Magyar válogatott

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar válogatott

#1581 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Etelkozi írta:Még fiatalok vagytok, sokat el tudtok viselni "magyar foci" cimszó alatt...
Majd rájöttök, hogy a Várhidi féle humbug ugyanolyan satnya, de kipukkanó lufi, mint minden más, ami 1969 óta "foci" címén folyik ebben az országban.

Türelem, és majd ti is megtanuljátok helyén kezelni a dolgokat...
Ezt csak azért írtam mert nem nagyon lehet összehasonlítani az MTK-t pl. egy PSV-vel(Dzsudzsák),
Hannoverrel(Huszti)!
A Magyar foci tényleg gyenge a bajnokságtól kezdve a managementől az MLSZ-ig!
A válogatott is csak azért tud 1-1 meccsen "jól" játszani mert a fiatalokban van bizonyítási vágy de nemsokára ez teljesen elmúlik éd ugyanaz lesz mint 2-3 évvel ezelőtt!
(Szerintem de ne legyen igazam)

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Magyar válogatott

#1582 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Még fiatalok vagytok, sokat el tudtok viselni "magyar foci" cimszó alatt...
Majd rájöttök, hogy a Várhidi féle humbug ugyanolyan satnya, de kipukkanó lufi, mint minden más, ami 1969 óta "foci" címén folyik ebben az országban.

Türelem, és majd ti is megtanuljátok helyén kezelni a dolgokat...

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar válogatott

#1583 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Ricsi93 írta:
DjNeo92 írta:
Ricsi93 írta:Az egy dolog h kiestek az uefa kupából, de nézd meg: remek játékosok vannak az MTK-ban.
Na azért ez csak viccnek jó! :lol: :lol: :lol:
Magyar viszonylatot nézve :D
Hát az MTKból senki nem üti meg sőt meg sem közelíti pl. Huszti,Gera,Hajnal,Dzsudzsák szintjét.

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Magyar válogatott

#1584 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

DjNeo92 írta:
Ricsi93 írta:Az egy dolog h kiestek az uefa kupából, de nézd meg: remek játékosok vannak az MTK-ban.
Na azért ez csak viccnek jó! :lol: :lol: :lol:
Magyar viszonylatot nézve :D
Reach out touch blue (faith)

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar válogatott

#1585 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Ricsi93 írta:Az egy dolog h kiestek az uefa kupából, de nézd meg: remek játékosok vannak az MTK-ban.
Na azért ez csak viccnek jó! :lol: :lol: :lol:

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Magyar válogatott

#1586 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

ZenZo írta:
Ricsi93 írta:Lehet ez volt a taktika: az ellenfél fizikai megsemmisítése :D. VP-nek lehetne annyi esze, hogy nem ezeket a kecseg külfödi légiosokat teszi csak be. Ezek sok zsozsot keresnek, nem érdeklik őket a válogatott. Az lett volna a legjobb, ha az MTK lép pályára, azok legalább nem a pénzre hajtanak, nem úgy mint ezek....
Remélem nem gondoltad komolyan azt, amit a szmájli után beírtál. Ha az mtk kiáll tegnap, még ötöst is kaphattunk volna. Én pont akkor tettem le a győzelemről, mikor hallottam, hogy vagy öt alapjátékos nem jön haza, s Várhidi az enbéegy csodás világából kénytelen feltölteni a keretet. Azok a futballisták nem ütik meg a nemzetközi szintet. Azok, akik külföldön játszanak, legalább ha akarják, megütik valamelyest.
Igazából a nemtörődömség, a beleszarás volt a baj tegnap, ez pedig független attól, ki hol játszik. Nem az a baj, hogy egy Vass Ádám nem játszik olyan szinten, mint Essien. Az a baj, hogy a tegnapi Vass Ádám még csak Vass Ádám szintjét sem ütötte meg. Tőzsért eddig kedveltem, ma ellenben én követelem, hogy ennek a faroknak az életben többet ne adhasson senki nemzeti színű mezt, mert az, amit művelt, elképesztő. Ennyi erővel ő maga is kapura rúghatta volna...
Igen, komolyan gondolom azt, hogy ha az MTK védelmével állunk fel, sokkal jobbak lettünk volna. Hogy 5-öst kapunk? Hát én ezen csak :lol: :lol: :lol: :lol: tudok!
Reach out touch blue (faith)

