ez a kulibali mit keres itt, azt nem vágom, mert egy ilyen szerencsétlen szerecsent még a magyar élvonalban sem kell vadászni, van belőle százszám. Ha a Debrecen okosan gazdálkodik, lehet ebből rendszert csinálni, s előre lépni, bár egyelőre nem a BL vitézkedés lehet a cél. Más kérdés, hogy az átszervezés kapcsán - aminek nagyban köszönhető, hogy ideértünk - az EL is álom marad lassan. Csak meg kell nézni, milyen csapatok játszanak az EL-ben: Juventus, Marseille, Wolfsburg, A. Madrid, Kazany, Liverpool, Sahtar, Werder, Valencia, Villareal, Benfica, Everton, AS Roma, Hamburg...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

istvan
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2009. november 6., péntek 21:17
Kedvenc játékos: Oscar
Kedvenc exjátékos: dan petrescu
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Chat

#8564 Hozzászólás Szerző: istvan »

A fiúk megtetek mindent amit tudtak.Igaz a szerencse nem volt velűnk, de ez igy reális.
Szép volt Loki.

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Chat

#8565 Hozzászólás Szerző: Gábor »

pimadd írta:Az hogy kijutottunk, már egy csoda, főleg elnézve, hogy milyen az elmúlt 20 évben a magyar labdarugás helyzete.Én ennyit sem vártam a fiúktól, hihetetlen küzdeni akarás jellemezte őket, egy igazi csapat.
Ilyen szintű alázatot és küzdeni akarást + fel nem adást látok még az U21esekben is.
ahoz képest a lyon ellen elég kedvetlenül játszottak már a 3. vagy 4. bekapott gól után.bár ki ne játszana ilyenkor visszafogottabban? :P
Farewell Didier!

Avatar
pimadd
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 18:36
Kedvenc játékos: Raul
Kedvenc exjátékos: Zidane
Tartózkodási hely: Tárnok city
Kapcsolat:

Re: Chat

#8566 Hozzászólás Szerző: pimadd »

Az hogy kijutottunk, már egy csoda, főleg elnézve, hogy milyen az elmúlt 20 évben a magyar labdarugás helyzete.Én ennyit sem vártam a fiúktól, hihetetlen küzdeni akarás jellemezte őket, egy igazi csapat.
Ilyen szintű alázatot és küzdeni akarást + fel nem adást látok még az U21esekben is.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Chat

#8567 Hozzászólás Szerző: Wisey »

bence írta:Én most szeretnék mindenkit megkérdezni: ki hogyan értékeli a Debrecen Bajnokok Ligája szereplését?
reális, abszolút papírforma.
egy rossz napot kifogó nagycsapat ellen el lehet csípni egy pontot, de ennél többet nem nagyon.

a Fradi abból a szempontból szerencsésebb volt, hogy a Grasshoppers kb azonos szinten volt, most a Debrecen viszont három elég masszív csapattal került össze (talán a Poolt lehetett volna meglepni a legkönnyebben)

B o t o n d
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 19:19
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Chat

#8568 Hozzászólás Szerző: B o t o n d »

Szerintem már az is szenzációs, hogy ott lehettünk, és megmérkőzhetett egy magyar csapat Európa sztárcsapataival. És én jobban örülök annak, hogy 5-19 lett a gólarány, mintha 0-8 lett volna ahogy a Maccabinak, mert legalább rúgtunk gólokat.
Ebből a 6 meccsből rengeteget lehet tanulni, és ha olyan szerencsénk lenne a selejtezőkben jövőre is, mint idén volt, akkor ismét a BL-ben lehetnénk, de akkor már talán pontra is esélyesként. (persze először a bajnokságot kell majd megnyerni)
A csoport pedig szerintem a legerősebb volt, és ezt az is alátámasztja, hogy a Liverpool kiesett.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Chat

#8569 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Én örülök annak, hogy bár nem úgy távozunk, hogy gólt sem lőttünk. Volt pár érdekes meccsünk, ez már haladás. Pontra nem számitott senki sem.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Chat

#8570 Hozzászólás Szerző: Spring »

