Magyar válogatott

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#1641 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Önmagában valóban nem jelent túl sok mindent, de a mi esetünkben valóban a jobb játéknak köszönhetjük az előrelépést, nem? Azért azt a lengyel b-csapatot sem tudta volna akárki megverni. :wink:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#1642 Hozzászólás Szerző: undertow »

a fifa ranglista semmit sem jelent.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#1643 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Az, hogy ki van előttünk vagy mögöttünk, még nem jelenti, hogy jobbak vagyunk náluk. Málta úgy vert el minket, hogy az nem is szakadék volt köztünk, hanem valami fekete lyuk két oldalán helyezkedtünk el, (mi valahogy a hatvan és hetven közt, ők meg úgy 140 :) )
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#1644 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Zsoca87 írta:Szerintem egyelőre még Svájcnál sem vagyok jobbak...
http://www.fifa.com/worldfootball/ranki ... nking.html
Akkor nézd meg a FIFA világranglistáját, amint látod, hatalmas szakadék tátong a két csapat között. :) Amúgy meg szeptemberben 10, októberben pedig 7 helyet javítottunk, és ez a játékunkon is meglátszik, és jé, a végén még igaza lesz a Várhidinek, és benne leszünk a top 30-ban. :wink:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#1645 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Dzsudzsák

A Psv-be igazolt! A holland foci tuti feküdni fog neki, én drukkolok neki, sokra viheti!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#1646 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Dandeer írta: Svájcnál és Ukrajnánál már most jobbak vagyunk, a holland-francia kettősből pedig az egyiket el kell ütni, nincs mese..
(Na jó, azért picit erős, hogy jobbak vagyunk az ukránoknál, de kíváncsi lennék egy ukrán-magyar vb-selejtezőre, az biztos.)
És azt azért ne felejtsük el, hogy ha ilyen ütemben fejlődik ez a csapat, akkor 2008 őszére még ennél is sokkal jobb lesz, remélem tavaszra szervez az MLSZ komoly barátságos meccseket! Mondjuk el tudnék képzelni egy Kolumbia/Ecuador/Románia elleni meccset! :)
Szerintem egyelőre még Svájcnál sem vagyok jobbak...

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#1647 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Etelkozi írta:Nos addig még lefolyik pár csepp víz a Dunán, meg ilyen maki csoportba a büdös életbe nem sorsolnak minket.

Alakul az új csapat, alakul, de azért nem eszik forrón a kását...

Mi van, ha mongyuk a VB selejtezőkre egy Francia, Holland, Svájc, Ukrajna jellegű csoportot kapunk?

Nem vagyok pesszimista, de azért várjuk ki a végét. Örülni fogok nagyon, ha kijutunk, de baromi nehéz lesz, szinte csoda.
Svájcnál és Ukrajnánál már most jobbak vagyunk, a holland-francia kettősből pedig az egyiket el kell ütni, nincs mese..
(Na jó, azért picit erős, hogy jobbak vagyunk az ukránoknál, de kíváncsi lennék egy ukrán-magyar vb-selejtezőre, az biztos.)
És azt azért ne felejtsük el, hogy ha ilyen ütemben fejlődik ez a csapat, akkor 2008 őszére még ennél is sokkal jobb lesz, remélem tavaszra szervez az MLSZ komoly barátságos meccseket! Mondjuk el tudnék képzelni egy Kolumbia/Ecuador/Románia elleni meccset! :)

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#1648 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Nehéz nekem kimondani, mert alapból haragszok minden magyar focistára, de Dzsudzsák-ból kinézek egy Robben szintű játékot. Sajnos van már 3 év lemaradása, de 2-3 év múlva simán el tudom képzelni a Chelseaben.
Nagyon jó, hog a PSV-be megy,ha ott be tudja magát játszani a kaezdőbe, akkor azért komoly BL meccseken bizonyíthat majd.
És a PSV-nél amúgy is jó kezekben van, inkább, mint Roda, vagy Olasz 2. osztály vagy épp angol.

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#1649 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Én nem ellenkeznék az biztos. Szerintem nem hülyeség. Csak, ha Malouda nem égki...