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Magyar válogatott

#1587 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Oziris írta:Európában van kb 3 válogatott akivel partiban tudunk lenni és nyerhetünk
Egyik az Olasz válogatott! :D :twisted: :twisted: :twisted: :P

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Magyar válogatott

#1588 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Az egy dolog h kiestek az uefa kupából, de nézd meg: remek játékosok vannak az MTK-ban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ricsi93 2008. március 28., péntek 19:48-kor.
Reach out touch blue (faith)

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Magyar válogatott

#1589 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Ricsi93 írta:
Zsoca87 írta:Amúgy tényleg Ricsi, te mit gondolsz, az NB-ben van normális focista? Akad pár az MTK-ban, a Debrecenben, meg itt-ott még pár, és ennyi. De akik külföldön vannak, azok sokkal magasabb szinthez szoknak hozzá, ergo jobb játékosok. Meg amúgyis, ha valaki sok éven át nem igazol külföldre, az mindent elmond az illető tudásáról.
Nem azt mondom, hogy rossz játékos, aki külföldön játszik, hanem azt, hogy (szertintem) nem érdekli a válogatott.
Ki van szted a Debrecenben meg MTK -ban válogatott szintű???Láttad az MTK "nagy tehetségei" hogy kiestek az UEFA kupából annó,nemzetközi szinten ők még hurkák nagyon!
Amondó vagyok h aki szarik bele azt nem kell behívni legyen az bármilyen jó!Az meg a másik h néhány játékosnak lehetne annyi önértékelése h else fogadja a meghívást mert egyszerűen érezhetné magáról h nem válogatott szintű és h képtelen olyan szintet nyújtani...
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Magyar válogatott

#1590 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Európában van kb 3 válogatott akivel partiban tudunk lenni és nyerhetünk,a szlovének nem tartoztak ezek közé!Ez van!
A lényeg h mindig jól játszunk szerintük,illetve a lényeg h találjunk kifogást h miért nem erdményes ez a csapat!Jelenleg erről szól a magyar foci!
Chelsea FOREVER!!!

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Magyar válogatott

#1591 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Zsoca87 írta:Amúgy tényleg Ricsi, te mit gondolsz, az NB-ben van normális focista? Akad pár az MTK-ban, a Debrecenben, meg itt-ott még pár, és ennyi. De akik külföldön vannak, azok sokkal magasabb szinthez szoknak hozzá, ergo jobb játékosok. Meg amúgyis, ha valaki sok éven át nem igazol külföldre, az mindent elmond az illető tudásáról.
Nem azt mondom, hogy rossz játékos, aki külföldön játszik, hanem azt, hogy (szertintem) nem érdekli a válogatott.
Reach out touch blue (faith)

Avatar
Takee26
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2008. március 18., kedd 20:01
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Write-Philips
Tartózkodási hely: Túrkeve

Re: Magyar válogatott

#1592 Hozzászólás Szerző: Takee26 »

Zsoca87 írta:Amúgy tényleg Ricsi, te mit gondolsz, az NB-ben van normális focista? Akad pár az MTK-ban, a Debrecenben, meg itt-ott még pár, és ennyi. De akik külföldön vannak, azok sokkal magasabb szinthez szoknak hozzá, ergo jobb játékosok. Meg amúgyis, ha valaki sok éven át nem igazol külföldre, az mindent elmond az illető tudásáról.
Igen és a külföldiek nem tudják azt a szintet mutatni ha a többiek nem segítenek nekik. Lásd Hajnal Tamás
WE ARE THE CHAMPIONS

