Magyar válogatott

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar válogatott

#1601 Hozzászólás Szerző: Robi »

azt akkor jól sejtem,hogy nem maradtam le semmiről? a reakcióra értem haza....addig edzésen voltam (nem mintha az ilyenkor olyan baromi jól esne...)

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar válogatott

#1602 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

hát kétség sem férhet hozzá,hogy ritkaszar meccs volt...kb 500 nézővel :lol:

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Magyar válogatott

#1603 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Láttátok milyen neveket írtak ki? :lol: :lol: :lol: Az kész volt!
Reach out touch blue (faith)

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Magyar válogatott

#1604 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Huh, de **** meccs volt. Csatár nélkül? Áááá....
Reach out touch blue (faith)

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#1605 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Dandeer írta:
ZenZo írta:Nem, azért mert duplaannyi pontot szereztek, mint mi :wink:
Miután Bozsik elszúrta az elején, Várhidi meg nem az eredményességet tartotta a legfontosabbnak, ezt most itt visszautasítom. :) Pontosabban szerintem nem róható fel, a fentebb leírt okok miatt.
Egyébként szerintem a 3. hely meglesz, ha nem is könnyen. A dánok velünk kb. azonos erősségűek, ha őket megerjük, akkor minden király és a 2012-es EB-selejtező sorsolását már a harmadik kalapból várhatjuk majd. :)
Bocs, ezt honnan veszed, hogy mi a dánokkal egyenlő erősek vagyunk?????
Még Moldáviával sem vagyunk egyenlő erősek MOST.
Hogy jövő ilyenkorra a b osztályban játszó, vagy cserepadon ücsörgő játékosaink, plusz Hajnal és Huszti fémjelezte csapat hova fejlődik egy év alatt, majd meglátjuk, de abban biztos lehetsz, hogy a többi csapat nem ölbe tett kézzel fog addig üldögélni, amíg mi fejlődünk, hanem szintén fejlődnek.

Amíg a játékosaink nem játszanak komoly bajnoki és nemzetközi kupameccseket, én nem reménykedek. Albániát és Máltát előzzük meg, és szorongassuk meg a nagycsapatok tökét, ennyi.
Ahhoz, hogy le is győzzük őket, ahhoz sok-sok év kell még.
És per-pillanat nem látom azokat a tényezőket, melyek mentén ismét jó magyar foci lesz, ha csak válogatott szinten is.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#1606 Hozzászólás Szerző: Oziris »

mourinho írta:hat barmi lehet mint mindig. de en bizakodoan varom remelem azt a jatekot jatszuk majd amit lattam az olaszok,torokok,gorogok ellen es akkor tenyleg barhol vegezhetunk.
Kivéve továbbjutó helyen :D
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#1607 Hozzászólás Szerző: mourinho »

hat barmi lehet mint mindig. de en bizakodoan varom remelem azt a jatekot jatszuk majd amit lattam az olaszok,torokok,gorogok ellen es akkor tenyleg barhol vegezhetunk.

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#1608 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

ZenZo írta:Nem, azért mert duplaannyi pontot szereztek, mint mi :wink:
Miután Bozsik elszúrta az elején, Várhidi meg nem az eredményességet tartotta a legfontosabbnak, ezt most itt visszautasítom. :) Pontosabban szerintem nem róható fel, a fentebb leírt okok miatt.
Egyébként szerintem a 3. hely meglesz, ha nem is könnyen. A dánok velünk kb. azonos erősségűek, ha őket megerjük, akkor minden király és a 2012-es EB-selejtező sorsolását már a harmadik kalapból várhatjuk majd. :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#1609 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Dandeer írta:Azért, mert megelőzték Norvégiát?
Nem, azért mert duplaannyi pontot szereztek, mint mi :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#1610 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

ZenZo írta:Láttam a meccsünket, és ok, hogy azon a meccsen nem mértékadó a végeredmény, de ettől a török még egy roppant erős csapat (legalábbis számunkra) :wink: amit akár pont az EB selejtező csoportunk miatt is meg lehet mondani nyugodt szívvel.
Azért, mert megelőzték Norvégiát? Ugyan, ők a két véglet, az északiak az erőfocit, a törökök az ész nélküli támadásvezetést képviselik. Nekünk az utóbbi sokkal jobban fekszik, mert relatíve jó a védekezésünk (legalábbis fegyelmezett), és jól kontrázunk.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#1611 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Dandeer írta:
ZenZo írta:Szerintem semmivel nem rosszabbak a Svédek, mintha mondjuk az Angolokat, a Törököket kapjuk a kettes kalapból, a hármasban meg nem sok déli állam van... :) egy rossz szavunk sem lehet. Reális a 4. hely, kis szerencsével, 1-2 bravúrral a harmadik hely összejöhet, de ez szerintem a max.
Ha láttad a legutóbbi meccsünket a törökök ellen, akkor tudod, hogy mennyire nem volt egyoldalú a meccs, sőt, nyernünk kellett volna. Az a gárda az egyéniségekkel próbál dominálni, a svéd viszont egy nagyon erős csapat, és ez nagy különbség.
Láttam a meccsünket, és ok, hogy azon a meccsen nem mértékadó a végeredmény, de ettől a török még egy roppant erős csapat (legalábbis számunkra) :wink: amit akár pont az EB selejtező csoportunk miatt is meg lehet mondani nyugodt szívvel.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#1612 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

ZenZo írta:Szerintem semmivel nem rosszabbak a Svédek, mintha mondjuk az Angolokat, a Törököket kapjuk a kettes kalapból, a hármasban meg nem sok déli állam van... :) egy rossz szavunk sem lehet. Reális a 4. hely, kis szerencsével, 1-2 bravúrral a harmadik hely összejöhet, de ez szerintem a max.
Ha láttad a legutóbbi meccsünket a törökök ellen, akkor tudod, hogy mennyire nem volt egyoldalú a meccs, sőt, nyernünk kellett volna. Az a gárda az egyéniségekkel próbál dominálni, a svéd viszont egy nagyon erős csapat, és ez nagy különbség.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#1613 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Dandeer írta:Király.. jó, hogy pont az északiak nem fekszenek nekünk.. Lásd Norvégia.. Erre.. Dánia, Svédország.. Mondjuk a dánok sztem verhetőek. Igaz, hazai pályán mindenki az lesz.
Szerintem semmivel nem rosszabbak a Svédek, mintha mondjuk az Angolokat, a Törököket kapjuk a kettes kalapból, a hármasban meg nem sok déli állam van... :) egy rossz szavunk sem lehet. Reális a 4. hely, kis szerencsével, 1-2 bravúrral a harmadik hely összejöhet, de ez szerintem a max.

He-he, most olvasom, NSO:
"A magyar válogatott Portugáliával, Svédországgal, Dániával, Albániával és Máltával került egy selejtezőcsoportba. A magyar labdarúgó válogatott az első csoportba került, ahol, Portugália, Svédország, Dánia, Albánia és Málta lesz a mieink ellenfele. Első látásra ez bizony elég nehéz csoportnak tűnik." - nem kell mindent kétszer mondani, kétszer mondani... :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#1614 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Király.. jó, hogy pont az északiak nem fekszenek nekünk.. Lásd Norvégia.. Erre.. Dánia, Svédország.. Mondjuk a dánok sztem verhetőek. Igaz, hazai pályán mindenki az lesz.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#1615 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ZenZo írta:Íme: (egyébként megkaptuk Máltát :) , az Angolok meg a horvátokat, fehéroroszokat...)

EURÓPA ZÓNA
1. csoport: Málta Albánia Magyarország Dánia Svédország Portugália
2. csoport: Luxemburg Lettország Moldova Svájc Izrael Görögország
3. csoport: San Marino Szlovénia Szlovákia Észak-Írország Lengyelország Csehország
4. csoport: Liechtenstein Azerbajdzsán Wales Finnország Oroszország Németország
5. csoport: Észtország Örményország Bosznia-Hercegovina Belgium Törökország Spanyolország
6. csoport: Andorra Kazahsztán Fehérorszország Ukrajna Anglia Horvátország
7. csoport: Feröer-szk Ausztria Litvánia Szerbia Románia Franciaország
8. csoport: Montenegró Grúzia Ciprus Írország Bulgária Olaszország
9. csoport: - Izland Macedónia Norvégia Skócia Hollandia
kedvenc csoportom a 2-es...igazán ütős..:)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#1616 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Íme: (egyébként megkaptuk Máltát :) , az Angolok meg a horvátokat, fehéroroszokat...)

EURÓPA ZÓNA
1. csoport: Málta Albánia Magyarország Dánia Svédország Portugália
2. csoport: Luxemburg Lettország Moldova Svájc Izrael Görögország
3. csoport: San Marino Szlovénia Szlovákia Észak-Írország Lengyelország Csehország
4. csoport: Liechtenstein Azerbajdzsán Wales Finnország Oroszország Németország
5. csoport: Észtország Örményország Bosznia-Hercegovina Belgium Törökország Spanyolország
6. csoport: Andorra Kazahsztán Fehérorszország Ukrajna Anglia Horvátország
7. csoport: Feröer-szk Ausztria Litvánia Szerbia Románia Franciaország
8. csoport: Montenegró Grúzia Ciprus Írország Bulgária Olaszország
9. csoport: - Izland Macedónia Norvégia Skócia Hollandia
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#1617 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Nekem mindegy. Most egy "minden idők legultragyengébb gagyi" csoportban egy stabil 6. helyet hoztunk.

Nekem mindegy.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#1618 Hozzászólás Szerző: kdako »

Megvannak a kalapok:

1. kalap: Olaszország, Spanyolország, Németország, Csehország, Franciaország, Portugália, Hollandia, Horvátország, Görögország
2. kalap: Anglia, Románia, Skócia, Törökország, Bulgária, Oroszország, Lengyelország, Svédország, Izrael
3. kalap: Norvégia, Ukrajna, Szerbia, Dánia, Észak-Írország, Írország, Finnország, Svájc, Belgium
4. kalap: Szlovákia, Bosznia-Hercegovina, MAGYARORSZÁG, Moldova, Wales, Macedónia, Fehéroroszország, Litvánia, Ciprus
5. kalap: Grúzia, Albánia, Szlovénia, Lettország, Izland, Örményország, Ausztria, Kazahsztán, Azerbajdzsán
6. kalap: Észtország, Liechtenstein, Málta, Luxemburg, Montenegró, Andorra, Feröer-szigetek, San Marino

Hát, sok esélyünk nincs, akárhogy is alakul...

Legerősebb: Olasz/spanyol/francia/holland, angol/orosz, ukrán/szerb, mi, szlovén/albán, montenegró

Leggyengébbet meg felesleges összeállítani, még a finnek is előttünk vannak.

Ki minek örülne?
GO BLUES!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#1619 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Dani írta:Most ezt mire írtad? Épp azt írtam, hogy a hangulat nem volt rossz=fazsa volt... :wink:
azért mert az U meg a T szektorban végig ugrálsz tapsolsz és énekelsz...

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#1620 Hozzászólás Szerző: Dani »

Most ezt mire írtad? Épp azt írtam, hogy a hangulat nem volt rossz=fazsa volt... :wink:

Válasz küldése