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#1650 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Dzsudzsákról (akit most a legtehetségesebb focitának tartok) az jutott eszembe.

Dzsudzsák-> PSV
PSV-Chelsea kapcsolat,mert van.
Dzsudzsák -> Chelsea, mondjuk 2 év múlva, Malouda helyére, Sinclair társának.

Hülyeség?

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#1651 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Én a Chelsea Res.-ben is szívesen láttam volna.... :wink:

DE SOK SIKERT! 8) 8) :!:

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#1652 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Pont most akartam írni!!! :D

http://english.psv.nl/web/show/id=58980/contentid=21875

Ez már azért valami!! Gratulálok neki és sok sikert kívánok!!

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#1653 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Kép
Kép
Dzsudzsákot leigazolta a PSV!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#1654 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Na, én látok fantáziát ezekben a srácokban, de talán egyelőre a főcél ne a vb-re való kijutás legyen. Barátságos meccsen nagyon jók vagyunk bárki ellen, de azért kár kijutni, hogy -27-es gólkülönbséggel pontok nélkül térjünk haza. Örülök, ha négy év alatt eljutunk arra a szintre, hogy nem az esélytelenek teljes nyugalmával állhatunk ki a legtöbb nemzetközi tétmérkőzésünkre...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#1655 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Nos addig még lefolyik pár csepp víz a Dunán, meg ilyen maki csoportba a büdös életbe nem sorsolnak minket.

Alakul az új csapat, alakul, de azért nem eszik forrón a kását...

Mi van, ha mongyuk a VB selejtezőkre egy Francia, Holland, Svájc, Ukrajna jellegű csoportot kapunk?

Nem vagyok pesszimista, de azért várjuk ki a végét. Örülni fogok nagyon, ha kijutunk, de baromi nehéz lesz, szinte csoda.

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#1656 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Az eddigi 50 hónap legjobb helyezése a világranglistán: a bosnyákokkal holtversenyben a 48. helyen állunk! Augusztusban még a 65-ek voltunk, most meg top 50! Irány Dél-Afrika! :)

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#1657 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, a másodikban viszont föléjük nőttünk, egyértelműen jobbak voltunk, és volt még 2-3 igen nagy ziccerünk.. a lengyeleknek nem.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#1658 Hozzászólás Szerző: kdako »

Bumblebee írta:LENGYELORSZÁG - MAGYARORSZÁG 0-1

Hajnal tamás jogos tizit értékesített. Am meg ha nincs a tizi akkor is megkellett volna nyerni mert lényegesen több helyzetet dolgoztunk ki a 2. félidőben, illetve ziccereink is voltak :lol: :lol: :lol:
Szép, szép, de az elsőben meg nekik. Fülöp volt nálam a MOTM. Örülök a győzelemnek, de - reálisan - a döntetlen jogosabb lett volna.
GO BLUES!

Avatar
Bumblebee
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2007. augusztus 31., péntek 18:29

#1659 Hozzászólás Szerző: Bumblebee »

LENGYELORSZÁG - MAGYARORSZÁG 0-1

Hajnal tamás jogos tizit értékesített. Am meg ha nincs a tizi akkor is megkellett volna nyerni mert lényegesen több helyzetet dolgoztunk ki a 2. félidőben, illetve ziccereink is voltak :lol: :lol: :lol:

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#1660 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Igen, láttam a meccset és azt kell mondanom, teljesen megérdemelten nyert Belarus 1-0-ára, teljesen fölénk nőttek a második félidőben (bár a gólt az elsőben rúgták). Azt hiszem, ez a fiatalítás a felnőtt válogatottnál most picit az u-21-es csapat rovására megy, idő kell, amíg feltöltődnek az utánpótláscsapatok újabb tehetségekkel. Igaz, így is van néhány jó játékos, így Szakáy, Hrepka vagy éppen a kapusunk, Bogdán Ádám, de azért a védelmet nagyon törékenynek láttam. Azért amit az u-19 meg az u-17 csinál, az nem semmi. Alig várom már az Elit kört. :)

Válasz küldése