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Magyar válogatott

#1593 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Amúgy tényleg Ricsi, te mit gondolsz, az NB-ben van normális focista? Akad pár az MTK-ban, a Debrecenben, meg itt-ott még pár, és ennyi. De akik külföldön vannak, azok sokkal magasabb szinthez szoknak hozzá, ergo jobb játékosok. Meg amúgyis, ha valaki sok éven át nem igazol külföldre, az mindent elmond az illető tudásáról.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Magyar válogatott

#1594 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ricsi93 írta:Lehet ez volt a taktika: az ellenfél fizikai megsemmisítése :D. VP-nek lehetne annyi esze, hogy nem ezeket a kecseg külfödi légiosokat teszi csak be. Ezek sok zsozsot keresnek, nem érdeklik őket a válogatott. Az lett volna a legjobb, ha az MTK lép pályára, azok legalább nem a pénzre hajtanak, nem úgy mint ezek....
Remélem nem gondoltad komolyan azt, amit a szmájli után beírtál. Ha az mtk kiáll tegnap, még ötöst is kaphattunk volna. Én pont akkor tettem le a győzelemről, mikor hallottam, hogy vagy öt alapjátékos nem jön haza, s Várhidi az enbéegy csodás világából kénytelen feltölteni a keretet. Azok a futballisták nem ütik meg a nemzetközi szintet. Azok, akik külföldön játszanak, legalább ha akarják, megütik valamelyest.
Igazából a nemtörődömség, a beleszarás volt a baj tegnap, ez pedig független attól, ki hol játszik. Nem az a baj, hogy egy Vass Ádám nem játszik olyan szinten, mint Essien. Az a baj, hogy a tegnapi Vass Ádám még csak Vass Ádám szintjét sem ütötte meg. Tőzsért eddig kedveltem, ma ellenben én követelem, hogy ennek a faroknak az életben többet ne adhasson senki nemzeti színű mezt, mert az, amit művelt, elképesztő. Ennyi erővel ő maga is kapura rúghatta volna...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Magyar válogatott

#1595 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Lehet ez volt a taktika: az ellenfél fizikai megsemmisítése :D. VP-nek lehetne annyi esze, hogy nem ezeket a kecseg külfödi légiosokat teszi csak be. Ezek sok zsozsot keresnek, nem érdeklik őket a válogatott. Az lett volna a legjobb, ha az MTK lép pályára, azok legalább nem a pénzre hajtanak, nem úgy mint ezek....
Reach out touch blue (faith)

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Magyar válogatott

#1596 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

60 szabálytalanság volt :lol:

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

Re: Magyar válogatott

#1597 Hozzászólás Szerző: findex »

DjNeo92 írta:Mit játszottunk a szlovénok ellen?
Nem voltam itthon!
kikaptunk 0-1 re de gondolom,hogy ezt már megnézted valahol.Szerintem nagyon gyengék voltunk.bár csak kb 1 órát látta ma meccsből! kb a 30. perctől láttam csak...
Carefree, wherever we may be

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar válogatott

#1598 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Mit játszottunk a szlovénok ellen?
Nem voltam itthon!

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Magyar válogatott

#1599 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Na grat a fiúknak, nagyon ,,ügyesek" voltak. Csak így tovább. Ezen a meccsen én csak röhögtem, milyen szar egy bagázs volt ez... :lol:
Reach out touch blue (faith)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Magyar válogatott

#1600 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Matuszka írta:hát kétség sem férhet hozzá,hogy ritkaszar meccs volt...kb 500 nézővel :lol:
500? Talán ötvenen ha kint voltak :) egyébként gyenge mérkőzés volt, gyenge eredménnyel. Alig forogtak veszélyben a kapuk, nem tudom volt e 4 komolyabb helyzet a meccsen összesen, hozzáteszem annyira sz@r volt, hogy néha el-elkapcsolgattam a tv-t...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése