Afrikai Nemzetek Kupája

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Afrikai Nemzetek Kupája

#261 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Azért hozzá kell tenni,hogy egyszer-kétszer hatalmasat védett az egyiptomi kapus...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Afrikai Nemzetek Kupája

#262 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Dani írta:Nem tudom, hogy az a csapat, amelyik 4 meccsen 12-1 es gólkülönbséggel, meggyőző játékkal esélyesként várja az elődöntőt, mit ronthat el és egy meccsen kap 4-et és csak 1-et rúgnak...mi történhetett velük...nem tudom :roll:

:?
Leírtuk Dani! Az ész és a szervezettség legyőzte az eszetlenséget és a szervezetlenséget...
Ez olyan, mint amikor a vitaminok megölik a bacikat!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Afrikai Nemzetek Kupája

#263 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hát az elefántok szebben nem lehet mondani, elbaszták. Drogba duplaannyi helyzetet hagyott ki egymaga, mint amennyit Egyiptom belőtt, Touré meg hát tényleg Bramble-i mozdulatokkal forgott saját tengelye körül, csak a labdához meg a támadóhoz nem volt köze. És lehet, h. tényleg nagyképűen nyomták Drogbáék, én csak az elejét+összefoglalót láttam, de ha Drogs az elején vagy kettőt belő, és nem Egyiptom szerez vezetést a semmiből, másképp alakul, ebben biztos vagyok. De ez van, így maradt, harmadik helyért lesz a rangadó :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Afrikai Nemzetek Kupája

#264 Hozzászólás Szerző: Dani »

Nem tudom, hogy az a csapat, amelyik 4 meccsen 12-1 es gólkülönbséggel, meggyőző játékkal esélyesként várja az elődöntőt, mit ronthat el és egy meccsen kap 4-et és csak 1-et rúgnak...mi történhetett velük...nem tudom :roll:
Mintha Zambiát vagy Szudánt láttam volna, nem is az Elefántokat...
:?
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Afrikai Nemzetek Kupája

#265 Hozzászólás Szerző: kdako »

Igen, ez a különbség: az arab csapatok már sokkal szervezettebbek, van taktika is, nem csak erőből rohannak. Ez volt a különbség a tegnap esti meccsen is. Sajnáltam Drogbáékat, de kicsit nagyképűen nyomták, úgy voltak vele, egyet csak begyötrünk, vagy elhitték, hogy ők a nagy favoritok.

Drogba sok helyzetet kihagyott. A két Toure iszonyat szarul játszott, mintha nem két élcsapatban fociznának. A kapusról inkább nem is mondok semmit, nem vetődött, csak dőlt az a gyerek.

Fegyelmezetlenek és idegesek voltak.
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Afrikai Nemzetek Kupája

#266 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Most először néztem Afrika Kupa meccset, mind a két elődöntőt, igaz, csak a Eurosport 1 órás összefoglalóját.

Kamerun - főleg az utolsó negyed órában - undorítóan játszott, Ghána viszont képtelen volt gólt szerezni, ritka szar meccs volt. Darálás és eszetlen támadások...

Egyiptom viszont okos, szervezett futballt játszva, a helyzeteit kihasználva jutott be a bátran, de szintén szervezetlenül játszó Elefántcsontpart ellen a döntőbe. Teljesen megérdemelten. Talán az egyetlen csapat a ANK-n aki ésszel, tudatosan és nem zsigerből játssza a focit.
Igaz, a legigazságosabb valószínűleg az Egyiptom-Elefántcsontpart döntő lett volna, mint 2 éve. Ők ketten a legerősebbek Afrikában, ez egyértelmű.

A döntőben természetesen Egyiptomnak szurkolok!! Remélem megnyerik és a szervezettség győz a fejetlenségen!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Afrikai Nemzetek Kupája

#267 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Hát Egyiptom valamit nagyon tud az biztos,noname csapattal is mindig ott van a toppon az afrika kupán!Így széttcsapni az elefántokat pff.
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Afrikai Nemzetek Kupája

#268 Hozzászólás Szerző: undertow »

remelem toure atmenti a formajat a PLre is. tegnap titus bramble klasszisnak tunt volna mellette :)

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Afrikai Nemzetek Kupája

#269 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

kis alázás letta a vége 4-1 :? Dani sajnos nem jött be a tipped :(

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Afrikai Nemzetek Kupája

#270 Hozzászólás Szerző: twopac »

Úgy néz ki elefántok befejzik az afrikakupát!Egyiptom vezet 3-1re!Így talán játszhat drogba meg kalou a pool ellen ha kipiheni magukat vasárnapra!oh el is felejtettem hogy még játszanak a 3.ik helyér!!na mindegy
mindörökké chelsea!!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Afrikai Nemzetek Kupája

#271 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Dani írta: Most viszont a másik párosításnál azt mondom, hogy Elefántcsontpart esélyesebb és (más nem hosszabbítással ők is tovább mennek.)
A Döntőben pedig legyőzik Kamerunt.
Ámen! :)

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Afrikai Nemzetek Kupája

#272 Hozzászólás Szerző: Dani »

Dani írta:
...Én úgy tippelem, hogy Ghána, Elefántcsontpart, Egyiptom és Kamerun simán tovább megy, így egy Ghána-Kamerun és Elefántcsontpart-Egyiptom (ennek kellett volna a döntőnek lennie) lesz az elődöntőben...
Ghánát nem tartom olyan rettentő jónak, így sajnos Kinéz, hogy Kamerun a döntőben lesz és hogy a másik ágról ki, azt ember nem mondja meg... :roll:
Nah eddig a tippem bejött.
Bár Ghánának jobban drukkoltam, dehát sejteni lehetett, hogy nem jutnak tovább...
Most viszont a másik párosításnál azt mondom, hogy Elefántcsontpart esélyesebb és (más nem hosszabbítással ők is tovább mennek.)
A Döntőben pedig legyőzik Kamerunt.
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Afrikai Nemzetek Kupája

#273 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Zsoca87 írta:
8Lampard8 írta:Nagyon jó meccsek voltak a negyeddöntőben! :) Ugye a döntő nem egy időben lesz a Chelsea-Poollal? :roll:
A döntő magyar idő szerint vasárnap 6kor kezdődik, szóval a mi 2. félidőnk üti az ottani elsőt... :(
:? Akkor sajnos nem látom az első félidőt :)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Afrikai Nemzetek Kupája

#274 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

8Lampard8 írta:Nagyon jó meccsek voltak a negyeddöntőben! :) Ugye a döntő nem egy időben lesz a Chelsea-Poollal? :roll:
A döntő magyar idő szerint vasárnap 6kor kezdődik, szóval a mi 2. félidőnk üti az ottani elsőt... :(

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Afrikai Nemzetek Kupája

#275 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Nagyon jó meccsek voltak a negyeddöntőben! :) Ugye a döntő nem egy időben lesz a Chelsea-Poollal? :roll:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Afrikai Nemzetek Kupája

#276 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Mindenesetre egy biztos, jó kis 4 meccs van még vissza. Ha tudom meg is nézem mindet, de aztán ki tudja mi jön közbe... :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Afrikai Nemzetek Kupája

#277 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:
ZenZo írta:Kialakult a négyes: Ghána-Kamerun, Elefántcsontpart-Egyiptom. Kemény meccsek lesznek, én durván őket vártam az elején ide, innen viszont megjósolni is nehéz bármit. Az "álomdöntő" Ghána-Elefántcsontpart ha nem jön össze, nem leszek dühös, legalább mielőbb visszatérhetnek jó formában lévő játékosaink.
Innentől kezdve nekünk mind1, mert mind a 4 csapat játszik még egy meccset így is, úgy is, szóval nem fog senki előbb visszatérni.
Végül is jogos, az az egy nap eltérés már nem sokat dob, csak talán egy 3. helyért zajló meccsen nem lesz olyan észveszejtő hajtás és rúgdosódás.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Afrikai Nemzetek Kupája

#278 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta:Kialakult a négyes: Ghána-Kamerun, Elefántcsontpart-Egyiptom. Kemény meccsek lesznek, én durván őket vártam az elején ide, innen viszont megjósolni is nehéz bármit. Az "álomdöntő" Ghána-Elefántcsontpart ha nem jön össze, nem leszek dühös, legalább mielőbb visszatérhetnek jó formában lévő játékosaink.
Innentől kezdve nekünk mind1, mert mind a 4 csapat játszik még egy meccset így is, úgy is, szóval nem fog senki előbb visszatérni.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Afrikai Nemzetek Kupája

#279 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Kialakult a négyes: Ghána-Kamerun, Elefántcsontpart-Egyiptom. Kemény meccsek lesznek, én durván őket vártam az elején ide, innen viszont megjósolni is nehéz bármit. Az "álomdöntő" Ghána-Elefántcsontpart ha nem jön össze, nem leszek dühös, legalább mielőbb visszatérhetnek jó formában lévő játékosaink.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Afrikai Nemzetek Kupája

#280 Hozzászólás Szerző: Dani »

Nem tudom ki vezeti az Egyiptom-Angola meccset, de már ezért a beszólásért érdemes volt nézni ameccset :D
"Kezétől eltartva lógatta a karját"-mondta az Egyiptomi 11-esnél :lol:
Ez is színvonalas meccs, élvezet nézni...
half time: 2:1
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Lezárt