Afrikai Nemzetek Kupája

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Afrikai Nemzetek Kupája

#301 Hozzászólás Szerző: Dani »

Eddig minden meccset megnéztem az ANK-ról, és mondhatom, hogy 1-2 kivételtől eltekintve egy rettentő nagy szinvonalú kis torna...
Bár tegnap nem tudtam hogy élem túl a Tunézia-Angola meccset, de csak-csak túl éltem és végig néztem, eszméletlen milyen simlis egy meccs volt... :roll:
bezzeg a másik párosításnál Szenegál és Dél-Afrika meccsen, hajtottak mint a barom...
Számomra eddig a legnagyobb csalódást Nigéria, de inkább Marokkó játéka nyújtotta...
Marokkót a legjobb 4-be vártam volna, de tovább sem jutottak...
Sajnos az is elég biztosnak tűnik, hogy ki kerül a legjobb 4 közé
Én úgy tippelem, hogy Ghána, Elefántcsontpart, Egyiptom és Kamerun simán tovább megy, így egy Ghána-Kamerun és Elefántcsontpart-Egyiptom (ennek kellett volna a döntőnek lennie) lesz az elődöntőben...
Ghánát nem tartom olyan rettentő jónak, így sajnos Kinéz, hogy Kamerun a döntőben lesz és hogy a másik ágról ki, azt ember nem mondja meg... :roll:
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Afrika Kupa

#302 Hozzászólás Szerző: Dani »

szpecnaz írta:
ZenZo írta:Sajnos idén még 1 mecset sem láttam, de azért érdekel, a híreket folyamatosan követem, márcsak a saját játékosaink végett is. Egyébként Toreval értek egyet, nem rossz, nem rossz, de valami hiányzik - tudatosság, ész. Sokkal inkább jellemző a "brutális" játék, tarkítva szép megmozdulásokkal. Ahol még játszák a futballt, az inkább Délamerika, de amióta a válogatott játékosok 60-70%-a Európában játszik, már ott sem...
pont hogy az ész hiánya miatt itt még próbálják játszani a focit...dél-amerika nézhetetlen...akár a copa akár a libertadores....szerintem nagyon jó az ANK...

Ezzel tökéletesen egyet értek, pont ezt mondtam Torénak Szombaton... :wink:
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Afrikai Nemzetek Kupája

#303 Hozzászólás Szerző: twopac »

Egy kicsit megilyedtem amikor eltalálták Drogbát és sántikálva ment le a pályáról,de aztán végigjátszotta a meccset ugyhogy nem lehet komoly baj!
mindörökké chelsea!!

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Afrikai Nemzetek Kupája

#304 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

ToreAndre írta:Na ebben egyetértek, a dél-amerikai focinál nincs nézhetetlenebb... Német másodosztály inkább!!
Horty Gáborral :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Reach out touch blue (faith)

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Afrikai Nemzetek Kupája

#305 Hozzászólás Szerző: Robi »

tegnap néztem eurosporton egy összevágott ANK összefoglalót...volt egy pár perces kis szösszenet,ahol a keményebb becsúszások rúgások voltak...azért még mindig megvan a favágó stílus :lol:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Afrikai Nemzetek Kupája

#306 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Jó, hát azért is kezdtem azzal, hogy idén még nem láttam meccset, csak tudósításokat olvasgattam, hogy azért most is voltak olyan 20-30 percek, hogy a játékosokat csak egy dolog zavarta a pályán: a labda. De gondolom, hogy ez azért idényről idényre javul.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Afrika Kupa

#307 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:Sajnos idén még 1 mecset sem láttam, de azért érdekel, a híreket folyamatosan követem, márcsak a saját játékosaink végett is. Egyébként Toreval értek egyet, nem rossz, nem rossz, de valami hiányzik - tudatosság, ész. Sokkal inkább jellemző a "brutális" játék, tarkítva szép megmozdulásokkal. Ahol még játszák a futballt, az inkább Délamerika, de amióta a válogatott játékosok 60-70%-a Európában játszik, már ott sem...