Egy magyar csapat ennél többet nem is nagyon tudna tenni, mint a Debrecen, kb. a 0 pont volt a realitás. Télleg kicsit szerencsétlenek voltunk, majd jövőre ;)
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Chat

#8571 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Hát senki sem várt szerintem továbbjutást, még egy gyengébb csoportból sem. :) Viszont azt kell mondjam, vagyis szerintem mondhatom, hogy talán a második legerősebb csoport volt ez...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Chat

#8572 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Én nem vártam többet. Meg kb. ez a realitás. Lehetett volna pár pont, de ennyi.
AZ az igazság egyébként hogy elég szar csoportba kerültünk... Szóval kicsit balszerencséjük is volt.

bence
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 17:59
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Chat

#8573 Hozzászólás Szerző: bence »

Én most szeretnék mindenkit megkérdezni: ki hogyan értékeli a Debrecen Bajnokok Ligája szereplését?

Avatar
pimadd
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 18:36
Kedvenc játékos: Raul
Kedvenc exjátékos: Zidane
Tartózkodási hely: Tárnok city
Kapcsolat:

Re: Chat

#8574 Hozzászólás Szerző: pimadd »

Orwell:1984
egyszerűen fenomenális.
zseniális
mindenkinek el kell olvasnia
15/10

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Chat

#8575 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Speedie írta:az ujra indulós vírus? :D
rákettoltál egy linkre amit nem elérhető küldött??
mert ha igen akkor az nagy szopacs..:Snekem is volt már olyan reisntal(egész gép) tudta helyre rakni..:S
Igen, de leirtottam, úgyhogy megúsztam és nem kellett reinstall : D
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Chat

#8576 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Berzéki Gábor21 írta:bubyhoz lenne egy kérdésem a meccs előzetessel kapcsolatban.hogyha már ez egy chelsea oldal akkor miért az ellenfélt mutatod be először?csak egy kérdés.ne vedd sértésnek vagy bántásnak csak magyarázd el kérlek... :wink:
Todom, hogy nem tőlem kérdezted, de annak mi értelme van, ha minden előzetes előtt bemutatja a Chelseat? Nem ismerjük őket eléggé? :wink:
211! NEW RECORD!

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Chat

#8577 Hozzászólás Szerző: Spring »

Berzéki Gábor21 írta:bubyhoz lenne egy kérdésem a meccs előzetessel kapcsolatban.hogyha már ez egy chelsea oldal akkor miért az ellenfélt mutatod be először?csak egy kérdés.ne vedd sértésnek vagy bántásnak csak magyarázd el kérlek... :wink:
Szerintem azért, mert most idegenben játszunk. Ha hazai pályán nyomjuk akkor minket fog bemutatni először! Amúgy is ha ez így nem jó neked, akkor fordítsd meg, olvass el először minket, utána az ellenfelet.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Chat

#8578 Hozzászólás Szerző: Gábor »

bubyhoz lenne egy kérdésem a meccs előzetessel kapcsolatban.hogyha már ez egy chelsea oldal akkor miért az ellenfélt mutatod be először?csak egy kérdés.ne vedd sértésnek vagy bántásnak csak magyarázd el kérlek... :wink:
Farewell Didier!

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Chat

#8579 Hozzászólás Szerző: Pöri »

az ujra indulós vírus? :D
rákettoltál egy linkre amit nem elérhető küldött??
mert ha igen akkor az nagy szopacs..:Snekem is volt már olyan reisntal(egész gép) tudta helyre rakni..:S
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Chat

#8580 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

paco83 írta:
Dani1905 írta:Nincs valakinek valami ötlete arra az esetre, ha megbombázott egy hülye msn vírus :evil:?
Ne használj msn-t.A megelőzés a legjobb. :P :D
Ezt az egyet tudom én is javasolni. Alapból törlöm már reinstall után, azon keresztül jön/jöhet be a legtöbb féreg, trójai, valami, bármi, stb. ráadásnak teleb*ssza a gépet minden sz*rral, logokkal, ááá, még így is felhúztam magam rajta :) ha mindenáron beszélgetni akarsz, használj skypot (bár én azt sem használok), icq-t (azt ritkán), vagy a gmail-nek is van hasonló funkciója.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése