Blues Brothers

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Blues Brothers

#21 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Wisey írta:Dicso mult ide vagy oda, a skot bajnoksag senkit sem erdekel. A Celtic-Rangers meccsek jelentik nagyjabol az egyetlen izgalmat, de csodalom hogy meg nem unjak ezt a parositast ennyi ev utan ;)
(Oke hogy varosi derbi, de akkor is nagyjabol ez az egyetlen rangadojuk tobb mint szaz eve...)
A sztarjatekosok nem igazolnak Skociaba, igy nincs eselyuk az europai kupakban, igy meg komoly bevetelektol esnek el. Nem hiszem hogy jo befektetes lenne a Rangers, csak azert mert ketcsapatos skot bajnoksagok felet ok nyertek meg, es mert regen alapitottak oket.
Most persze csak a dolgok penzugyi reszrol beszelek, mert az arab vagy orosz milliardosokat pont nem erdeklik a hagyomanyok...
Na igen, ez mind igaz, csak ilyenkor felvetődik bennem a kérdés, hogy egy Anzsinak, vagy PSG-nek mennyivel nézettebbek a meccsei, mennyivel több embert érdekel a francia, vagy az orosz bajnokság, illetve mennyivel van több esélyük Európában. És azért ne feledjük, 4 éve még UEFA Kupa döntőt játszott a Rangers, azért nem volt olyan régen. Szerintem egy gazdag tulajjal simán lenne esélyük BL negyeddöntőkig jutni, amikből azért már jönnek jó pénzek.

És egy csapat felemelkedése a bajnokságot is emeli, mivel évek alatt változik a bajnokság besorolása, ha az a csapat jó eredményeket ér el, és így több európai kupaszereplést érő helyet kapnak, ezzel pedig több pénzt a csapatok.

Persze ezek nem azonnali hatások, jó pár évbe beletellik, talán csak ezért nem tűnhet vonzó befektetésnek.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Blues Brothers

#22 Hozzászólás Szerző: Wisey »

kiskacsa08 írta:De nem igaz, hogy nem vásárolja fel őket valami pénzes arab, vagy ruszki. Szerintem sokkal jobb befektetés lenne, mint egy Malaga, PSG, vagy Anzsi...
Dicso mult ide vagy oda, a skot bajnoksag senkit sem erdekel. A Celtic-Rangers meccsek jelentik nagyjabol az egyetlen izgalmat, de csodalom hogy meg nem unjak ezt a parositast ennyi ev utan ;)
(Oke hogy varosi derbi, de akkor is nagyjabol ez az egyetlen rangadojuk tobb mint szaz eve...)
A sztarjatekosok nem igazolnak Skociaba, igy nincs eselyuk az europai kupakban, igy meg komoly bevetelektol esnek el. Nem hiszem hogy jo befektetes lenne a Rangers, csak azert mert ketcsapatos skot bajnoksagok felet ok nyertek meg, es mert regen alapitottak oket.
Most persze csak a dolgok penzugyi reszrol beszelek, mert az arab vagy orosz milliardosokat pont nem erdeklik a hagyomanyok...

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Blues Brothers

#23 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Ijeszto hogy 2003-ban nekunk is kb 90 millio fontos adossagunk volt.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Blues Brothers

#24 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

De nem igaz, hogy nem vásárolja fel őket valami pénzes arab, vagy ruszki. Szerintem sokkal jobb befektetés lenne, mint egy Malaga, PSG, vagy Anzsi...
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Blues Brothers

#25 Hozzászólás Szerző: White »

54 szeres bajnok Rangers megszunik.. :cry:
#OnceABlueAlwaysABlue

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Blues Brothers

#26 Hozzászólás Szerző: Buluska »

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... fc-2139899" onclick="window.open(this.href);return false;

:?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Blues Brothers

#27 Hozzászólás Szerző: Szabi »

DomiTheNoob írta:
Николаевич írta:Skócia: riválisai a harmadosztályba száműzhetik a Rangerst

Remélem mellettük fognak szavazni, nagyon szomorú dolog lenne a harmadik ligában látni őket. Ráadásul a skót bajnokság eddig is teljesen kéteséyes volt, így meg nem lesz senki aki megszoríthatná a Celticet.
Hát igen, nagy visszaesés lenne ez a Skót bajnokságnak... Nem mintha most olyan rangos lenne, mivel csak a Celtic meg a Rangers az igazi 'nagy csapat' ott. Bár szerintem a Celtic így is az Angol másodosztály szintjén van. A Premier League-ben nem állná meg egy skót csapat sem a helyét.
Az tény, hogy a skót bajnokság nem most van a csúcson színvonalát tekintve, de a Rangers 2008-ban még UEFA-kupa döntőt játszott és az azóta eltelt 4 kiírásban (abból 3 már EL) ezt csak a Fulham mondhatja el magáról a megannyi angol csapat közül, akik indultak... Középmezőnybe simán ott lehetnének (illetve jelenleg csak a Celtic).
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Blues Brothers

#28 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Николаевич írta:Skócia: riválisai a harmadosztályba száműzhetik a Rangerst

Remélem mellettük fognak szavazni, nagyon szomorú dolog lenne a harmadik ligában látni őket. Ráadásul a skót bajnokság eddig is teljesen kéteséyes volt, így meg nem lesz senki aki megszoríthatná a Celticet.
Hát igen, nagy visszaesés lenne ez a Skót bajnokságnak... Nem mintha most olyan rangos lenne, mivel csak a Celtic meg a Rangers az igazi 'nagy csapat' ott. Bár szerintem a Celtic így is az Angol másodosztály szintjén van. A Premier League-ben nem állná meg egy skót csapat sem a helyét.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Blues Brothers

#29 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Skócia: riválisai a harmadosztályba száműzhetik a Rangerst

Remélem mellettük fognak szavazni, nagyon szomorú dolog lenne a harmadik ligában látni őket. Ráadásul a skót bajnokság eddig is teljesen kéteséyes volt, így meg nem lesz senki aki megszoríthatná a Celticet.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Blues Brothers

#30 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta:Könnyedén megszűnhet a Rangers, csődközelbe kerültek

Ez nagyon szomorú lenne...
Szerintem jó döntés volna ezt a -10-es levonást alkalmazni, Jelavic nélkül amúgy sem lenne esélyük az aranyra.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Blues Brothers

#31 Hozzászólás Szerző: Николаевич »


Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Blues Brothers

#32 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ToreAndre írta:De pl. amit a görögök csináltak 2004-ben, az teljesen helytálló volt...
Csak szintén undorító és a focihoz köze sem volt...
Mégegyszer mondom, szerintem mi így nem szoktunk beállni.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Blues Brothers

#33 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Antifiu írta:
ToreAndre írta:Nekem tetszett a meccs! Nagyon is! Az első félidőben zseniális volt, ahogy a Rangers védői lezárták a pályát... Nem baj az, ha valaki védekező focit játszik, csak ne adja fel teljesen a támadást... Ha a Rangers 1-0-ás előnnyel csinálja ugyanezt, megértem, de így? Mire számítottak? Novo-nak kellett volna kezdenie, ha már egy csatárral játszottak...
Tore, ne haragudj, ha megjegyzem. Mi sokszor ezt játszottuk az éven, és teljesen ki voltál akadva...
Tudtam, hogy valaki felhozza ezt! :roll:
Figyelj! Nem mindegy, hogy egy piszok erős Chelsea a Wigan ellen egy sima bajnokin, vagy pedig a Rangers az erősebb Zenit elleni UEFA kupa döntőn teszi ugyanezt!
Mindenki a maga képességeihez képest játsszon! Nekünk a kiscsapatokat úgy ki kéne tömni, mint a novemberi libát. De pl. amit a görögök csináltak 2004-ben, az teljesen helytálló volt...
Only one Di Matteo!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Blues Brothers

#34 Hozzászólás Szerző: Wisey »

undertow írta:
Zsoca87 írta:És annak is, akinek volt gyomra a Rangersnek drukkolni(kivétel persze a Rangers szurkolók, őket megértem :D).
nekem volt. es ahogy lattam a chelsea drukkerek tobbsegenek is.
Nekik, kintieknek, mond valamit az hogy Blues Brothers, de nekünk nem ;)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Blues Brothers

#35 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta: Novo-nak kellett volna kezdenie, ha már egy csatárral játszottak...
novo nem maganyos csatar alkat. elveszett volna egyedul az orosz vedok kozott, darchevillenek sokkal jobb a fizikuma.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Blues Brothers

#36 Hozzászólás Szerző: undertow »

Zsoca87 írta:És annak is, akinek volt gyomra a Rangersnek drukkolni(kivétel persze a Rangers szurkolók, őket megértem :D).
nekem volt. es ahogy lattam a chelsea drukkerek tobbsegenek is.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Blues Brothers

#37 Hozzászólás Szerző: Anti »

ToreAndre írta:Nekem tetszett a meccs! Nagyon is! Az első félidőben zseniális volt, ahogy a Rangers védői lezárták a pályát... Nem baj az, ha valaki védekező focit játszik, csak ne adja fel teljesen a támadást... Ha a Rangers 1-0-ás előnnyel csinálja ugyanezt, megértem, de így? Mire számítottak? Novo-nak kellett volna kezdenie, ha már egy csatárral játszottak...
Tore, ne haragudj, ha megjegyzem. Mi sokszor ezt játszottuk az éven, és teljesen ki voltál akadva...
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Blues Brothers

#38 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

findex írta:
DjNeo92 írta:
Zsoca87 írta:Na de pont ezaz, a Rangers gyakorlatilag nem akart támadni... És mi nem játszottunk túl sűrűn ilyet 0-0nál.
Mi pont azt csináltuk amit mondták, jó védelem mellé kontrajáték, de meglátásom szerint a Rangers csak védekezni akart... Mint a Fiorentina ellen.
Túlságosan elfogult vagy a csapatunkkal szemben! :wink:
Mi MAJDNEM ugyanezt csináljuk csak előtte lövünk egy gólt!
azért az kicsit nem ugyanaz hogy 0-0 nál állsz be védekezni vagy 1-0ás vezetésnél!Merthát ugye ha rugsz egy gólt és jól védekezel akkor nyersz... :lol:
Téves! Több meccsén is bizonyította a Rangers hogy gól nélkül is tovább lehet jutni!(pl.Fiorentina)
De ott van az a szó kiemelve hogy MAJDNEM! :D

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

Re: Blues Brothers

#39 Hozzászólás Szerző: findex »

DjNeo92 írta:
Zsoca87 írta:Na de pont ezaz, a Rangers gyakorlatilag nem akart támadni... És mi nem játszottunk túl sűrűn ilyet 0-0nál.
Mi pont azt csináltuk amit mondták, jó védelem mellé kontrajáték, de meglátásom szerint a Rangers csak védekezni akart... Mint a Fiorentina ellen.
Túlságosan elfogult vagy a csapatunkkal szemben! :wink:
Mi MAJDNEM ugyanezt csináljuk csak előtte lövünk egy gólt!
azért az kicsit nem ugyanaz hogy 0-0 nál állsz be védekezni vagy 1-0ás vezetésnél!Merthát ugye ha rugsz egy gólt és jól védekezel akkor nyersz... :lol:
Carefree, wherever we may be

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Blues Brothers

#40 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Zsoca87 írta:Na de pont ezaz, a Rangers gyakorlatilag nem akart támadni... És mi nem játszottunk túl sűrűn ilyet 0-0nál.
Mi pont azt csináltuk amit mondták, jó védelem mellé kontrajáték, de meglátásom szerint a Rangers csak védekezni akart... Mint a Fiorentina ellen.
Túlságosan elfogult vagy a csapatunkkal szemben! :wink:
Mi MAJDNEM ugyanezt csináljuk csak előtte lövünk egy gólt!

Válasz küldése