Sztem már nem olyan brutálisak talán mert már tele vannak európában játszó játékosokkal!
Ami meccset én eddig láttam azokon meglepő módon nemigen volt durva beleszállás meg ilyenek!Pedig azért az afrika kupához régen hozzátartozott egy pár karate rúgás :D
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Afrikai Nemzetek Kupája

#308 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Na ebben egyetértek, a dél-amerikai focinál nincs nézhetetlenebb... Német másodosztály inkább!!
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Afrika Kupa

#309 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ZenZo írta:Sajnos idén még 1 mecset sem láttam, de azért érdekel, a híreket folyamatosan követem, márcsak a saját játékosaink végett is. Egyébként Toreval értek egyet, nem rossz, nem rossz, de valami hiányzik - tudatosság, ész. Sokkal inkább jellemző a "brutális" játék, tarkítva szép megmozdulásokkal. Ahol még játszák a futballt, az inkább Délamerika, de amióta a válogatott játékosok 60-70%-a Európában játszik, már ott sem...
pont hogy az ész hiánya miatt itt még próbálják játszani a focit...dél-amerika nézhetetlen...akár a copa akár a libertadores....szerintem nagyon jó az ANK...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Afrika Kupa

#310 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Sajnos idén még 1 mecset sem láttam, de azért érdekel, a híreket folyamatosan követem, márcsak a saját játékosaink végett is. Egyébként Toreval értek egyet, nem rossz, nem rossz, de valami hiányzik - tudatosság, ész. Sokkal inkább jellemző a "brutális" játék, tarkítva szép megmozdulásokkal. Ahol még játszák a futballt, az inkább Délamerika, de amióta a válogatott játékosok 60-70%-a Európában játszik, már ott sem...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: ANK

#311 Hozzászólás Szerző: twopac »

Essien betalált marocco ellen!Csak Így tovább
mindörökké chelsea!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: ANK

#312 Hozzászólás Szerző: twopac »

Én is szereten nézni az afrika kupát,mert itt aztán télleg van minden ami a foicról szól,elképesztő hangulat,küzdelem,hajtás,stb!Azért nem tudok megnézni minden meccset,de az elefántokat azért mindig megtekintem!
mindörökké chelsea!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: ANK

#313 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ahogy már mondtam Daninak, az afrikai fociból egy hiányzik! A tudatosság. Az észjáték, az intelligencia! (ööö....ez három, bocs:)) Ha nem lennének a német meg egyéb edzők, nézhetetlen lenne....
Only one Di Matteo!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: ANK

#314 Hozzászólás Szerző: Dani »

Még mindíg játszanak és lehet akármilyen jó edző a kispadon, ott szinte semmit nem számít...nézd meg Dél-Afrikát...hiába ül a padon Parreira,(tudom nem német) mégsincsenek sehol...ki fognak esni, pedig 2 év és VB-t rendeznek...2 év alatt nem lehet egy ütőképes csapatot összehozni...itt az edzők vajmi keveset számítanak szerintem...
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: ANK

#315 Hozzászólás Szerző: undertow »

hat nemtom. szerintem jatszottak, amig el nem kezdtek nemet edzoket importalni...

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: ANK

#316 Hozzászólás Szerző: Dani »

Engem jobban érdekel, mint egy EB, VB...nincs az a feszült légkör, sablonos taktikai húzások, itt tényleg játszák a focit...
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: ANK

#317 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Én néha azért nézem, de leginkább Elefántcsontpartra koncentrálok. :D Meg nem is ismerem annyira a csapatokat.

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: ANK

#318 Hozzászólás Szerző: Dani »

Látom sok embert nem mozgat meg a kupa, azért azt hittem rajtam kívül néhány embert csak érdekel majd, dehát tévedtem :) :roll:
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: ANK

#319 Hozzászólás Szerző: Dani »

Mekkora meccs volt ez az Egyiptom-Kamerun találkozó.
Ez a Zidan hatalmas játékos, egy maga kivégezte Kamerunt.
A meccs 4:2 lett Egyiptomnak, későn ébredtek az oroszlánok, gyengék voltak...
A nyitó meccsen Ghána szenvedte ki Guinea ellen a győzelmet, elég nehezen...hiába házigazda, szerintem a csoport kör után egy erősebb ellenféllel szemben kiesnének...
Tegnap Marokkó és Elefántcsontpart bizonyította, hogy kiváló játékosokból álló és egységes csapata van, bár a játékstílusuk különböző én talán ezt a két csapatot tartom a legesélyesebbnek Egyiptom mellett.
Este Szudán-Zambia találkozó, bár én Zambiát jobb csapatnak tartom, sok függ Katongo játékától, Szudán csapatát nem nagyon ismerem...
Remélem Az Elefántok végül behúzzák végre az ANK-t, 2 éve is nagyon drukkoltam nekik, dehát a szerencse nem mellettük volt...
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: ANK

#320 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Valóban, nálunk védekezik, míg náluk szélsőként játszott. Remekűl passzolt, jól játszott.
Reach out touch blue (faith)

Lezárt